جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. سرویس

سرویس عقیق

12
  rateraterateraterate

  سرویس عقیق باتوجه به محبوبیت و انرژی بسیار بالای این سنگ ، همواره یکی از محبوب‌ترین زیورآلات به شمار می‌رود.

  در منابع اروپایی آمده است که سنگ عقیق توسط فیلسوف یونانی به نام تئوفراستوس در قرن چهارم کشف شد و نام آن برگرفته از رودخانه آگات ، عقیق (Agate) می‌باشد. این رودخانه در قدیم‌الایام بستر سنگ‌های بزرگ عقیق بوده است.
  این سنگ برای مصارف گوناگونی از جمله : نگین انگشتری ، تسبیح عقیق ، مدال عقیق ، دستبند عقیق ، تندیس‌های زیبا از جنس عقیق و سرویس عقیق کاربرد دارد که با دسته بندی کلی‌ می‌توان به انواع زیر اشاره نمود :
  سرویس عقیق یمن
  • قیمت سرویس عقیق ؟

   سرویس عقیق باتوجه به وزن نقره ، تعداد و ارزش نگین‌های عقیق استفاده شده ، تعیین می شود. درحال حاضر سرویس عقیق ارزان در سایت جواهربازار با قیمت 447٫000 تومان  تومان و همچنین گران‌ترین سرویس عقیق نیز با قیمت 8٫400٫000 تومان تومان ارائه می‌گردد.
  • عقیق اصل ؟

   عقیق اصل پارامترهای مختلفی دارد ؛ از جمله رنگ ، وزن ، اندازه ، خلوص ، پاکی و شفاف بودن سنگ.

   البته ناگفته نماند که تشخیص عقیق اصل نیاز به تجربه و تخصص بسیار بالایی دارد. از این رو ، انتخاب فروشگاه مطمئن برای خرید عقیق اصل ، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. جواهربازار با داشتن کارشناس‌هایی خبره و باتجربه ، عقیق اصل را با ضمانت اصالت 99 ساله خدمت شما ارائه می‌دهد.

  • باورهای قدیمی در مورد سنگ عقیق ؟

   در برخی اسناد قدیمی آمده که جادوگران و ساحران قدیمی از سنگ عقیق برای تغییر جهت طوفان‌های سهمگین استفاده می‌کردند. همچنین با نصب عقیق بر محل اقامت خود ، بر این باور بودند که اجنه توانایی ورود به این مکان را ندارند !
   مردمان قدیم برای محاظت از کودکان خود سنگ عقیق بر گردن آنان آویخته و بر این باور بودند که این سنگ ، کودکان را از بلایا مصون می‌دارد.
  تصویر عکس خرید ، قیمت و خواص سرویس عقیق اصل
  خرید ، قیمت و خواص سرویس عقیق اصل

  نظرات مشتریان جواهربازار

  آواتار
  فاطمه مختاری (تهران / قرچک) خریدار این محصول
  1401/7/9
  '1:16
  سرویس بسیار زیبا و درخشان است .کوچکتر از چیزی بود که در عکس به نظر می آمد اما بسیار زیبا و ظریف و هنرمندانه ساخته شده است. سپاس از ذوق و هنر تان.
  آواتار
  فرحناز انصاری زاده (هرمزگان / بندر عباس) خریدار این محصول
  1401/7/6
  '18:27
  آواتار
  فرحناز انصاری زاده (هرمزگان / بندر عباس) خریدار این محصول
  1401/7/1
  '17:53
  بسیار زیبا ،ممنون از جواهربازار .
  آواتار
  نینا احسن (تهران / تهران)
  1401/6/25
  '12:33
  زیباست طراحی قشنگی داره مرسی
  سبد خریدثبت سفارشE