جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. سنگ ماه تولد

سنگ ماه تولد شهریور

نام سنگ‌های مرتبط با شهریور ماه : آمتیستجاسپرزبرجدعقیقکوارتزفیروزهیاقوتچشم ببر
  در حال دریافت اطلاعات محصولات
  rateraterateraterate
  • خرید سنگ ماه شهریور اصل و با کیفیت

   اگر شما هم به خرید سنگ ماه شهریور و اکسسوری های مرتبط با این ماه علاقه‌مند هستید، می‌توانید از گردنبند سنگ ماه تولد شهریور که به صورت نماد مخصوص این ماه ساخته شده است استفاده نمایید.
   همین‌طور اگر به جواهرات و سنگ های قیمتی شهریور ماه علاقه دارید، می‌توانید از جواهرات فاخر سنگ ماه شهریور دستبند یا گردنبند‌های با شکوه تهیه نمایید که به عنوان هدیه ای کاریزماتیک و ارزشمند به شمار می‌آید.
   سنگ‌های فوق العاده خوش‌رنگی نظیر آمتیست و فیروزه که بسیار چشم نواز و لطیف هستند، می‌توانند بهترین گزینه برای خرید سنگ ماه شهریور زنانه باشند که به صورت زیورآلات شیک و متنوع موجود می‌باشد.
   اما اگر قصد دارید کلکسیونی از بهترین سنگ ماه شهریور مردانه را ببینید و خریدی راحت و مطمئن داشته باشید، حتما از سایت جواهربازار دیدن فرمایید.
  • از کدام جواهر به عنوان سنگ ثروت ماه شهریور یاد می‌شود؟

   شاید برایتان جالب باشد که بدانید کدام یک از سنگ ماه های شهریور به عنوان جواهر پول‌ساز استفاده می‌شود.
   در پاسخ به این سوال باید گفت استفاده از سنگ زبرجد از قدیم مورد توجه تمدن‌های باستانی بوده است و حتی در اشعار فارسی نقل شده است که از این سنگ جواهر ماه شهریور در تاج پادشاهان به کار می‌رفت و به علت اینکه با خورشید در ارتباط است سبب بالا بردن ارتعاشات و فراوانی ثروت می‌شود.
  • سنگ ماه شهریور چیست؟ طالع متولدین شهریور

   شهریور ماه دوست داشتنی و آخرین ماه تابستان، ماه پر جنب و جوش و پر هیاهویی ست. در ادامه به مطالب جالبی درباره عنصر و سنگ ماه شهریور خواهیم پرداخت پس با ما همراه شوید.
   اگر بخواهیم به طور کلی به خصوصیات شهریوری‌ها بپرداریم می‌شود گفت آن‌ها گاها افرادی تودار و خجالتی بوده و کمتر راز دل خود را بیان می‌کنند. ممکن است در نظر اول، افرادی خشک و بی احساس به نظر برسند اما بدان معنی است که در دوستی ها بسیار محتاط عمل کرده و به سختی به اطرافیان اعتماد می‌کنند و هنگامی که این امر اتفاق بیوفتد چنان مهربان و صمیمی برخورد می‌کنند که بهترین افراد برای دوستی و همسرانی فداکار و خوش برخورد خواهند بود.
   اما اگر از طالع سنگ ماه شهریور بپرسید، از یاقوت کبود به عنوان اصلی ترین سنگ ماه متولدین شهریور یاد می‌شود.
   سنگ یاقوت در طبیعت به رنگ آبی روشن یا تیره وجود دارد و به سبب اینکه نماد عقل و منطق است، گزینه ای عالی به عنوان سنگ ماه شهریور به حساب می‌آید.


  • اسامی سنگ خوش یمن ماه شهریور و تاثیرات آن‌ها

   از یاقوت کبود به عنوان سنگ قیمتی ماه شهریور یاد می‌کنند که مهم‌ترین سنگ ماه شهریوری هاست.
   علاوه بر سنگ جواهری یاقوت، سنگ‌های دیگری هم در دسته بندی سنگ ماه متولد شهریور قرار دارند که اسامی آن ها به این شرح است: سنگ‌های کوارتز، عقیق، آمتیست، زبرجد، چشم ببر، جاسپر و فیروزه.
   تمامی این سنگ‌های جواهری زیبا و خوش‌رنگ تاثیرات مهمی در خلق و خو و روابط متولدین شهریور می‌گذارند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می‌کنیم.
   به عنوان مثال، سنگ عقیق ماه شهریور از دیرین سنگی محبوب در میان مردم قرار دارد و به سنگ مقدس مشهور است به همین جهت از آن به عنوان سنگ خوش یمن شهریور ماه یاد می‌کنند زیرا از آن به عنوان رفع غم و اندوه، افزایش رزق و روزی و محافظت از بالایا استفاده می‌شود.
   جاسپر یکی دیگر از سنگ متولد ماه شهریور، سبب تعادل بخشیدن و هماهنگ کردن تمامی چاکراهای بدن می‌شود. بومیان آمریکایی نیز از سنگ جاسپر به عنوان نیروی شفادهنده و گوهر جادویی یاد می‌کنند. 
   همچنین دیگر سنگ های تولد ماه شهریور خواص و انرژی های جادویی از خود ساطع می‌کنند که همگی سبب تعادل بخشی به روحیات شهریوری ها می‌شود.


  • یاقوت کبود، سنگ ماه شهریور جواهر لوکس


   یاقوت کبود قرن ها به عنوان سنگی لوکس و جواهر زیبا شناخته شده است و در خانواده سلطنتی از این سنگ برای تزیین لباس‌های فاخر و اشرافی خود استفاده می‌کردند.
   سنگ جواهر ماه شهریور نماد وفاداری، صداقت و نجابت است به همین دلیل پادشاهان این سنگ را به همسران خود هدیه می‌دادند تا وفادار بمانند.
   اگر بخواهیم از سنگ ماه شهریور و خواص آن بگوییم، می‌توان گفت سنگ یاقوت کبود در آرام کردن سیستم عصبی و بی خوابی نقش بسزایی دارد، از این جهت برای مدیتیشن بسیار مفید و موثر است.
   همچنین از دیگر خواص جادویی این سنگ ماه تولد شهریور جواهر لوکس، می‌توان به افزایش ثروت، رفع میگرن و انواع سردرد ،از بین بردن دشمنی و افزایش خلاقیت اشاره کرد.

  • سنگ ماه تولد شهریور کدام است؟

   از نظر طالع‌بینی سنگ ماه تولد ، گوهرهای زیر معرفی شده‌اند. برای مشاهده محصولات هر کدام بر روی آن کلیک کنید:
   آمتیست   +   جاسپر   +   زبرجد   +   عقیق   +   کوارتز   +   فیروزه   +   یاقوت   +   چشم ببر

  مشاهده کامل مقاله (سنگ فیروزه و خواص آن)
  عکس سنگ ماه تولد شهریور
  خرید ، قیمت و خواص سنگ ماه تولد شهریور اصل (لیست امروز 9 آذر)

  نظرات مشتریان جواهربازار

  آواتار
  اسلان جاوید
  1402/9/9
  آواتار
  اسماعیل اقازاده (تهران / فردوسیه) خریدار این محصول
  1402/8/15
  انگشتر قشنگی هست .من سفارش دادم و بی صبرانه منتظرم
  آواتار
  شیما شال باف (کرمان / بابک)
  1402/8/20
  آواتار
  امیر عصمتی (البرز / طالقان)
  1402/8/23