جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. سنگ ماه تولد

سنگ ماه تولد فروردین

نام سنگ‌های مرتبط با فروردین ماه : الماسعقیقکریستالآمتیستحدیدشاه مقصودکوارتز
  در حال دریافت اطلاعات محصولات
  rateraterateraterate
  • سنگ ماه فروردین و خواص آن

   در این مقاله قصد داریم درباره عنصر و سنگ ماه فروردین مطالب جالبی را ارائه دهیم پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.
   فروردین اولین ماه از فصل زیبای بهار است که آغازگر شروعی نو و زنده شدن زمین و طبیعت است. اگر بخواهیم چکیده ای از طالع سنگ ماه فروردین بیان کنیم، می‌توان گفت فروردینی‌ها افرادی پر جنب و جوش و پر تحرک هستند. آنها بسیار خوش برخورد و مردمی عمل کرده و هدفدار و مصمم می‌باشند.
    سنگ ماه فروردین چیست؟ سنگ هایی که برای متولدین این ماه مناسب هستند و به عنوان سنگ ماه متولدین فروردین از آن ها یاد می‌شود عبارتند از : الماس، کریستال، عقیق، آمتیست، حدید، شاه مقصود،کوارتز ، جاسپر و سنگ خون که در ادامه با هر از آنها و تاثیرشان بر متولدین فروردین آشنا خواهیم شد.


  • سنگ ماه فروردین چه رنگی است؟

   در قسمت‌های قبل گفتیم که سنگ ماه متولد فروردین شامل سنگ‌های الماس، کریستال، عقیق، کوارتز، متیست، حدید، شاه مقصود، گارنت و جاسپر است که در رنگبندی های متنوع در طبیعت یافت می‌شود.
   به طور دقیق نمی‌توان رنگ مخصوصی را برای سنگ ماه فروردینی ها در نظر گرفت اما از نظر طالع بینی هر ماه رنگ مخصوص به خود دارد .
   رنگ‌ها در زندگی ما معنای ویژه ای دارند. هر رنگ ویژگی ها و خصوصیت منحصر به فردی دارد که به عنوان مثال برای متولدین فروردین رنگ‌های سبز و سفید در نظر گفته شده است.
   رنگ سبز نماد طبیعت و سرزندگی و رنگ سفید نماد خودکفایی و پاکی و خلوص است به همین جهت با شخصیت فروردینی ها سازگاری بیشتری دارد.


  • سنگ ماه فروردین جواهر لوکس (الماس)

   یکی از اصلی ترین سنگ ماه فروردین ، سنگ الماس می‌باشد که نماد اصلی متولدین فروردین است. به همین جهت بهتر است با ویژگی‌ها و خواص سنگ خوش یمن فروردین ماه که همان الماس می‌باشد بیشتر آشنا شد.
   می‌دانیم که از الماس به عنوان سخت‌ترین و گرانبهاترین گوهر جهان یاد می‌شود که ماده اصلی آن را کربن تشکیل داده است.
   سنگ جواهر ماه فروردین یا همان الماس، تاثیر بسیار مثبتی بر متولدین این ماه دارد. سنگ قیمتی ماه فروردین (الماس) جهت پاک کردن ذهن و اندیشه انسان مفید است.همچنین در تقویت اعصاب و سیستم ماهیچه ای تاثیر فراوانی دارد و سبب تقویت اعتماد به نفس می‌شود.


  • سنگ عقیق ماه فروردین و خواص بی‌نظیر آن

   عقیق سرخ نام دیگری از سنگ طالع ماه فروردین است که از نظر دین اسلام و ائمه معصوم نیز از جمله سنگ های اعجاب انگیز می‌باشد که بر خواص آن بسیار تاکید شده است.
   عقیق سنگی محبوب و انرژی بخش است که در طیف های رنگی مختلفی قرار دارد. آنچه این سنگ را مورد تحسین و ستایش قرار داده است، زیبایی مثال زدنی و اثر شفابخشی است که از خود ساطع می‌کند.
   همچنین از این سنگ جهت رفع انرژی های منفی و افزایش شادی و نشاط استفاده شده و امواج معجزه آسای آن در رفع ناراحتی ها بسیار موثر است.
  • سنگ ثروت ماه فروردین چه سنگی است؟

   یکی دیگر از سنگ ماه های فروردین ، سنگ زیبای جاسپر است که خواص اعجاب انگیزی دارد.
   جاسپر یکی از گونه های سنگ کوارتز می‌باشد که ظاهری مات و رنگ آن معمولا قهوه ای یا قرمز است که گاها در رنگ های زرد ،خاکستری یا بنفش نیز دیده شده است.
   از خواصی که درباره سنگ جاسپر گفته است این است که سبب افزایش ثروت و موفقیت‌های مالی می‌شود.
   از دیگر خواص این سنگ متولد ماه فروردین گفته شده بسیار خوش فرکانس و آرامش بخش است و استفاده از آن در زمان استرس می‌تواند کمک کننده باشد.
  • سنگ ماه تولد فروردین کدام است؟

   از نظر طالع‌بینی سنگ ماه تولد ، گوهرهای زیر معرفی شده‌اند. برای مشاهده محصولات هر کدام بر روی آن کلیک کنید:
   الماس   +   عقیق   +   کریستال   +   آمتیست   +   حدید   +   شاه مقصود   +   کوارتز

  مشاهده کامل مقاله (سنگ عقیق و خواص آن)
  عکس سنگ ماه تولد فروردین
  خرید ، قیمت و خواص سنگ ماه تولد فروردین اصل (لیست امروز 17 آذر)

  نظرات مشتریان جواهربازار

  آواتار
  طاهره کشاورزی (فارس / ممسنی) خریدار این محصول
  1402/9/16
  آواتار
  طاهره کشاورزی (فارس / ممسنی) خریدار این محصول
  1402/9/16
  آواتار
  وحید داورپناه (اردبیل / اردبیل) خریدار این محصول
  1402/9/16
  عالی هست هم محصولتون هم خود مجموعه جواهر بازار