جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. سنگ ماه تولد

سنگ ماه تولد مرداد

نام سنگ‌های مرتبط با مرداد ماه : زبرجدچشم ببریشمعقیقکوارتزشاه مقصودکهربا
  در حال دریافت اطلاعات محصولات
  rateraterateraterate
  • آشنایی با طالع سنگ ماه مرداد

   نوبت متولدین مرداد ماه این شیر‌های ژیان و سرکش رسیده است! نماد متولین مرداد ماه، اسد یا همان شیر می‌باشد به همین دلیل به آن ها لقب شیر سرکش و مغرور را داده‌اند.
   مردادی ها همیشه در مرکز توجه قرار دارند. آن‌ها اشخاصی دوستداشتنی و پر قدرت هستند. در هر مکانی که باشند، با شور و هیجان خود آنجا را گرم و پر محبت می‌کنند.
   رهبری و مدیریت امری اجتناب ناپذیر از خصوصیات متولدین برج اسد بوده به همین جهت همیشه دوستدار این هستند که در راس مدیریت باشند حتی اگر در این جایگاه قرار نداشته باشند.
   اگر درباره عنصر و سنگ ماه مرداد بپرسید باید گفت که عنصر درونی این ماه آتش می‌باشد. آتش اولین عنصر تشکیل شده در جهان هستی بوده و و افرادی که عنصر وجودیشان آتش است بسیار گرم و صمیمی و پرشور و حرارت هستند. 
   از برجسته ترین و اصلی ترین سنگ طالع ماه مرداد می‌توان سنگ زبرجد را نام برد. این سنگ به رنگ سبز درخشان و اغلب در رنگ سبز روشن دیده می‌شود و بر خلاف دیگر سنگ‌های معدنی فقط به همین رنگ وجود دارد.
   در ادامه با خواص این سنگ خوش یمن ماه مرداد بیشتر آشنا خواهیم شد.
  • مهم‌ترین سنگ ماه مرداد و خواص آن ها

   گفتیم که زبرجد مهم‌ترین سنگ ماه مردادی هاست و در این بخش مطالبی جالب درباره محبوب‌ترین سنگ ماه مرداد و خواص آن خواهید آموخت.
   زبرجد که جزو دسته بندی سنگ‌های قیمتی محسوب می‌شود همراه با الماس استخراج شده و دارای رنگ سبز شفاف خوش‌رنگ می‌باشد. از خصوصیات این سنگ قیمتی ماه مرداد می‌توان گفت که نماد خورشید، شکوه و قدرت است.
   زبرجد سبب تقویت اعصاب و آرامش بدن می‌شود و گفته شده برای صاحب خود شانس و ثروت می‌آورد.
   در افسانه‌ها آمده است اگر در زمان غم و ناراحتی تکه ای از سنگ زبرجد را بر روی سینه قرار دهید سبب رفع آن‌ها و پاکی روح می‌شود.
   شاید برای شما سوال باشد که نام‌های دیگر سنگ ماه مرداد چیست و چه سنگ هایی را شامل می‌شود؟ به جز سنگ قیمتی زمرد، سنگ های دیگری نظیر: کوارتز، یشم، چشم ببر، شاه مقصود، عقیق و کهربا نیز در دسته بندی سنگ متولد ماه مرداد قرار می‌گیرند.
  • اسامی دیگر سنگ ماه متولد مرداد

   اگر به آشنایی بیشتر با سنگ ماه متولدین مرداد علاقه دارید و قصد دارید مطالب جالبی درباره این سنگ‌های کمیاب و زیبا بدانید با ما همراه باشید.
   در قسمت های قبل ذکر کردیم از دیگر سنگ‌های محبوبی که برای متولدین مرداد در نظر گرفته شده می‌توان به سنگ های کهربا، عقیق، شاه مقصود، چشم ببر، یشم و کوارتز اشاره کرد که هر کدام ویژگی های خاص و ماورائی جذابی دارند.
   به عنوان مثال سنگ کهربا سنگی با انرژی های خارق العاده که قابلیت تبدیل انرژی های منفی به مثبت و نقش بسیار مهمی در تامین شور و نشاط و بازسازی سلول های بدن دارد.
   با این حال اگر قصد خرید سنگ ماه مرداد برای این شیرهای جذاب را دارید بهتر است به خصوصیات سنگ ماه های مرداد بیشتر توجه کنید.
   بهترین گزینه برای هدیه دادن به اشخاصی که دوستشان دارید استفاده از سنگ ماه تولد مرداد به صورت انگشتر، گردنبند و یا دستبند بوده که هدیه ای ارزشمند و خاص به شمار می‌رود.

  • بهترین سنگ ماه مرداد زنانه

   سنگ زبرجد یکی از بهترین سنگ ماه مرداد زنان به شمار می‌آید. فکرش را بکنید آویختن گردنبند سنگ ماه تولد مرداد (زبرجد) با آن رنگ سبز جذابی که دارد چه وقار و جلوه‌ای به خانم ها می‌بخشد.
   همچنین سنگ زبرجد برای خانم‌ها می‌تواند نشانه دوستی و عشق باشد و منبعی برای غلبه بر ناراحتی‌ها و افزایش روشن‌بینی است.
   نا گفته نماند سنگ زبرجد در افزایش تمرکز تاثیر بسزایی داشته و برای خانم‌هایی که به مطالعه علاقه مند هستند موثر و مفید می‌باشد.

  • سنگ ماه مرداد مرد و تاثیر آن بر مردان

   همانطور که سنگ زبرجد برای خانم های مردادی به عنوان بهترین سنگ شناخته می‌شود، برای مردان متولد مرداد هم نقش مهمی ایفا می‌کند.
   سنگ زبرجد به عنوان سنگ ماه مرداد مردانه می‌تواند سنگی کمک کننده در پیدا کردن و پیشرفت اهداف باشد. زبرجد به عنوان نیروی متعادل کننده در تعادل بخشیدن به انرژی خورشیدی مربوط به این ماه عمل می‌کند و در آرام کردن سیستم عصبی مردان مردادی تاثیر زیادی دارد. همچنین در کاهش حس مالکیت مردان متولد مرداد و جذب فراوانی مالی توصیه شده است.
  • سنگ ماه تولد مرداد کدام است؟

   از نظر طالع‌بینی سنگ ماه تولد ، گوهرهای زیر معرفی شده‌اند. برای مشاهده محصولات هر کدام بر روی آن کلیک کنید:
   زبرجد   +   چشم ببر   +   یشم   +   عقیق   +   کوارتز   +   شاه مقصود   +   کهربا

  مشاهده کامل مقاله (سنگ عقیق و خواص آن)
  عکس سنگ ماه تولد مرداد
  خرید ، قیمت و خواص سنگ ماه تولد مرداد اصل 🔴 (تخفیف ویژه امروز 10 خرداد)

  نظرات مشتریان جواهربازار

  آواتار
  علی نظری نوروزی (خوزستان / ایذه) خریدار این محصول
  1403/3/7
  آواتار
  شهریار خرمی نیا (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1403/2/19
  نگین ملیح و بینظیره ممنون
  آواتار
  مهدیه جان پناه (خوزستان / اندیمشک)
  1403/2/13
  طرح روی دونه های تسبیح قشنگه
  آواتار
  مریم موسویان (تهران / تهران)
  1403/2/23
  نگین با ارزش و لوکسی داره
  آواتار
  حامد عباسی (کرمان / کرمان)
  1403/2/15
  حکاکی روی نگین بسیار خوش خط و زیبا انجام شده
  آواتار
  محمد امین میرزایی (خوزستان / اهواز)
  1403/2/19
  رکاب انگشتر ساده و شیک است
  آواتار
  محمد جواد دهقان (ایلام / ایلام)
  1403/2/14
  انگشتر بینظیر و با کیفیتی است
  آواتار
  علی اسوری (تهران / تهران)
  1403/2/21
  انگشتر زیبا و با کیفیتی است
  آواتار
  یعقوب عقبایی (البرز / کرج)
  1403/2/14
  زیبا و ساده و شیک - بهترین هدیه برای مادرها