جدیدترین محصولات

سنگ ماه تولد

rateraterateraterate
شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که سنگ ماه تولد یعنی چی؟! سنگ ماه تولد براساس یک طالع بینی قدیمی دسته بندی می‌شود.
سنگ ماه تولد در واقع یک طالع‌بینی بوده که بر اساس آن، سنگ‌های مختلف در دسته‌بندی‌های گوناگون قرار گرفته و هر دسته به یک ماه تولد مشخص مرتبط می‌شود.
همانطور که می‌دانید، هر سنگ خواص منحصر به فردی دارد.
از عقیق که یکی از سنگ‌های قدیمی است گرفته تا سنگ‌هایی که اسم آن‌ها را کمتر شنیده‌ایم، همگی دارای خواص و ویژگی‌هایی هستند که در کتاب‌های سنگ درمانی درباره آن بصورت کامل توضیح داده شده است.
 • فلسفه سنگ ماه تولد چیست؟

  بر اساس طالع بینی سنگ ماه تولد ، متولدین هر ماه، سنگ ماه تولد مخصوص خود را دارند و این سنگ‌ها هدیه‌ای بسیار خاص و جذاب برای افرادی که دوستشان دارید، محسوب می شود.
  برخی از افراد ارتباط و وابستگی نسبتا عمیقی به سنگ ماه تولد خود دارند که این تفکر یک تفکر قدیمی و باستانی ایران بوده که عموم مردم به آن معتقد هستند، بنابراین در موقع خرید زیورآلات و بدلیجات این موارد را برای سنگ ها رعایت می‌کنند و خرید سنگ ماه تولد خود را در اولویت قرار می‌دهند.
 • آیا استفاده از سنگ‌هایی که در طالع‌بینی ماه تولد ما نیستند ، اشکالی دارد؟

  اصلا و ابدا...!
  اگر به سنگ خاصی علاقه دارید ولی آن سنگ جزء سنگ‌های ماه تولد شما نبود ، هیچ اشکال و ایرادی برای استفاده از آن سنگ محبوب‌تان وجود ندارد!
  با خیالی آسوده سنگ مورد نظرتان رو تهیه کرده و از خواص معدنی آن بهره ببرید.
 • این موضوع که برخی سنگ‌ها برای متولدین بعضی ماه‌ها مضرر هستن ، واقعیت دارد؟

  خیر !
  صرف اینکه شما متولد ماه خاصی باشید، دلیل بر مضر بودن سنگ‌های ماه دیگر برای شما نیست و می‌توانید از سنگ‌های معدنی مختلف با توجه به سلیقه و شرایط جسمی خود استفاده کنید.
 • آیا استفاده از چند سنگ معدنی بصورت همزمان ایرادی دارد؟

  سنگ‌ ماه تولد هر فردی متناسب با حالات روحی و جسمی همان شخص دسته‌بندی شده است ولی توجه داشته باشید، استفاده از چند سنگ معدنی بصورت همزمان ایرادی نداشته و می‌توانید بنابر سلیقه‌ی شخصی خود از خواص سنگ‌های مختلف بهره ببرید.
 • آیا خواص درمانی و معدنی سنگ ماه تولد از نظر علمی هم اثبات شده است؟

  سنگ‌های معدنی از دل طبیعت استخراج شده و هر کدام با توجه به ساختار خود، خواصی داشته و انرژی‌هایی را از خود ساطع می‌کنند.
  در دیدگاه فیزیکی انرژی سنگ ها و گوهرها باعث افزایش جریان خون می شوند و در نتیجه تغذیه و اکسیژن رسانی در سلول های بدن زیاد شده و باعث دفع سموم از بدن نیز می گردد.
 • سنگ ماه تولد من کدام است؟

  در قسمت بالای همین صفحه ، جدول سنگ ماه تولد ثبت شده است. اسامی ماه‌های مختلف به ترتیب نوشته شده و اسم سنگ‌های مرتبط با هر ماه هم آمده است. می‌توانید بر روی نام ماه مورد نظرتان کلیک کرده و محصولات مرتبط با سنگ ماه تولد آن را مشاهده کنید.
سبد خریدثبت سفارشE