جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. مدال

مدال حرز

  در حال دریافت اطلاعات محصولات
  rateraterateraterate
  حرز به معنای پناهگاه و چیزی است که موجب حفاظت می‌شود و به اصطلاح به دعایی می‌گویند که برای دوری از حوادث و انرژی بد، ظلم و ستم و غیره استفاده می‌شود. از بین تمام دعا‌ها و تعویذات، دعای حرز یکی از شناخته شده‌ترین و کاربردی‌ترین‌ها است. این دعا اینقدر محبوب است که از آن در ساخت انواع انگشتر و مدال استفاده می‌شود. در مدال حرز از دو عنصر مهم یعنی فلز نقره و سنگ عقیق استفاده می‌شود و شما می‌توانید مدال حرز خود را از فروشگاه‌های معتبری مانند جواهربازار تهیه کنید.
  • مدال حرز چیست؟

   حرز در زمان قدیم به صورت بازوبند و برای مقابله با دشمن در جنگ ها مورد استفاده قرار می‌گرفته است. امروزه نیز مدال حرز یکی از انواع زیورآلاتی است که به دلیل ظرافت، زیبایی و جلای زیاد فلز نقره و دیگر سنگ های به کار رفته در آن، میان مسلمانان محبوب شده است.
   مدال حرز به دلیل خواص بسیار و تاریخچه اسلامی، از اهمیت بسیاری برخوردار است. از انواع مدال حرز می‌توان به حرز امام جواد (ع)، امام علی (ع) و امام رضا (ع) اشاره نمود.
  • خواص مدال حرز چیست؟

   از آنجایی که در این مدال از انواع سنگ‌های خاص و فلز نقره استفاده می‌شود، علاوه بر خواص دعای حرز که شامل : بخت گشایی، کسب عزت و احترام، افزایش برکت و روزی، جلوگیری از بیماری‌ها، گشایش در کار و امور و دور کردن بلایا و حوادث می‌شود؛ فلز نقره به کار رفته در این جواهر نیز دارای خواصی چون : آرامش بخشی، ضد استرس و ضد اضطراب بودن، کمک به گردش خون، تسکین درد و تعادل درجه حرارت بدن نیز است.
   همچنین از خواص عقیق به کار رفته در مدال حرز می‌توان به مواردی چون : بهبود اختلالات رفتاری، ایجاد حس امنیت، تنظیم غدد درون ریز، دور کردن انرژی‌های منفی و بهبود بیماری‌های پوستی اشاره نمود.
  • مشهورترین نوع مدال حرز چیست؟

   یکی از مشهور ترین انواع مدال حرز، مدال حرز امام جواد است. با دقت به دعای حرز می‌توان دریافت که این دعا، بهترین دعا برای رفع انواع بلای آسمانی و زمینی است و بسیاری از علما استفاده از این دعا را توصیه می‌کنند. این دعا از دو بخش صغیر و کبیر تشکیل شده است. در امان ماندن از فقر، گرسنگی و تشنگی، دوری از مکر و حیله، دفع چشم زخم، حفظ آبرو و غیره از فواید مدال حرز امام جواد (ع) است.
  • طریقه نگهداری از مدال حرز چگونه است؟

   اگر فلز به کار رفته در مدال حرز، از جنس نقره باشد بهتر است هنگام استحمام و استخر آن را درآورید تا از تماس آن با مواد شیمیایی مانند کلر و رطوبت مکرر خودداری کنید. مدال حرز خود را در جعبه قرار بدهید تا مدت زمان طولانی در مجاورت هوا نباشد. مدال حرز خود را در کنار باقی زیورآلات خود نگهداری نکنید. هنگام استفاده از عطر و ادکلن و موادی چون لوسیون، مدال حرز خود را درآورید و تا خشک شدن آن‌ها صبر کنید.
  • قیمت مدال حرز چقدر است؟

   قیمت مدال حرز با توجه به عیار نقره و نوع سنگ به کار رفته در آن تعیین می‌شود. انواع مدل‌های شیک و جذاب با رنگ‌های متنوع مدال حرز در سایت جواهربازار موجود است و شما می‌توانید با اطمینان کامل به کیفیت، مدال حرز ارزان را در حدود قیمت 325٫000 تومان و مدال حرز گران را حدود قیمت 2٫000٫000 تومان از جواهربازار خرید کنید.
  عکس مدال حرز
  خرید ، قیمت و خواص مدال حرز اصل (لیست امروز 15 آذر)

  نظرات مشتریان جواهربازار

  آواتار
  مزدارپورنج (لرستان / شول آباد) خریدار این محصول
  1402/8/25
  خیلی مدال دوست داشتنیه همیشه همراهمه و واقعا ارامش بخشه
  آواتار
  مرجان کاشمری (گلستان / گرگان)
  1402/8/20
  چقدر کوچولو و ظریف و قشنگ هست
  آواتار
  علی مردانی (قزوین / قزوین)
  1402/8/25
  آواتار
  اسما کریمی (آذربایجان شرقی / قره آغاج)
  1402/8/26
  چه مدال با مزه ای هست.