جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. مدال

مدال حکاکی خطی مذهبی

rateraterateraterate
در گذشته حکاکی کردن تنها به روی دیوارهای بزرگ، تخت و تاج شاهان، ظروف، مجسمه‌ها، چوب و فلزات انجام می‌شد و تماما جنبه زیبایی شناختی داشت.
مردم برای زینت بخشیدن به اجسام خود بر روی آن‌ها حکاکی می‌کردند تا از دیدن آنها لذت ببرند. با پیشرفت ابزارآلات و افزایش تجربه افراد در این حوزه، حکاکی به روی سنگ‌های ظریف و شکننده رواج یافت و از آن پس، جواهرات و زیورآلات نیز به حکاکی‌های مختلف مزین می‌شد. یکی از زیورآلاتی که عموم افراد به آن علاقه دارند مدال حکاکی خطی مذهبی است که اذکار مختلف و معتبری روی آن کنده کاری می‌شود.

چاکرا شناسی مدال حکاکی خطی مذهبی

قرار گرفتن مدال حکاکی خطی مذهبی به روی قفسه سینه سبب فعال‌سازی چاکرای قلب می‌شود و نتایجی از جمله ایجاد حس نزدیکی با افراد، توانایی عشق ورزیدن، وفادار بودن و امانت دار بودن را در فرد ایجاد می‌کند.

از جمله سنگ‌هایی که حکاکی کردن بر روی آن‌ها توصیه شده و تاثیرات مفیدی را بر جسم و روان آدمی می‌گذارد عقیق و حدید است.
 • چه اذکاری باید به روی مدال حکاکی خطی مذهبی حک شود؟

  در این رابطه هیچ گونه الزامی وجود ندارد و شما مختار هستید هر ذکری را که می‌پسندید به روی مدال خود حک کنید؛ اما برخی اذکار وجود دارند که از جایگاه ویژه‌ای نزد بزرگان و ائمه برخوردار هستند و توصیه شده که آن‌ها را با خود به همراه داشته باشیم که از جمله‌ی آن‌ها عبارتند از :

  هفت شرف
  عین علی
  هفت جلاله
 • قیمت مدال حکاکی خطی مذهبی چقدر است؟

  مدال‌های حکاکی شده تنوع بالایی دارند و از این رو شما می‌توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود آنچه را که می‌پسندید برگزینید.
  مدال‌های حکاکی شده با توجه به ذکری که به روی آنها کنده کاری شده خواص متفاوتی دارند و هر کدام از آن‌ها تاثیرات فوق العاده‌ای را بر جسم و روان القا می‌کند.
  اگر شما هم دوست دارید یک مدال حکاکی خطی مذهبی داشته باشید حتما سری به جواهربازار بزنید و از تنوع بالا محصولات آن لذت ببرید.
  مدال حکاکی خطی مذهبی ارزان در بازه قیمتی 45٫000 تومان و مدال حکاکی خطی مذهبی گران در بازه قیمتی 1٫100٫000 تومان قیمت گذاری می‌شود.
سبد خریدثبت سفارشE