جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. مدال

مدال فیروزه

rateraterateraterate
فیروزه، سنگی جذاب و چشم‌ نواز است که اکثر افراد به آن علاقه دارند. این سنگ‌ نزد ائمه و بزرگان بسیار معروف بوده. براساس یافته‌ها و آنچه بیشتر سنگ شناسان عنوان کرده‌اند، بهترین و با‌ کیفیت‌ترین فیروزه مربوط به ایران و معادن نیشابور است پس حال که چنان نعمت بزرگی در کنار خود داریم خوب است از فضایل آن بهره ببریم.

برای آشنایی کامل با جزئیات این سنگ می‌توانید به مقاله‌ی سنگ فیروزه و خواص آن مراجعه کنید و با مطالعه‌ی آن اطلاعات بیشتری راجع به فیروزه بدست آورید. 

این سنگ را می‌توان به صورت مدال برش داد و از آن استفاده کرد، قرار گرفتن مدال فیروزه بر روی سینه سبب تاثیرگذاری بر چاکرای قلب می‌شود. از انواع مدال فیروزه می‌توان به نمونه‌های مدال فیروزه نیشابوری و مدال فیروزه کرمانی اشاره کرد.
طبع مدال فیروزه گرم و مرطوب است و استفاده از آن به افرادی که مزاج صفراوی و دموی دارند توصیه می‌شود و همچنین برای کاهش اثرات سودا بسیار موثر است. مدال فیروزه انرژی خود را از سیارات مشتری و زحل کسب می‌کند.
 • تاثیر مدال فیروزه بر جسم چیست؟

  التهابات ریوی را رفع می‌کند.
  بیماری‌های دستگاه گوارش را درمان می‌کند.
  انواع سردرد را تسکین می‌بخشد.
  عملکرد کبد را سامان می‌دهد.
  کمبود اکسیژن در بدن را بهبود می‌بخشد.
 • تاثیر مدال فیروزه بر روان چیست؟

  روان آدمی نیز همچون جسم آن نیاز به رسیدگی و انرژی دارد. این رسیدگی را می‌توان به کمک سنگ‌ها و انرژی بیکران آن‌ها تامین کرد.
  بیشترین خاصیتی که برای مدال فیروزه شنیده شده و به آن شهرت دارد دفع چشم زخم است.
  انرژی‌های منفی را از فرد دور می‌سازد.
  سبب فعال سازی تمامی چاکراهای بدن به خصوص چشم سوم می‌شود.
  حامی خوبی در مسافرت به شمار می‌آید.
  به افراد کمک می‌کند تا کارهایشان را با ظرافت کامل به پیروزی برسانند.
 • قیمت مدال فیروزه چقدر است؟

  همراه داشتن فیروزه با دنیایی از خواص برای هر کسی لازم است زیرا که تسکین دهنده و آرامش‌بخش است پس اگر احساس می‌کنید زندگی‌تان قدری آرامش نیاز دارد خرید مدال فیروزه را به تعویق نیندازید تا جدا از مسائل معنوی بتواند شما را در حوزه سلامت جسمی نیز یاری دهد.
  جواهربازار ارائه کننده سنگ‌های زینتی و قیمتی، سعی دارد محصولی باکیفیت و اصیل را به شما ارائه دهد؛ پس برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با جزئیات مدال فیروزه حتما به این فروشگاه اینترنتی مراجعه کنید.
  مدال فیروزه ارزان در بازه قیمتی 33٫000 تومان و مدال فیروزه گران در بازه قیمتی 12٫800٫000 تومان قیمت گذاری می‌شود.
سبد خریدثبت سفارشE