جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. نگین تک

نگین تک آمتیست

12
rateraterateraterate

نگین تک آمتیست برای ساخت زیورآلات یا نگهداری در محیط برای بهره‌مندی از خواص این گوهر ، مرسوم است.

آمتیست در سایزها و اندازه‌ها و تراش‌های مختلفی از جمله : مربعی ، مستطیلی ، اشکی ، دامله و ... ارائه می‌شود. نگین تک آمتیست برای ساخت انگشتر آمتیست ، دستبند آمتیست ، مدال آمتیست و ... استفاده می‌شود.

 • شارژ آمتیست ؟

  شارژ آمتیست با شستن در آب جاری و شارژ آمتیست با نور خورشید است. 

  البته نور خورشید مستقیم و شدید می‌تواند باعث آسیب با رنگ سنگ شود و قرار گرفتن آمتیست در کنار عقیق نیز می‌توانید برای شارژ کردن آن مفید باشد.

 • قیمت آمتیست ؟

  قیمت آمتیست باتوجه به وزن ، کیفین و خلوص ؛ رنگ و همینطور اندازه‌ی سنگ تعیین می‌شود. 
  در حال حاضر ارزان‌ترین آمتیست با قیمت 23٫000 تومان  تومان و گران‌ترین‌ آمتیست نیز با قیمت 403٫000 تومان  تومان ارائه می‌شود.

 • سنگ آمتیست برای چه ماهی است ؟

  سنگ آمتیست برای ماه تولد بهمن ماه توصیه شده اما برای متولدین تمامی ماه‌ها به جهت داشتن خواص فوق‌العاده زیاد ، توصیه شده است.همچنین در برخی فرهنگ‌ها همراه داشتن این سنگ برای آقایان به جهت جذب جنس مخالف ، کاربرد دارد !
 • ژئود آمتیست ؟

  ژئود آمتیست تکه‌های راف آمتیست بوده که برای پاک‌سازی محیط بسیار مفید است . برای خرید ژئود آمتیست از طریق واتساپ یا دایرکت پیج اینستاگرام جواهربازار با همکاران ما در ارتباط باشید .
 • قیمت نگین تک آمتیست ؟

  قیمت نگین آمتیست باتوجه به پارامترهایی همچون : وزن ، اندازه ، خلوص ، رنگ و کیفیت نگین تعیین می‌شود. 

  در حال حاضر ارزان‌ترین نگین تک آمتیست با قیمت 23٫000 تومان  تومان و گران‌ترین نگین تک آمتیست نیز با قیمت 403٫000 تومان  تومان ارائه می‌شود.

 • خواص آمتیست ؟

  آمیتیست برای ترک عادات ناپسند مانند مصرف الکل یا موادمخدر و سیگار ، توصیه شده است. همچنین به علت خاصیت زدودن انرژی منفی ، قرار دادن تکه‌ای آمتیست در کنار بستر بیمار  ، به جهت پا‌ک‌سازی روان و محیط اطراف مفید است.
سبد خریدثبت سفارشE