جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. نگین تک

نگین تک آمتیست

  rateraterateraterate

  نگین تک آمتیست برای ساخت زیورآلات یا نگهداری در محیط برای بهره‌مندی از خواص این گوهر ، مرسوم است.

  آمتیست در سایزها و اندازه‌ها و تراش‌های مختلفی از جمله : مربعی ، مستطیلی ، اشکی ، دامله و ... ارائه می‌شود. نگین تک آمتیست برای ساخت انگشتر آمتیست ، دستبند آمتیست ، مدال آمتیست و ... استفاده می‌شود.

  • شارژ آمتیست ؟

   شارژ آمتیست با شستن در آب جاری و شارژ آمتیست با نور خورشید است. 

   البته نور خورشید مستقیم و شدید می‌تواند باعث آسیب با رنگ سنگ شود و قرار گرفتن آمتیست در کنار عقیق نیز می‌توانید برای شارژ کردن آن مفید باشد.

  • قیمت آمتیست ؟

   قیمت آمتیست باتوجه به وزن ، کیفین و خلوص ؛ رنگ و همینطور اندازه‌ی سنگ تعیین می‌شود. 
   در حال حاضر ارزان‌ترین آمتیست با قیمت 28٫000 تومان  تومان و گران‌ترین‌ آمتیست نیز با قیمت 499٫000 تومان  تومان ارائه می‌شود.

  • سنگ آمتیست برای چه ماهی است ؟

   سنگ آمتیست برای ماه تولد بهمن ماه توصیه شده اما برای متولدین تمامی ماه‌ها به جهت داشتن خواص فوق‌العاده زیاد ، توصیه شده است.همچنین در برخی فرهنگ‌ها همراه داشتن این سنگ برای آقایان به جهت جذب جنس مخالف ، کاربرد دارد !
  • ژئود آمتیست ؟

   ژئود آمتیست تکه‌های راف آمتیست بوده که برای پاک‌سازی محیط بسیار مفید است . برای خرید ژئود آمتیست از طریق واتساپ یا دایرکت پیج اینستاگرام جواهربازار با همکاران ما در ارتباط باشید .
  • قیمت نگین تک آمتیست ؟

   قیمت نگین آمتیست باتوجه به پارامترهایی همچون : وزن ، اندازه ، خلوص ، رنگ و کیفیت نگین تعیین می‌شود. 

   در حال حاضر ارزان‌ترین نگین تک آمتیست با قیمت 28٫000 تومان  تومان و گران‌ترین نگین تک آمتیست نیز با قیمت 499٫000 تومان  تومان ارائه می‌شود.

  • خواص آمتیست ؟

   آمیتیست برای ترک عادات ناپسند مانند مصرف الکل یا موادمخدر و سیگار ، توصیه شده است. همچنین به علت خاصیت زدودن انرژی منفی ، قرار دادن تکه‌ای آمتیست در کنار بستر بیمار  ، به جهت پا‌ک‌سازی روان و محیط اطراف مفید است.
  تصویر عکس خرید ، قیمت و خواص نگین تک آمتیست اصل
  خرید ، قیمت و خواص نگین تک آمتیست اصل
  سبد خریدثبت سفارشE