جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. نگین

نگین حکاکی خطی مذهبی

  در حال دریافت اطلاعات محصولات
  rateraterateraterate
  استفاده از نگین تک حکاکی خطی مذهبی در بین بیشتر قشرها رایج است. یکی از مواردی که موجب می‌شود تا نگین تک زیبایی داشته باشیم، حکاکی کردن بر روی نگین تک است؛ زیرا حکاکی خطی مذهبی موجب زیبایی نگین تک می‌شود. شما می‌توانید انواع نگین تک حکاکی خطی مذهبی را که شامل نگین تک عقیق حکاکی یا عباس، نگین تک عقیق حکاکی یا رقیه، نگین تک عقیق یمن خوش رنگ و شرف الشمس و نگین تک عقیق چهارگوش شرف الشمس را با بهترین کیفیت از سایت جواهربازار خریداری کنید.
  • قیمت نگین تک حکاکی خطی مذهبی چقدر است؟

   نگین تک حکاکی شده نسبت به سایر نگین تک‌ها بسیار ارزشمندتر است. چرا که هنر دست شخص بر آن خورده است. اگر شما هم می‌خواهید این نگین تک را با حکاکی زیبا داشته باشید، می‌توانید با مراجعه به سایت جواهربازار، نگین تک حکاکی خطی مذهبی ارزان را در بازه قیمتی 29٫000 تومان و نگین تک حکاکی خطی گران را در بازه قیمتی 6٫500٫000 تومان خریداری کنید.
  • چه ذکرهایی بر روی نگین تک حکاکی خطی مذهبی کنده کاری می‌شود؟

   حکاکی بر روی نگین تک دارای تنوع زیادی می‌باشد؛ چرا که می‌توانید از ذکرهای مختلف و اسامی ائمه برای حکاکی بر روی نگین تک خود استفاده کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که برخی از ذکرها از اهمیت زیادی برخوردارند، به طوری که در روایات به آن‌ها اشاره شده است. از جمله این ذکرها عبارتند از :
   • اسامی ائمه و بزرگان
   • و من یتق الله
   • شرف الشمس
   • عین علی
   به این نکته توجه کنید که در هیچ منبعی قید نشده که بر روی سنگ خاصی حکاکی کنید؛ اما اکثریت افراد نگین عقیق را برای حکاکی انتخاب می‌کنند؛ زیرا این سنگ از زیبایی و خواص بالایی برخوردار است.
  • تاریخچه نگین تک حکاکی خطی مذهبی مربوط به چه دوره‌ای می‌شود؟

   در زمان گذشته حکاکی کردن جزو هنرهای سخت و کم‌یاب بود؛ زیرا ابزارهای مورد نیاز برای این حرفه بسیار کم بود. ولی در گذر زمان با تخصصی شدن این حرفه، ابزارهای این هنر نیز افزایش یافت و هنر حکاکی پا به عرصه جدیدی گذاشت. 
   تاریخچه حکاکی خطی مذهبی به دو بخش هنری و صنعتی تقسیم می‌شود، که هر کدام مزایای خاص خود را دارد. به عنوان مثال در روش صنعتی سرعت کار بسیار زیاد است؛ اما روش هنری بسیار ارزشمندتر است. همچنین اکثر افراد از روش هنری استقبال بیشتری می‌کنند.
  عکس نگین حکاکی خطی مذهبی
  خرید ، قیمت و خواص نگین حکاکی خطی مذهبی اصل (لیست امروز 18 آذر)

  نظرات مشتریان جواهربازار

  آواتار
  مهدیه میرشکار (سیستان و بلوچستان / خاش) خریدار این محصول
  1402/9/16
  عالی بود من خیلی راضیم 2بارازتون خرید کردم عالی بود تشکر
  آواتار
  نفیسه میری (تهران / تهران) خریدار این محصول
  1402/9/16
  خوشحالم که چنین نگین قشنگی دارم خیلی دنبال نگین عقیقی میگشتم که سه آیه آیت الکرسی حکاکی شده باشه از جواهر بازار و حکاک چنین کار با ارزشی متشکرم، لطفا موجودش کنید که مشتاق خرید های مجدد این نگین هستم‌.
  آواتار
  شکیبا ناصری (یزد / زارچ)
  1402/8/21
  رنگ حنایی زیبا و خوشرنگی هست
  آواتار
  مریم توکل (گیلان / آستانه اشرفیه)
  1402/8/23
  رنگ جالب و زیبایی داره