جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. گل سینه

گل سینه عقیق

rateraterateraterate
سنگ عقیق ، بعنوان حرز قوی در برابر بلایا و انرژی‌های منفی و افزاینده‌ی رزق و روزی ، شناخته شده است. از این رو ، استفاده از آن به طرق مختلف ، موجب بهره‌مندی بیشتر از خواص بی‌نظیر این گوهر می‌شود.

گل‌ سینه عقیق یا سنجاق‌ سینه عقیق ، نشان از محبوبیت بسیار زیاد این گوهر پرخاصیت و تمایل به استفاده‌ی هرچه بیشتر از آن در زندگی روزمره می‌باشد.

عقیق از سختی بالایی برخوردار است و سنگ بسیار مناسبی برای انجام حکاکی می‌باشد و داشتن یک گل سینه عقیق با حکاکی اسم ، تاریخ یا متن دلخواه ، بسیار جالب توجه است .

 • قیمت گل سینه عقیق ؟

  ارزش و قیمت گل سینه عقیق به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. ویژگی‌ها و ارزش نگین عقیق استفاده شده روی گل سینه باتوجه به معدن ، اندازه ، وزن ، رنگ ، خلوص و پاکی سنگ ، تعیین می‌شود . از طرفی فلز استفاده شده برای ساخت گل سینه عقیق نیز باتوجه به اینکه از چه جنسی انتخاب شده است : طلا ، نقره ، استیل و غیره ؛ و نیز ساخت این گل سینه به صورت دست‌ساز یا ماشینی ، بر روی ارزش و قیمت نهایی آن تاثیر مستقیم دارند . در حال حاضر ارزان‌ترین گل سینه عقیق در جواهربازار با قیمت 339٫000 تومان  تومان و گران‌ترین گل سینه عقیق نیز با قیمت 339٫000 تومان تومان ارائه می‌شود.
 • خواص عقیق از نظر مذهبی ؟

  احادیث و روایات بسیاری در مورد خواص عقیق و توصیه به استفاده از این گوهر پرخاصیت آمده است . این احادیث را در مجموعه‌ی روایات مذهبی و حدیث درباره ی عقیق جمع‌آوری نمودیم که مطالعه‌ی آن خالی از لطف نیست .
 • نگهداری یا شارژ گل سینه عقیق ؟

  عقیق می‌بایست از مواد شیمیایی ، اسیدها و شوینده‌های قوی دور نگه داشته شود.برای تخلیه با آب جاری شسته شود و جهت شارژ مجدد این گوهر زیبا ، آن را در معرض تابش نور خورشید قرار دهید .
  چنانچه گل سینه عقیق با عطر یا مواد آرایشی تماس پیدا کرد ، آن را کاملا با آب دمای معمولی بشویید.
سبد خریدثبت سفارشE