جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. گوشواره

گوشواره کهربا

  rateraterateraterate

  گوشواره کهربا از جذابترین زیورآلاتی‌ست که خانم‌های اصیل و زیباپسند را به خود جذب می‌کند!

  گوهر مورد بحث ما، صمغی ارزشمند و طبیعی با قدمت بسیار بالاست که ریشه‌ای قوی در مصارف درمانی دارد. از این رو ، استفاده از کهربا در صنعت جواهرات و زیورآلات از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. 
  همراه داشتن کهربای اصل به هر شکل ممکن، از جمله گوشواره کهربا ، انگشتر کهربا ، مدال کهربا یا حتی تکه کلوخه‌ای ساده ، برای بهره‌مند شدن از انرژی بی‌کران این گوهر ناب، مرسوم است.
  • قیمت گوشواره کهربا ؟

   سایت جواهربازار همواره سعی در ارائه‌ی محصولات اصیل با کمترین قیمت ممکن دارد. گوشواره کهربا ارزان قیمت در بازه 187٫000 تومان تومان و گوشواره کهربا گران قیمت در محدوده قیمتی 232٫000 تومان تومان در سایت جواهربازار ارائه می‌شود.
  • قیمت سنگ خام کهربا ؟

   قیمت کهربا باتوجه به محل پیدایش آن (لهستانی ، روسی ، لیتوانی و ... ) ، وزن ، خلوص و اندازه‌ قیمت گذاری می‌شود. عنایت داشته باشید کهربای حشره‌دار از ارزش و قیمت بالاتری برخوردار است و چنانچه حشره یا جانور محبوس شده درون کهربا از وضوح بالاتری برخوردار باشد ، به ارزش آن تکه کهربا افزوده می‌شود.
  • باورهای قدیمی در مورد سنگ کهربا ؟

   در زمان‌های قدیم مردم بر این باور بوده‌اند که اگر مردی هنگام خواب بر روی بدن همسرش کهربا قرار دهد، آن زن در خواب زبان گشوده و در مورد اتفاقات زندگی خود سخن می‌گوید !
  تصویر عکس خرید ، قیمت و خواص گوشواره کهربا اصل
  خرید ، قیمت و خواص گوشواره کهربا اصل
  سبد خریدثبت سفارشE