جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. انگشتر

انگشتر شرف الشمس 1403

  در حال دریافت اطلاعات محصولات
  rateraterateraterate
  انگشتر شرف الشمس ، انگشتری است معمولا از جنس سنگ عقیق که رو یا پشت سنگ حکاکی شرف الشمس انجام شده باشد . انگشتر شرف الشمس با توجه به جنس سنگ که معمولا عقیق است ، دارای خواص بی‌نظیری از جمله : برآورده شدن حاجات ، دفع فقر، افزایش رزق و روزی ، بخت گشایی ، کسب منزلت ، محافظت در برابر انرژی منفی و ... می‌باشد.
  انگشتر شرف الشمس: هدیه‌ای از نور و برکت الهی است.
  انگشتر شرف الشمس، نگینی درخشان در دنیای سنگ‌های قیمتی و مزین به دعایی با قدمت دیرینه، از قدیم‌الایام مورد توجه مسلمانان بوده است. این انگشتر، نه تنها به عنوان زیورآلاتی زیبا، بلکه به عنوان حرز و ضدطلسمی برای دفع بلا، افزایش رزق و روزی و جلب محبت و معنویت در بین مومنین شناخته می‌شود.
  تاریخچه و قدمت انگشتر شرف الشمس:
  ریشه و قدمت انگشتر شرف شمس به دوران قدیم اسلام و علم نجوم برمی‌گردد. حکما و منجمان در آن زمان معتقد بودند که طلوع خورشید در روز 19 فروردین ماه، در قوی‌ترین و باارزش‌ترین موقعیت خود در سال قرار دارد. از این رو و با رعایت و بررسی آموزه‌های اسلامی دیگر، دعای شرف الشمس را بر روی سنگ عقیق زرد حکاکی می‌کردند تا از خواص و فواید آن بهره‌مند شوند.
  خواص و فواید انگشتر شرف الشمس را در اسناد تاریخی مذهبی بسیاری می‌توانیم مشاهده کنیم. از جمله:
  انگشتر شرف شمس برای دفع بلا و چشم زخم توصیه شده است. بر اساس باور عمومی مومنین، انگشتر شرف الشمس ضدطلسمی قدرتمند برای دفع بلا و چشم زخم است و با قدرت بی‌کران الهی، صاحبش را از گزند و آسیب محفوظ نگه می‌دارد انشالله.
  افزایش رزق و روزی و کسب بیشتر مال حلال را از خواص دعای شرف الشمس و انگشتر شرف الشمس بخواهید. این انگشتر به عنوان مُهر گشایش و افزایش رزق و روزی شناخته می‌شود و گفته می‌شود که با به همراه داشتن آن، برکت و فراوانی به زندگی صاحبش سرازیر خواهد شد. صدالبته که انگشتر شرف الشمس فقط یک وسیله است و نباید از قدرت بی‌کران الهی و رحمت پروردگار غافل شد.
  جلب محبت و معنویت را در زندگی‌تان چند برابر کنید. دعای شرف الشمس سرشار از نور و معنویت الهی است و این انگشتر، سبب افزایش معنویت، آرامش روحی و صلح درونی می‌شود. همچنین، این انگشتر به جلب محبت و ایجاد روابط نیکو بین زوجین، اعضای خانواده و سایر افراد نیز کمک می‌کند.
  افزایش قدرت و ابهت، ایجاد صلح و دوستی در روابط اجتماعی، گشایش کارها، دور شدن سختی و مشکلات در مسیر زندگی، حفظ آرامش خاطر و سلامت روحی و... از دیگر خواص مفید انگشتر شرف شمس هستند.
  آداب و رسوم استفاده از انگشتر شرف الشمس را در نظر داشته باشید.
  زمان مناسب برای حکاکی انگشتر شرف الشمس را فراموش نکنید. بهترین زمان برای حکاکی انگشتر شرف الشمس، در روز مخصوص آن فروردین ماه هر سال است که باید در ساعات سعد و به دور از ایام قمر در عقرب باشد.
  نحوه استفاده از انگشتر شرف الشمس و اینکه انگشتر شرف الشمس در کدام دست شما باشد به سلیقه و شرایط شخصی شما بستگی دارد. در همین زمینه تحقیقات کاملی انجام داده و مقاله کامل آن را در بخش کتابخانه سایت قرار داده‌ایم که می‌توانید آن را مطالعه نمایید.
  خواندن دعای شرف الشمس هم می‌تواند فواید و اثرات این انگشتر را افزایش دهد.
  اصول حکاکی دعای شرف الشمس فقط از عهده متخصصین مسلمان و اساتید حکاکی مذهبی برمی‌آید و نمی‌توان این کار را به راحتی انجام داد.
  حکاکی دعای شرف الشمس بر روی سنگ عقیق، آداب و رسوم خاص خود را دارد که باید با دقت و ظرافت و با خلوص نیت انجام شود.
  نوع سنگ: بهترین نوع سنگ برای حکاکی دعای شرف الشمس، سنگ عقیق زرد است.
  همچنین برای حکاکی انگشتر شرف شمس در نظر داشته باشید که حکاکی دعا باید توسط فردی باتجربه و با وضو انجام شود.
  زمان حکاکی انگشتر شرف الشمس فقط یک روز در سال و آن هم در فروردین ماه در ساعات سعد و دور از ایام قمر در عقرب است.
  تشخیص انگشتر شرف الشمس اصل
  با توجه به محبوبیت انگشتر شرف الشمس، متاسفانه نمونه‌های تقلبی بسیاری از این انگشتر در بازار موجود است. برخی توسط افراد ناآگاه و برخی هم توسط افراد سودجود به متقاضیان ارائه می‌شود. برای تشخیص انگشتر شرف الشمس اصل، به نکات زیر توجه کنید:
  جواهربازار: مرجعی مطمئن برای خرید انگشتر شرف الشمس اصل در سراسر کشور است.
  جواهربازار به عنوان مرجعی معتبر و شناخته شده در زمینه فروش زیورآلات نقره، سنگ‌های قیمتی و ادعیه اسلامی، انگشتر شرف الشمس اصل را با ضمانت 99 ساله اصالت به مشتریان خود ارائه می‌دهد. از بابت اصالت و کیفیت محصولات آرامش خاطر داشته باشید و فقط بر اساس سلیقه‌ی شخصی خودتان، انگشتر شرف شمس موردنظرتان را انتخاب کنید.
  تنوع در طرح و جنس محصولات در جواهربازار بی‌نظیر است. و ما، در جواهربازار همراه شما در انتخاب انگشتر شرف الشمس اصل خواهیم بود. با این تنوع، می‌توانید انگستری را انتخاب کنید که به بهترین شکل، شخصیت و استایل شما را نمایان کند.
  جواهربازار نه تنها به شما اطمینان از اصالت انگشتر شرف الشمس را می‌دهد، بلکه با ارائه خدماتی ویژه، یک تجربه خرید لذت‌بخش و مطمئن برای شما رقم می‌زند.
  خدمات مشاوره تخصصی ما را داشته باشید. کارشناسان مجرب ما، در جواهربازار با ارائه مشاوره تخصصی، شما را در انتخاب انگشتر شرف الشمس متناسب با سلیقه و نیازتان راهنمایی می‌کنند.
  قیمت مناسب: جواهربازار با حذف واسطه‌ها و ارائه قیمت‌های منصفانه، امکان خرید انگشتر شرف الشمس اصل را برای همه فراهم کرده است. قیمت انگشتر شرف الشمس در جواهربازار کاملا رقابتی بوده و توسط اساتید این رسته بررسی شده است.
  ارسال سریع و مطمئن در سراسر کشور همراه شماست. جواهربازار انگشتر شرف الشمس را به سراسر ایران به صورت سریع و با کمترین زمان ممکن انجام می‌دهد و تمامی محصولات با بسته‌بندی امن ارسال می‌شوند.
  انگشتر شرف الشمس، هدیه‌ای معنوی، ارزشمند و ماندگار برای عزیزان شما محسوب می‌شود. این انگشتر نماد عشق، محبت، برکت و معنویت الهی است و با اهدای آن، نه تنها به زیبایی ظاهری عزیزان خود می‌افزایید، بلکه برایشان آرزوی خیر و برکت می‌کنید و انشالله شاهد رشد و ترقی آنها خواهید بود.
  همچنین از انگشتر شرف شمس بعنوان هدیه‌ای ارزشمند برای همسرتان غفلت نکنید.
  انگشتر شرف الشمس می‌تواند هدیه‌ای به یاد ماندنی و باارزش برای همسر شما باشد. این انگشتر نماد عشق، محبت و وفاداری است و با اهدای آن، عشق و علاقه خود را نسبت به همسرتان ابراز می‌دارید و بر معنوین زندگی‌تان می‌افزایید.
  هدیه‌ای پربرکت برای والدین شما:
  انگشتر شرف الشمس، گزینه‌ای مناسب برای قدردانی و ابراز احترام به والدین شماست. این انگشتر با خواص معنوی و فواید فراوان خود، نماد خیرخواهی و دعای خیر برای سلامتی و سعادت والدین شماست.
  از هدیه‌ای پربرکت برای برای فرزندان فراموش نکنید:
  انگشتر شرف الشمس می‌تواند هدیه‌ای باارزش و معنوی برای فرزندان شما باشد. انگشتر شرف شمس به عنوان حرز و ضد طلسم، می‌تواند آن‌ها را از گزند دشمنان و شر آنها و همچنین بلایا دور نگه دارد و در مسیر زندگی‌شان همراه و پشتیبانشان باشد انشالله.
  هدیه‌ای همراه با آرزوی بهترین‌ها برای دوستان:
  انگشتر شرف الشمس، گزینه‌ای مناسب برای ابراز دوستی و محبت به دوستان‌تان است. انگشتر شرف الشمس با آرزوی خیر و برکت، رونق زندگی و افزایش صمیمیت، دوستی شما را تحکیم می‌بخشد.
  جواهربازار: مرجع ضمانت اصالت و کیفیت محصولات:
  جواهربازار با ارائه ضمانت 99 ساله اصالت و تضمین کیفیت محصولات خود، اطمینان خاطر را برای خرید شما به ارمغان می‌آورد. آرامش خاطر واقعی را در خرید زیورآلات و سنگ‌های قیمتی تجربه کنید. در محصولات انگشتر شرف الشمس، تمامی مراحل آن شامل تهیه سنگ عقیق، حکاکی دعای شرف الشمس و ساخت انگشتر، با دقت و نظارت متخصصان مجرب صورت می‌گیرد. بنابراین، با خرید از جواهربازار، خیال شما از بابت اصالت و کیفیت انگشتر شرف الشمس راحت خواهد بود.

  انگشتر شرف الشمس، بیش از یک زیورآلات، نمادی از ایمان الهی، آرامش خاطر، برکت و معنویت است. جواهربازار با ارائه انگشتر شرف الشمس اصل و باکیفیت، این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا از خواص و فواید بی‌نظیر این دعای ارزشمند و انگشتر زیبا بهره‌مند شوید و آن را به عنوان هدیه‌ای ارزشمند برای خود و عزیزان‌تان انتخاب کنید.
  همین امروز انگشتر شرف الشمس اصل خود را سفارش دهید!
  جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید.
  • بهترین زیباترین انگشتر شرف الشمس

   بهترین انگشتر شرف الشمس و زیباترین انگشتر شرف شمس در جواهربازار را بر اساس نظرات مخاطبین و مشتریان برایتان آماده کرده‌ایم. این انگشترها از بهترین کیفیت ممکن برخوردار بوده و مشتریان زیادی از خرید انها رضایت دارند.
  • قیمت انگشتر شرف شمس طلا

   استفاده از انگشتر شرف الشمس هیچ‌گونه محدودیتی در خصوص جنس فریم آن ندارد و می‌شود بسته به سلیقه هر فرد از انواع انگشتر شرف شمس طلا یا نقره استفاده کرد.
   انواع مختلفی از مدل انگشتر شرف شمس طلا در بازار موجود می‌باشد که هر کدام بسته به وزن و اندازه دارای قیمت‌های متفاوتی می‌باشند.
   با توجه به این‌که قیمت طلا روز به روز در حال افزایش بوده و امکان خرید انگشتر شرف الشمس طلا زنانه یا مردانه برای تمامی قشر‌های جامعه مقدور نیست، می‌توان از نگین عقیق شرف الشمس انگشتر مردانه یا زنانه با فریم نقره با قیمت مناسب تری تهیه کرد.


  • انگشتر شرف الشمس بهتر است یا عقیق؟

   حتما می‌دانید که سنگ عقیق از محبوبیت خاصی برخوردار است و به عنوان گوهری ارزشمند در صنعت جواهرسازی از آن استفاده می‌شود.
   روایت‌های بسیاری نیز از خواص سنگ عقیق نقل شده که امام صادق(ع) درباره فواید انگشتر عقیق می‌فرمایند: «هر کس این انگشتر را در دست داشته باشد بی پول نخواهد ماند»
   همچنین استفاده از سنگ عقیق زرد که حکاکی شرف الشمس روی آن انجام می‌گیرد، در زمان جنگ بسیار متداول بوده و به عنوان نیروی محافظت کننده عمل می‌کند.
   استفاده از سنگ عقیق یمن زرد یا نارنجی نیز جهت حکاکی ذکر شرف الشمس مرسوم و فوق العاده پرفیض است.
   اگر از سنگ عقیق یمن انگشتر شرف الشمس تهیه کرده و در دست کنید هم از خواص عقیق یمن و هم از ذکر عظیم شرف الشمس بهره‌مند خواهید شد.
  • قیمت انگشتر شرف الشمس (قیمت انگشتر شرف الشمس نقره)

   انگشتر شرف الشمس قیمت متنوعی دارد. باتوجه به فریم آن که از نقره یا فلزاتی دیگر ساخته شده باشد ، دست ساز یا ماشینی بودن رکاب ، ابعاد، وزن و خلوص سنگ ، تعیین می‌شود. نوع حکاکی نیز اهمیت دارد، حکاکی عقیق یا حکاکی سطحی و پارامترهای دیگر را می‌بایست بصورت دقیق و کامل بررسی کرد. این امر مهم توسط استادکاران جواهربازار و با دقت کامل انجام می‌شود و این عزیزان با بررسی موارد گوهرشناسی و تخصصی، قیمت انگشتر شرف الشمس را مشخص می‌کنند. در حال حاضر ارزان‌ترین انگشتر شرف الشمس در سایت جواهربازار 170٫000 تومان  تومان و گران‌ترین انگشتر شرف الشمس نیز با قیمت 4٫950٫000 تومان  تومان قیمت‌گذاری شده است .
  • فواید انگشتر شرف الشمس

   در دنیای امروزی استفاده از انگشتر ها با نگین سنگ‌های معدنی بسیار پرطرفدار بوده و رواج زیادی در بین مسلمانان دارد. انگشتر شرف شمس از آن دسته از انگشترهایی است که فوق‌العاده محبوب بوده و همیشه خواهان زیادی دارد. در مقاله "شرف الشمس و آثار بی‌نظیر آن" ذکر کردیم که حکاکی این ذکر ارزشمند روی سنگ عقیق زرد و طبق آداب مخصوص انجام می‌گیرد که بدین صورت از خواص عقیق زرد و شرف الشمس می‌توان هم‌زمان بهره گرفت.
   خواص انگشتر شرف شمس بر هیچ‌کس پوشیده نیست. طبق فرمایشات حضرت رسول اکرم درباره خواص انگشتر عقیق و شرف الشمس: «هر کس این انگشتر را در دست داشته باشد غم و اندوه به سراغ او نخواهد آمد»
   همچنین استفاده از انگشتر شرف و شمس سبب افزایش رزق و روزی و در امان ماندن از چشم زخم خواهد شد.
   لنگشتر شرف الشمس جواهری درخشان با فواید بی‌شمار در دستان شما:
   انگشتر شرف الشمس، گویی نگینی جادویی از دل تاریخ برآمده و رازهای بی‌شماری در دل خود جای داده است. فواید و برکات این انگشتر فوق‌العاده بوده و دریچه‌ای از نور و امید را به سوی صاحب خود می‌گشاید و صاحبش را در مسیر سعادت و خوشبختی یاری می‌رساند.
   قدرتی بی‌نظیر:
   شرف الشمس، ابهت و قدرتی بی‌نظیر را به صاحب خود هدیه می‌دهد. گویی با این انگشتر، نیرویی درونی در شما بیدار می‌شود که شما را در برابر هرگونه سختی، چالش و دشمنی، پیروز و سربلند می‌گرداند.
   گشایشی در تاریکی:
   اگر در زندگی خود با مشکلاتی روبرو هستید و گویی تنها در تاریکی گرفتار شده‌اید، دعای شرف الشمس دریچه‌ای از گشایش را به سوی شما خواهد گشود. حرز این انگشتر درهای رزق و روزی را به روی شما می‌گشاید و در مسیر موفقیت و پیشرفت و حل مشکلات یاری‌گر شما خواهد بود.
   محبتی جاودانه:
   دعای شرف الشمس، محبت و مودت را در روابط شما افزایش می‌دهد و صلح و صفا را به ارمغان می‌آورد. گویی با دعای این انگشتر، عشقی پایدار و عمیق در روابط شما جاری خواهد شد.
   دفع بلا و غم:
   این انگشتر، بلا و غم را از شما دور می‌کند و شما را در برابر آسیب‌ها و شرور حفظ می‌کند. به حالتی که با به همراه داشتن دعای شرف الشمس، در هاله‌ای از نور و آرامش قرار خواهید گرفت.
   شادی و خوشبختی بی‌حد:
   شرف الشمس، شادی و خوشبختی را به زندگی شما هدیه می‌دهد و آرامش و آسایش را به ارمغان می‌آورد. با کمک دعای شرف الشمس انگشتر و توکا به قدرت و حکمت الهی، طعم واقعی زندگی و آرامش را خواهید چشید. (انشالله)
  • حکم انگشتر شرف الشمس از نظر علما

   حکمت انگشتر شرف الشمس در میان علما ثابت شده است و آثار فوق‌العاده حرز شرف الشمس در روایات مختلفی نقل شده است. در کتب مختلف دینی و مقالات معتبر علمی شاهد احادیثی بوده‌ایم که فواید انگشتر شرف الشمس را بیان کرده و مسلمانان را به همراه داشتن شرف شمس انگشتر یا نگین توصیه کرده‌اند.
   همچنین رهبر معظم در مراسم‌های مختلف انگشتر شرف الشمس طرح رهبری خود را در دست نموده و استفاده از انگشترها با سنگ های معدنی و حکاکی های مذهبی مورد توجه ایشان می‌باشد.
   ممکن این سوال پیش بیاید که حکم رفتن به دستشویی با انگشتر شرف الشمس چیست؟ در پاسخ باید گفت حکم انگشتر شرف شمس و استفاده از آن هنگام رفتن به دستشویی به این صورت است که مانعی ندارد و لمس انگشتر شرف الشمس بدون وضو ایرادی بر آن وارد نیست.

  • چگونه بفهمیم انگشتر شرف شمس اصل است؟

   با توجه به اینکه انگشتر عقیق و شرف شمس بسیار کاربردی و محبوب است، همیشه عده ای کلاه‌بردار وجود دارند که از نیاز‌های مردم سواستفاده کرده و نمونه‌های تقلبی انگشتر شرف الشمس را به بازار عرضه می‌کنند. با این حال بهره‌مند شدن از خواص این دعای بی‌نظیر مستلزم اصل بودن سنگ عقیق می‌باشد که بهتر است با مراجعه به مراکز گوهرشناسی معتبر و کارشناسان مجرب اصل بودن آن را تشخیص داد.
   اما چندین روش برای تشخیص اصل بودن انگشتر شرف شمس بیان شده است به طور مثال گفته شده سنگ عقیق به دلیل سختی بالایی که دارد، می‌تواند روی برخی اشیا خط بیندازد.
   همچنین سنگ عقیق تقلبی بسیار شفاف تر از نمونه‌های اصل آن است و گفته شده خطوط و نقش های زیبایی در بافت عقیق اصل مشاهده می‌شود.
  • خواص انگشتر شرف شمس موکل دار

   شاید تا به حال داستان‌ها و مطالب جالبی درباره انگشتر موکل دار شنیده باشید. چیزی که از انگشتر موکل دار به صورت عامیانه بیان می‌شود به گونه ای است که بسیار اغراق آمیز و بیشتر شبیه افسانه‌های تخیلی می‌باشد.
   لازم به ذکر است که هیچ‌گونه سند و مدرک علمی یا مذهبی معتبری درباره خواص انگشتر شرف شمس موکل دار، انگشتر شرف شمس قدیمی موکل دار و یا هر محصول موکل دار دیگری وجود ندارد و این موضوع بیشتر به خرافه شبیه است تا واقعیت.
   در واقع چیزی که در برخی سایت‌ها و مقالات درباره فواید انگشتر شرف الشمس موکل دار بیان شده، همان خواص ذکر ارزشمند شرف الشمس بوده که بر روی نگین عقیق زرد یا یمن حکاکی می‌شود.

  • انگشتر شرف الشمس در کدام دست

   در برخی روایات آمده است عقیق را در دست راست همراه خود داشته باشید اما به‌صورت کلی محدودیتی در استفاده از انگشتر شرف الشمس نیست و مهم همراه داشتن این انگشتر ارزشمند می‌باشد .
   راز نهفته در انتخاب: انگشتر شرف الشمس در کدام دست باشد بهتر است؟
   انگشتر شرف الشمس، نگینی با حکاکی دعایی خاص و پیشینه‌ای غنی، از دیرباز مورد توجه بسیاری از مسلمانان بوده است. اما سوالی که همواره ذهن افراد را درگیر خود کرده، این است که انگشتر شرف الشمس در کدام دست باید کرد؟ در این بخش به بررسی این سوال خواهیم پرداخت و راز نهفته در انتخاب شما را آشکار خواهیم کرد.

   دعای انگشتر شرف الشمس جواهری نهفته در دستان شما:
   انگشت سبابه: قدرت و ابهت را در دستان شما می‌نهد، دشمنان را دفع می‌کند و شما را از گزند بلا و شر در امان نگه می‌دارد.
   انگشت میانه: دریچه‌ای از رزق و روزی را به سوی شما می‌گشاید، در امور زندگی‌تان گشایش ایجاد می‌کند، سختی‌ها برطرف می‌شود و حاجاتتان را برآورده می‌سازد.
   انگشت انگشتری: محبت و مودت را در روابطتان افزایش می‌دهد، صلح و صفا را به ارمغان می‌آورد و عشق و خوشبختی را در زندگی‌تان جاری می‌کند. روابط بهتری را با همسرتان خواهید داشت.
   انگشت کوچک: غم و اندوه را از شما دور می‌کند، شادی و خوشبختی را به ارمغان می‌آورد و زندگیتان را سرشار از آرامش و آسایش روحی می‌کند.
   انتخابی بر پایه شرایط و سلیقه:
   برخلاف باور عمومی، هیچ حدیث یا روایت معتبری مبنی بر واجب بودن انگشتر شرف الشمس در دست راست یا چپ وجود ندارد. این موضوع بیشتر به شرایط و سلیقه شخص بستگی دارد.
   دست راست:
   برای افراد راست دست، استفاده از انگشتر در دست راست آسان‌تر است.
   در احادیث و روایات، به استفاده از انگشتر در دست راست به عنوان نمادی از یاری رساندن به امام علی (ع) اشاره شده است.
   دست چپ:
   برخی افراد معتقدند که انگشتر در دست چپ، انرژی‌های منفی را دفع می‌کند و باعث دور شدن بلایا می‌شود.
   و معمولا برای افراد چپ دست، استفاده از انگشتر در دست چپ آسان‌تر است.
   نکته کلیدی:
   مهم‌ترین اصل در انگشتر شرف الشمس، اعتقاد و ایمان به خواص آن و توکل به قدرت الهی است. انتخاب دست راست یا چپ، امری سلیقه‌ای است و هیچ تاثیری در اثربخشی انگشتر نخواهد داشت.
  • جدیدترین مدل انگشتر شرف الشمس

    انگشتر شرف شمس یکی از محبوب ترین زیورآلات در میان خانم‌ها و آقایان است که در مدل ‌ها وطرح‌های بسیار متنوع ساخته می‌شود و در بازار عرضه می‌گردد.
   خانم‌ها به انگشتر شرف الشمس زنانه در رکاب‌های نقره یا طلا بسیار علاقه‌مند هستند به همین جهت هر روز شاهد ساخت مدل‌های بسیار جدید هستیم.
   البته نا گفته نماد استفاده از انگشتر شرف شمس مردانه نیز در بین آقایان فوق العاده محبوب بوده و همیشه به عنوان اولین انتخاب برای خرید زیورآلات مردانه به حساب می‌آید.
   تنوع محصولات و به‌روز بودن آن‌ها و استفاده از جدید‌ترین تکنیک‌ها در ارائه محصولات یکی از مهم‌ترین فاکتور‌ها برای فروش اکسسوری‌های جواهری به شمار می‌آید.
   خوشبختانه ، جواهربازار همیشه سعی بر این داشته که جدیدترین مدل انگشتر شرف شمس زنانه و مردانه را آماده ارائه به مشتریان عزیز داشته باشد. به همین جهت می‌توانید با خیالی راحت اقدام به خرید انگشتر شرف الشمس جواهربازار کرده و از خرید خود نهایت استفاده و لذت را ببرید.
  • انگشتر شرف الشمس صفوی

   حتما شما هم به این موضوع فکر کرده‌اید که چقدر مدل‌های متنوعی از انواع رکاب در تهیه انگشتر وجود دارد که هر کدام با توجه به نقوش و پیچ و خم‌هایی که دارند زیبا و خواستنی به نظر می‌رسند. متد‌های مختلفی از ساخت رکاب در انگشترهای نقره وجود دارد که یکی از آن‌ها رکاب صفوی است. به این صورت که نگین انگشتر به طور افقی روی رکاب نقره قرار می‌گیرد و ظاهری متفاوت به آن می‌بخشد.
   از جمله رکاب‌های زیبایی که می‌توان برای تهیه انگشتر شرف الشمس در نظر داشت، رکاب صفوی می‌باشد چرا که با داشتن ظاهری متفاوت‌ و زیبایی خاصی که دارد، جذابیت بیشتری به شما می‌بخشد.
   انگشتر شرف الشمس صفوی هم برای آقایان و هم خانم‌های باسلیقه مورد استفاده قرار می‌گیرد و طرفدران زیادی دارد.
   قیمت انگشتر شرف و شمس با رکاب صفوی بستگی به وزن محصول و متد‌های به کار رفته در انگشتر دارد ولی با این حال می‌توانید این انگشتر‌های جذاب و خاص را با قیمتی ارزان و به صرفه‌تر نیز خریداری نمایید.
  • خرید انگشتر شرف الشمس رهبری

   اگر شما هم به شرف الشمس علاقه مندین و قصد خرید انگشتر شرف الشمس دارید، حتما از اصالت کار و کیفیت محصول مورد نظر اطمینان اصل نمایید.
   با توجه به این که محبوبیت انگشتر شرف الشمس طرح رهبری بسیار زیاد است، جواهربازار انگشتر شرف شمس رهبری را با قیمتی فوق‌العاده عالی و تضمین کیفیت به شما عزیزان ارائه می‌نماید.
   همچنین مدل های متنوعی همچون انگشتر شرف شمس یمنی، انگشتر شرف الشمس بچه گانه، انگشتر شرف شمس با حرز امام جواد و صد ها مدل جذاب و جدید دیگر در جواهربازار موجود و آماده ارائه با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت به شما عزیزان می‌باشد.
  • آداب نوشتن شرف الشمس

   برای مطالعه بیشتر در مورد آداب شرف الشمس و به‌صورت کلی برای مطالعه بیشتر در این زمینه ، توصیه می‌کنیم :  شرف الشمس و آثار بی‌نظیر آن را بخوانید.
   شرف الشمس، نگینی با حکاکی خاص و تاریخچه‌ی مذهبی غنی، از قدیم‌الیام مورد توجه بسیاری بوده است. در اسناد تاریخی مذهبی گفته شده است که نگارش این دعا در روز و زمان خاص خود، دریچه‌ای از فواید و برکات را به سوی انسان می‌گشاید. اما نگارش شرف الشمس، آداب و رسومی دارد که گویی رازهایی در آن نهفته است. در این بخش، با هم به سفری در این آداب و رسوم می‌رویم و رازهای نگارش این دعای شریف را آشکار می‌کنیم.
   گام اول: سفری در آداب نگارش
   زمان: نگارش شرف الشمس در روز نوزدهم فروردین ماه، در ساعاتی خاص که توسط منجمان مسلمان تعیین می‌شود، انجام می‌گیرد. گویی این ساعات، دریچه‌ای به سوی برکات الهی را در آن روز خاص می‌گشایند.
   طهارت: نگارنده باید با وضو و با نیت خالص، رو به  قبله مسلمین، قلم به دست بگیرد و نگارش را آغاز کند. طهارت، روح و جان را برای دریافت انوار الهی آماده می‌کند.
   مکان: مکانی آرام و بدون آلودگی صوتی و بصری، فضایی مناسب برای نگارش دعا فراهم می‌کند تا نیت و خلوص نگارنده دعا بهتر حفظ شود. در چنین مکانی، تمرکز و خلوص نیت آسان‌تر خواهد بود.
   دعا و ذکر: قرائت دعای مخصوص شرف الشمس قبل از شروع نگارش، نوری بر مسیر نگارنده می‌تاباند و او را در این سفر معنوی یاری می‌رساند.
   حکاکی: نگارش دعا باید با دقت و ظرافت انجام شود و از خطوط صحیح و خوانا استفاده شود. گویی هر حرف و خط، حامل راز و پیامی خاص است که باید حرمت آن حفظ شود.
   مواد: نگارش دعا بهتر است بر روی نگین عقیق اصل زرد رنگ انجام شود. این نگین خواص و فواید خارق‌العاده خود را دارد.
   گام دوم: راز نهفته در جواهربازار
   جواهربازار، مکانی است که در آن، راز نگارش شرف الشمس به دست افراد متخصص و باتجربه گشوده می‌شود. این افراد متدین و متخصص با تسلط بر آداب و رسوم و ظرافت‌های نگارش، دعای شرف الشمس را با دقت و ظرافت نگارش می‌کنند و خیال شما را از بابت اثربخشی آن آسوده خاطر می‌کنند.
   به سوی نوری درخشان:
   همیشه به یاد داشته باشید که نگارش شرف الشمس کاری تخصصی است و باید به افراد متخصص در جواهربازار سپرده شود.
  عکس انگشتر شرف الشمس 1403
  خرید ، قیمت و خواص انگشتر شرف الشمس 1403 اصل ⭕ (تخفیف ویژه امروز 3 تیر)

  نظرات مشتریان جواهربازار

 • آواتار
  امیرعباس محمد نژادیان (خراسان رضوی / مشهد)
  1403/1/29
  انگشتر کلکسیونی و زیباست جلوه خوبی روی دست داره
 • آواتار
  مریم آشیر قهفرخی (تهران / تهران)
  1403/2/8
 • آواتار
  فاطمه داهی (گیلان / رشت)
  1403/3/6
  رکاب کار ساده ست ولی درعین سادگی بسیار شیکه
 • آواتار
  سمانه صادقی حسن وند (تهران / تهران)
  1403/3/6
 • آواتار
  فریدون عباسی زاد (البرز / کمال شهر) خریدار این محصول
  1403/3/25
  سلام خسته نباشید من راضیم عالی بود دقیقا خودش بود بسته بندی جعبه هم خیلی شیک باسلیقه بودممنون ازجواهربازار
 • آواتار
  دانیال حشمتی (مازندران / گلوگاه) خریدار این محصول
  1403/3/1
 • آواتار
  فاطمه عزیزخانپور (اردبیل / گرمی)
  1403/2/30
 • آواتار
  امین ازادی (خوزستان / ایذه)
  1403/2/30
  این طرح رکاب واقعا روی دست جلوه خوبی داره
 • آواتار
  معصومه سیدی (مرکزی / دلیجان)
  1403/2/26
  رکاب ساده ای داره و درعین سادگی بسیار شیکه
 • آواتار
  محمدحسین گودرزیانی (لرستان / بروجرد)
  1403/2/26
  انگشتر بسیار با کیفیت است و روی دست جلوه خوبی داره