جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار

انگشتر شرف الشمس مردانه 1403

  در حال دریافت اطلاعات محصولات
  rateraterateraterate
  انگشتر شرف الشمس مردانه: دعایی مجرب برای قدرت و موفقیت است.
  شرف الشمس، دعایی مذهبی و معتبر با قدمت دیرینه است. این دعای ارزشمند بر روی نگین عقیق زرد حکاکی می‌شود و به عنوان حرزی برای افزایش قدرت، ثروت و موفقیت در بین مسلمانان شناخته می‌شود. انگشتر شرف الشمس مردانه با حکاکی این دعا بر روی نگین آن، به عنوان نمادی از قدرت و معنویت در بین آقایان مسلمان محبوبیت زیادی دارد و بسیار پرطرفدار است.
  • فواید و خواص انگشتر شرف الشمس مردانه چیست؟

   فواید و خواص انگشتر شرف الشمس مردانه در اسناد تاریخی و داستان‌هایی که در بین مسلمانان و ایرانیان دهان به دهان نقل شده، وجود داشته و همچنین بزرگان مذهبی زیادی دعای شرف الشمس را تایید کرده‌اند. این دعا خواص زیادی دارد، از جمله :
   1. افزایش رزق و روزی و برکت در زندگی:
   بر اساس باورهای عمومی، انگشتر شرف الشمس می‌تواند به افزایش رزق و روزی و برکت در زندگی‌تان کمک کند. این باور ریشه در داستان‌ها و روایات نقل شده بزرگان گذشته دارد و انشالله موجب خیر و برکت مال می‌شود.
   2. دفع بلا و چشم زخم:
   یکی دیگر از خواص مشهور انگشتر شرف الشمس مردانه، دفع بلا و چشم زخم است. بسیاری از افراد معتقدند که حرز شرف الشمس که بر روی نگین این انگشتر حکاکی شده، می‌تواند آنها را از گزند بلاها و آسیب‌های احتمالی حفظ کند انشالله و به برکت قدرت و امان الهی از ضرر و زیاد در امان خواهید بود انشالله.
   3. جلب محبت و ایجاد صلح و صفا:
   از دیگر خواص انگشتر شرف الشمس، جلب محبت طرفین و ایجاد صلح، صفا و دوستی در روابط بین فردی شماست. در داستان‌های تاریخی گفته می‌شود که حرز حکاکی شده این انگشتر می‌تواند به ایجاد مودت و الفت بین افراد کمک کند و برای بهبود روابط زوجین نیز توصیه شده است.
   4. آسان شدن امور زندگی و گشایش در کارها:
   برخی از افراد معتقدند که انگشتر شرف الشمس می‌تواند به آسان شدن سختی‌های زندگی و گشایش در کارهایتان کمک کند. این باور بر اساس تجربیات شخصی افراد و نقل‌قول‌های گفته شده از بزرگان تاریخ این سرزمین است که دهان‌به‌دهان گشته و به ما رسیده است.
   5. افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس:
   انگشتر شرف الشمس می‌تواند به افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس در افراد کمک کند. این امر به دلیل حس معنویت و قدرتی است که این انگشتر به دارنده‌ی‌ آن القا می‌کند و صد البته باید در نظر داشته باشید که قدرت مطلق از آن خداوند کریم است و دعای حرز شرف الشمس تنها وسیله‌ای برای استعانت از پروردگار است.
   6. جلب توجه و محبوبیت:
   برخی از افراد معتقدند که انگشتر شرف الشمس می‌تواند به جلب توجه و محبوبیت در بین دیگران کمک کند. این باور در گفته‌های قدیمیان ایران زمین و مسلمانان بیان شده و افراد زیادی اذعان کرده‌اند که در زندگی‌شان به این مهم رسیده‌اند.
  • انگشتر شرف الشمس در کدام دست باید باشد؟

   انگشتر شرف الشمس را می‌توانید با توجه به شرایط جسمانی خودتان استفاده کنید. با توجه به اینکه اسامی اعظم الهی بر روی نگین انگشتر خکاکی شده است می‌بایست حرمت آنها حفظ شود و نیابد با نجاست برخورد داشته باشد. ولی شرایط کلی استفاده از انگشتر شرف الشمس بسیار راحت و آسان است. برای مطالعه بیشتر در این زمینه و راهنمایی‌های بیشتر می‌توانید مقاله زیر را مشاهده کنید:
  • خرید انگشتر شرف الشمس مردانه

   بهترین انگشترهای شرف شمس مردانه در سایت جواهربازار ارائه می‌شوند. با اطمینان و آرامش خاطر انگشتر مورد نظرتان را خرید کنید. برای خرید انگشتر شرف شمس باید به نکات مهمی توجه کنید از جمله اینکه آداب حکاکی شرف الشمس بصورت کامل رعایت شده باشد. آداب حکاکی شرف الشمس بسیار مهم است چرا که اگر رعایت نشوند، نمی‌توانید از بهترین فواید و خواص شرف الشمس بهره‌مند شوید. طبق اسناد تاریخی مذهبی شرف الشمس، استادکار می‌بایست نسبت به حکاکی شرف الشمس تسلط کامل داشته باشد و موارد مهمی را درنظر بگیرد و انجام دهد تا تمامی آداب تخصصی حکاکی شرف الشمس صورت گیرد.
   استادکاران ما در جواهربازار، افرادی معتمد و متدین بوده که با تسلط کامل ، تمامی آداب شرعی شرف شمس را در زمان حکاکی انجام داده و با رعایت حق‌الناس مراحل حکاککی شرف شمس را انجام می‌دهند.
  • قیمت انگشتر شرف الشمس چقدر است؟

   قیمت انگشتر شرف الشمس اصل مردانه به پارامترهای زیادی بستگی دارد. جنس و کیفیت نگین عقیق، نوع رکاب (دست ساز یا ماشینی بودن)، استادکار سازنده رکاب انگشتر، نوع تراش نگین، نوع حکاکی (سطحی، عمیق) و.... استادکاران جواهربازار تمامی این موارد را بصورت کاملا دقیق و حرفه‌ای بررسی کرده و انگشتر شرف الشمس مردانه را قیمت گذاری می‌کنند. رکاب انگشترهای نقره جواهربازار با بهترین کیفیت ممکن آماده‌سازی شده است و قیمت انگشتر شرف الشمس نقره نیز با توجه به کیفیت ساخت فریم مشخص می‌شود. قیمت و موجودی تمامی محصولات در سایت جواهربازار بروز و معتبر است. در حال حاضر قیمت انگشتر شرف شمس ارزان برابر 239٫000 تومان و انگشتر شرف شمس گران برابر 5٫700٫000 تومان است.
  عکس انگشتر شرف الشمس مردانه 1403
  خرید ، قیمت و خواص انگشتر شرف الشمس مردانه 1403 اصل ❤️ (تخفیف ویژه امروز 23 خرداد)

  نظرات مشتریان جواهربازار

  آواتار
  محمدحسین گودرزیانی (لرستان / بروجرد)
  1403/2/26
  انگشتر بسیار با کیفیت است و روی دست جلوه خوبی داره
  آواتار
  امیر امینی (خراسان رضوی / مشهد)
  1403/2/26
  آواتار
  داود دوستی (آذربایجان غربی / بوکان)
  1403/2/25
  آواتار
  علی اکبر جهانگیری (فارس / لارستان) خریدار این محصول
  1403/3/11
  آواتار
  حامد عباسی (کرمان / کرمان)
  1403/2/15
  حکاکی روی نگین بسیار خوش خط و زیبا انجام شده
  آواتار
  محمد امین اخلاقی کتابچی (خراسان رضوی / مشهد)
  1403/2/17
  کار جالب و خاصی هست این کار کلا زمانی که روی دست میشینه خیلی جذاب تره
  آواتار
  مرتضی برزگری (ایلام / ایلام)
  1403/2/13
  رنگ مگین و مدل رکاب و مدل حکاکی بسیار جذابه
  آواتار
  فرامرز پوربخش کیساری (گیلان / رشت)
  1403/3/6
  با سلام من دوتا میخواستم شرف شمس میشه دوتا قسط پرداخت کنیم فقط با رضایت میخوام واسه عقد میخوام بندازم دست خودم و همسرم ممنون میشم اگر لطف کنی دوتا واسم بفرستی
  آواتار
  علیرضا محمدی (خوزستان / دزفول)
  1403/2/17
  با کیفیت و عالی خوشرنگ و منحصر به فرد
  آواتار
  محمد جواد فرزانه فر (خوزستان / اهواز)
  1403/2/15
  ممنون از جواهر بازار کارهای فوق العاده ای دارین