جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. مشاوره سنگ درمانی

شارژ توپاز

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع1348
تصویر کاربری
#1ارسال '14:50 1393/4/25

لیلا

پست‌ها 1
خیلی از دستتون ناراحتم این برای بار سوم است که ازتون در ارتباط با نحوه شارژ کردن توپاز میپرسم الان دیدم سوالم از لیست سوالات مشاوره سنگ درمانی حذف شده است این کارتون خیلی بد بود و باعث شد که دیگه سوالی ازتون نپرسم و اعتمادی را که نسبت به شما داشتم به اینکه با صبوری به سوالات ما جواب میدهید را از دست بدهم اگر هم نمیدانید اشکالی ندارد میتونید لااقل بگویید به مقداری زمان برای بررسی اش نیاز دارید این که سوال من از لیست سوالات حذف شود کار خیلی بدی است .
تصویر کاربری
#2ارسال '16:30 1393/4/25

مهندس خوش نیت|مدیریت

پست‌ها 614
سلام سرکار خانم جدیدی
نه من و نه هیچکدوم از همکاران جواهربازار اجازه حذف سئوالات رو نداریم.

سئوال شما هم حذف نشده ، لطفا بررسی کنین.
http://www.javaherbazar.com/Forum/p-1298-شارژ-کردن-سنگ-توپاز/
عنایت داشته باشین که روزانه تعداد خیلی زیادی سئوال و جواب از طرف مخاطبین عزیزمون ثبت میشن.
من و باقی همکاران هم در زمان های مناسب باید پاسخگو باشیم و هستیم.

با توجه به حجم زیاد سئوالات و تخصصی بودن بعضی از اونا ، مسلما نمیشه بلافاصله پاسخ داد.
باید منابعمون رو بررسی کنیم یا از کارشناسامون سئوال کنیم.

سیاست کلی جواهربازار بر اعتماد ، رفتار صادقانه و احترام 100% به مشتریان بنا شده و اگه غیر از این بود ، همراهان خوبی مثل شما و باقی مشتریانمون نداشتیم.

امیدوارم کمبود وقت ما رو به عنوان بی ادبی برداشت نکنین.
من و باقی همکارامون هم دوست داریم بلافاصله سئوالات شما رو پاسخ بدیم ، ولی بعضی اوقات واقعا زمانی واسمون نمی مونه.

در عین حال حق با شماست و باید سریعتر پاسخ می دادیم.

راستی ، برای اینکه سیستم بتونه اطلاعات شما رو شناسایی کنه ، باید اول در باشگاه مشتریان وارد بشین و بعد به قسمت های مختلف سایت سر بزنین.
بخاطر همین سئوالتون نمایش داده نمی شده. چون در انتظار پاسخ بوده.

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»