جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. گفت و گوی دوستانه

گپ و گفتگوی روزانه مخصوص تمام اعضاء

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع1536
تصویر کاربری
#1ارسال '15:27 1393/4/31

مهندس نسترنی|مشاور / مدیر مالی

پست‌ها 1760
با گذشت زمان و صمیمیت های بیشتر بین اعضاء محترم خانواده بزرگ جواهربازار ، کمبود فضایی برای گپ و گفتگوهای روزانه احساس می شد .

این تاپیک رو ایجاد کردم تا هر یک از شما عزیزان که تمایل دارید جهت صحبت با دوستان دیگر یا ارسال نظراتی خارج از موضوعات اصلی سایت ، از این قسمت استفاده کنید ...

بازهم از لطف و مهربانی شما دوستان عزیزم تشکر می کنم .
تصویر کاربری
#2ارسال '15:30 1393/4/31

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
دوست عزیزم خانم چرخچی آوردمش اینجا کپی کردم چون پاسخ شما رو پیدا نکردم شما هم همینجا جواب بدید لطفا میگم چشم پاسخگو رو دور دیدیم اگه بفهمه جفتمونو از جواهر بازار اخراج میکنه مگه نه ها ها ها سوال من : خانم نسترنی عزیز سلام خوش به حال شما که شغلتون مرتبط با کار با سنگهاست این کار خیلی لذت بخشه منم خیلی دوست دارم یه وقت مازاد داشته باشم برم بصورت حرفه ای هنر گوهر شناسی و سنگ تراشی رو یاد بگیرم ولی فعلا به دلیل مشغله کاری مقدور نیست و دیگه وقتی برام باقی نمی مونه که به اینکار اختصاص بدم احتمالا در زمان بازنشستگی باید به اینکار بپردازم . امیدوارم در زمینه کاری خودتون موفق باشید و ما هم همیشه شاهد پیشرفت های چشمگیر شما باشیم و به داشتن دوستانی مثل شما افتخار کنیم .
تصویر کاربری
#3ارسال '15:30 1393/4/31

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
وااااااااای گند زدم یه پست دیگه رو اشتباهی آوردم پاسخگو حق داره مارو اخراج کنه اینا علایم روزه است سوال من : سلام خانم چرخچی عزیز کد 3092 یکی از محبوبترین انگشترهایی بود که من دوست داشتم بخرمش همش فکر میکردم خیلی بزرگه وچون انگشتهای من باریک هستند امکان کوچک کردن آن تا سایز 51 غیر ممکنه برا همین کد 2582 رو خریدم نگین بزرگی داره و زیباست رو دستم نشست میخواستم بپرسم شما این انگشتر رو برای خودتون خریدید یا برای همسرتون به نظر من خودتون هم میتونید استفاده کنید مبارکتون باشه به شادی و میمنت ازش استفاده کنید معلومه خیلی خیلی خوش سلیقه هستید دوست خوب من
تصویر کاربری
#4ارسال '15:37 1393/4/31

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
سلام خانم نسترنی عزیز ممنون که به فکر ما هستید آشنایی با شما و ارتباط با خانواده بزرگ جواهر بازار و مشتریانش از سراسر کشور باعث اقتخار بنده است امیدوارم همیشه مثل جواهراتی که تو سایتتون هست بدرخشید
تصویر کاربری
#5ارسال '15:39 1393/4/31

طاهره چرخچی|اصفهان / کاشان

پست‌ها 585
سلام آفتابگردان مهربون / اینو جواب داده بودم من این انگشتر3092 واسه خودم خریدم ، من عاشق یاقوت سرخ و زمردم/ از توجهتون ممنونم /راستی هیچ میدونی اون انگشتر عقیقی که خریدی منم مشتریش بودم ؟ درست همزمان درخواست خرید دادیم احتمالا شما چند ثانیه زودتر ....... آقای خوش نیت گفتن چند لحظه پیش خانم میزرا خانلو خریدن ! با تمام وجود خوشحال شدم از اینکه هم سلیقه ایم ان شاءالله مبارکت باشه عزیزم
تصویر کاربری
#6ارسال '15:41 1393/4/31

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
عزیزم خانم چرخچی چقدر سلیقه هامون شبیه هم هست نکنه شما هم اردی بهشتی هستی اون انگشتر یاقوت برازنده شماست مبارکتون باشه تمام همکارام وقتی تو اداره داشتم خرید میکردم به من گفتند انگشتر شما رو بخرم من نگران بودم برام بزرگ باشه در مورد عقیق هم خیلی سختگیر بودم هر چیزی رو نمی پسندیدم ولی اگه می دونستم شما هم دوسش داری به نفع شما کنار میکشیدم بازم اگه چشمت دنبال اون عقیقه مونده با عشق برات میفرستم
تصویر کاربری
#7ارسال '15:41 1393/4/31

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
خانم چرخچی فکر کنم روزه ها علاوه بر اینکه روی پاسخگوی عزیز تاثیر گذاشته روی شما هم تاثیر گذاشته چون هر چی گشتم پیامتو ندیدم آخه کجا نوشتی نکنه هاید کردی پاسخگو نبینه هاهاها
تصویر کاربری
#8ارسال '15:41 1393/4/31

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
خانم چرخچی مثل اینکه روزه ها منو بیشتر از همه تحت تاثیر قرار داده بعد دو روز گیج زدن پیام شمارو پیدا کردم
تصویر کاربری
#9ارسال '15:46 1393/4/31

سحر نوعی|گیلان / رشت

پست‌ها 3345
سلام خانم نسترنی عزیز .سرتون شلوغ بود کم پیدا شدین. دلمون واستون تنگ شد. خیلی خسته نباشید .ممنون که بفکر ما هستین :)
تصویر کاربری
#10ارسال '15:48 1393/4/31

سحر نوعی|گیلان / رشت

پست‌ها 3345
خانم میرزاخانلو بابت مطالب مفیدی که در بخش قبلی نوشته بودین خیلی ممنون :)
تصویر کاربری
#11ارسال '15:49 1393/4/31

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
دوست خوبم چطوره این بار قبل از اقدام به خرید با هم مشورت کنیم و از سلیقه هم استفاده کنیم
تصویر کاربری
#12ارسال '15:51 1393/4/31

پست‌ها 1760
سلام دوست خوبم ، آفتابگردون عزیز ؛
من هر روز نظرات شما رو میخونم . گاهی کلی کار دارم واسه انجام ولی واسه انرژی گرفتن و زنگ تفریح میرم نظرات رو میخونم ...

با وجود اینکه تابحال ندیدم تون ، ولی برای من مثل یک دوست مهربون هستین .
تصویر کاربری
#13ارسال '15:52 1393/4/31

پست‌ها 1760
سلام دوست خوبم ، سحر عزیز ؛

لطف داری عزیزم ، ممنون از محبتت ...

راستی عکس کاربری که گذاشتین پرنده خونگی تون هست ؟ خیلی نازههههه
تصویر کاربری
#14ارسال '15:57 1393/4/31

سحر نوعی|گیلان / رشت

پست‌ها 3345
نه خانم نسترنی عزیز برای یکی از دوستان هستش :)
تصویر کاربری
#15ارسال '16:6 1393/4/31

طاهره چرخچی|اصفهان / کاشان

پست‌ها 585
خانم میرزاخانلو موافقم واسه مشورت قبل از خرید / راستی اون انگشتر زمرده که خریدی خیلی خوشگله همانطورکه گفتید انگشتاتون ظریفه صددرصد به دستتون میاد . منم خیلی دوسش دارم ولی انگشتای من درشت و کشیده س باید انگشتر نسبتا درشت بردارم
تصویر کاربری
#16ارسال '16:8 1393/4/31

سحر نوعی|گیلان / رشت

پست‌ها 3345
خوشحالم که خوشتون اومد . هر عکسی میذاشتم قبول نمیکرد تا این که عکس عروس هلندی رو قبول کرد. :)

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»