جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. گفت و گوی دوستانه
  4. گپ و گفتگوی روزانه مخصوص تمام اعضاء

گپ و گفتگوی روزانه مخصوص تمام اعضاء - صفحه 9

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع1536
تصویر کاربری
#122ارسال '14:31 1393/5/19

جعفری|خوزستان / بهبهان

پست‌ها 340
دوستان تجربه شخصی خودم رو بهتون بگم: سنگها رو دوست داشتم بدون اینکه به

انرژیشون توجه کنم در واقع فکر میکردم امکان نداره سنگ انرژی داشته باشه تا اینکه

مقاله های آمنه عزیز رو خوندم و از جواهربازار آمتیست خریدم ..

محیط شغلیم استرس زیاد داره این انگشتر بصورت دایمی

توی دستم بود متوجه شدم چقدر آرامشم زیاد شده و استرس کمتری رو تجربه میکنم

که فکر میکنم از خواص آمتیست بوده باشه
تصویر کاربری
#123ارسال '15:47 1393/5/19

طاهره چرخچی|اصفهان / کاشان

پست‌ها 585
شبنم عزیز وقتی دیدم شما اهل بهبهان هستید یاد دوست دوران دانشجوییم افتادم که مال بهبهان بود

اسمش ناهید آبکار بود رشته تاریخ می خوند . همیش غذاهای بشددددت تند و فلفل دار می خورد که

وقتی ما یه قاشقشو می خوردیم از تندی غذاش موشک می شدیم می پریدیم هوا..............
تصویر کاربری
#124ارسال '15:55 1393/5/19

سحر نوعی|گیلان / رشت

پست‌ها 3345
سلام به همه دوستان عزیز و یه سلام و خسته نباشید ویژه خدمت خانم نسترنی عزیز و دوست داشتنی:)

خانم چرخچی عزیز حق با شما بود انگشتر کهربای پروانه خیلی زیباست :)
تصویر کاربری
#125ارسال '15:57 1393/5/19

پست‌ها 585
شبنم جان دنبال هیچکس نگرد عزیزم .........................هرچی ایده ی درست کردن دستبند و گردن بند

مهره ای و گل سره مربوط میشه به دو تا از دوستان سایت .............. خانم بالاهنگ و میرزاخانلو عزیز

تصویر کاربری
#126ارسال '17:12 1393/5/19

لیلا بالاهنگ|اصفهان / نجف آباد

پست‌ها 1869
سلام و عصر همگی بخیر، چقدر خوبه بین کارام، میام یه سری به سایت میزنم و خستگیم از بین میره،
خانم چرخچی عزیز، ممنون از لطفتون، همچین گفتین ایده، الان همش دارم به خودم میبالم (شوخی میکنم) شما خیلی لطف دارین.
خانم حسینی، میتونین تسبیح هارو با هم مَچ کنین، مثلا جید زرد(1398) رو با عقیق سیاه(996) ترکیب کنید، (زرد و مشکی عالی میشه) برای اینکه قیمتش پایین در بیاد میتونین جای عقیق، انیکس استفاده کنید.مثلا میتونین یه سینه ریز با سه رج دانه، رج وسطی زرد باشه، و رج بالا و پایین مشکی باشه، دستبند هم به همین شکل، اگر هم میتونین گوشواره درست کنین، میشه دو جفت گوشواره دو رنگ درست کنین، یعنی یه جفت مشکی یه جفت زرد،حتی میشه بعضی مواقع روی یکی از گوش ها گوشواره مشکی و اون یکی زرد باشه، فکر کنم جالب در میاد.
دلربا و جید زرد-فیروزه و عقیق- هم ترکیب کردنش فکر کنم قشنگ میشه، تسبیح های جاسپر و عقیق سلیمانی و مرجان به خودی خود همینجوری زیبا هستند. میتونی جواهراتت رو، روی کاغذ طراحی کنی، تاببینی چه رنگایی به هم میان.
تسبیح های رنگی هم که همینطوری قشنگن ولی میتونی خودت جاهاشون رو تغییر بدی.

اگر هم سایت، تسبیح مرجان گرد رو اضافه کنه که عالیه میتونی به عنوان مروارید استفاده کنی.
تصویر کاربری
#127ارسال '20:16 1393/5/19

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
دوستان سلام من بنیان گذار ایده درست کردن سرویس با تسبیحم اونم به دلیل اینکه به قسمت فلزی مدالها حساسیت دارم همیشه تو نظرهام اعلام میکردم و به جواهر بازار پیشنهاد می کردم جواهرات مهره ای برا فروش تو سایت بذارن خوشحالم استقبال کردید
تصویر کاربری
#128ارسال '20:26 1393/5/19

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
خواهرم تو دانشگاه سوره صنایع دستی میخونه دوستاش همه هنرمندن یکیشون که رشته جواهر خونده من این ایده رو بهش دادم سرویس های خیلی زیبابا سنگ درست میکنه و میفروشه کارش حسابی گرفته برا همین به خانم احمدی هم پیشنهاد دادم چند نفری کارگاه بزنن رمز موفقیت تو رشته هنر همینه
تصویر کاربری
#129ارسال '20:47 1393/5/19

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
منم مدام از جواهر بازار تسبیح میخرم به دوست خواهرم میدم برام سرویس درست میکنه یکی دیگه از دوست هاش چرم خونده کیفهای چرم دست دوز درست میکنه و به پیشنهاد من روی اونها سنگهای مختلف میذاره کلی طرفدار داره خواهر من هم مینیاتور میکشه
تصویر کاربری
#130ارسال '21:7 1393/5/19

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
یه تسبیح عقیق تراش دست کج و کوله تو سایت هست باهاش یه سرویس بی نظیر میشه درست کرد کاش میشد عکسشو بذارم بهتون پیشنهاد میکنم
تصویر کاربری
#131ارسال '21:12 1393/5/19

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
یادم رفت خانم بالاهنگ چقدر قشنگ راهنمایی کردی شما هم متخصص گل سر هستی حتما یکی از گل سرهارو میخرم ممنون که برام وقت گذاشتی
تصویر کاربری
#132ارسال '21:54 1393/5/19

لیلا بالاهنگ|اصفهان / نجف آباد

پست‌ها 1869
آمنه خانم،ممنون لطف دارین، وظیفه بود، پیش پیش، گل سرتون مبارک باشه دوست عزیز
تصویر کاربری
#133ارسال '8:39 1393/5/20

پست‌ها 585
سلام دوست من خانم میرزا خانلو عزیز/ منم یه نظر واسه خرید گل سربهت داده بودم ! نخوندیش ؟
تصویر کاربری
#134ارسال '11:6 1393/5/20

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
سلام دوست خوبم خانم چرخچی عزیز الان رفتم دیدم دیشب پیام شما رو ندیده بودم چون با موبایل پیامها رو میخوندم دستت درد نکنه مدل قشنگیه ولی نمی دونم میشه با مدل انبری تمام موها رو بالا جمع کرد یا نه اینو باید از متخصص اینکار یعنی خانم بالاهنگ بپرسم چون قبلا از این مدل خریده
تصویر کاربری
#135ارسال '13:18 1393/5/20

سحر نوعی|گیلان / رشت

پست‌ها 3345
سلام دوستان عزیزم . کد 6 کسی خریده؟ میخواستم بدونم دقیقا چه رنگی هستش؟
تصویر کاربری
#136ارسال '15:21 1393/5/20

جعفری|خوزستان / بهبهان

پست‌ها 340
طاهره عزیز از اینکه اینجا باشما آشنا شدم خوشحالم ... خوزستانیا همشون غذای تند

دوست ندارنا :-) منم دوتا دوست اصفهانی خیلی گل دارم از دوران دانشگاه همچنان باهم در ارتباطیم

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»