جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. گفت و گوی دوستانه
  4. گپ و گفتگوی روزانه مخصوص تمام اعضاء

گپ و گفتگوی روزانه مخصوص تمام اعضاء - صفحه 8

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع1536
تصویر کاربری
#107ارسال '19:43 1393/5/16

زهرا ابوالحسن|اردبیل / اردبیل

پست‌ها 6
سلام بر همه ی دوستان جواهربازاری
میخواستم از خانم چرخچی که اطلاعاتی رو در مورد قارچ پاشون نوشته تشکر کنم
خیلی خوبه که دوستان بیان و اینجا از اطلاعاتی که دارن برای بقیه ام بگن
تصویر کاربری
#108ارسال '11:1 1393/5/17

جواد رامک|البرز / کرج

پست‌ها 17
سلام به همه جواهر بازاری ها ی عزیز منم بسته هام رو تحویل گرفتم ممنونم ازتون خیلی عالی بودن
تصویر کاربری
#109ارسال '16:56 1393/5/17

لیلا بالاهنگ|اصفهان / نجف آباد

پست‌ها 1869
سلام سلام سلام، عصر همگی بخیر، اومدم بگم یه گل سر نشون کردم، کدش رو همممممم نمیگممممممم، اون وقت طرفدار پیدا کنه، من چیکار کنممممممممم، (وقتی لیلا بدجنس میشود)آخه الان که پول کافی دستم نیست بخرم، ایشالا تا چند وقت دیگه، طرفدار که پیدا کنه، بیام ببینم فروش رفته، میدونیــــــــــــــد چقــــــــــدر ناراحت میشـــــــم...
ولی خارج از شوخی هر کی تا چند وقت دیگه خریدش مبارکش باشه، کدش رو هم نمیگم، چون اون وقت ممکنه بعضیا به خاطر مهربونیشون قید گل سر رو بزنن.
ولی نمیدونید چند وقتیه عاشق گل سر شدم، هر جا میرم تا یه گل سر خوشگل میبینم، سریع میخرمش، ولی مثل گل سرای جواهر بازار رو هیچ جا ندیدم، هم قشنگن هم اینکه درشتن.ولی کاش نمونه گل سر و تاج های عثمانی میوردین، آخه همسرم بهم قول داده تاج برام بخره(ببینین کارم به کجا کشیده شده، میخوام تاج هم بخرم)
ولی خداییش تاج دیگه پیشنهاد خودش بود، منو غافلگیر کرد، نه که ملکه ی خونه ام
تصویر کاربری
#110ارسال '22:46 1393/5/17

جعفری|خوزستان / بهبهان

پست‌ها 340
سلام امیدوارم همتون خوب خوب باشید تشکر مخصوص دارم از خانم میرزا خانلو عزیز

بابت مقاله های زیبایی که گذاشتن و نظرات پرشور و انتخابهای زیباشون در خرید

معلومه که خیلی خوش سلیقه هستن

همینطور انتخابهای دیگر دوستان بسیار زیبا ست

مبارکتون باشه
تصویر کاربری
#111ارسال '22:49 1393/5/17

جعفری|خوزستان / بهبهان

پست‌ها 340
یک تشکر ویژه و مخصوص از خانم نسترنی عزیز دارم بابت مهربونی و حوصله

زیادشون در راهنمایی کردن و برخورد خوبشون با مشتری

خانم نسترنی واقعا طرفدار مشتری هستن و خیلی عالی راهنمایی میکنند

من با تماسام خیلی اذیتتون کردم دوستتون دارم بوس بوس :)
تصویر کاربری
#112ارسال '1:55 1393/5/18

بیگی|کرمان / کرمان

پست‌ها 757
سلام خانم میرزاخانلو خدا راشکر واقعا خبرخوشی بود ممنون
تصویر کاربری
#113ارسال '13:42 1393/5/18

جعفری|خوزستان / بهبهان

پست‌ها 340
دوستان میخوام چندتا تسبیح بخرم میشه کمک کنید تا از سلیقه خوبتون استفاده کنم

تصویر کاربری
#114ارسال '14:20 1393/5/18

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
سلام خانم حسینی عزیز دوست خوب و مهربونم ممنون که مقالات منو پسندیدی خوشحالم که مفید واقع شد اگه وقت کنم بازم مطلب میذارم
تصویر کاربری
#115ارسال '14:27 1393/5/18

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
سلام خانم بالاهنگ منم موهام خیلی بلنده هنوز کلیپس یا گل سری اختراع نشده که جوابگوی موهای من باشه تا حالا هزار تا شکوندم برا همین اصلا رغبت نکردم تا حالا سمت گل سرهای جواهر بازار برم مثل سرخپوست ها موهامو می بافم میخواستم ببینم برا موهای بلند و پر کدوم گل سر مناسبه منو راهنمایی کن کدومو بخرم ممنون میشم منو راهنمایی کنی
تصویر کاربری
#116ارسال '14:40 1393/5/18

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
یه دوست داشتم سال دوم دبیرستان اسمش شبنم حسینی بود شما منو یاد اون انداختی خیلی هم درس خون بود امیدوارم موفق باشی
تصویر کاربری
#117ارسال '14:59 1393/5/18

سحر نوعی|گیلان / رشت

پست‌ها 3345
سلام خانم چرخچی عزیز کلیپ جالبی بود.ممنون
تصویر کاربری
#118ارسال '8:47 1393/5/19

طاهره چرخچی|اصفهان / کاشان

پست‌ها 585
سلام شبنم عزیزدوست من/ به نظر من تسبیحهای ام البنبن قشنگن .یکیشو من خریدم واقعا قشنگه اون تسبیح جید زرد هم زیباس . تسبیح مرجان دانه گرد نارنجی متمایل به قرمزرنگ هم فوق العاده س . اونم خریدم خیلی خوشگله/ موفق باشی
تصویر کاربری
#119ارسال '10:51 1393/5/19

لیلا بالاهنگ|اصفهان / نجف آباد

پست‌ها 1869

سلام خانم میرزاخانلو، ببخشید الان جواب میدم، دیشب میخواستم جواب بدم، اما قبل از اینکه جوابتون رو بدم، یه سر به کمد لباس زدم دیدم به به... چقدر موریانه زده... خلاصه دیشب کارمون فقط موریانه کشی بود...بگذریم دوست عزیز
کلا گل سرای درشت عالین، مدل انبری رو که خودمم خریدم، چون یه طرفش میشه گفت بازه، بیشتر میتونه جنبه تزیینی داشته باشه، یعنی اول موهای پشت رو با گیره ی سیاه کمی محکم کرد و بعد این رو روی موها قرار داد، البته محکمیش خوبه، ولی من خودم برای جشن ترجیح میدم اینکاری که گفتم رو انجام بدم... که خیالم راحت باشه.
ولی اگر میخواین موهارو حسابی جمع کنین، گل سرای مدل کلیپسی و مدل گیره فنر سنتی عالین...
البته، اینجور که شما گفتی، فکر کنم موهاتون پرتر از موهای من باشه، اگر اون گل سرایی که میگین شکوندین، سایزشون از اینا کوچیک تر بوده باشه، که فکر میکنم گل سرای جواهر بازار مناسبتون باشه ولی اگر سایز اون گل سرا هم مثل سایز همین گل سرای سایت باشه، حواستون رو بدین کامل پشت موهاتون رو با گل سر جمع نکنید چون ممکنه خراب بشه.
همین الان یه ایده به ذهنم اومد، میتونین موهاتون رو تا جایی که فشار روش نباشه با دست جمع کنین و از یکی بخواین، جمع شدش رو سانت کنه، ببینه چند میشه، فکر میکنم با اینکار میشه فهمید چه سایزی مناسب شما باشه.
ولی به نظرم حتی اگه دیدین سایزش مناسب نبود لااقل یکیشون رو بخرین، چون خیلی قشنگن، من که جایی به زیبایی گل سرای جواهر بازار ندیدم، مخصوصا مدلای کلیپسی رو، چون مدلای کلیپسی که بیرون دیدم، روی قسمت فنرش که خیلی هم تابلو پیداست، کار نشده، در صورتی که قسمت فنرش بیشتر باید روش کار بشه چون خیلی تو چشمه... خلاصه اگه سایز نبود میتونین بغلارو با گیره سیاه جمع کنید و پشت رو با گل سر ببندین.
تصویر کاربری
#120ارسال '13:7 1393/5/19

طاهره چرخچی|اصفهان / کاشان

پست‌ها 585
سلام آمنه جان دوست عزیزم / به نظر من گل سر کد1656 هم خوشرنگه و هم طولش 5/11 سانته و

میتونه مناسب موهای شما باشه اگر احساس می کنید نمیتونه حجم موهاتونو جمع کنه دوتاشو بردارید و

بصورت متقارن یکی از طرف راست موهاتون و اون یکیشم از طرف چپ به موهاتون بزنید فکر کنم خیلی محکم

و هم زیبا بشه / موفق باشی
تصویر کاربری
#121ارسال '14:25 1393/5/19

جعفری|خوزستان / بهبهان

پست‌ها 340
ممنونم آمنه جان شما هم موفق و مانا باشی

ممنونم طاهره عزیز از راهنماییت... یه تسبیح واسه مادرم قصد دارم بخرم

و چندتا هم یرای خودم یادم نیست شما دوست عزیز یا خانم بالاهنگ نازنین ایده درست کردن دستبند و

گردنبندبا تسبیح رو دادید منم رفتم تو فکرش که چه ایده جالبی میتنونه باشه

ازتون ممنونم

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»