زوکش اب طلا | جواهربازار کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. پرسش و پاسخ »
  3. متفرقه »
  4. زوکش اب طلا

زوکش اب طلا

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع17862
تصویر کاربری
#1ارسال '0:39 1393/11/20

عبداله رفعت نامی|البرز / کرج

پست‌ها 91
مطالبی که در بلاک نوشته میشود بسیار قابل استفاده بوده وجای تشکر از ان عزیزان است . در مطلبی که رویت کردم در مورد مضرات استفاده از طلا در مردان بود . ممنون از شما وهمکاران محترم تان . مبخواستم سئوال کنم استفاده ار انگشتر ویا مدال بارکاب روکش اب طلا نیز همان پیامد های مضر را میتواند داشته باشد یا به دلیل ضخامت کم روکش موضوع قابل صرف تظز است؟و همچنین اجرای روکش اب طلا بعد از مدتی نباز به تکرار دارد یا خیر
تصویر کاربری
#2ارسال '9:48 1393/11/20

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1072
سلام جناب نامی عزیز و بزرگوار

روکش آب طلا از نظر پزشکی و مذهبی مشکلی واسه آقایون نداره . چون درصد بسیار بسیار کمی طلا واسه روکش استفاده میشه که اطلا قابل ملاحظه نیست .

روکش آب طلا یا به اصطلاح تخصصی ، آب رودیوم ، برای درخشش و جلای بیشتر یا تغییر رنگ (روکش آب طلا زرد یا سفید) هستش .
درواقع یه لایه است که روی طلا زرد یا نقره کشیده میشه . معمولا بعد از چند سال استفاده ، کم کم این لایه از بین میره .
اما خیلی راحت و با هزینه ناچیزی مجدد میتونین روکش بزنین که خود ما هم این کار رو انجام میدیم .

همین حلقه های ازدواج طلا سفید ، بعد از چندسال استفاده کم کم رنگ سفید کم میشه و زرد رنگ (رنگ اصلی طلا که زیر روکش بوده) میشه . که اگر کسی بخواد حلقه رو میده واسش روکش بزنن مثل روز اول میشه .
تصویر کاربری
#3ارسال '17:6 1393/11/20

پست‌ها 91
ممنون دوست خوبم... علت سوال من این بود که اخیرا نگبن کد 4446 را خریداری کردم وتقاضا کردم رکاب مدال کد 4413 زا باروکش اب طلا برای ان کار کنند وبرابم بفرستند البته نمبدانم اساسا کار درستی کردم یا نه... ولیکن داشتم منصرف مبشدم که رکاب طلابرای ان درنظز بگیرم که مطالب مضرات استفاده از طلا را برای مردان در بلاک خواندم ومنصرف شدم وسوال چگونگی روکش را مطرح کردم.. با این وصف شما که کارشناس واستاد این رشته هستید انتخاب مرا برای رکاب نگین فوق که قیمت گرانی دارد چگونه می بینبد ؟ ابا کار درستی کردم ؟ یا اگر شما ابن نگبن را برای استفاده می خریدید مناسب نرین کار را چه میدانستید؟ ممنون
تصویر کاربری
#4ارسال '11:38 1393/11/21

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1072
خواهش میکنم
وظیفه مون بود .

نگین خیلی ارزشمند و خوش رنگی هست . به نظر من همین ساخت مدال بهترین تصمیم هستش . چون هم دور تا دور و پشت نگین رو حفظ می کنه . هم استفاده ازش رو راحت میکنه و همیشه میتونه همراه تون باشه تا از خواصش استفاده کنین

نهههه ، به هیج عنوان طلا برای این کار مناسب نیست . بحث مذهبی رو هم که در نظر بگیرین بیشتر به خاطر همون ضررهایی که طلا واسه آقایون داره ، منع شده .

بهترین تصمیم همین نقره است که برای زیبایی بیشتر میتونین روکش آب طلا سفید هم بزنین . دقیقا مثل طلا با قیمت خیلی کمتر ...
تصویر کاربری
#5ارسال '14:19 1393/11/21

پست‌ها 91
بسیار ممنون از راهنمائی های با ارزش تان .. ارزوی موفقیت براینان دارم اگرعمری بود و توفیق زیارت امام زضا را داشتم جهت عرض ادب وارادت از عزیزان جواهر بازار که این همه سئوال پبچ شان کردم وهمیشه با حوصله به من پاسخ دادند به حضور خواهم رسید
تصویر کاربری
#6ارسال '14:51 1393/11/21

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1072
سلامت باشین انشالله . بزرگوارید شما ...

ارسال پاسخ

افزودن شکلکافزودن تصویر
captcha»»
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE