چشم سوم | جواهربازار کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. پرسش و پاسخ »
  3. مشاوره سنگ درمانی »
  4. چشم سوم

چشم سوم

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع1829
تصویر کاربری
#1ارسال '19:24 1393/5/10

نیلوفر کمال کندری|تهران / تهران

پست‌ها 12
سلام وقتتان به خیر و ایام به کام
من شنیده ام که سنگی به نام چشم سوم وجود دارد(که در بین دو ابرو میگذارند که خودبخود به پیشانی می چسبد و وقتی اثر درمانی اش را گذاشت جدا شده و می افتد)، آیا صحت دارد؟؟
آیه در مجموعه های شما هست؟؟
ممنون
تصویر کاربری
#2ارسال '7:11 1393/5/13

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 35
سلام علیکم

چنین سنگی وجود نداره .
تصویر کاربری
#3ارسال '11:54 1393/5/13

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1072
طبق مطالبی که خوندم ،چشم سوم یه قسمتی از بدن خود ماست بین دو ابرو . ولی ربطی به سنگ ها نداره
تصویر کاربری
#4ارسال '16:36 1393/5/13

علی صادقی|تهران / تهران

پست‌ها 37
مطلب جالبی بود تازه گی داشت
تصویر کاربری
#5ارسال '8:56 1393/5/14

نیلوفر کمال کندری|تهران / تهران

پست‌ها 12
سلام جناب آقای امیر و جناب آقای رسول
ممنونم از پاسختان.
آخه من برای درمان سردرد به عطاری قدیمی و سنتی مراجعه کرده بودم که اون آقا سنگی با این عنوان را با سلام و صلوات از پارچه ای مخمل درآورد و چشم سوم خطابش میکرد...
بخاطر همین دنبال همچین سنگی بودم
تصویر کاربری
#6ارسال '9:24 1393/5/22

لیلا جدیدی|البرز / کرج

پست‌ها 40
خیلی جالب بود اولین بار بود که شنیده بودم اما فکر کنم به این علت آن را سنگ چشم سوم میگفت که روی این قسمت تاثیر میگذارد و باعث فعال شدن آن میگردد احتمالا از خواص درمانی آن سنگ بوده و اسم اصلی آن چیز دیگری خواهد بود
تصویر کاربری
#7ارسال '9:52 1393/5/22

سارا صفری|تهران / تهران

پست‌ها 615
نیلوفر جان همونطور که آقای گتن چشم سوم ناحیه ای بین دو ابرو است، منم این مطالب رو در مورد چشم سوم خوندم :
چشم سوم در بین دو ابرو قرار گرفته و کار آن دریافت سیگنالهای انرژی و حتی ارسال آنها نیز هست. شما با استفاده از این چشم میتوانید امواج انرژی که در محیط هست را احساس کنید این امواج را از طریق مغز یا روح تجزیه و تحلیل کنید و در نهایت پیام مربوطه را به تصویر بکشید این پیام میتواند یک تصویر، یک حس و یا هر چیز ماورایی باشد.
تست تعیین میزان فعالیت چشم سوم
انگشت خود را از فاصله ای حدود 20 سانتیمتر به بین 2 ابرو نزدیک کنید. شما باید احساسی خاص مانند غلغلک یا حتی درد در آن ناحیه احساس کنید.
تصویر کاربری
#8ارسال '9:54 1393/5/22

سارا صفری|تهران / تهران

پست‌ها 615
نیلوفر عزیز به نظر من بدون اطمینان از اون عطاری خرید نکن، ممکنه سنگی رو بگیری که مواد شیمیای مضر واسه پوست و حتی چشمات داشته باشه.

ارسال پاسخ

افزودن شکلکافزودن تصویر
captcha»»
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE