جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. مشاوره سنگ درمانی
  4. معجزات شرف الشمس

معجزات شرف الشمس - صفحه 7

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع18920
تصویر کاربری
#92ارسال '12:19 1397/6/29

عباس

پست‌ها 1
کیفیت سنگ عقیقی که شرف الشمس روی اون حکاکی میشه بیشتر از رنگ سنگ موثره.
انگشتر من عقیق سرخ آلبالویی شفاف یمن هست و شرف الشمس در روز 19 فروردین روی اون حکاکی شده و چنان انرژی داره که حتی از یک انگشتر با هفت نگین اعلا هم پرخاصیت تره و تاثیر زیادی در زندگیم داشته...هم مالی هم روحی
تصویر کاربری
#93ارسال '8:6 1398/2/18

احسان الله نکومند|فارس / شیراز

پست‌ها 2
با سلام و احترام خدمت همه دوستان .
من چند سال است انگشتر شرف شمس دارم .
خدا را شکر همه قسط هایم را تسویه کردم .
شاید ربطی نداشته باشد و یا داشته باشد .
دوستانی که در مورد شرف شمس میفرمایند اتفاق خاصی در زندگیشان نیافتاده شاید بلایایی از زندگی شما دفع شده باشند و بخاطر دفع این بلایا اتفاق خاصی را تجربه نمیکنید . اینکه اتفاقی نیفتاده خودش یک حسن است .
با آرزوی سلامتی برای دوستان محترم.
تصویر کاربری
#94ارسال '14:12 1399/1/2

سپهر صبوری زاده|تهران / تهران

پست‌ها 1
سلام ایا راسته میگن باید بنام شخص وبا نام مادر شخص حتما نوشته بشه؟؟
تصویر کاربری
#95ارسال '17:51 1399/1/2

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1212
تو منبع اصلی شرف الشمس چنین چیزی نیومده اما در طول این سالها یه سری مواردی رو به شرف الشمس اضافه کردند و بعضی از مردم بهش معتقد شدند . اسم مادر شخص هم یکی از این مسایل هستش . کتابی نیست اما اگر کسی بخواد براش انجام میدیم .
تصویر کاربری
#96ارسال '13:5 1400/1/4

علی

پست‌ها 1
سلام
علت اختلاف قیمت درانگشترهابه چه علتیه؟ یعنی اونهایی که نگین بزرگتردارن کاراییش بیشتره؟
تصویر کاربری
#97ارسال '14:30 1400/1/4

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1212
اختلاف قیمت علت مختلفی داره: رکاب دست ساز یا ماشینی ؛ وزن انگشتر ؛ نگین یمنی یا غیر یمنی ؛ نگین درشت یا کوچک ؛ رکاب دست ساز اگر پرکار یا ساده باشه ؛ و قیمت روز نقره و دلار هنگام خرید . خیر دوست خوبم قیمت و سایز محصول در ارزش معنوی و خواص اون تاثیری نداره
تصویر کاربری
#98ارسال '9:53 1400/2/14

احمد ثانوی

پست‌ها 1
سلام،من بهش اعتقاد دارم ولی یکیش گم شد یکیش افتاد تو چاه یه دونه دیگه یکی از دوستام گرفت الان یکی دیگه خریدم .اگر اتفاقی واسه این یکی پیش نیاد.دلیلش رو نمیدونم چرا اینجوری میشه از چندتا استاد پرسیدم گفتن نیومد داره برای شما،جواب شما چی
تصویر کاربری
#99ارسال '10:32 1400/2/15

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1212
گم شدن نگین اتفاقی بوده که ربط دادن آن به آمد نیامد سنگ ، بیشتر جنبه ی خرافات خواهد گرفت !
تصویر کاربری
#100ارسال '1:15 1400/3/6

ج

پست‌ها 1
سلام میگن شرف الشمس امد نیامد داره درسته
تصویر کاربری
#101ارسال '8:11 1400/3/7

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1212
سلام . خرافات است
تصویر کاربری
#102ارسال '12:17 1400/8/2

امیر خشایار کاظمی|فارس / شیراز

پست‌ها 1
سلام تجربه شخصی خودم رو خواستم بیان کنم
شرف شمس میتونه واقع محافظ فوق العاده باشه و اینکه پر برکت اما باید و باید دارنده این اسامی هم از پاکی بالایی برخوردار باشه تا تاثیر مطلوبی رو که انتظار داره برآورد باشه
اسامی درسته به ابجد هست و رمزی طور اما فوق العاده مقدسه و فقطم برای روح های برتر کاربردی هست زیرا به حرمت این اسامی حتی فرشتگان مقرب پذیرا دارنده میشوند

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»