جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. مشاوره سنگ درمانی
  4. معجزات شرف الشمس

معجزات شرف الشمس - صفحه 5

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع18920
تصویر کاربری
#62ارسال '12:4 1394/4/12

فاطمه رحیمی|کرمان / زرند

پست‌ها 5
عرض سلام وخسته نباشید ازهرصفحه بازدید می کنم لذت می برم .امیدوارم رابطه ام پایدار باشه (با رضایت از محصولات شما)
تصویر کاربری
#63ارسال '14:34 1394/5/18

عبادلله جلیلی|خوزستان / شادگان

پست‌ها 1
با سلام به دوستان عزیز بله من شرف شمس داشتم و آثار اون رو در زندگیم حس کردم و حتما باید آدابش رعایت بشه و باید در روز تعیین شده به نام و نام مادر صاحب انگشتر قید شود ایمان به خدا و اعتقاد راسخ داشتن در زندگی برای هر کسی ملاک عمل است .....با سپاس
تصویر کاربری
#64ارسال '15:9 1394/5/18

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1214
جناب عبادلله عزیز ، سلام
خوشحالم که شما هم از خواص شرف الشمس بهره بردین.

البته یه نکته لازم به ذکر هست ، همونطور که قبلا هم گفته بودیم ، اصل قضیه شرف الشمس در کتاب کشکول شیخ بهایی اومده و منبع اصلی هم اون کتاب محسوب میشه.
در طول زمان یه سری خرافات به اصل قضیه شرف الشمس اضافه شده.
مثلا همین موردی که شما فرمودین : [[ به نام شخص و نام مادر ]] این حقیقت نداره و در سند اصلی هم ذکر نشده.
در واقع این مورد جزء همون خرافاتی هست که عرض کردم.

تصویر کاربری
#65ارسال '9:44 1394/7/14

لیلا حسن پور|تهران / تهران

پست‌ها 25
واقعا ویدیو ی عالی بود ممنون از شما دوست عزیز
تصویر کاربری
#66ارسال '14:23 1394/7/27

مجتبی رشیدی|قم / قم

پست‌ها 1
واقعا این قسمت مطالب آموزنده ای داشت ممنون
تصویر کاربری
#67ارسال '12:25 1394/8/9

مهندس جلالی|پشتیبان

پست‌ها 842
برای مشاهده محصولات شرف الشمس روی لینک زیر کلیک کنین:
http://www.javaherbazar.com/advSearch/شرف-الشمس/
تصویر کاربری
#68ارسال '13:0 1394/11/28

مهندس جلالی|پشتیبان

پست‌ها 842
سلام
آقا حمید ، پیگیری فرمایش شما انجام شد . لینک زیر رو مشاهده کنین لطفا :
http://www.javaherbazar.com/advSearch/شرف-الشمس-ارزان/
تصویر کاربری
#69ارسال '13:32 1394/11/28

حسن شهرابی فراهانی|تهران / تهران

پست‌ها 203
سلام خانم مهندس
سریع خرید خودم رو انجام میدم. این 2 نگین اضافه شده برای 19 فروردین امسال هستند؟یا برای درخواست بنده سفارش حکاکی امروز رو دادین؟ لطف کردین.
تصویر کاربری
#70ارسال '13:50 1394/11/28

مهندس جلالی|پشتیبان

پست‌ها 842
حکاکی نگین های شرف الشمس در جواهربازار فقط و فقط 19 فروردین انجام میشه . این نگین های فعلی مربوط به 19 فروردین سالهای گذشته است که با پیگیری که انجام شد از سمت کارگاه ارسال شد (به دلیل حجم بالای محصولات ، باید یه مقدار بین نگین تک ها میگشتن تا این نگین ها رو پیدا کنن و به خاطر همین کمی زمان برد) امروز تکمیل موجودی شد .
تصویر کاربری
#71ارسال '14:1 1394/11/28

پست‌ها 203
سلام مجدد
ممنون خانم جلالی عزیز. لطف کردید پیگیری کردید راستش 1ماهی هست منتظرم ولی به خاطر شرایط کاری که داشتید پیگیری نکردم.خانم شکسته بند هم در جریان هستند. خیلی عالی هست که حکاکی ها فقط در روز 19 فروردین انجام میشه و خیال همه کاربران راحته. چون یکی از دوستان از مشهد اومده بودند دیده بودند بعضی ها از الان برای فروش 19 فروردین حکاکی شرف شمس رو شروع کردند و بعضی ها روی پلیمر حکاکی میکنند و شماهم این موارد رو دیدین؟ فقط سوال آخرم اینکه پس این دو نگین برای امسال نیستند. درسته ؟ چون فرمودید سالهای گذشته.
تصویر کاربری
#72ارسال '14:47 1394/11/28

مهندس جلالی|پشتیبان

پست‌ها 842
تعدادشون که بیشتر از 2 تاست . هر کدوم موجودی بیشتر از 10 تا دارند . اینکه عرض کردم خدمتتون دو نگین برای سالهای گذشته است ، چون مطمئن نیستیم صد در صد که حتما 19 فروردین 94 هستن یا 93 یا شاید سالهای قبل . البته احتمال زیاد مربوط به سال 94 هستند ولی خب بخاطر اینکه دینی به گردن مون نباشه چون مطمئن نیستیم ، دقیق نمیگیم مربوط به چه سالی میشه . هرچند در نهایت فرقی نداره !
تصویر کاربری
#73ارسال '15:47 1394/11/28

پست‌ها 203
سلام
بعضی از دوستان حتی در همین سایت خوندم نوشتند : طبق علوم نجومی هر یک قرن زاویه محور خورشید به زمین فرق میکند (دودرجه اضافه میشود)لذا نوزدهم فروردین آن زمان که شمس در رمل مینشیند فرق کرد و روز واقعی به اردیبهشت ماه کشیده شده است.
*آیا چنین حرفی واقعا درست هستش؟
تصویر کاربری
#74ارسال '16:29 1394/11/28

مهندس جلالی|پشتیبان

پست‌ها 842
سلام
نه اگر چنین چیزی صحت داشته باشه ، حتما در سند اصلی شرف الشمس در کتاب کشکول شیخ بهایی هم به این مورد اشاره میشد . شرف الشمس فقط روز 19 فروردین هستش.
تصویر کاربری
#75ارسال '1:2 1394/11/29

نیلوفر شکیبا

پست‌ها 28
مرسی عالی بود خیلی استفاده کردم .
تصویر کاربری
#76ارسال '13:10 1394/11/29

پست‌ها 203
سلام
خسته نباشید. ممنون از پیگیری های انجام شده و جوابهای خوبتون. یک نکته هم بگم بنده جسارت نکردم بگم جواهربازار از الان حکاکی شرف شمس رو شروع کرده یا از پلیمر جهت حکاکی به جای عقیق زرد استفاده میکنه. منظور من بعضی از همکاران سودجو و بی انصاف در مشهد بودند که خداروشکر تعدادشان هم کم است و خیر نمیبینند.
صداقت و اصالت کاری مجموعه عزیز جواهربازار که همه مثل خانواده ایم برای من ثابت شده است. به امید پیشرفت روزافزون
در پناه حق

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»