جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. متفرقه
  4. مطالبی که دانستن آن سودمند و جالب است

مطالبی که دانستن آن سودمند و جالب است - صفحه 5

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع19165
تصویر کاربری
#62ارسال '7:30 1393/12/12

طاهره اشعاری|سمنان / سمنان

پست‌ها 3060
سیاست های پنهانه زنانه که باید یاد گرفت
از خانم دکتر معین ؛

1.همیشه شما زودتر خداحافظی کنین

2.همیشه و مخصوصا صبح ها بدرقه اش کنین

3.به مردا بگین چشم بعد کار خودتونو بکنین

4.هیچوقت جلوشون از خانوادشون شکایت نکنین

5.گاهی ندیدشون بگیرین ، مردارو باید دوست داشته باشی اما بهتره بیشتر اوقات بی خیالشون بشی ازشون دور بشی بزاری فرصت اینو داشته باشن دنبالت بگردن به دستت بیارن ؛ این همون چیزیه که عوام میگن نباید زیاد به مردا رو داد

6.پرحرفی ممنوع

7.میاد خونه 1 ساعت بعدش اخبار ناگوارو بدم

8.پیش دیگران تحویلش بگیرم حتی در صورت قهر بودن (میدونم این خیلی سخته)

9.مردان عاشق قدرتند و از آن لذت می برند

10.هیچ گاه نگویید تو بی عرضه ای

11.او را با کسی مقایسه نکنید

12.هیچوقت بهش شک الکی نکنید امون از وقتی که بفهمن بهشون اعتماد نداریم

13. همیشه هوای خودتو داشته باش، هیچ وقت یادت نره از خرج کردن برا خودت کم نزار برا خودت ارزش بذار

17. هیچ وقت نباید با لباس تو خونه راحتی جلوی خونواده شوهر ظاهر شد ،این خیلی مهم،.باعث میشه یه خورده رودرواسی داشته باشن مثل مهمونا رفتار کنن
تصویر کاربری
#63ارسال '7:32 1393/12/12

پست‌ها 3060
وارد داروخانه شدم و منتظر بودم تا نسخه ام تحویل دهند.

فردی وارد شد و با لهجه ای ساده و روستایی پرسید: کرم ضد سیمان دارین؟
فروشنده که انگار موضوعی برای خنده پیدا کرده بود با لحنی تمسخر آمیز پرسید: کرم ضد سیمان؟ بله که داریم. کرم ضد تیر آهن و آجر هم دارم حالا ایرانیشو میخوای یا خارجی؟ اما گفته باشم خارجیش گرونه ها
مرد نگاهش را به دستانش دوخت و آنها را رو به صورت فروشنده گرفت و گفت: از وقتی کارگر ساختمون شدم دستام زبر شده، نمی تونم صورت دخترمو ناز کنم. اگه خارجیش بهتره، خارجی بده..
فروشنده از شرم فقط سکوت کرد و سرش را پایین انداخت...!!!
.
.
.
.
آره اینو گفتم تا بدونی....

احساس سوختن به تماشا نمی شود

آتش بگیر تا که بدانی چه می کشم
تصویر کاربری
#64ارسال '7:44 1393/12/12

پست‌ها 3060
حقایقی ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺑﻮﺳﻪ

ﺣﺴﺎﺳﯿﺖ ﺍﻋﺼﺎﺏ ﻟﺐ ﻫﺎ 300 ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻧﮕﺸﺘﺎﻥ ﺩﺳﺖ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ.

ﺑﻮﺳﯿﺪﻥ 29 ﻋﻀﻠﻪ ﺍﺯ ﺻﻮﺭﺕ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺣﺮﮐﺖ ﺩﺭ ﻣﯽ ﺁﻭﺭﺩ . ﺑﻮﺳﯿﺪﻥ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﯾﮏ ﻭﺭﺯﺵ ﻣﻮﺛﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﺟﻠﻮﮔﯿﺮﯼ ﺍﺯ ﭼﯿﻦ ﻭ ﭼﺮﻭﮎ ﻣﻮﺭﺩ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻗﺮﺍﺭ ﮔﯿﺮﺩ.

ﻋﻤﻞ ﺑﻮﺳﯿﺪﻥ ﺑﯿﻦ ﺻﺪ دختر ﻭ پسر ﺩﺭ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺭﻭﻫﺮ ﺩﺭ ﺁﻟﻤﺎﻥ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﮔﺮﻓﺖ . ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺷﺪﻧﺪ سه چهارم ﺍﺯ افراد ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺑﻮﺳﯿﺪﻥ ﺳﺮﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ راست ﮐﺞ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ.

ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﯾﮏ ﺑﻮﺳﻪ ، ﺁﻧﺘﯽ ﺑﯿﻮﺗﯿﮏ ﻫﺎﯼ ﻃﺒﯿﻌﯽ ﺩﺭ ﺑﺰﺍﻕ ﺩﻫﺎﻥ ﺗﺮﺷﺢ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ . ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﯾﮏ ﻧﻮﻉ ﺩﺍﺭﻭﯼ ﺑﯿﻬﻮﺷﯽ ﺩﺭ ﺑﺰﺍﻕ ﺗﺮﺷﺢ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺭﻓﻊ ﺩﺭﺩ ﮐﻤﮏ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.

ﺍﻓﺮﺍﺩﯼ ﮐﻪ ﻋﻤﻞ ﺑﻮﺳﻪ ﺭﺍ ﺯﯾﺎﺩ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯽ ﺩﻫﻨﺪ ﮐﻤﺘﺮ ﺩﭼﺎﺭ ﻋﻔﻮﻧﺖ ﻣﻌﺪﻩ ﻭ ﻣﺜﺎﻧﻪ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ.

ﺩﺭ ﯾﮏ ﻋﻤﻞ ﺑﻮﺳﻪ
تصویر کاربری
#65ارسال '8:52 1393/12/12

پست‌ها 3060
در شهر وینسبرگ آلمان قلعه ای وجود دارد که داستانی در مورد آن هست که مردم آنجا با افتخار تعریف میکنند:
در سال 1140 شاه کنرد سوم شهر را تسخیر میکند و مردم به این قلعه پناه می برند وفرمانده دشمن پیام میدهد که حاضرهست که اجازه بدهد زنان و بچه ها از قلعه خارج شوند و به رسم جوانمردی با ارزش ترین دارایی خودشان را هم بردارند و بروند به شرطی که به تنهایی قادر به حمل آن باشند
قیافه فرمانده دیدنی بود وقتی میدید هر زنی شوهرخودش را کول کرده و دارد از قلعه خارج میشود ...!
زنان مجرد هم پدر یا برادرشان را حمل میکردند..
شاه خنده اش می گیرد اما خلف وعده نمی کند و اجازه میدهد بروند .
و این قلعه هم از آنزمان تا به امروز به نام قلعه زنان وفادار شناخته میشود ...
اینکه با ارزش ترین چیز زندگی مردم آنجا پول و چیزهای مادی نبود و اینکه اینقدر باهوش بودند و در نهایت رضایت شاه زندگی عزیزان خود را نجات دادند
دعاکنیم دراین روزگار نیز باارزشترین داراییهای ما خانواده وعزیزانمان باشند.
تصویر کاربری
#66ارسال '8:57 1393/12/12

پست‌ها 3060
انرژی منفی را چگونه تخلیه کنیم که به کسی صدمه نزند.

ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻣﻨﻔﯽ ﺗﻮﺳﻂ طبیعت جذب میشود،و صدمه به آن نمیزند ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﻟﯿﻞ ﺍﺳﺖ ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﻛﻪ ﮔﺮﻓﺘﺎﺭ ﺍﺳﺘﺮﺱ ﯾﺎ ﺍﺿﻄﺮﺍﺏ ﻫﺴﺘﯿﺪ، ﺑﺎ ﺭﻓﺘﻦ ﺑﻪ ﮔﺮﺩﺵ ﺩﺭ ﺟﻨﮕﻞ ﯾﺎ ﻃﺒﯿﻌﺖ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ‌ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺩﺳﺖ پﯿﺪﺍ ﻣﯽ‌ﻛﻨﯿﺪ.
ﮔﯿﺎﻫﺎﻥ، ﮔﻞ‌ﻫﺎ ﻭ ﺩﺭﺧﺘﺎﻥ ﻣﻌﻤﻮﻻ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻫﺪﻑ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺨﻠﯿﻪ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻏﻠﺐ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﮔﻞ‌ﻫﺎ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻗﺪﺭﺗﻤﻨﺪ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﻣﯽ‌ﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﺑﻪ ﺑﻬﺒﻮﺩ ﺣﺎﻝ ﺁﻧﻬﺎ ﻛﻤﻚ ﻛﻨﻨﺪ.
ﺍﻛﻨﻮﻥ ﻣﯽ‌ﺗﻮﺍﻧﯿﻢ ﺩﺭﻙ ﻛﻨﯿﻢ ﻛﻪ ﭼﺮﺍ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺍﺯ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﮔﻞ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻫﺪﯾﻪ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﻣﯽ‌ﺷﻮﻧﺪ، ﻭﻗﺘﯽ ﺷﺨﺼﯽ ﮔﻠﯽ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻫﺪﯾﻪ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﻣﯽ‌ﻛﻨﺪ، ﺁﻥ ﮔﻞ ﺑﻪ ﺍﻭ ﻛﻤﻚ ﻣﯽ‌ﻛﻨﺪ ﺗﺎ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎﺕ ﻣﻨﻔﯽ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺭﻫﺎ ﻛﻨﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺣﺲ ﺑﻬﺘﺮﯼ ﺩﺳﺖ ﯾﺎﺑﺪ.

ﻣﺤﻞ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺨﻠﯿﻪ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻣﻨﻔﯽ ﻇﺮﻑ پﺮ ﺁﺏ، ﻭﺍﻥ ﺣﻤﺎﻡ، ﺍﺳﺘﺨﺮ، ﺣﻮﺽ ﯾﺎ ﺩﺭﯾﺎﭼﻪ ﺍﺳﺖ.ﻫﺮﭼﻪ ﺣﺠﻢ ﺁﺏ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺑﺎﺷﺪ ﻗﺪﺭﺕ ﺗﺨﻠﯿﻪ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻫﻢ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺳﺖ. ﺁﺏ، ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻣﻨﻔﯽ ﺭﺍ ﺟﺬﺏ ﻣﯽ‌ﻛﻨﺪ؛حتی خوردن آب در موقع عصبانیت به شما کمک میکند که انرژی منفی رو تخلیه کنید

وهمچنین...چیزهای طبیعی مثل باران،آتش،هوای دلپذیر،خاک بازی و ،،،میتواند برای تخلیه انرژی منفی سودمند باشند
تصویر کاربری
#67ارسال '7:19 1393/12/13

پست‌ها 3060
درسهای مهم زندگی

۱_ چیزی که سرنوشت انسان را می سازد “استعدادهایش” نیست ، “انتخابهایش” است …

۲_ برای زیبا زندگی نکردن ، کوتاهی عمر را بهانه نکن ؛ عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی می کنیم

۳_. هنگامی که کسی آگاهانه تورا نمی فهمد خودت را برای توجیه او خسته نکن .........…

4_ یادمان نرود بین هزاران دیروز و میلیون ها فردا فقط امروز را داریم آسان از دستش ندهیم

5_ . تحمل کردن آدمهایی که ادعای منطقی بودن دارند سخت تر از تحمل آدمهای بی منطق است

6_ .موانع آن چیزهای وحشتناکی هستند که وقتی چشممان را از روی هدف بر می‌داریم به نظرمان میرسند !

۷_ .اگر میخواهی دروغی نشنوی ، اصراری برای شنیدن حقیقت مکن

۸_ به خاطر داشته باش هرگاه به قله رسیدی همزمان در کنار دره ای عمیق ایستاده ای..

۹_ هرگز با یک آدم نادان مجادله نکنید تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند .

شاد باش و شاد زی
تصویر کاربری
#68ارسال '8:4 1393/12/13

پست‌ها 3060
یک روز از پدرم پرسیدم فرق بین عشق و ازدواج چیست؟
روز بعد او کتابی قدیمی آورد و به من گفت این برای توست. با تعجب گفتم : اما این کتاب خیلی با ارزش است، تشکر کردم و در حالیکه خیلی ذوق داشتم تصمیم گرفتم کتاب را جایی دنج بگذارم تا سر فرصت بخوانم، چند روز بعد پدرم روزنامه ای را آورد، نگاهی به آن انداختم و بنظرم جالب آمد که پدرم گفت این روزنامه مال تو نیست، برای شخص دیگریست و موقتا میتوانی آن را داشته باشی، من هم با عجله شروع به خواندنش کردم که مبادا فرصت را از دست بدهم، در همین گیر و دار پدرم لبخندی زد و گفت : حالا فهمیدی فرق عشق و ازدواج به چیست؟ در عشق میکوشی تا تمام محبت و احساست را صرف شخصی کنی که شاید سهم تو نباشد اما ازدواج کتاب با ارزشیست که به خیال اینکه همیشه فرصت خواندنش هست به حال خود رهایش میکنی
...
تصویر کاربری
#69ارسال '9:50 1393/12/14

زارع|فارس / صفاشهر

پست‌ها 342

تصویر کاربری
#70ارسال '7:45 1393/12/16

پست‌ها 3060
اینم ,,دوست دارم,, به 24زبان مختلف

افغانی:صدقه توشونم*
انگلیسی:آی لاو یو*
ایتالیایی:تی آمو*
اسپانیایی:تی کویرو*
آلمانی:ایش لیبه دیش*
آلبانی:ته ته دوه*
ترکی:سنی سویوروم*
پرتغالی:او ته آمو*
چینی:وو آ نی نی*
چکی:میلو جی ته*
روسی:یاتبیا لیو بلیو*
ژاپنی:آیشیتریو*
سویدی:یاگ السکار دای*
صربستانی:ولیم ته*
عربی:انایحیبک*
فارسی:دوست دارم*
فرانسوی:ژ ت آیمه*
فیلیپینی:ماهال کیتا*
کره ای:سارانگ هیو*
لهستانی:کوهام چو*
مجارستانی:سر تلک*
ویتنامی:آن یه و ام*
یونانی:سغه پو*
یوگسلاوی:یا ته وولیم

بفرما رفتم تحقیق کردم براتون که به 24زبان دوست دارم چی میشه برین به مخاطب خاصتون بگین
حالاهی بگین من بدم .قدرمو نمیدونین که
تصویر کاربری
#71ارسال '7:55 1393/12/16

پست‌ها 3060
اسپانیاییش میشه ته کیه رو
تصویر کاربری
#72ارسال '15:37 1393/12/16

پست‌ها 3060
-
سوال:
چرا خداوند آب دهان را شیرین. و اشک چشم را شور و آب گوش را تلخ و آب بینی را خنک قرار داده است؟؟؟؟؟

جواب

امام صادق ع میفرمایند: آب دهان شیرین است تا انسان از خوردن و آشامیدن لذت ببرد.

آب چشم شور است برای محفوظ نگه داشتن پیه چشم زیرا اگر شور نبود پیه چشم آب می شد و فایده دیگر آن ضدعفونی کردن چشم است.

اما آب گوش و رطوبتش تلخ است برای جلوگیری ورود حشرات ریزکه به خاطر تلخی نمیتوانند وارد گوش و از آنجا وارد مغز شوند.

آب بینی هم خنک است به خاطر سالم ماندن مغز سر انسان تا طیلان و جاری نشود زیرا اگر آب بینی گرم بود باعث جاری شدن مغز به داخل بینی میگردید.

اللّه اکبر
خدا بزرگتر است از آنچه در تصور ماست.
هنگام به دنیا آمدن در گوشمان اذان می خوانند ولی نمازی نمی خوانند!

هنگام مرگ برایمان فقط نماز میخوانند...
بدون اذان ...
اذان هنگام تولد برای نمازی است که هنگام مرگ می خوانند...
چقدر کوتاهست این زندگی...
به فاصله یک اذان تا نماز .

قدر با هم بودن را بدانیم ...
تصویر کاربری
#73ارسال '7:55 1393/12/17

پست‌ها 3060
http://www.aparat.com/v/ouc3g
حتما ببینید بعد از دیدنش نوشابه که نمیخورید هیچ از اینکه تا
حالا خوردین پشیمون میشین
تصویر کاربری
#74ارسال '8:1 1393/12/17

پست‌ها 3060
بسم الله الرحمن الرحیم،
فکر مثبت

قسمتی از سخنان عارف بزرگ شیخ اسماعیل دولابی
خیلی نگو من گناهکارم
خیلی نگو من گناهکارم. هی نگو من گنهکارم. این را ادامه نده تا خودت هم به این یقین برسی. روی صفات خوب و کارهای خوبت کار کن تا روی اونها به یقین برسی. معصیت را به یقین نرسان. ایمان را به شک تبدیل نکن. تاثیر زبان اینه اگر چهار مرتبه بگویی بیچاره ام و عادت کنی، اوضاع خیلی بی ریخت می شود... همیشه بگویید الحمدلله، شکر خدا. بلکه بتوانی دلت را هم با زبانت همراه کنی. اگر پکر هستی دو مرتبه همراه با دلت بگو الحمدلله. آن وقت غمت را از بین می برد...
تصویر کاربری
#75ارسال '8:8 1393/12/18

پست‌ها 3060
معجزه هاپس از14قرن
کشف میشوند!
پیامبراکرم بماامرکرده تا
(روزهای13و14و15)
هرماه را روزه بگیریم!

به تازگی\"ناسا\"درامریکا
تاکیدکرده که\"ماه\"قدرت
جذب آب مانده دربدن را
هم دارد.!
امادراین 3روز ماه قمری
قدرت جذب آبش کم میشود
آب راکد مانده دربدن آبی
که ازراه عرق و ادرار دفع
نمیشه!
محققان امریکایی به نتیجه
رسیده اندکه مردم دراین3
روزکمتر غذاوآب بخورند!
واین چیزیست که برپیامبر
وحی نازل شده بود تا ما
بهتربفکرسلامتیمان باشیم!

بدن دارای چندین انبار:
(شادی،درد وناراحتیه)
چشم مثل دوربین عکاسی
مثبت ومنفی راضبط کرده
درموقع خوابیدن شروع به
نمایش عملکرد فرددرطول
روزکه شامل دل نگرانی
واسترسش بوده مینماید.!

پیامبردستورفرمودند:
وقت خواب زیاداستغفارکنید

اخیرا علم پزشکی ثابت کرده
درهنگام استغفار شبانه:
زبان بسمت بالاوآخردندانهای
فوقانی که جایگاه غده نخاعی
سرانسان است برخوردمیکند
تاشروع به پاک کردن سلولها
ازافکارمنفی ووسوسه شود!
شماهم نشردهیدتادیگرمومنان
هم بدانند
تصویر کاربری
#76ارسال '7:39 1393/12/20

پست‌ها 3060
چند مطلب خیلی عااالی

.
هیچوقت باکسی که دوسش داری طولانی قهر نکن چون بی تو زندگی کردن و یاد میگیره!
.
.
.
.
قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را؛ این باران است که باعث رشد گلها میشود نه رعد و برق.

.
.
دستایی رو پیدا کن که در ضعیف ترین حالتت نگهت دارن، چشمایی که در زشت ترین حالتت نگاهت کنن، قلبی رو که وقتی توی بدترین حالت هستی دوست داشته باش!
.
.
.

میگن هر وقت دلت برای کسی تنگ شد، نگاش کن. نبود، صداش کن. نشنید، دعاش کن!
.
.
.
.
به شخصیت خود بیشتر از آبرویتان اهمیت دهید. زیرا شخصیت شما جوهر وجود شماست و آبرویتان تصورات دیگران نسبت به شماست.
.
.
.
.
حتی اگر بدانم فردا دنیا تکه تکه خواهد شد، باز هم درخت امیدم را عاشقانه خواهم کاشت، نه برای برداشت میوه اش، برای آنکه افسوس \"نکاشتن\" را با خود حمل نکنم...
.
.
.
وقتی یکی بهت میگه دوستت دارم. اول فکر کن بعد دقت کن شاید این جمله تکه کلامش باشه!!!
.
.
.
.
آدم مغرور مثل کسی است که بالای کوه ایستاده و همه را کوچک میبیند، غافل از اینکه مردم هم از پایین او را کوچک میبینند...

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»