سنگ استار | جواهربازار کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. پرسش و پاسخ »
  3. متفرقه »
  4. سنگ استار

سنگ استار

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع19707
تصویر کاربری
#1ارسال '0:40 1393/12/17

عبداله رفعت نامی|البرز / کرج

پست‌ها 91
لطفا در موزد گوته سنگ استار توضیح دهید . من در یکی ار سنگ فروشی ها نگینی دیدم در داخل ان به صورت طبیعی تلالو ستاره دیده مبشد که به نظر خبلی زیبا میامد مخصوصا در نمونه ازمایشگاهی این سنگ که هم از نظر رنگ وهم تلالو ستاره بسیار زیبا تر جلوه میکرد.. من این نمونه سنگ را در فروشگاه شما ندیدم ودر کتابی که در مورد سنگ دارم(شوفل برگر) اطلاعاتی از این سنگ نیست ابا شمامیتوانید بفرمائید این سنگ از کدام کشور است و ترکیبات ان چگونه است که در حرکت دادن ان در داخل ستگ شکل ستاره دیده میشود با ابنهم مثل کهربای صنعتی حقه بازی بعضی از فروشنده هاست؟ ممنون میشوم
تصویر کاربری
#2ارسال '11:0 1393/12/17

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1072
یاقوت استار همین شکلی هست ، وقتی زاویه دید عوض بشه ، طرح ستاره مانندی روی سنگ حرکت میکنه

بله - یاقوت استار صنعتی یا سنتاتیک هم تو بازار زیاده . اگر سنگ رو خریدین پیشنهاد میکنم به کارشناس خبره نشون بدید تا خیال تون راحت بشه که اصلی هست و کلکی تو کار نیست .
تصویر کاربری
#3ارسال '18:43 1393/12/17

عبداله رفعت نامی|البرز / کرج

پست‌ها 91
نه هنوز نخریده ام چون خیلی گران است یاقوت استار معدنی را قیزاطی 40000 تومان وازمایشگاهی را قیزاطی 20000 تومان میگویند . البته جالب است که نوع صتعنی ( ازمایشگاهی ) ان بسیار زیباتر از وخوش دید تر از معدنی ان است و نمیدانم همچی قیمتی منصفانه است با خیر .. چون قیمت پرانی کشکی در بازار زیاد است ودر مقابل عقل خریدار کم و پولش زیاد است.. به هر حال از راهنمائی شما واینکه مارا اراین حقه باری ها ایمن میکنید ممنونم

ارسال پاسخ

افزودن شکلکافزودن تصویر
captcha»»
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE