جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. مشاوره سنگ درمانی

کنار هم بودن نقره و استیل

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع22207
تصویر کاربری
#1ارسال '12:10 1394/1/29

شقایق اویسی|تهران / تهران

پست‌ها 66
سلام
میخواستم بپرسم : یک مدال حدید( با فریم نقره ) از جواهر بازار خریدم اما برای زنجیرش منتظر مدل خاصی هستم که جواهر بازار قراره برامون بیاره . می خواستم بپرسم زمانی که مدال به دستم رسید تا زمانی که زنجیر مورد نظرم رو جواهر بازار بیاره می تونم از زنجیر استیلی که دارم استفاده کنم یا به مدالم آسیب میزنه ؟
از قبل از پاسختون متشکرم

تصویر کاربری
#2ارسال '13:4 1394/1/29

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1214
سلام
بله مشکلی نداره ، میتونین از زنجیر استیل استفاده کنین .
برای نگهداری از جواهرات طلا یا نقره ، سعی کنین در جعبه جواهرات جداگانه و مناسبی بزارید که با هم خیلی در تماس نباشن و خوردگی و زدگی روی نقره یا طلا ایجاد نشه .
تصویر کاربری
#3ارسال '2:50 1394/2/5

شقایق اویسی|تهران / تهران

پست‌ها 66
خیلی خیلی متشکرم از راهنماییتون
تصویر کاربری
#4ارسال '2:49 1396/2/4

رحمت پرتو|فارس / شیراز

پست‌ها 40
درود بر آقای عزیز.دقیقا منظورتون تماس چه چیزهایی باهم بود که موجب آسیب میشه؟
تصویر کاربری
#5ارسال '10:26 1396/2/4

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1214
کلا زیورآلات رو وقتی کنار میزارید بهتره مثلا همه رو تو یک جعبه باهم نریزید که مدام به هم کشیده بشن
تصویر کاربری
#6ارسال '16:32 1401/10/25

احمد

پست‌ها 1
درود جناب خوش نیت بند خرداد ماهی (مرد)هستم و با اطلاعاتی که به دست آوردم سنگ مروارید به عنوان سنگ اصلی وزمرد والکساندریت وسیترین وچشم ببر هم مربوط به ماه تولد ما هست میخواستم از شما سرور گرامی مشاوره بگیرم که اولا درسته این اطلاعات وثانیا پیشنهادتون برای تهیه همه این سنگها چیه که هم زیبایی وهم قیمت تمایلم به تهیه وخرید رو بیشتر کنه با آرزوی سلامتی وآرامش برای شما بزرگوار????‍♂️
تصویر کاربری
#7ارسال '20:32 1401/10/25

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1214
سلام روز بخیر .
عقیق- کوارتز- مروارید- مون استون - انیکس- سیترین - زبرجد- چشم ببر
سنگهای شماست ولی الزامی به داشتن همگی نیست . متناسب با خواص سنگها میتونین سنگ دلخواه تون رو انتخاب کنین .

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»