عقیق سلیمانی | جواهربازار کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. پرسش و پاسخ »
  3. مشاوره سنگ درمانی »
  4. عقیق سلیمانی

عقیق سلیمانی

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع22873
تصویر کاربری
#1ارسال '18:16 1394/2/7

ساجده افشار|تهران / تهران

پست‌ها 296
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جواهربازاری های محترم ، ممکنه لطفا راجع به عقیق سلیمانی اطلاعاتی رو به من بدین؟ عقیق سرخ مرغوب تره یا عقیق سلیمانی؟ و اینکه آیا عقیق سلیمانی هم خواص معدنی و درمانی و معنوی رو داره؟
تصویر کاربری
#2ارسال '11:28 1394/2/8

مهندس جاویدی|پشتیبان

پست‌ها 630
عقیق سلیمانی هم یک نوع سنگ عقیق هستکه به خاطر رنگش به اسم سلیمانی معروف هست . خواص سنگ عقیق رو به صورت کامل داره .

تو احادیث استفاده از عقیق توصیه شده - بعضی احادیث مستقیما به عقیق یمن یا عقیق سرخ یمن اشاره شده .
تصویر کاربری
#3ارسال '19:6 1394/2/17

پست‌ها 296
سلام آیا عقیق سلیمانی همان عقیق باباقوریه؟ چون در بعضی سایت ها نوشتند که یکیه ولی من چون فقط به شما اعتماد دارم می خوام ازتون بپرسم که اطلاعاتم بالا بره ممنون میشم اگه جوابمو بدین.
تصویر کاربری
#4ارسال '20:6 1394/2/17

پست‌ها 296
ممکنه بفرمایید که آیا شیخک تسبیح های عقیقتون هم از جنس عقیقه؟ آخه تسبیح عقیق سلیمانی برای پدرم خریدم شیخکش مشکی یکدسته و یکم ماته و مثل دونه هاش براق نیست.
تصویر کاربری
#5ارسال '20:37 1394/2/17

مهندس جاویدی|پشتیبان

پست‌ها 630
سلام
ممنونم . لطف شماست.

عقیق سلیمانی با عقیق باباقوری فرق می کنن و یکی نیستن.

جنس دانه های تسبیح عقیق با شیخک اون یکی هست و این تفاوت رنگ که میگین مربوط به طبیعت خود نگین میشه.
تصویر کاربری
#6ارسال '23:24 1394/2/17

حسین احترامی

پست‌ها 1
با سلام وتشکر -نحوه تشخیص فیروزه نیشابور از سایر انواع فیروزه ها (امریکایی -شیمیایی -سمنان -....)چگونه است ؟ متشکرم
تصویر کاربری
#7ارسال '12:51 1394/2/19

مهندس جاویدی|پشتیبان

پست‌ها 630
سلام
آقای احترامی گرامی لطفا لینک زیر رو مطالعه کنین :

http://www.javaherbazar.com/Forum/p-23650-شجر/

ارسال پاسخ

افزودن شکلکافزودن تصویر
captcha»»
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE