یه گلایه | جواهربازار کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. پرسش و پاسخ »
  3. سئوالات قبل و بعد از خرید »
  4. یه گلایه

یه گلایه

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع2343
تصویر کاربری
#1ارسال '0:55 1393/5/31

مریم بابایی|فارس / شیراز

پست‌ها 93
سلام و عرض خسته نباشید
ضمن تشکر از تمام بخشهای خوب سایت جواهر بازار یه گلایه کوچیک دارم اینکه واقعا نمیدونم چرا بین این همه کاربر فقط سوالهای منه که بیجواب میمونه همین صفحه رو نگاه کنید اسم منو سه بار میبینین که هیچ جوابی هم جلوش نیس یعنی مشکل چی میتونه باشه! اخه دفعه های قبل هم سوالهای من از قلم می افتاد و چند بار مجددا میپرسیدم .
بهرحال خواهشمندم سوال موضوع تسبیح مرجان تو همین صفحه رو جواب بدین ممنون
البته باید بگویم قدردان زحمات همگی هستم و امیدوارم انتقادم موجب رنجش شما نشده باشد
تصویر کاربری
#2ارسال '10:41 1393/6/2

مهندس نسترنی|مشاور / مدیر مالی

پست‌ها 1760
سلام خانوم بابایی عزیز
اول از همه عذرخواهی می کنم که دلخور شدین و این سوء تفاهم واسه تون ایجاد شده که خدای نکرده نسبت به سوالات شما بی تفاوت هستیم . اصلا اینطور نیست عزیزم ...

گاهی بعضی سوالات رو فرد خاصی باید جواب بده که شرایط کاری شون سنگینه یا مثلا سفر هستن و ... و ارائه پاسخ سوال با تاخیر مواجه میشه .

سوالی که شما واسه مرجان پرسیدین رو آقای احمد که زمینه تخصصی شون هست باید جواب بدن
ایشون چند روزی هست که به خاطر رسیدن قسمتی از بار جدید ، خیلی خیلی سرشون شلوغه ...

انشالله همین امروز خودم پیگیری می کنم و ازشون میخوام جواب سوال تون رو حتما همین امروز ارائه بدن .

امیدوارم ناراحتی تو دلتون نمونده باشه ، دوست خوب همنام من ;)
تصویر کاربری
#3ارسال '13:57 1393/6/2

مریم بابایی|فارس / شیراز

پست‌ها 93
سلام خانم نسترنی عزیز شما خیلی لطف دارین راستش دیگه داشتم دلخور میشدم (البته از شما محاله هیچوقت دلخور شم چون خیلی ماهید) خیلی ممنون که برام کامنت گذاشتین همین که میدونم شما برام پیگیری می کنین دیگه خیالم راحته و صبر میکنم تا اقای جواب تخصصی رو بدهند.
و بازم از همه جواهر بازاری های عزیز راضی ام مثل همیشه.
موفق باشی دوست همنام مهربون من
تصویر کاربری
#4ارسال '8:13 1393/6/3

طاهره چرخچی|اصفهان / کاشان

پست‌ها 585
سلام خانم نسترنی جان خسته نباشید عزیزم منم این گلایه رو دارم!!
تصویر کاربری
#5ارسال '11:15 1393/6/3

پست‌ها 1760
خانوم بابابی عزیزم دیروز با آقای صحبت کردم و قرار شد پاسخ رو تو اولین فرصت واسه تون بفرستن . امروزم که چک کردم ایمیل ارسال شده بود . اگر مشکلی بود من در خدمتتون هستم .

شاد و سلامت باشین همیشه :)
تصویر کاربری
#6ارسال '11:18 1393/6/3

پست‌ها 1760
سلام خانوم چرخچی عزیزم ، خدا نکنه که دلخور باشید از ما ... بعضی از موارد از دسترس ما خارج هستش و فقط مربوط به کارگاه میشه . همکاران کارگاه انصافا تلاش شون زیاده ولی حجم کاری بالاست و پیگیری سفارشها کمی مشکل ... هرچند اینا دلیل بر بدقولی نیست ولی انشالله من سوالات شما رو امروز ازشون پیگیری می کنم تا انشالله بتونیم رضایت کامل تون رو داشته باشیم ...
تصویر کاربری
#7ارسال '11:40 1393/6/5

مریم بابایی|فارس / شیراز

پست‌ها 93
سلام خانم نسترنی عزیز ممنون من همون روز به ایمیلم مراجعه کردم لطفا از اقای هم تشکر کنید
روز خوش
تصویر کاربری
#8ارسال '14:54 1393/6/7

پست‌ها 1760
خواهش می کنم عزیزم . انشالله همیشه شاد و سلامت باشی دوست خوب هم اسم من :)

ارسال پاسخ

افزودن شکلکافزودن تصویر
captcha»»
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE