واریز وجه | جواهربازار کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. پرسش و پاسخ »
  3. سئوالات قبل و بعد از خرید »
  4. واریز وجه

واریز وجه

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع24232
تصویر کاربری
#1ارسال '1:5 1394/3/3

محمد فرضی|اردبیل / اردبیل

پست‌ها 10
سلام خسته نباشید من یکی از فاکتورهامو میخواستم پرداخت کتم ولی صفحه ی بانک ملت حین پرداخت خطا داد و از صفحه اومد بیرون.الان تو وضعیت فیشهام نوشته که وضعیت تایید شده ولی بهم شماره ی رسید نداده.میخواستم ببینم از پول کارتم کم شده یا نه.چون کارت ماله دوستم بود خیلی برام مهمه.لطفا جواب بدید ممنون.
تصویر کاربری
#2ارسال '11:3 1394/3/3

مهندس جاویدی|پشتیبان

پست‌ها 630
سلام
فاکتور شما تایید آنلاین شده و انشالله ارسالش هم امروز انجام میشه آقای فرضی گرامی .
تصویر کاربری
#3ارسال '13:2 1394/3/3

پست‌ها 10
شب موقع پرسیدن سوال فکر نمیکردم که فرداش پاسختون رو زیر سوالم ببینم ممنونم ازتون مهندس جاویدی.
تصویر کاربری
#4ارسال '13:17 1394/3/3

مهندس جاویدی|پشتیبان

پست‌ها 630
خواهش میکنم . انجام وظیفه است .
تصویر کاربری
#5ارسال '11:55 1394/3/7

پست‌ها 10
سلام خیلی خیلی ممنون از همه ی کارکنان عزیز جواهر بازار ،واقعا خوشحالم که همچین سایتی دارم .من پنج روز پیش خرید کردم امروز باید محصولم دستم میرسید ولی هنوز نیومده چجوری پیگیری کنم؟
تصویر کاربری
#6ارسال '7:56 1394/3/8

مهندس جاویدی|پشتیبان

پست‌ها 630
سلام آقای فرضی ، خواهش میکنم . انجام وظیفه است .
شناسه پستی روی فاکتور اضافه شده ، وارد باشگاه مشتریان که بشید ، گزینه فاکتورهای من ، میتونین لیست فاکتورهاتون رو مشاهده کنید . شناسه به فاکتور شما اضافه شده .

من الان شناسه رو چک کردم دقیقا تاریخ 3 خرداد که شما تایید مالی کردید ، همون تاریخ هم واسه تون طبق درخواست شما ، با پست سفارشی ارسال شده ، 7 خرداد هم اداره توزیع اردبیل (مرسوله به واحد توزیع تحویل گردید) .

ارسال پاسخ

افزودن شکلکافزودن تصویر
captcha»»
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE