جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. مشاوره سنگ درمانی
  4. تجربیات استفاده از کهربا

تجربیات استفاده از کهربا - صفحه 5

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع24496
تصویر کاربری
#62ارسال '13:32 1395/3/1

آبتین صفریان فر|خوزستان / شوشتر

پست‌ها 10
بسمه تعالی
باسلام به دوستان جواهربازاری
من هم از طرفداران کهربا هستم چند تا تسبیح و مدال کهربا هم از جواهربازار خریدم .
من همیشه عادت داشتم موقع خواب دستم رو بی اختیار جمع میکردم و زیر سینم میذاشتم واسه همین صبح که بیدار میشدم دستم همیشه درد میکرد و با پمادهای معمولی هم موقتی خوب میشد ولی فرداش دوباره روز از نو . به فکرم افتاد از کهربادرمانی استفاده کنم واسه همین یکی از تسبیح های کهربا رو دور دستم پیچیدم باور گنید دردش اصلا فراموشم شده فکرشم نمیکردم انقدر موثر باشه .
متشکرم
تصویر کاربری
#63ارسال '1:25 1395/3/26

behnaz

پست‌ها 1
سلام ، با آرزوی موفقیت ،از کجا باید کهربایی اصل خریداری کرد ،لطفاً راهنمایی بفرمایید. متشکرم
تصویر کاربری
#64ارسال '8:39 1395/3/26

مهندس جلالی|پشتیبان

پست‌ها 842
سلام بهناز عزیز، کلیه محصولات کهربا موجود توی سایت اصل هستند.
برای مشاهده دقیق تر محصولات می تونین به لینک زیر مراجعه کنید :
http://www.javaherbazar.com/advSearch/کهربا-بولونی/
تصویر کاربری
#65ارسال '10:27 1395/3/27

خانم محمدی|تهران / شهریار

پست‌ها 493
من اصلا از کهربا خوشم نمی اومد مخصوصا مدل حشره ای، اما با توضیحات و تعریف هایی که دوستان در مورد اون نوشتند وسوسه شدم بخرم
دارم بررسی میکنم کدوم رو بخرم
آخه خوشکلاش یه کم گرونه
تصویر کاربری
#66ارسال '10:40 1395/3/27

مهندس نسترنی|مشاور / مدیر مالی

پست‌ها 1760
کهربا یکی از نگین هایی هست که من واقعا دوسش دارم .فوق العاده ارزشمنده . معمولا اکثر اوقات مدال کهربا رو داخل زنجیرم میندازم
تصویر کاربری
#67ارسال '16:33 1395/3/27

RP

پست‌ها 1
سنگ درمانی تنها بخش کوچکی از آموزه های تاثیر بر انرژی درونی هست و البته تاثیرش نسبت به بقیه ی روش ها ناچیزه.اصلی ترین این آموزه ها برمیگردد به مکتب عرفان
تصویر کاربری
#68ارسال '1:29 1395/4/15

محمد مجاوری|تهران / تهران

پست‌ها 4
راستش یکجور اعتماد به نفس و احساس قدرت میدهالبته حس می کنم طمع رو هم زیادتر میکنه
تصویر کاربری
#69ارسال '16:25 1395/5/8

مهتاب صداقت نیا|تهران / تهران

پست‌ها 5
من تازه دارم سفارشش رو میدم امیدوارم بتونه کمکم کنه و خدا رو شکر میکنم که این همه نعمت جورواجور برای آسایش ما در زمین و آسمان قرار داده . یا الله
تصویر کاربری
#70ارسال '12:22 1395/5/10

مهمان

پست‌ها 1
با سلام . بنده خاصیت مدال کهربا رو خواندم البته پیام های مشتریان خرید کهربا را هم خواندم تحت تاثیر قرار گرفتم خواص درمانی آن را هم خواندم اطلاعات خیلی خوبی بود اما بنده گاهی وقت ها خیلی دندان درد دارم و لثه ام آب می کشد آیا با این وجود می توانم دست به دامان این کهربا بگیرم یعنی کهربا به درد دندان و آب کشیدن لثه اثر دارد ؟ یعنی آب لثه رو خوب درمان می کند ؟ و درد دندان را ساکت می کند؟لطفا راهنمایی کنید ومطلب آخر از چه نوع کهربا استفاده کنم منظورم طبیعی حشره ای یا غیر طبیعی حشره ای
تصویر کاربری
#71ارسال '14:50 1395/5/10

مهندس جلالی|پشتیبان

پست‌ها 842
دوست عزیز، استفاده از کهربا برای درد های لثه توصیه شده اما برای درد دندان در صورتی که درد دندونتون برای پوسیدی یا آسیب اون هست، می بایست توسط پزشک درمان بشه.
تصویر کاربری
#72ارسال '11:48 1395/6/4

سودابه

پست‌ها 1
چندسال است که خارش پوست آرامش راازمن سلب کرده روشهای زیادی را برای درمان این معظل در پیش گرفتم اما متاسفا نه جواب نگرفتم شبها خواب نداشتم گاهی اوقات تا صبح بیدار میماندم تااینکه امسال در سایت جواهر بازار مطلبی راجع به سنگ کهربا خواندم با اینکه خیلی مرددبودم که درست واصل باشد اقدام به خرید مدال کهربا کردم وهروقت که خارش سراغم میامد این مدال رابه گردنم میانداختم الان بعداز گذشت یکی دو ماه واقعا اثرات معجزه اسای انرا میبینم وبه دوستان واطرافیانم هم توصیه میکنم واقعا از شما متشکرم امیداوارم همینطور درکارتان صادق ودرستکار باشیددعای خیر من همیشه بدرقه راهتان میباشد.
تصویر کاربری
#73ارسال '3:12 1395/6/5

مهتاب

پست‌ها 1
سلام
یکی از اعضای خانواده ام از همین سایت کهربا خرید وقتیاستفاده کردم احساس کردم بدنم داغ شدو گرم موند آخه بیشتر اوقات سردمه، اولش که انگشتت رو میگذاری روش دستت گرم میشه خیلی، واسه این که مطمئن بشم که گرمای طبیعی بدنم نبوده دستم رو گذاشتم روی سنگ عقیق دیدم سرده و هر چه نگه داشتم گرم نشد
دوباره دست زدم به کهربا دیدم داغ شد
عالی بود
البته من بدن حساسی دارم و احساس های متفاوت از دیگران برای همین همه چیز روی من زودتر و متفاوت تر اثر میگذاره
و حالا یکیش رو سفارش دادم
نمیدونم اون کهربا زرد رنگ هم همین اثر رو داره یا متفاوته
تصویر کاربری
#74ارسال '13:15 1395/8/4

حسینمراد قدمی|ایلام / شیروان چرداول

پست‌ها 1
سلام
میخواستم بدونم این سنگ برای درمان اگزما خوبه؟
تصویر کاربری
#75ارسال '13:39 1395/8/4

الهام آریان|پشتیبان

پست‌ها 287
سلام. بله دوستانی برای اگزما استفاده کردن و راضی بودن .
تصویر کاربری
#76ارسال '15:39 1395/8/6

مجید سلطانپور|گیلان / رشت

پست‌ها 1
خیلی عالی .ممنون

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»