خواص سنگ وبیماری | جواهربازار کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. پرسش و پاسخ »
  3. مشاوره سنگ درمانی »
  4. خواص سنگ وبیماری

خواص سنگ وبیماری

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع27581
تصویر کاربری
#1ارسال '11:25 1394/5/12

معصومه

پست‌ها 1
باعرض سلام و خسته نباشید حضور شما
من مدتی ست مشکل سنگ کلیه پیداکردم وپرخاشگرو عصبی وناامید و منفی گرا و بدبین شدم و بعضی وقتامیزنه به کتف و قلبم بیکارو تنبل و بیحوصله واعتمادبنفسم خیلی پایینه و اراده ام سست شده قبلاخیلی موفق بودم و همه حسرت کاروزندگیمومیخوردن الان حتی خواستگارهم برام نمیادیا جورنمیشه گوشه گیرو تنهاو افسرده و ناامید شدم و بیحوصله میخوام یه انگشتریادستبند بخرم که چندنوع سنگ (چندنوع نگین)داشته باشه که همه این مشکلات رو حل کنه بهترازروزاول بشم هرروز پیشرفت کنم بیماریهاو نقاط ضعفم خوب شه وبه چشم بیام متولد ماه اردیبهشت هم هستم و خواس سنگهاو کتابهاشو خوندم ازشماکمک و راهنمایی میخوام باتشکر
تصویر کاربری
#2ارسال '11:37 1394/5/12

مهندس جاویدی|پشتیبان

پست‌ها 630
سلام
وقت تون بخیر دوست خوبم
شاه مقصود و توپاز آبی و عقیق یمن و جید سنگهایی هستن که میتونن برای کمک به شما مفید باشن
البته واسه موارد پزشکی که حتما باید پزشک نظر بده

واسه سنگ عقیق؛ اگر عقیق یمن با حکاکی شرف الشمس انتخاب کنین بهتره.

امیدوارم هرچه زودتر با کمک خدا حالتون خوب بشه
تصویر کاربری
#3ارسال '18:7 1394/5/15

سحر نوعی|گیلان / رشت

پست‌ها 3345
با سلام
با اجازتون من از تجربه های شخصیم برای دوست گلمون بگم.

کهربا برای دفع انرژی منفی خیلی خوبه بنظرم از بین مدالهای موجود انتخاب کنین کهرباهای جواهر بازار حرف نداره ، دستبند هم بگیرید که خیلی عالیییییییییییه نهایت استفاده رو از خواصش میبرید

در نجف و جاسپر خیلیییییییییییی آرامش بخش هستند و خیلی دوست داشتنی . الا هم که جواهر بازار هم در نجف های خوشگل آوردن و هم خوشبختانه تسبیح جاسپر .

عقیق یمن و توپاز آبی و جید هم که خانم جاویدی عزیز فرمودند عالیییییییییییی هستند .بخصوص یمن با ذکر شرف شمس که در گشایش کارها بینظیره. بنظر من هر کدومشون حس منحصر بفردی به آدم میدن که با هم متفاوتن.
انشالله که خریدهای خوبی داشته باشین. پیشاپیش خریداتون هم مبارک

به بخش گفتگوی دوستانه هم سر بزنین خوشحال میشیم . با آرزوی بهترینها برای شما

ارسال پاسخ

افزودن شکلکافزودن تصویر
captcha»»
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE