جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. سئوالات قبل و بعد از خرید

خرید نگین تک بدون حکاکی

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع29750
تصویر کاربری
#1ارسال '23:52 1394/7/30

امید

پست‌ها 1
سلام و خسته نباشید خدمت جواهر بازاریان عزیز.
قبلا(حدود 3 هفته پیش )دوبار یه سوال در مورد نحوه مشورت خواستن درباره اصالت نگین انگشتر پرسیدم جواب ندادین هیچ، حذف شد!.
حالا با اجازه یه سوال دیگه:
امکان داره که یه نگین تک(بدون حکاکی) یه انگشتر رو فقط خود نگین بدون رکابش(یعنی نگین رو از رکابش واسم جداکنید) سفارش بدم؟ نحوه قیمت گذاریش چطوریه؟
تصویر کاربری
#2ارسال '9:39 1394/8/3

مهندس جاویدی|پشتیبان

پست‌ها 630
سلام
آقا امید عزیز سوالات تو جواهربازار حذف نمیشه . احتمالا یا پاسخ به ایمیل شما ارسال شده یا تاپیک در بخش دیگه ای بوده .
اگر تمایل داشتین مجدد سوال تون رو درج کنین تا بررسی بشه .
در مورد سوالی که مطرح کردید ؛ بله - امکان خرید نگین تک از جواهربازار وجود داره .

تصویر کاربری
#3ارسال '9:40 1394/8/3

مهندس جاویدی|پشتیبان

پست‌ها 630
البته بستگی به موجودی انبار و . داره .
شما لطف کنین نمونه کدهایی که نگین تک شون رو مدنظر دارین ، اعلام کنین تا بتونیم دقیق تر بهتون اطلاع بدیم که امکان ارائه داره یا نه .
تصویر کاربری
#4ارسال '10:30 1394/8/3

لیلا بالاهنگ|اصفهان / نجف آباد

پست‌ها 1869
آقا امید، برای من هم پیش اومده که گاهی میبینم سوالم نیست، و بعد متوجه میشم جوابش برام به صورت ایمیل اومده
تصویر کاربری
#5ارسال '15:19 1394/8/3

حسن شهرابی فراهانی|تهران / تهران

پست‌ها 203
سلام. برای بنده که بارها حذف شده
تصویر کاربری
#6ارسال '19:26 1394/8/3

امید

پست‌ها 1
سلام و خسته نباشید به خانم مهندس جاویدی عزیز و تشکر از لیلا خانوم
بله و عذرخواهی میکنم الان که فکر میکنم یادمه که ایمیلهارو بعنوان تبلیغ حذف کردم!
خدمت شما عارضم که سوال قبلی این بود که یه انگشتر عقیق آبدار مدتی پیش خریدم و حالا میخوام اصالت سنگش رو بررسی کنم واسه اینکار هم نمیدونم که چطور عکساشو واسه جواهربازار و کارشناسان عزیزش بفرستم یه راهنمایی خواستم ببینم که:
1- اولا همچین کاری امکان پذیره؟(کارشناسی انگشتر)
2- اگه آره چطور عکساش رو بفرستم؟
-
درباره نگین هم کدمحصولاتش که زیاده ولی من اینارو بیشترمد نظرم هست:
کد محصول : 6682 - 6668 - 6402 - 6722 - 6675 - 8429 - 8502 - 9095
ممنون واسه صبر و پاسخگویی تون
تصویر کاربری
#7ارسال '8:39 1394/8/4

مهندس جاویدی|پشتیبان

پست‌ها 630
سلام
آقا حمید همونطور که عرض کردم خدمتتون ، سوالات حذف نمیشه . بعضی از سوالات ، پاسخ شون به ایمیل مشتری ارسال میشه .
تصویر کاربری
#8ارسال '8:48 1394/8/4

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1214
سلام آقا امید
برای کارشناسی سنگ ، باید خدمتتون عرض کنم که برای این کار فقط و فقط باید سنگ از نزدیک دیده بشه .
در حقیقت مواردی که در تشخیص اصالت - خلوص - کیفیت - ارزش سنگ و . مهم هستن ، فقط با مشاهده ی سنگ تشخیص داده میشن .
تشخیص این موارد از روی تصاویر در هیچ کجای دنیا انجام نمیشه مگر بعضی از همکاران مبتدی ما که نمیدونم چطور و بر اساس چه منطقی این کار رو انجام میدن !
تصویر کاربری
#9ارسال '8:50 1394/8/4

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1214
برای سنگ کدهایی که ذکر کردید ؛ همون نگین ها ارائه نمیشه ولی نگین تک عقیق یمن تعداد زیادی موجود داریم . اینطور که من متوجه شدم ، شما یه نگین تک عقیق یمن حدود قیمت 100 تا 200 تومان مدنظر دارید . درسته ؟
از نظر اندازه هم سایز دقیق خاصی مدنظرتون نیست .
تصویر کاربری
#10ارسال '20:3 1394/8/4

امید

پست‌ها 1
سلام خدمت آقای
درمورد اصالت سنگ که بله میدونم ولی چون دوربین با کیفیت هست خلاصه گفتم یه جوری بشه و انجامش بدم ولی بله حق با شماس باید از نزدیک رویت بشه.
در رابطه با نگین ها بله درست زدین وسط خال! نگین های سایت هم بیشترش حکاکی و خطی و با سلیقه من جور نیس من نگین بدون خط -ساده- میخوام.
چون نگین انگشترم آبداره ولی یمن نیست (البته مطمئن نیستم) به فکر عوض کردنش افتادم رکابش رو دوس دارم نگینشم هم قشنگه ولی.
خلاصه این میشه که یه نگین تا حدود 150 هزارتومان-سایز کوچک دیگه فوقش متوسط- یمن سرخ یا نزدیک سرخ (اگه آبدار یمن بااین قیمت گیر بیاد که نور علی نور )- بدون خط.
دیگه سلامتی و زنده و سرحال باشین
تصویر کاربری
#11ارسال '9:48 1394/8/5

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1214
سلام آقا امید
یمنی سرخ آبدار تا حدود 150.000 تومان که به هیچ عنوان گیر نمیاد . یمنی های سرخ خوش رنگ قیمت هاشون خیلی میره بالا .
البته خرید نگین تک برای انگشتر سخته . نگینی که شما میخرید مشخص نسیت حتما به رکاب تون بخوره یا نه .
تصویر کاربری
#12ارسال '10:3 1394/8/5

امید

پست‌ها 1
سلام و درود
حیف شد نگین های آبدار رو خیلی دوس دارم. آقا رسول قیمت آبدار یمن حدود چنده؟
اگه بزرگتر باشه نمیشه بدی واست به سایز انگشتر درستش کنن؟
اگه نگین کوچکتر باشه که هیچی زدم خاکی دیگه آره؟
کلا نمیشه یه عکس از انگشتر بزارم؟
تصویر کاربری
#13ارسال '11:38 1394/8/5

فروغ جلیلی|آذربایجان غربی / ارومیه

پست‌ها 10
سوال من بی پاسخ مانده
تصویر کاربری
#14ارسال '12:38 1394/8/5

مهندس جاویدی|پشتیبان

پست‌ها 630
دوست خوبم ، خانم جلیلی پاسخ سوال شما به ایمیل تون ارسال شده عزیزم .
تصویر کاربری
#15ارسال '12:40 1394/8/5

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1214
آقا امید قیمت نگین که بستگی به سایز و رنگ و . داره ولی سرخ آبدار تقریبا حدود 300- 400 به بالا میشه .
اگر اومدین مشهد که میتونین بیاین از نزدیک نگین انتخاب کنین و براتون تعویض نگین رو انجام بدیم . ولی اینطوری ممکنه نگین به انگشترتون نخوره .
تصویر کاربری
#16ارسال '13:56 1394/8/5

فاطمه سورانی|تهران / تهران

پست‌ها 24
سلام و خسته نباشید به جواهر بازار عزیز
انگشترحدید زیبایی که در تاریخ 28/7/94
بدستم رسیده الان که یک هفته از استفاده ام میگذرد
بااینکه مواظب بودم عطر -کرم - و غیره با انگشترم برخود نکند متاسفانه
رکاب انگشترم ار بغل سیاه شده؟
چطور باید رکاب انگشترم مثل قبل بدون سیاهی شود؟
لطفا راهنمایی ام کنید؟
متشکرم.

تصویر کاربری
#16/1ارسال '14:7 1394/8/5

جواهربازار|روابط عمومی

پست‌ها 967
فاطمه سورانی عزیز، این پاسخ در تاریخ 5 آبان ماه 1394 به آدرس ایمیل شما ارسال شده است.
خانم سورانی عزیز، همان طور که مطلع هستید سیاه شدن نقره ، جزء طبیعت خود فلز می باشد. لازه به ذکر است مدت زمان سیاه شدن، به رطوبت، نوع عرق فرد استفاده کننده و سایر موارد بستگی دارد. البته شما می توانید این سیاهی را با استفاده از پارچه نخی مرطوب برطرف کنید. همچنین در صورت تمایل جهت براقی و درخشندگی بیشتر آن نیز می توانید از کرم های جلا سنج استفاده نمایید.
12

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»