جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. مشاوره سنگ درمانی
  4. تسبیح یخ زده

تسبیح یخ زده - صفحه 2

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع29774
تصویر کاربری
#17ارسال '20:27 1400/11/15

مهمان

پست‌ها 1
سلام من از کسی شنیدم که برای اینکه برفک های داخل تسبیح از بین بره بخار آب برنج موثر است چه جوری میشه آین کارو کرد؟
تصویر کاربری
#18ارسال '0:26 1400/11/16

سیاوش صفدری فرد

پست‌ها 1
سلام هیچ وقت تسبیح شاه مقصودراداخل اب نشودید که باعث ازببن رفتن چربی شاه مقصودمیشه. وشاه مقصوددای که کاملان زردرنگ هستن وسبزی ندارند روغن براشون خوب نیست که کسی استفاده بکندبعدازمدتی مهرهای شاه مقصود قرمزیاپرتقالی میشه. شاه مقصودای زردانگوری که که سبزی شون مشخص روغن براشون خوبه وتمام شاه مقصودا فقد یک مورد شاه مقصودزرد روغن خوب نبست.
تصویر کاربری
#19ارسال '4:47 1400/11/30

سیاوش

پست‌ها 1
سلام اب برای شاه مقصوداصلان خوب نیست وباعث کدرشدن تسبیح میشه وروغن مهرهاش کم میشند اگراب خوردهرچه سریع باروغن زیتون چریش کن وشاه مفثووای زرداصلان روغنم خوب نیست وباعث پرتقالی شدن مهرها مبشه فقدزرد امازردانگوری روغن براش خیلی خوبه
تصویر کاربری
#20ارسال '1:9 1401/10/19

F

پست‌ها 1
سلام
یعنی وقتی چربیش از بین بره ترک میخوره؟ چند وقت باید بذاریم توو روغن زیتون تا ترک ها از بین بره ؟
تصویر کاربری
#21ارسال '22:26 1401/12/3

رامین

پست‌ها 1
تسبیح شاه مقصود رو با روغن زیتون چرب میکنن چون اگه خشک باشه ب جایی بخوره ترک برمیداره ولی نظره من و تجربه ای داشتم اینه ک روغن پارافین مایع بزنین عالی میه هفته ای یبار
تصویر کاربری
#22ارسال '2:14 1402/1/29

مرتضی

پست‌ها 1
حالا یه روشی من انجام میدم انقدر قشنگ میشه که خیلی دوست دارم، یکم روغن زیتون رو با یکمی زعفران یا اگر نبود زردچوبه خیلی کما، قاطی کنین که رنگ روغن زیتون زرد بشه من خودم با زردچوبه قاطی میکنم وقتی میمالم به تصبیح باهاش بازی میکنم انقدر خوشرنگ میشه وابدار بعد همینجوری تا روزها میمونه
تصویر کاربری
#23ارسال '2:21 1402/1/29

مرتضی

پست‌ها 1
و یه سوالم داشتم ممنون میشم با آگاهی جواب بدین چه چیزایی باعث ترک بردن ویا شکستن شاه مقصود میشه،مثلا چی بهش بزنیم یا در اثر گرما سرما یا زدن مواد خاصی یا بازی کردن نادرست هرچی که هست بگین ممنون میشم، من خیلی تصبیح مو دوست دارم مال جدمه
تصویر کاربری
#24ارسال '1:53 1402/3/17

ملکی

پست‌ها 1
دوستان عزیز تسبیح سندلوس چجوری براق وجلا میگیره لطفا راهنمایی کنین ممنون از همه اساتید باتجربه وعشبازان اصیل ایرانی
تصویر کاربری
#25ارسال '15:16 1402/5/14

عسکر

پست‌ها 1
سلام دوستان
تسبیح شاه مقصود تازه خریدم برای براق شدن ودوام بهترش چکار کنم؟
تصویر کاربری
#26ارسال '2:10 1402/6/14

مهرداد

پست‌ها 1
کاش این مطلبو نمیخوندم...
تجربه داغ داغ برای لحظاتی قبل
طبق صحبتهای دوستان در مورد روغن زیتون????
بعداز خوندن نظرات تصمیم گرفتم به تسبیح شاه مقصودی که قبلا نو خریده بودم کمی روغن زیتون بزنم
موقع اینکار یک سر تسبیح از دستم در رفت و خورد به دیوار
و درجا 5 تا دانه ها برفکی شد????
درنتیجه و برحسب تجربه اولین عامل برفکی شدن
برخورد با اجسام سخت هست و نبودن کنار کلید فلزات و ...
به قول عارفی بایست از تجربیات و شکست های سایرین
درس گرفت و ما اونقدر فرصت نداریم تا همه چیز رو تجربه کنیم
در نتیجه تسبیح ارزنده اگر دارید مراقب برخوردهای ناخواسته باشید
تصویر کاربری
#27ارسال '1:49 1402/12/15

...

پست‌ها 1
با سلام، وقت به خیر
آیا تسبیح شاه مقصود به الکل حساسه؟ اگر بهش الکل زده بشه، خراب میشه یا خواصش کمتر میشه؟
تصویر کاربری
#28ارسال '10:24 1402/12/15

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1212
فقط شاه مقصود نیست ، تمام سنگ ها نباید با مواد شیمیایی در تماس باشند . خواصش کم نمیشه ولی به مرور زمان قطعا روی کیفیت و زیبایی سنگ تاثیر منفی میزاره .
تصویر کاربری
#29ارسال '22:7 1402/12/18

هامون

پست‌ها 1
با سلام به دوستان عشق بازان به تسبیح شاه مقصود.البته از استادان معدرت میخام که نظر میدم
.اما میخام یه راهنمایی هم من بکنم.وقتی برنج رو به حالت دم میزارند که دم بکشه تسبیح به دمکش قابلامه قرار دهید بزارید تا دم کشیدن برنج اون هم اونجا بمونه چند بار تکرار کنید ببنید تسبیح چجوری جون میگیره.
12

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»