جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. خاطره نویسی
  4. راهنمای مسابقه ی خاطره نویسی

راهنمای مسابقه ی خاطره نویسی - صفحه 4

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع30033
تصویر کاربری
#47ارسال '13:31 1394/9/10

مهندس جاویدی|پشتیبان

پست‌ها 630
دوست عزیز
مجموعه \" خاطره نویسی\"رو انتخاب کنید .
تصویر کاربری
#48ارسال '23:8 1394/9/12

ساناز قمری|تهران / تهران

پست‌ها 36
ممنون جواهربازار. ایده جالبی بود . کلی خاطره خوندم
تصویر کاربری
#49ارسال '13:45 1394/9/18

الناز مهرآوران|گلستان / گرگان

پست‌ها 44
سلام . من تازه با این بخش آشنا شدم .الان هم یک خاطره ثبت کردم .متشکرم از همگی
تصویر کاربری
#50ارسال '21:18 1394/9/18

آزیتاشایسته

پست‌ها 1
باسلام بهترین خاطره من زمانی بودکه سرکارخانم نسترنی فرمودن میخوایم نایب الزیاره شماباشیم.
تصویر کاربری
#51ارسال '1:3 1395/3/24

خانم محمدی|تهران / شهریار

پست‌ها 493
اگه وقت کنم حتما خاطراتم رو مینویسم
آخه من سرم خیلی شلوغه
تصویر کاربری
#52ارسال '12:31 1395/4/6

سجاد مهربان نیا|کردستان / بیجار

پست‌ها 1
بسیار ایده جالبی است و از دوستان خصوصلا دوستانی که دستی به قلم و ذوقی در دنیایادبیات دارند پیشنهاد میکنم به ساختار ادبی قواعدی و نوشتاری متون خاطرات توجهات لازم را بفرمایند با سپاس
تصویر کاربری
#53ارسال '11:50 1395/5/19

مرضیه اعتمادی|آذربایجان شرقی / مرند

پست‌ها 9
خاطره من برمیگرده به زمان مدرسه ودوستم رقیه که از دوران راهنمایی باهم خیلی صمیمی بودیم و این دوستی وصمیمت تا زمان دیپلم گرفتن ادامه داشت تا اینکه من تهران دانشگاه قبول شدم واون توی شهرستان خودمان دانشگاه ازاد قبول شد وچون مسیر من طولانی بود دیدارها کم رنگ تر شد ولی از کوچکترین زمان برای دیدار همدیگر استفاده میکردیم قرار براین شد که دفعه بعد که من به شهرستان رفتم برم دانشگاه انها وانجا را ببینم تقریبا یک هفته به امتحانات مانده بود ومن هم قول داده بدوم که امدنی حتما مروم ببینم که خبر امد رقیه تصادف کرده وبه کما رفته هرروز زنگ میزدم واحوالش را از خواهرش میپرسیدم تا یک هفته کارم زنگ زدن بود امیدوار بودم از کما دربیاید ولی سر یک هفته برای همیشه چشمانش را به این دنیا بستاون روز تا به صبح گریه کردم ولی کاری از دستم برنمیامد الان شانزده سال از اون موقعمیگذره ومن هر پنچشنبه سر مزارش حاضر مشوم وبا بچه هاو همسرم برای شادی روحش فاتحه میخانیم برای شادی روح همه رفتگان اجماعا صلوات
تصویر کاربری
#54ارسال '20:21 1395/11/8

حافظ شاهسواری|لرستان / الیگودرز

پست‌ها 2
بسیار عالی. خوشحالم که تو این سایت با ایدها و پیشنهاد ات جدید جهت حفظ و گسترش مشتری مداری آشنا میشم
تصویر کاربری
#55ارسال '17:9 1395/11/24

حسین نظردنیوی|تهران / تهران

پست‌ها 459
الان خوندم که از خواص سنگ لابرادوریت اینه که باعث میشه خاطرات کودکی بیشتر یادمون بیاد.

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»