دمی با چشم دیگر دیدن | جواهربازار کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. پرسش و پاسخ »
  3. خاطره نویسی »
  4. دمی با چشم دیگر دیدن

دمی با چشم دیگر دیدن

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع30162
تصویر کاربری
#1ارسال '13:43 1394/8/16

پریچهر آزاده دست|کرمانشاه / کرمانشاه

پست‌ها 13
روزی در جستجوی نشونه ای در خیابان می گشتم پرسون پرسون به میدونگاهی رسیدم و چون نیمه ی روز بود و من هنوز نشونی رو پیدا نکرده بودم, نا امید و خسته از مرد جوان نابینایی که در کنار خیابان برای سوار شدن به خودروها انگشت نشون میداد نزدیک شدم و نشونی رو پرسیدم.جوان با لبخند مهربانی با آوای رسایی نشونی رو چنان برایم گفت که گویی نمای اون جایگاه جلوی چشمانم نمایانگر شد .سپاسگزاری کردم و به سوینشونی که گفته بود راهم رو کج کردمهمین که رسیدم و چشمام رو به این و اون ور چرخوندم در جا خشکم زد اون جوان چنان اون جایگاه و دوروبرش رو برای من نمایانده بود که باید چشمانی کنجکاو داشتی تا چنان می دیدی. انگار کسی درونم گفت: چشم ,گوهری است که آفریدگار به بندگانش می بخشددرون بینا و زیباآن گوهری است که هر کس باید آن را بدست آرد تا بندگی را سزاوار باشد
تصویر کاربری
#2ارسال '18:13 1394/8/16

حسین نظردنیوی|تهران / تهران

پست‌ها 458
همه گوهرهای جهان متعلق به خداست و بهترینهاشو بدون اینکه در ازاشون چیزی از ما بخواد بهمون داده. سخاوتش مانند نداره مثل خودش که بی ماننده . الحمدلله رب العالمین
تصویر کاربری
#3ارسال '23:7 1394/9/12

ساناز قمری|تهران / تهران

پست‌ها 36
زیبا بود .
تصویر کاربری
#4ارسال '11:3 1394/9/28

حدیث جمالی|بوشهر / اهرم

پست‌ها 14
خدا گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری
آخ که خدا چقدررخووبه

ارسال پاسخ