جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. خاطره نویسی
  4. ماجرای من و سوسک ها

ماجرای من و سوسک ها - صفحه 2

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع30608
تصویر کاربری
#17ارسال '11:52 1394/8/25

حسین نظردنیوی|تهران / تهران

پست‌ها 459
خود سوسکها هم نمیدونن اینهمه باعث ایجاد خاطره شدن!
این خاطراتو تو تاپیک جدا منتشر میکردین چه بسا یه خیری هم از این موجودات میرسید بهتون و برنده میشدین
تصویر کاربری
#18ارسال '12:55 1394/8/25

عاطفه

پست‌ها 1
سلام خانومای گل
سوسک که ترس نداره اگر به چشم یه موجود بی دفاع بهش نگاه کنید که نه نیش داره نه زهرترس تون میریزه امید وارم بانوان سرزمینم پر دل وجرات تر از اینها باشند
تصویر کاربری
#19ارسال '0:32 1394/8/26

ساجده افشار|تهران / تهران

پست‌ها 296
وای خدای من تصور اینکه سوسک لای موهام بره خیلی وحشتناکه آمنه جون من بودم واقعا غش می کردم سکته هم می کردم وای منم مثل مریم بانو جون همه جا رو نگاه می کنم وقتی جای جدیدی قراره بخوابم
عاطفه جان درسته که نه نیش داره نه زهر ولی قیافه اش ترسناکه و زشته نمیشه تحملش کرد ترسم از زشتی و سیاه بودنشه دیگه باورتون نمیشه از عکسی که آقا سعید هم گذاشتن ترسیدم قلبم ریخت
تصویر کاربری
#20ارسال '11:22 1394/8/26

مهناز نادری نژاد|اصفهان / نجف آباد

پست‌ها 45
ی وای از دست این سوسکها چندش یادم افتاد منم خاطرمو بگم یه روز که امتحان داشتم ومشغله کاری شدیدم داشتم توی اخرین لحظات بزور میخئاستم خودمو سر جلسه حاضر کنم یه اژانس گرفتم سریع سوار شدم ولی تازه حرکت کرد متوجه شدم یه چیزی روپام حرکت میکنه یه سوسک بزرگ روپام بود بی اختیار جیغ زدم وراننده ترسید گفتم سوسک نگه دار تا نگه داشت پیاده شدم همه جا رو بررسی کرد نبود باز سئار شدم گفت حتما درو باز کردی رفته بیرون ولی من میلرزیدم ورنگم پریده بود باز وشط راه دیدمش رو لبه پنجره کنارم بود . این دفعه کمتر ترسیدم باز بهش گفتم و پیاده شدم گفتم یه اژانس دیگه میگیرم راننده خیلی عذرخواهی کرد وپیداش کرد کشتش وخواهش کرد سوار بشم ولی خیلی خالم بد بودش توراه خیلی عذرخواهی می.رد واتفاقا ماشینشم خیلی تمییز بود انقدر که برق میزد گفت منم تازه همه ماشینو تمییز کردم خلاصه سرجلسه هنوز حالم خوب نبود میلرزیدم بهر بدبختی بود نوشتم و اومدم بیرون .
گذشت تادوماه بعد بازهمون راننده به پستم خورد ومنم خجالت اون روز را میکشیدم اونم انگار میخواست چیزی بگه اخرم طاقت نیاورد گفتش اول عذرخواهی وبعدم گفت من همه راقسم دادم که کی این کارو برا شوخی کرده باهام چون دیدم ماشین تمییز میکنم ولی نتیجه نرسیدم تا یه بار دیگه متوجه شدم از چاه فضلاب دم در خونه مادرم میپرن تو ماشین .
وجالب اینکه خودشم گفت از سوسک میترسه واون روز با دیدن حال وروز من جرات کرده سوسک بکشه
تصویر کاربری
#21ارسال '13:48 1394/8/26

مهندس نسترنی|مشاور / مدیر مالی

پست‌ها 1760
عاطفه جون خوده من از حیوونهای بزرگ تر اینقدر نمیترسم که از سوسک میترسم .
اصلا همون شاخک هاشون آدم رو میکشه بخدا .
ترس ما هم یجورایی دست خودمون نیس. باید بریم پیش روانپزشک تا درمان بشیم .
ولی من نمیرم
تصویر کاربری
#22ارسال '13:50 1394/8/26

پست‌ها 1760
مهناز جون اتفاقا تو پارکینگ خونه پدر من هم تابستونها یکی دوتا سوسک حتما دیده میشه . همه شون هم از درب فاضلاب وسط خیابون میان . خودم تابحال دیدم دارن از اون درب فاضلاب میان بیرون .

من امسال پیشنهاد دادم به پدرم که نصفه شبی بریم روی درب فاضلاب تو خیابون رو سیمان بریزیم . دوتا سوراخ داره گفتم اونا رو ببندیم ولی انجام ندادن . اشکالی نداشت خوب ! به شهرداری کمک میکردیم
سال دیگه خودم میرم این کارو میکنم
تصویر کاربری
#23ارسال '13:52 1394/8/26

پست‌ها 1760
آقا سعید
من که دلم نیومد تاپیک جداگانه برای این موجود بزارم !
ولی دوستان دیگه اگر خواستن اعلام کنن تا همکارامون خاطره شون رو تو یه تاپیک جدا براشون ثبت کنن .

به امید روزی که سوسکها محل زندگی شون رو از ما جدا کنن
تصویر کاربری
#24ارسال '15:16 1394/8/26

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
دوستان تو علم عرفان یاد میگیریم که تمام مخلوقات خدا زیباهستند سوسک پشه عنکبوت همه و همه زیبا هستند چون آفریده خدا هستند برای همین من نگفتم چون سوسک زشته من ازش بدم میاد باید نگرشمون رو نسبت به آفریده های خدا تغییر بدیم تا ایمانمون کامل بشه واسه همین یه متن واستون میزارم
تصویر کاربری
#25ارسال '15:20 1394/8/26

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
یک سوسک غمگین به خدا گفت : کسی دوستم ندارد .
می دانی که چه قدر سخت است ،
این که کسی دوستت نداشته باشد ؟
تو برای دوست داشتن بود که جهان را ساختی .
حتی تو هم بدون دوست داشتن …
خدا هیچ نگفت . گفت : به پاهایم نگاه کن ! ببین چقدر چندش آور است .
چشم ها را آزار می دهم . دنیا را کثیف می کنم .
آدم هایت از من می ترسند . مرا می کشند .
برای این که زشتم . زشتی جرم من است .
خدا هیچ نگفت . گفت : این دنیا فقط مال قشنگ هاست .
مال گل ها و پروانه ها . مال قاصدک ها . مال من نیست .
خدا گفت : چرا ، مال تو هم هست . خدا گفت :
دوست داشتن یک گل ، دوست داشتن یک پروانه یا قاصدک کار چندانی نیست .
اما دوست داشتن یک سوسک ، دوست داشتن
\" تو \" کاری دشوار است . دوست داشتن ، کاری ست آموختنی و همه کس ،
رنج آموختن را نمی برد .
ببخش ، کسی را که تو را دوست ندارد ، زیرا که هنوز مومن نیست ،
زیرا که هنوز دوست داشتن را نیاموخته ،
او ابتدای راه است . مومن دوست می دارد .
همه را دوست می دارد . زیرا همه از من است و من زیبایم ،
چشم های مومن جز زیبا نمی بیند . زشتی در چشم هاست .
در این دایره ، هر چه که هست ، نیکوست .
آن که بین آفریده های من خط کشید شیطان بود .
شیطان مسئول فاصله هاست .
حالا قشنگ کوچکم ! نزدیک تر بیا و غمگین نباش .
قشنگ کوچک نزد خدا رفت و دیگر هیچ گاه نیندیشید که نازیباست .
تصویر کاربری
#26ارسال '20:21 1394/8/27

محمد محمدی اصل|همدان / بهار

پست‌ها 37
خخ جالب بود از این اتفاقا برای همه خانوما افتاده .
تصویر کاربری
#27ارسال '0:36 1394/8/28

ساجده افشار|تهران / تهران

پست‌ها 296
آمنه جان ممنون از متن زیبا و آموزنده تون حق با شماست همه آفریده های خدا زیبا هستند و من بخاطر ترسی که دارم گفتم که بخاطر زشتی سوسکه ، به هر حال این ترسم یک عیبه و در حال حاضر نمیتونم بهش غلبه کنم نمی دونم چرا آخه وقتی با این موجود مواجه میشم حال بدی بهم دست میده که خوشایند نیست شاید خانم هایی که مثل من می ترسن حالمو بیشتر درک می کنن
خوش به حالتون که از این مخلوق خدا نمی ترسین
تصویر کاربری
#28ارسال '9:9 1394/9/3

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
مواد لازم برای لاغر کردن خانم ها
.
.
.
.
.
.
.
سوسک بالدار قهوه ای تیره اتاق قفل شده
تصویر کاربری
#29ارسال '9:45 1394/9/3

پست‌ها 1760
آفتابگردون عزیزم متن جالبی در مورد سوسک ها گذاشتی .
منم قبول دارم این موجودات آفریده خدا هستند و هرچی هست ، مشکل از ماست !
اما سوسک ها هم از ما آدما میترسن . این به اون در

ولی خب من از تک تک سوسکهای عزیز پوزش میطلبم ، من یکی نمیتونم به ترسم در برابر این موجودات نازنین غلبه کنم .
وای خدا . خودت ما رو خوب کن
تصویر کاربری
#30ارسال '14:1 1394/9/3

لیلا بالاهنگ|اصفهان / نجف آباد

پست‌ها 1869
آمنه جون مرسی ازت، خیلی زیبا نوشتی ، دقیقا همینطوره تمام موجودات روی زمین حق زندگی دارن، از مورچه و گیاه و حشرات بگیر تا حیواناتی مثل سگ و گربه، وهمینطور انسان ها! من خیلی ناراحت میشم وقتی میبینم آدما روی زمین به این مخلوقات بی احترامی میکنن، وقتی میبینم حیوونی به خاطر عذا و شادیکشته میشه دلم میگیره، چرا باید انسان تا حد پیش بره که ارزشی که خدا برای یک موجود قائل شده ما به اون ارزش و حق حیاتش احترام نذاریم.
خیلی خوشحالم برای خودم و همسرم(حتی تو این زمینه غرور هم دارم) که کسایی هستیم که به دیگر مخلوقات احترام میذاریم ، با موسسه های حمایت از حیوانات بی سرپرست و محیط زیست همکاری میکنیم، و یکی از کارکنان موسسه حامیان طبیعت اصفهان هستیم، خیلی دوست دارم که همه آدما در این زمینه قدم بردارن، بلکه فرزندانمون یاد بگیرن با موجودات مهربون باشن

یه جمله قشنگ همیشه تو فرم های موسسه مون هست، که میگه

\"\" رازبقا به تمامی ساکنین زمین اجازه زیستن داده است\"\"

خیلی دارم رو خودم کار میکنم که سوسک رو نکشم و حتی بشه اون رو به طبیعت خودش برگردونم ولی خب تا الان نشده

دوستان عزیزم، اگه دوست دارن موسسه هایی که برای حمایت از حیوانات بی سرپرست(که همون سگ و گربه، البته بیشتر سگ) در ایران فعالیت میکنن، بدونن کجا هستن با اجازه عزیزان جواهر بازار لینک هاشو میذارم
تصویر کاربری
#31ارسال '14:12 1394/9/3

پست‌ها 1760
لیلا جون دیدگاه تون زیباست . من انصافا ترسم از سوسک رو بزارم کنار ، اصلا و به هیچ عنوان دلم نمیاد به حیونهای مختلف کوچکترین آزاری برسه و همیشه حیوونها رو مثل یک بچه ی بی دفاع و مظلوم دوست دارم .
مخصوصا سگ که واقعا و بی اندازه دوست دارم.

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»