فیروزه عجمی | جواهربازار کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. پرسش و پاسخ »
  3. سئوالات قبل و بعد از خرید »
  4. فیروزه عجمی

فیروزه عجمی

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع31323
تصویر کاربری
#1ارسال '1:32 1394/9/19

علیرضا خیری|اصفهان / اصفهان

پست‌ها 40
باسلام و خسته نباشید به سایت خوب جواهر بازار
لطفا در پاسخ به سوالم به جای راهنمایی پیشنهاد کنید
بهترین و صاف ترین ( عجمی ترین ! ) فیروزه نیشابوری سایت کدام است؟ (به غیر از 6535)
آخه میخوام به زودی فیروزه بخرم ولی ز کل با دیدن این همه انگشتر عالی تو سایت اصن قدرت تصمیم گیریم به فنا رفت
6535 هم میخوامش ولی به نظرم اون انگشتر نیست رکابش صرفا یه پایه جذاب برای نگه داری یه نگین ازرشمند تو موزه است

تصویر کاربری
#2ارسال '13:36 1394/9/22

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1072
سلام .
اول از همه ، عرض کنم خدمتتون که فیروزه های نیشابوری - کرمانی - دامغانی وهمه فیروزه های ایرانی ، فیروزه عجمی محسوب میشن .
اما این اصطلاح برای بعضی افراد جا افتاده که فقط به فیروزه های بدون شجر و یک دست میگن عجمی .

توضیح دیگه که باید عرض کنم خدمت شما ؛
کد 6535 انگشتره ، رکابش هم کار دست و بسیار زیبا و ارزشمنده . اما خب از نظر کلی انگشتر یه طرح خاص و کلکسیونی داره .
تصویر کاربری
#3ارسال '13:46 1394/9/22

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1072
در حال حاضر بهترین و ارزشمندترین فیروزه ، کد 9930 هستش .
البته یه توضیحی بدم که اگر صرفا خواص سنگ فیروزه براتون مهمه ، هیچ تفاوتی بین فیروزه های گران قیمت و ارزان قیمت (به شرط اصالت و کیفیت سنگ) وجود نداره .
اما اگر دنبال یه انگشتر فیروزه لوکس و خاص هستین ، همانطور که عرض کردم ، کد 9030 رتبه 1 رو داره الان . قیمت این انگشتر هم مثل همه ی کارهای دیگه توسط هر کارشناس خبره و معتمد اتحادیه ، قابل تایید هستش .
بعد از این کد (چون فرمودین فیروزه صاف و یکدست مدنظرتون هست ، من فقط بین فیروزه های صاف و خوش رنگ کدها رو اعلام میکنم خدمتتون) انگشتر کد 7182 و 9861 و 7320 و 7554 و 7575 و 7686 هم نگین های خوش رنگ و زیبایی دارند .
تصویر کاربری
#4ارسال '14:19 1394/9/29

علیرضا خیری|اصفهان / اصفهان

پست‌ها 40
اصن بهترین برای سایت شما کمه
ممنون که به نظرات توجه شایان دارید
تصویر کاربری
#5ارسال '14:31 1394/9/29

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1072
خواهش میکنم ، انجام وظیفه بود .

ارسال پاسخ