دوران دانشجویی | جواهربازار کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. پرسش و پاسخ »
  3. خاطره نویسی »
  4. دوران دانشجویی

دوران دانشجویی

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع36048
تصویر کاربری
#1ارسال '18:35 1395/1/16

مهناز نادری نژاد|اصفهان / نجف آباد

پست‌ها 45
اخر ترم بود وهمه حسابی برا پایان ترم ماده میشدند وهمه حس رقابت عجیبی داشتن برا کسب نمره بالاتر منم همراه چندتا از دوستام زوتر از امتحان توی دانشگاه حضور پیدا کردیم تا به اصتلاح اشکالاتمونو رفع کنیم ودوره کنیم درسهای رشته حسابداری هم عمدتا با حساب وکتاب زیاد سر وکار داره خلاصه مادورهم جمع بودیم وهر کدوم مساله ای که به نظرمون مشکل بود راحل میکردیم که اماده بشیم یکی از بچه ها که میگفت هیچی بلد نیستم تو جمع ما وارد شدماداشتیم کمکش میکردیم که یهو من متوجه زنبور قرمزی که روی شونش نشسته بود شدم دوتا دیگه دوستام زود فرار کردن از هولم کفشم رو دراوردمومحکم رو شونش زدمچسبیده بود دوتا زدم ولی زنبوره نمرد فقط فرار کرد تا باز حمله کنههمهمه افتاد ومتفرق شدیم ولی من بخاطر کتک زدن دوستم هم کلی خجالت کشیدم هم انقدر خندیدیم که دلدرد گرفتیم تا یر جلسه مدام نگاهمون به هم میفتاد میخندیدیمهنوزم برام خنده داره چرا اون طفلکی ازم کتک خوردوزنبوره فرارکرد
تصویر کاربری
#2ارسال '11:23 1395/1/20

حسین نظردنیوی|تهران / تهران

پست‌ها 459
با جزوه اگه میزدید حتما اثرش بیشتر بود!
تصویر کاربری
#3ارسال '18:10 1395/1/22

مهناز نادری نژاد|اصفهان / نجف آباد

پست‌ها 45
انموقع اخه میخواستم هم حوای بقیه پرت نشه هم اینکه زنبور را بکشمما روی محوطه چمن نشسته بودیم دم دستم کفشم اومد
تصویر کاربری
#4ارسال '20:58 1395/1/24

ساناز قمری|تهران / تهران

پست‌ها 36
وای

ارسال پاسخ

افزودن شکلکافزودن تصویر
captcha»»
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE