جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. گفت و گوی دوستانه

معلمی عشق است

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع36621
تصویر کاربری
#1ارسال '13:13 1395/2/12

آقاسید هاشمی|آذربایجان شرقی / هریس

پست‌ها 117
*** بسم الله الرحمن الرحیم***
سلام بر همگی عزیزان که هر کدام به نحوی معلمی بودید و هستید و خواهی بود.
عارفان علـم عاشـق می شوند / بهـترین مردم معلـم می شـوند
عشق با دانش متمم می شود / هر که عاشق شد معلم می شود
روز معلم مبارک باد
.
.
معلم را بخش کردم اولش محبت آخرش محبت .
خدا تو را می خواست و انتخاب حق خدا بود .
دانای عشق روزت مبارک
.
.
.
سپاسگزار معلمی هستم که اندیشیدن را به من آموخت ، نه اندیشه ها را .
.
.
* معلمی شغل نیست؛ معلمی عشق است.
اگر به عنوان شغل انتخابش کرده ای ، رهایش کن
و اگر عشق توست مبارکت باد. (شهید رجایی ) *
.
.
« جنبندگان زمین، ماهی‌های دریاها، و هرکوچک و بزرگی در زمین خدا و آسمان او
برای معلم خوبی‌ها، استغفار می‌نمایند. امام صادق(علیه السلام) ».

تصویر کاربری
#2ارسال '13:15 1395/2/12

پست‌ها 117
تصویر کاربری
#3ارسال '13:21 1395/2/12

پست‌ها 117
عزیزان امروزبه تاریخ 12 اردیبهشت از سال 1395 هجری شمسی یه بهانه ی دیگه هست برای تقدیر و پاسداشت مقام اعظم معلم.
می خواستم اگه همگی موافق بودین دور همی کمی از حال و هوای معلمی و شاگردی با هم حرف بزنیم.
اینجام برا خودش محلی باشه پاک برا این بهانه و درک بهای معلمای عزیزمون.
اگه معلمی هم بینمون هست خودشو اینجا معرفی کنه که خوشحالمون میکنه.
موفق باشین و عاقبت به خیر ان شاالله.
تصویر کاربری
#4ارسال '23:9 1395/2/12

پست‌ها 117
با سلام و وقت به خیر.عزیزان بزرگوار ؛ فکر می کردم زودتر سر بزنین ولی بازم منتظرم یه دور همی شاگردی عالی برا پاسداشت معلمامون با هم و کنار هم داشته باشیم.
تصویر کاربری
#5ارسال '14:33 1395/2/13

حسین نظردنیوی|تهران / تهران

پست‌ها 459
برای من تاثیر گذارترین معلمم معلم کلاس اولم بود که دنیای بزرگ و شگفت انگیز خواندن و نوشتنو به من معرفی کرد و هرچند همه معلمانمان به نعوی به گردن ما حق دارند اما معلم کلاس اول و کلا هر معلمی که الفبای دانشی را به ما یاد میده بسیار پر اهمیت تره بنظرم. امیدوارم همیشه سلامت باشند و شاد و خوشبخت و عاقبت به خیر.

معلمی بسیار حساسه و مسئولیت سنگینیه. ولی نمیدونم با وضع اقتصادی فعلی چقدر میشه از یه معلم انتظار داشت که جانی برای جان فشانی داشته باشه و حسابی برای کارش سنگ تمام بذاره هرچند هستند معلمانی که بدون چشمداشت مادی واقعا خودشونو ایثار میکنند.

خدا همه رو به راه راست هدایت کنه ان شاء الله.
تصویر کاربری
#6ارسال '16:32 1395/2/13

پست‌ها 117
* به نام نخستین معلم عالم ؛ آموزنده ی « اقرا باسم ربک الذی الخلق.»
*
بله بنده هم هم سخنان شما رو در مورد کار حساس معلمی کاملا قبول دارم ؛ پستی بلندی زیادی داره هر چند همه ی کارها همین طوره ولی یه تفاوت وجود داره که معلم صرفا یک کار نیست ، معلمی واقعا عشق هست ، برای برای معلمی که اونو فقط کار نبینه.
معلمی خالق دیگر کارهاست و این ارزش والایی داره.
به هر خال کسی بنده رو نمی شناسه که زیاد هم تعریف حساب بشه ولی مقام معلمی چنان برایم باارزش و بی نهایت شریفه که خودم هم که یک معلم بی نهایت کوچک در راه تعلیم کتاب اعظم { قرآن مجید } هستم ولی چنان این کار (معلمی) رو بالا می بینم که بیشتر سعی می کنم کنار دوستان قرآن آموز بنشینم و تدریس داشته باشیم. حتی بعضی مواقع از دوستان دلیلش رو می پرسند واقعا می مونم برای جواب چون برای خودم مشخص هست که جای معلمی جای کیست ولی برای عدم حساسیت عزیزان با کلی پوزش از محضر آقا که جای واقعی حضرت هست افتخار تکیه بر این مسند پرافتخار رو به خودم میدم.
بله بنده هم برای تمامی معلم های علم مغید از نهست تا به انتهای عالم آرزوی عاقبت بخیری و مورد رحمت همیشگی حق بودن می کنم و خصوثا برای معلم اول ابتدایی خودم سرکار خانم مردانی عزیز و فداکارم.ان شاالله همیشه خوشبخت باشند.
معلمی عشق است و تمام ، آرزو می کنم همه معلمی باشیم برای تبلیغ علم تقوای لله.ان شاالله.
التماس دعا.
تصویر کاربری
#7ارسال '16:39 1395/2/13

پست‌ها 117

خاطرات هول و هراس و احترام از روی ترس ها هم خاطره ای شیرین از تو اند معلم عزیزم ، هرچند تو آن کسی نبودی که باید ازش می ترسیدیم ، ولی ترس امید بخشی بودی.
تصویر کاربری
#8ارسال '14:53 1395/2/16

حسین نظردنیوی|تهران / تهران

پست‌ها 459
مدام در حال آموختن و آموزش دادن بهترین و مفیدترین و شیرینترین کار دنیاست مخصوصا که روز بروز با آموزش چیزهای جدید همراه باشه و نه اینکه یک مطلب رو هرسال به مدت سی چهل سال مدام تکرار کنیم و هیچی به علم خودمون و دانش آموزان اضافه نشه. خوشبختانه قرآن هر روز میتونه باب جدیدی رو به روی ما باز کنه. خوشبحال مدسان و دانش آموزان قرآن.
تصویر کاربری
#9ارسال '18:56 1395/2/17

آیهان شریفی|اردبیل / اردبیل

پست‌ها 10
باسلام واقعا معلمی کار انبیاء ست وخیلی سخت
تصویر کاربری
#10ارسال '8:15 1395/2/18

محمدمهدی صادقی|سمنان / شاهرود

پست‌ها 47
تقارن آغاز تعلیم بزرگ معلّم تاریخ(مبعث)، با همفته معلّم را به فال نیک گرفته و در مقام بدترین شاگرد این عصر، با سری به زیر افکنده از شرم، این ایّام فرخنده را به بزرگ معلّم عصرمان تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امید که لایق گوشه چشمی از ناحیه حضرتش باشیم. و فقیرانه آخرین عبارت اذن دخول حرم آقا امام رضا را محضرشان عرضه می داریم: إن لم أکن أهلا لذلک فأنت اهل لذلک.

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»