جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. گفت و گوی دوستانه

بهترین هدیه ای که تا بحال گرفتید چی بوده

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع39697
تصویر کاربری
#1ارسال '11:33 1395/8/14

حسین نظردنیوی|تهران / تهران

پست‌ها 459
بهترین هدیه ای که تا بحال از کسی گرفتین و هر وقت می بینیدش یا ازش استفاده میکنید کلی حس خوب بهتون دست میده چی بوده؟
و بگید که حستون مربوط میشه به نوع خود اون هدیه، و یا به اون کسی که به شما هدیه اش کرده.

من که خودم بهترین هدیه ای که گرفتم پیراهنهاییه که مادرم بهم داده. پیراهنها کاملا معمولی هستن ولی دیدنشون و پوشیدنشون واقعا برام شادی آوره. نشده هربار بدون لبخند از کنارشون رد بشم.
خدا حفظ کنه همه مادرهای خوب و مهربونو.
تصویر کاربری
#2ارسال '21:29 1395/9/20

خانم محمدی|تهران / شهریار

پست‌ها 493
بهترین هدیه هائی که من تابحال گرفتم ؛ گوشیهائی بوده که همسرم ، غافلگیرانه به مناسبت تولدم ، تو سالهای مختلف برام تهیه کردند ؛ و هر کدومش ، تو زمان خودش بهترین مدل بوده ( نه از نظر قیمت ) و بیشترین کارائی رو برای بنده داشته ؛ و غیر از من ، همه فامیل و حتی دوستان اونا رو پسندیدن و به انتخاب ایشون احسنت گفتند
و این باعث افتخار منه که همیشه نظرات و انتخابهای ایشون ، درست ترین انتخابهای ممکن تو هر مسئله ای هست
تصویر کاربری
#3ارسال '9:55 1395/12/4

رسول تفقدی|همدان / لالجین

پست‌ها 17
بهترین هدیه من انگشتری با طرح سرخپوست با نگین های ریز فیروزه بود که متاسفانه گم شد . این آیم منو یاد اون انگشتر اوانداخت ناراحتم کردین شاید کسی مثال من باشه اونوقت. ناراحت میشه بردارین این آیتم رو
تصویر کاربری
#4ارسال '23:18 1395/12/5

حسین نظردنیوی|تهران / تهران

پست‌ها 459
منم خودم دوتا نگین فیروزه هدیه گزفتم که یکیشو گم کردم و هروقت یادش میفتم خیلی ناراحت میشم. نه بخاطر ارزش مادی نگینش بلکه چون هدیه بود و این باعث غصه ام میشه. از این دست خاطرات کم و بیش وجود داره. ولی بهرحال اتفاق افتاده دیگه.
تصویر کاربری
#5ارسال '9:32 1395/12/7

S شیربندی|ایلام / شیروان چرداول

پست‌ها 4
بهترین هدیه ای که من گرفتم یک نقاشی بود از کسی که می دونم بی منت و بی انتها به من عشق را هدیه می کنه و البته انگشتری که الان منتظریم تا برسه و بتونم با دیدنش همیشه این عشق زیبا را شاکر باشم
تصویر کاربری
#6ارسال '12:1 1395/12/11

جابر مقدسی|هرمزگان / بندر عباس

پست‌ها 29
بهترین هدیه از جواهربازار وقتی خودم انتخابش کردم . یه دستبند چرم فیروزه خیلی دلنشین و دلچسب
تصویر کاربری
#7ارسال '12:15 1395/12/11

مهندس نسترنی|مشاور / مدیر مالی

پست‌ها 1760
انتخاب بهترین هدیه واقعا سخته ، هدایا و سوپرایزهایی که همسر عزیز در زمانهای مختلف واسم داشته .
هدایای پدرو مادر و اعضای خانواده ام . همیشه برای من بهترین ها هستش.

ولی از جمله هدایای ارزشمند معنوی که دارم چندتا نقاشی هست از طرف تنها خواهرزاده ی عزیزم .
خانم کوچولو هربار میاد مشهد بهم هدیه میده . به قول خودش سوغاتی !
هربار هم نقاشی میکشه و با دستهای کوچولو خودش کادو میکنه . روی هدیه رو قلب و گل های کوچکی که خودش با قیچی از روی مقوای رنگی درست میکنه رو میزنه و تزئین میکنه ، مخصوصا وقتی اسمم رو یاد گرفته بود و روی قلب ها نوشته بود .
همه شون رو با جون و دل بعنوان هدایای ارزشمندم نگهداری میکنم و هربار شاهد پیشرفت خوبش تو نقاشی و نوشتن و . هستم .
تصویر کاربری
#8ارسال '1:36 1396/1/6

محمد محمدی|تهران / تهران

پست‌ها 23
منم به ترین هدیه هام از پدر و مادرم بوده همیشه ولی چون اون موقع ها بچه بودم (الان 20سالمه) همرو داغون کردم یا گمشون کردمو
بنظرم الان که بزرگ شدم بایید به سر کار برم و من برای اونها هدیه بخرم تا کمی از زحماتی که برام کشیدنو جبران کنمالبته همیشه محبت به پدرو مادر خیلی بیشتر از هدیه مالی ارزش دارهولی هدیه مالی خود نوعی محبت است
تصویر کاربری
#9ارسال '1:40 1396/1/8

میثم فرامرزی|اصفهان / مبارکه

پست‌ها 5
من تاحالا هدیه خاصی از کسی نگرفتم. الان ک فک میکنم اصولا اصن هدیه نگرفتم خخ. ایشالا دراینده میگیرم حتما حسشو بهتون میگم
تصویر کاربری
#10ارسال '0:28 1396/2/1

رقیه محمدی راد|مازندران / بهشهر

پست‌ها 32
بهترین هدیه رو خودم به خودمدادم
پارسال به مناسبت تولدم از جواهر بازار یه انگشتر خریدم که خیلی دوسش دارم
تصویر کاربری
#11ارسال '6:40 1396/4/19

فاطمه زارعی|بوشهر / عالیشهر

پست‌ها 9
بهترین هدیه رو از پسر گلم گرفتم .
روزای سختی که با ، باباش میرفت پرتو درمانی و با اون حال مریضش تولد منو یادش نرفته بود و در بیمارستان واسمیه شال خریده بود و از باباش خواسته بود پنهونش کنه که من نفهمم تا روز تولدم که بهم داد و حالا هر وقت شاله رو میپوشم میگه مامان خیلی بهت میادا .
قربونش برم .
هر کی این پست منو میخونه واسه سلامتی امیرمحمدم دعا کنه و صلوات بفرسته .
ممنونم .
تصویر کاربری
#12ارسال '15:34 1396/8/21

خانم محمدی|تهران / شهریار

پست‌ها 493
اللهم اشف کل مریض

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»