شیرجه در حوض یخ | جواهربازار کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. پرسش و پاسخ »
  3. خاطره نویسی »
  4. شیرجه در حوض یخ

شیرجه در حوض یخ

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع40556
تصویر کاربری
#1ارسال '12:15 1395/10/19

مرضیه اعتمادی|آذربایجان شرقی / مرند

پست‌ها 9
سال 67من کلاس چهارم ابتدایی بودم ودر منطقه ما زمستانها واقعا سرده جوری که سرما تا مغز استخوان نفوذ میکند در یکی از این روزها زنگ اخر ریاضی داشتیم ومعلم ریاضی هم خوشش نمی امد که تخته کثیف باشه برا همین مبصر ببر تخته پاکن را بشور وتوی اون سال از شدت سرما لولههای اب یخ بسته وترکیده بودند وتا اخر زمستان هم اونها را نمیشد کاریش کردودانش اموزان هم خودشان توی قمقنه برا خودشان اب میاوردند.توی حیاط مدرسه یک حوض پر اب بود که یخ بسته بود .من هم رفتم که تخته پاکن توی حوض بشورم یک پاره اجر کنار حوض بود برداشتم وبا تمام توانم زدم که یخ بشکنه هر چه زور زدم نشد وسط حوض یک ذره شکستکی وجود داشت که از قبل شکسته بودند یواش یواش رفتم رو حوض وبا پایم محکم ضربه زدم هیچ اتفاقی نیافتاد دیگه جراتم زیاد شد رفتم وسط باز هم هیچی نشد رفتم نشتم تخته پاکن شستم بلند شدم که بیایم که یکدفه یخ زیر پایم شکست وبا کله رفتم توی حوض داشتم خفه میشدم که یک دستی مرا از اب گرفت وکشید بیرون چشمتان روز بد نبیند مثل موش اب کشیده شده بودم دوتا از معلمها با صدای شالاپ شلوپ بنده به دادم رسیدنددستانم راتوی هوا گرفتند وبردند دفتر چون اب خیلی سرد بود فقط مانتو ومقنعه ام خیس شده بود انها را دراوردند ومنو گذاشتند کنار بخاری تا موهام خشک شود وهر کدامشان یک خاطره میگفتند تا مرا بخندانند دختر عموم از من یک کلاس بالاتر بود اون صدا کردند لباسهای خیس مرا گذاشتند توی یک بقچه وچون کفشام خیس بود بک جفت دنپایی ابری جلو باز دادند پوشیدم وبا دختر عموم راه انداختن طرف خانه وضیعتم خیلی دیدنی بود باشلوار گل گلی با موهای ژولیده با دمپایی ابری جلو باز توی چله زمستان مرا به خانه فرستادند خیلی مقاوم بودم که سرما هم نخوردم به خانه که رسیدیم تازه یادمان امد که کیفم را نیاورده ام بنابر این پدر گرامی بنده دمپایی ابری ها را برد و رفت کیف مرا اورد
تصویر کاربری
#2ارسال '13:40 1395/10/24

الناز مهرآوران|گلستان / گرگان

پست‌ها 44
ای وای.خدارحم کرده

ارسال پاسخ

افزودن شکلکافزودن تصویر
captcha»»
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE