شیطنت در آزمایشگاه دانشگاه | جواهربازار کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. پرسش و پاسخ »
  3. خاطره نویسی »
  4. شیطنت در آزمایشگاه دانشگاه

شیطنت در آزمایشگاه دانشگاه

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع41542
تصویر کاربری
#1ارسال '14:45 1396/1/8

محمد امین دلاوری جهرمی|فارس / جهرم

پست‌ها 30
نزدیک پایان ترم بود امتحان عملی داشتیم . گروه های سه نفری بودیم برای انجام کار. قرار بود همه گروه ها محلول استخراج درست کنند. دست به کار شدیم دیدم کار که تموم شد رنگ محلول درست نیست . من با دو تا خانم دیگه یک گروه بودیم گفتم ناراحت نباشید یک فکری به ذهن من رسیده از خدا خواسته استاد هم رفت دفتر اساتید گفت کارتون را انجام بدید 10 دقیقه دیگه بر میگردم سریع پریدم بوفه دانشگاه یک آب آلبالو گرفتم اومدم آزمایشگاه خیلی آروم که کسی شک نکنه آب میوه را ریختم تو محلول رنگش شد قرمز . بعد استاد اومد محلول ما را که دید گفت چه قدرنگش قرمز شده از بقیه گروهها خیلی رنگش قشنگ تره.استاده نفهمید دوباره وقت نبود دست به کار بشیم از اول محلول را درست کنیم.این آب میوه ها هر چی هم بی مصرف باشه رنگ خوبی داره و کار ما را راه انداخت.
تصویر کاربری
#2ارسال '20:42 1396/1/9

احسان حقایق|همدان / همدان

پست‌ها 51
خخ
تصویر کاربری
#3ارسال '19:10 1396/1/18

الناز مهرآوران|گلستان / گرگان

پست‌ها 44
تصویر کاربری
#4ارسال '17:7 1396/1/19

حسین نظردنیوی|تهران / تهران

پست‌ها 459
آزمایشگاه و کارگاه از جاهای خوب محل تحصیله. چه در مدرسه و چه در دانشگاه ولی متاسفانه در برابر کلاسهای تئوری بسیار زمان کمی بهش تعلق داره.
هرچند خاطره خاصی از کلاسهای ازمایشگاه ندارم جز اینکه یه بار قبل از رفتن به ازمایشگاه خاکشناسی چنان گرد و خاکی در بیرون از دانشگاه به پا شده بود که در هجوم باد و طوفان و ریزگردها، موهام شده بود مثل سیم ظرفشویی! احتمالا اگه خودمو میتکوندم خاک کافی هم برای ازمایش جور میشد!: ))

یه بار هم استادی بسیار فرهیخته یه کلاس تو ازمایشگاه تشکیل داد و در اونجا در حالیکه قاه قاه میخندید گفت که تو کار پرورش خیاره، و خیارهایی رو که برای بازار و فروش به مردم کشت میکنه بهشون سم میزنه ولی به خیارهایی که خودش و اهل و عیال میخورن نمیزنه!
ما هم به عنوان دانشجو نمیدونستیم بخندیم یا گریه کنیم یا پاشیم تشویقش کنیم و کف بزنیم!

من البته الان که فکر میکنم می بینم شاید اشتباها خیار سمی خورده بوده که این اعترافو کرده!

ارسال پاسخ

افزودن شکلکافزودن تصویر
captcha»»
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE