جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. سئوالات قبل و بعد از خرید

سؤال درباره محصول کد 20967

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع43373
(◉ᴥ◉)
#1ارسال '9:45 1396/7/4

جواهربازار|روابط عمومی

پست‌ها 967
سلام
لطفا سؤالات خود را درباره‌ی این محصول، اینجا بنویسید.
تصویر کاربری
#2ارسال '9:47 1396/7/4

مهمان

پست‌ها 1
با سلام
میخاستم بدونم منظور از حرز چه حرزی هستش؟ و اینکه آیا رکاب بعد ازمدتی تغییررنگ نمیده؟چون انگشتر نقره خریدم بعداز مدتی رکابش تغیر رنگ داد و سیاه شد.
سپاس از پاسخگوییتون
تصویر کاربری
#3ارسال '14:46 1396/7/4

مهندس جلالی|پشتیبان

پست‌ها 842
دوست عزیز با توجه به انیکه نوعه حرز ایننوع انگشتر ها مشخص نیست (حرز امام جواد(ع) یا حرز چهارده معصوم (ع) ) این مورد در مشخصات محصول نیز قید نشده و تنها با عنوان انگشتر حرز دار در سایت ثبت شده اند.
همچنینعنایت داشته باشید تیره و یا سیاه شدن نقره ، جز طبیعت خود این فلز می باشد . به طور کلی فلز نقره هنگامی که با ذرات هوا و یا عرق شخص استفاده کننده در تماس باشد، به مرور زمان دچار تیرگی شده که این تیرگی یا لایه ی کدر را می توانید به راحتی با استفاده از یک پارچه نخی بر طرف کنید.

بدین ترتیب که انگشتر را جلوی دهان خود بگیرید تا با بازدم شما نقره کمی عرق کند ، بلافاصله نقره را با پارچه نخی خشک کنید و چند نوبت محکم بکشید تا کاملا تمیز و براق شود . در این حالت خواهید دید که سیاهی نقره به پارچه منتقل می شود .

روش دوم استفاده از پماد جلاسنج است . شما می توانید جلاسنج را از تمامی ابزار فروشی ها در شهر خود خریداری نمایید . پمادی نارنجی رنگ و ارزان قیمتی که برای تمیزکردن تمامی فلزات از جمله نقره ، مفید می باشد .

مقدار کمی از جلاسنج را بر روی پارچه نخی بزنید و با آن پارچه ، چند بار بر روی نقره بکشید تا کاملا تمیز شود . سپس با آب معمولی شست و شو دهید و با پارچه نخی خشک کنید .

ارسال پاسخ

افزودن شکلکافزودن تصویر
captcha»»
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE