جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. سئوالات قبل و بعد از خرید
  4. راهنمای استفاده از کوپن طلائی

راهنمای استفاده از کوپن طلائی - صفحه 3

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع43887
تصویر کاربری
#32ارسال '22:45 1399/1/6

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1214
وارد باشگاه مشتریان بشید قسمت ویرایش مشخصات تون
تصویر کاربری
#33ارسال '17:28 1399/2/7

عباس فرامرزی|تهران / تهران

پست‌ها 2
سلام.من 2خریدکد31033و40481..قراربودرکاب بشن..متاسفانه درموردهزینه جورنشدوقرارشد..همون2عددنگین بدون رکاب برام ارسال بشن..حالادراین مدت خیلی پرسنل رواذیت کردم باسوالاتم..جسارتاامتیازکوپن طلای میتونم استفاده کنم..به چه صورت اشانتیون داره؟یامیشه ارسال رایگان ویا....امکان داره توضیح بدید...یادرکدوم صفحه سایتتون نمونه سوال ویانحوه استفاده کوپن طلای روببینم..باتشکر..حلال کنید...واقعا هم پرسنل بسیاربسیاربااطلاع ومودب وصبوری دارید
تصویر کاربری
#33/1ارسال '9:16 1399/2/8

جواهربازار|روابط عمومی

پست‌ها 967
عباس فرامرزی عزیز، این پاسخ در تاریخ 1399/2/8 به آدرس ایمیل شما ارسال شده است.
خواهش میکنم جناب فرامرزی عزیز بله دونگین شما دیروز خدمتتون ارسال شدند برای استفاده از کوپن طلائی می بایست از طریق باشگاه مشتریان بر روی این گزینه کوپن طلائی کلیک کرده و سپس فاکتورتون رو ثبت کنین. در این صورت امکان استفاده از ارسال رایگان و یا انتخاب اشانتیون در مراحل ثبت خرید (صفحه سبد خرید) شما اضاافه میشه
پیشنهاد می کنیم اگر مبلغ خریدتون پایین هست، از کوپن طلایی به عنوان ارسال رایگان، و اگر مبلغ خریدتون بالاست از کوپن طلائی به عنوان اشانتیون استفاده کنید.
تصویر کاربری
#34ارسال '9:23 1399/2/9

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1214
برای استفاده از کوپن طلائی می بایست از طریق باشگاه مشتریان بر روی این گزینه کوپن طلائی کلیک کرده و سپس فاکتورتون رو ثبت کنین. در این صورت امکان استفاده از ارسال رایگان و یا انتخاب اشانتیون در مراحل ثبت خرید (صفحه سبد خرید) شما اضاافه میشه
پیشنهاد می کنیم اگر مبلغ خریدتون پایین هست، از کوپن طلایی به عنوان ارسال رایگان، و اگر مبلغ خریدتون بالاست از کوپن طلائی به عنوان اشانتیون استفاده کنید.
تصویر کاربری
#35ارسال '7:21 1399/3/11

حسن خورشیدی|خراسان جنوبی / طبس

پست‌ها 2
جواهر بازار عالیه طرح هاش عالیتر
تصویر کاربری
#36ارسال '14:28 1399/10/4

علی حسن پور|تهران / تهران

پست‌ها 1
سلام و ارادت خدمت جواهر بازار
ممنونم از سایت خوبی تان که در دسترس هموطنان مون قرار دادین تا به راحتی بتونن محصول دلخاه شون رو بدونی وقت تلف کردن ایزافی و اونم تو این شرایت کرونایی بسیار به راحتی میتونن دریافت کنن
واقعا عالی هستیش دم تون گرم پیروز باشین
تصویر کاربری
#37ارسال '8:20 1399/11/1

زری عزیزی|تهران / کهریزک

پست‌ها 1
سلام خانم ببخشید من پیامک کد تخفیف برام اومده ولی کوپن طلائی چیزی نداره نمیدونم چکار کنم .MARCUS
تصویر کاربری
#37/1ارسال '14:12 1399/11/1

جواهربازار|روابط عمومی

پست‌ها 967
زری عزیزی عزیز، این پاسخ در تاریخ 1399/11/1 به آدرس ایمیل شما ارسال شده است.
با سلام . برای استفاده از کد تخفیف می بایست فاکتورتان را ثبت کرده و کد تخفیف ارسال شده را در کادر مربوط به کد کوپن طلایی که در مراحل ثبت فاکتور به شما نمایش داده خواهد شد ، درج و ثبت بفرمایید .
تصویر کاربری
#38ارسال '20:18 1400/1/31

مجید نجفی

پست‌ها 1
سلام خسته نباشید. با تشکر از محصولات زیبا و تحویل به موقع و کاملا مطابق با عکس و کیفیت آنها بی نظیرن.

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»