جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. متفرقه
  4. نقره با ابکاری زرد

نقره با ابکاری زرد - صفحه 2

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع5391
تصویر کاربری
#17ارسال '14:32 1395/5/28

حسین نظردنیوی|تهران / تهران

پست‌ها 459
واقعا هم خیلی عالی شده و بسیار تمیز از کار دراومده. احسنت. آدم لذت میبره وقتی می بینه یه کار با کیفیت انجام شده. پایدار باشید ان شاء الله.
تصویر کاربری
#18ارسال '18:32 1395/5/31

نسترن

پست‌ها 1
سلام.خسته نباشید.من یک سرویس نقره دارم.متاسفانه یک گوشواره اش گم شده میخواستم بدونم میشه لنگه خودش ساخت؟ خیلی گشتم پیدا نکردم شبیه شو
تصویر کاربری
#19ارسال '10:20 1395/6/1

مهندس جلالی|پشتیبان

پست‌ها 842
سلام نسترن عزیز، معمولا زیورآلات نقره زنانه کارهای وارداتی و یا قالب گیری شده هستند و ساخت آن به صورت دست ساز انجام نمی شود.
تصویر کاربری
#20ارسال '14:33 1395/11/14

مهمان

پست‌ها 1
سلام اگه اب طلا کنیم انگشترو بعد از چند وقت رنگش برمیگرده و اینکه ضرری واسه خود نقره نداره
تصویر کاربری
#21ارسال '15:9 1395/11/14

مهندس جلالی|پشتیبان

پست‌ها 842
روکش آب طلا لایه نازکی است که بر روی طلا یا نقره برای درخشندگی و زیبایی بیشتر کشیده می شود .

روکش دائمی نیست و پس از مدت زمانی به مرور کمرنگ می شود .

دقیقا مانند حلقه طلا سفید خانم ها که بعد از مدت زمانی استفاده مداوم کم کم سفیدی و برق اولیه کم شده و رنگ اصلی طلا (زرد) نمایان می شود .

برای نقره نیز به همین صورت می باشد . بعد از مدت زمانی استفاده مداوم ، روکش کم رنگ می شود و رنگ اصلی نقره (سفید) نمایان می شود که البته برای روکش آّب طلا سفید این کمرنگ شدن روکش خیلی مشهود نیست .

اما برای به دست آوردن جلا و زیبایی اولیه ، قابلیت روکش مجدد به راحتی و هزینه کم وجود دارد .
تصویر کاربری
#22ارسال '23:57 1395/11/15

مهمان

پست‌ها 1
باسلام. ببخشید من یه النگو نقره به رنگ زرد دارم و بعد از یه مدت ابکاری زرد کردم چون رنگش رفته بود اما بازم خوب نشد میخوام که کلا سفید بشه وبراق چیکارکنم. ممنون میشم پاسخ بدین.
تصویر کاربری
#23ارسال '8:6 1395/11/16

مهندس جلالی|پشتیبان

پست‌ها 842
روکش آب طلا لایه نازکی است که بر روی طلا یا نقره برای درخشندگی و زیبایی بیشتر کشیده می شود .

دقیقا مانند حلقه طلا سفید خانم ها که بعد از مدت زمانی استفاده مداوم کم کم سفیدی و برق اولیه کم شده و رنگ اصلی طلا (زرد) نمایان می شود .

برای نقره نیز به همین صورت می باشد . بعد از مدت زمانی استفاده مداوم ، روکش کم رنگ می شود و رنگ اصلی نقره (سفید) نمایان می شود که البته برای روکش آّب طلا سفید این کمرنگ شدن روکش خیلی مشهود نیست .

اما برای به دست آوردن جلا و زیبایی اولیه ، قابلیت روکش مجدد به راحتی و هزینه کم وجود دارد .
تصویر کاربری
#24ارسال '14:38 1396/11/9

ناهید

پست‌ها 1
من که تا حالا هر محصولی از جواهر بازار خریدم راضی بودم هم کیفیت هم قیمت مناسب موفق باشید
تصویر کاربری
#25ارسال '22:10 1396/12/28

حاجی لو

پست‌ها 1
سلام به تازگی نیم ست مسی رنگ با نگینهای مشکی و ریز از بازار طلا خلیج فارس تهران خریدم با اینکه طرح طلا قشنگ ه اما از رنگش راضی نیستم امکان آبکاری زرد روش هست؟ممنون از راهنمایی تون.
تصویر کاربری
#26ارسال '18:51 1397/1/3

مشاور|پشتیبان

پست‌ها 1212
سلام
لطفا به فروشگاه های نقره فروشی و یا طلا فروشی شهر خود مراجعه کنین. این مورد باید از نزدیک بررسی بشه.
تصویر کاربری
#27ارسال '12:40 1397/1/29

باران

پست‌ها 1
با سلام و خسته نباشید،میخواستم بدونم سرویس نقره که آبکاری طلای زرد داشته باشه دارید؟و قیمتش حدودا چقدره؟یه سرویس معمولی که بزرگ و سنگین هم نباشه.
تصویر کاربری
#28ارسال '12:42 1397/1/29

دست‌افشان|پشتیبان

پست‌ها 138
سلام . سرویس ها اکثرا امکان انجام روکش زرد را دارند . برای اطلاعات بیشتر از طریق تلکرام 09155201768 با همکاران در ارتباط باشید .
تصویر کاربری
#29ارسال '11:15 1397/3/30

صفاری

پست‌ها 1
سلام وقت بخیر
تصویر کاربری
#30ارسال '11:14 1397/6/6

نفس

پست‌ها 1
سلام من النگوی نقره دارم ک اطرافش زرده ولی زردیش کم کم داره کمرنگ میشه اگ اب طلا بدم درست میشه ؟
تصویر کاربری
#31ارسال '12:59 1397/6/6

دست‌افشان|پشتیبان

پست‌ها 138

برای نقره نیز به همین صورت می باشد . بعد از مدت زمانی استفاده مداوم ، روکش کم رنگ می شود و رنگ اصلی نقره (سفید) نمایان می شود که البته برای روکش آب طلا سفید این کمرنگ شدن روکش خیلی مشهود نیست .

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»