جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. مشاوره سنگ درمانی
  4. مقالاتی جذاب درباره جواهرات و سنگ های قیمتی

مقالاتی جذاب درباره جواهرات و سنگ های قیمتی - صفحه 3

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع580
تصویر کاربری
#32ارسال '10:34 1393/4/23

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
انتخاب کریستال مناسب قسمت اول
هیچ قاعده ای برای انتخاب کریستال وجود ندارد، کریستالی که انتخاب می کنیدممکن است بزرگ،کوچک، طبیعی، تراش خورده، صاف یا رنگی باشد. غریزه شما را در انتخاب کریستالتان یاری می کند. همواره از شهودتان استفاده کنید اگر به احساستان اعتماد دارید مطمئن باشید که کریستالی که به سمتش رفته اید، درست همانی است که در این لحظه از زندگی باید داشته باشید.

به نصایح دیگران گوش نکنید، این که یک سنگ برای کسی احساسی خوب به ارمغان می آورد دلیل این نیست که برای شما نیز مفید باشد. از غریزه خودپیروی کنید.

اگر کریستالی برای شما کاربرد دارد، احساس جذب آنی نسبت به آن پیدا می کنید.مثل وقتی که غریبه ای را می بینید و بلافاصله به او واکنش نشان می دهید، چه مثبت، چه منفی. نمی توانید با واژه های منطقی و عقلانی این حس را توصیف کنید، اما کاملا حس می کنید که این فرد با شما همخوانی دارد یا نه. همین احساس را با سنگ خواهید داشت. همه کریستالها با فرکانسهایی خاص مرتعش می شوند، درست مانند انسان

کریستالهایی که جذبتان می کند همانهایی هستند که هم فرکانس شمایند و همانها نیز بیشترین فایده را در این مرحله خاص برای شما دارند.

یافتن کریستال تجربه ای اعجاب آور و لذت بخش است، چه آنرا از فروشگاهی تهیه کنید یا در جنگل و کوهستان پیدایش کنید یا آنرا هدیه بگیرید.

فکر نکنید که کریستالهایی که شما را یافته اند و امروز در دست شما هستند، همواره اثرشان را حفظ می کنند. گاهی اوقات کریستال ها را باید از خودتان دور کنید. اگر احساس می کنید که سنگی را باید به دوستی بدهید ، از حس خود پیروی کنید، زیرا در این حالت کریستال کار خود را با شما تمام کرده است، پس بگذارید با عشق و اشتیاق به دست دیگری برسد. کریستال دیگری به سرعت شما را پیدا خواهد کرد.هرگز به سنگی نچسبید زیرا آنرا از دست خواهید داد.
تصویر کاربری
#33ارسال '10:36 1393/4/23

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
انتخاب کریستال قسمت دوم
این تجربه ای عمومی است. اگر چنین چیزی اتفاق افتاد ناراحت نشوید،چون این حالت نشانه این است که سنگ کارش را در مورد شما انجام داده است و حالا زمان آن رسیده که هر دوی شما حرکت کنید.

هنگام تماس با سنگها ممکن است حالات زیر را تجربه کنید .

هنگام تماس با سنگها ممکن است حالات زیر را تجربه کنید، این نشانه آن است که سنگ با شما ارتباط برقرار کرده است، به یاد داشته باشید که در سنگ قسمتی از آگاهی و شعور هستی نهفته است که می توان با آن ارتباط برقرار کرد.

گرمایی که از کریستال ساطع می شود .

انرژی سرد .

انفجار ناگهانی انرژی که به شارژ الکتریکی می ماند .

گزگز انگشتان .

ارتعاش یا پالس .

احساس نوعی دانش درونی .

احساس تمامیت و تعادل .

موج گرمایی که بدنتان را گرم می کند .

گرما در قلب .

حس عمیق عشق.

عطری که از کریستال به مشام می رسد .

رنگها و هاله ای که کریستال را احاطه کرده اند.

درخششی که از کریستال ساطع می شود .

حس رطوبت در دستان .

این حس که کریستال توجه شما را جلب می کند یا برایتان شانس می آورد .

هیجان ناگهانی در هنگام دیدن و لمس کردن سنگ .

احساس حمایت و داشتن یک تکیه گاه .

میل به خندیدن یا احساس نشاط و سرور درونی .

احساس اینکه قبلا هر چه رشته بودید پنبه شده .

حس داشتن افکار روشن .

پیچیدن صداهایی در گوش .

تغییر تنفس .

احساس اینکه گمشده ای را پیدا کرده اید .

احساس گزگز در پیشانی هنگام نزدیک کردن سنگ به آن .
تصویر کاربری
#34ارسال '15:48 1393/4/23

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
دستبند مهره ای -سلام یه مدلهایی از دستبند هست حتی می تونید تو طلا فروشی ها هم ببینید نخش مثل نخ تسبیح و معمولا همرنگ سنگه اون قسمت که رو دست می افته یه طلای کوچیک و ظریف داره مثلا گل یا سنجاقک یا سمبل ماه تولد دو طرف این طلا دو تا حلقه دایره ای داره برای گره زدن نخ دستبند بعد مهره ها رو از داخلش رد میکنی و قسمتی که زیر قرار میگیره یه گره مخصوص داره که قابلیت تنگ و گشاد کردن دستبند رو ایجاد میکنه این گره خاص قابلیت حرکت روی نخ رو داره بعد که دستبند رو در جای خودش قرار دادی دو تا نخ دو طرف گره رو میکشی تا حدی که کاملا فیت دست بشه امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم
تصویر کاربری
#35ارسال '9:38 1393/5/5

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
آشنایی با سنگ بلادستون یا سنگ خون ( گل آفتاب گردان )
بلادستون که گاه بنام گل آفتاب گردان نیز خوانده میشود سنگ سبز رنگی است که خالها و رگه هایی از یشم قرمز را در خود دارد . نام این سنگ بیانگر قطره های خونی یا مقادیر زیادی آهن در ساختمان این سنگ می باشد . این سنگ بر روی چهار عامل آب - خاک - آتش و هوا ، اثر می گذارد تا فقر آهن را در جریان خون فرد متعادل نموده و آن را به حد متعادل برساند . بلادستون ، تورمالین ، توپاز و کارنلیین ( عقیق قرمز ) قدرت انتشار مستقیم در جسم فیزیکی را دارند . بلادستون سنگ خوبی برای هوای سرد میباشد و به افرادی که احساس سرما و کمبود انرژی می کنند ، کمک می نماید و فعالیتهای بدنی را تسریع و تهییج میکند .
تصویر کاربری
#36ارسال '9:53 1393/5/5

مظفری|مازندران / قائم شهر

پست‌ها 702
سلام
خانم میرزاخانلوی عزیز ممنون از اینکه وقت میذارید و اطلاعات خوبی رو در اختیار دوستان قرار میدهید.
برای من خیلی جالب بو د و واقعا لذت بردم.
همیشه موفق و شاد وپیروز باشید. باز هم سپاس و در پناه آنکه لبخند را دوست دارد.
تصویر کاربری
#37ارسال '10:15 1393/5/5

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
سلام دوست عزیزم سلامت باشی خوشحالم که مفید واقع شد
تصویر کاربری
#38ارسال '12:17 1393/5/5

آرزو مستقیم|فارس / سروستان

پست‌ها 1478
سلام آمنه جان.دختر من هم بااینکه 4سالشه فقط می تونه از طلا استفاده کنه، ومثل شما آلرژی داره به نقره و...متاسفانه یا خوشبختانه;)
دوست داشتم کهربا داشته باشه وبراش خریدم یه مدال ولی متاسفانه به قسمت نقره اش حساسیت پیداکرد ولی براش یه تسبیح ام البنین چند سنگ گرفتم که براش دستبند درست کنم.
ممنون خانمی بابت توضیحات خوبت.جالب ومفید هستند.:)
دنبال می کنم جواهر بازار به روز ومقالات شما ونظرات دوستان رو.
امیدوارم همه شاد و سلامت باشید.♥♡
تصویر کاربری
#39ارسال '12:41 1393/5/5

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
سلام آرزو جان منم مدالهای جواهر بازارو دوست دارم ولی همش میترسم به قسمت فلزیش حساسیت پیدا کنم البته وقتی کوتاه مدت میندازم اتفاقی نمی افته باید صبر کنیم جواهر بازار سینه ریز های تمام سنگ از جنس کهربا برا فروش بذاره و بخریم یکبار گذاشت تا من بجنبم فروش رفت ولی اگه یه کم پودر بچه به دور گردن دختر گلت بزنی بعد چند دقیقه که جذب شد مدالو گردنش بندازی حساسیت نمیده . باورت نمیشه منم عاشق مدالهای کهربا هستم یه ظریفشو خریدم برا اینکه مدام همراهم باشه به عنوان آویز از دستبند طلایی که دارم آویزون کردم چاره چیه دختر شما هم مثل من فقط باید از طلا استفاده کنه از طرف من محکم ببوسش
تصویر کاربری
#40ارسال '13:19 1393/10/3

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
نقش نگین ائمه برگرفته از کتاب علامه حسن زاده آملی
نقش نگین امیر المومنین:

\"الملک لله\"

از سید بن طاوس چنین نقل شده که:آن انگشتری که امیر المومنین در رکوع نماز به فقیر داد و این آیه \"انما و لیکم الله...\"مشهور به آیه ولایت در شان امیر المومنین نازل شد.انگشتری بود که روی آن نوشته شده بود \"الملک لله\"«م:سعد السعود—بحار»

نقش نگین امام حسن مجتبی:

العزه لله

«م:کافی»

نقش نگی امام حسین:

\"انّ الله بالغ امره\"

و دیگری

\"الحمدلله\"

«م:کافی»

نقش نگین امام رضا :

\"ما شاءالله لاقوه الا بالله\"

تصویر کاربری
#41ارسال '14:13 1393/10/3

سحر نوعی|گیلان / رشت

پست‌ها 3345
ممنون آمنه جان عالی بود
تصویر کاربری
#42ارسال '15:17 1393/10/3

آرزو مستقیم|فارس / سروستان

پست‌ها 1478
ممنون آمنه جان.
تصویر کاربری
#43ارسال '12:13 1393/10/4

زارع|فارس / صفاشهر

پست‌ها 342
سلام
آفتابگردون عزیز مطالبتون خیلی عالی بود بی نهایت سپاس از شما که مطالعات و مطالب علمیتون رو به طور خلاصه برای ما میذارید درود بر شما
من سنگ عقیق سبز و یاقوت قرمز و فیروزه رو که تو دست میگیرم خیلی گرمه
اماعقیق زرد شرف الشمس با سنگ حدید هفت جلاله تو دستم سرده
و از سه تا شون یاقوت قرمزو عقیق زرد شرف الشمس با سنگ حدید هفت جلاله استفاده میکنم یعنی برام ضرر داره ؟؟؟؟
تازه این سه تا سنگ رو از وقتی خریدم لحظه ای از خودم جدا نمیکنم . مخصوصا سنگ حدید و عقیق زرد به صورت مدال و همیشه همراهم دقیقا همین دوتا هم تو دستم سرده

الان نگران شدم

یه سوال دیگه هم کدوم سنگ برای دفع استرس شدید و بدست آوردن آرامش و اعتماد به نفس مناسبه؟؟
باتشکر
تصویر کاربری
#44ارسال '18:25 1393/10/5

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
دوست خوبم سلام
استفاده از آمتیست، یشم، زبرجد و مروارید خشم و عصبانیت را از بین می برد و افکار منفی، بد و نگران کننده را از شما دور می کند.
انرژی موجود در این سنگ ها به شما توان رویارویی و مقابله با مشکلات را داده و استرس و اضطراب را از شما دور می کند. در کتابهای فقهی نظیر کتاب حلیة المتقین برای به آرامش رسیدن استفاده از سنگ های یشم و زبرجد بسیار توصیه شده است. به طور کلی سنگ های آمتیست، یشم، زبرجد، دورکننده امواج منفی و افکار منفی بوده و ضد خشم، عصبانیت، استرس و اضطراب می باشند.
تصویر کاربری
#45ارسال '18:27 1393/10/5

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
عزیزم اگر سنگی در دستان شما گرم نشد نگران نباش سنگها هیچ ضرر و زیانی به بدن نمی رسانند
تصویر کاربری
#46ارسال '11:53 1393/10/6

امین

پست‌ها 1
سلام خسته نباشید
سنگ مناسب برای بهبود شکستگی چه سنگی است؟
با تشکر

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»