گفت و گو درباره محصولات | جواهربازار کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. پرسش و پاسخ »
  3. گفت و گوی دوستانه »
  4. گفت و گو درباره محصولات

گفت و گو درباره محصولات

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع719
تصویر کاربری
#1ارسال '11:59 1393/4/3

مهندس نسترنی|مشاور / مدیر مالی

پست‌ها 1760
سلام دوستان و همراهان عزیز جواهربازار

برای ارتباط راحت تر کاربران با یکدیگر و دریافت نظرات دیگران برای محصولات مختلف ، این تاپیک رو راه اندازی کردیم ...

شما عزیزان می تونید تاپیک های دوستانه خودتون رو با موضوعات مختلف ، در این بخش ایجاد کنید ...
تصویر کاربری
#2ارسال '12:3 1393/4/3

طاهره چرخچی|اصفهان / کاشان

پست‌ها 585
بسیار عالی / تشکر
تصویر کاربری
#3ارسال '13:36 1393/4/3

لیلا بالاهنگ|اصفهان / نجف آباد

پست‌ها 1865
خیلی خوبه که این تاپیک رو درست کردین، برام خیلی جالبه، که با وجود صفحه فیس بوک جواهر بازار، دوستان و خودم اینجا بیشتر حال میکنیم کامنت بزاریم.
شاید به این دلیل هست که اینجا میدونیم، همه ما از مشتریان جواهر بازار هستیم، و همین باعث میشه راحت با دوستان ارتباط برقرار کنیم.در صورتی که توی فیس بوک نمیشه فهمید، چه کسی مشتری جواهر بازاره
تصویر کاربری
#4ارسال '14:5 1393/4/3

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
دوست مهربونم خانم چرخچی واقعا منو شرمنده کردی همینکه منو بعنوان دوست انتخاب کردی همینکه همیشه نظرات منو تایید کردی یعنی ما از نظر روحی به هم نزدیکیم و میتونیم دوستهای خوبی برای هم باشیم دیگه برای اثباتش هدیه لازم نبود امیدوارم بتونم دوست خوبی برات باشم و حق دوستی رو ادا کنم
تصویر کاربری
#5ارسال '14:29 1393/4/3

پست‌ها 1760
خانم بالاهنگ ، از نظر منم کمبود این فضا تو جواهربازار احساس می شد ...

دیدن هر روزه نظرات و پیام های یکایک شما ، یه دنیا ارزش داره و حتی گاهی اگر کم بیایین دلم واسه تون تنگ میشه ...
تصویر کاربری
#6ارسال '14:49 1393/4/3

طاهره چرخچی

پست‌ها 1

سلام دوست صمیمی خانم میرزا خانلو / دیدن پیام های پرشور شما منو به اشتیاق میاره واین چیز کمی نیست ! دودوست میتونن از هم ظاهرا دور باشن دو دوست حتی میتونن شماره ای ازهم نداشته باشن ! دو دوست میتونن حتی فاصله سنی داشته باشن ! .......... مهم اینه که دودوست بتونن با هم ارتباط وجودی داشته باشن / و من از این بابت خوشحالم ...امیدوارم که خورشید خانوم هرچه زودتر موجودی این دستبندو تکمیل کنه و به همراه یک کارت پستال زیبا واستون ارسال کنه.........شاد و سلامت باشی
تصویر کاربری
#7ارسال '14:50 1393/4/3

پست‌ها 585
سلام خانم بالاهنگ عزیز / آخرش شما چکار کردید ؟! واسه مادرشوهرتون چی انتخاب کردید؟
تصویر کاربری
#8ارسال '23:33 1393/4/3

لیلا بالاهنگ|اصفهان / نجف آباد

پست‌ها 1865
سلام خانم چرخچی، از تو فکر خرید جواهرات اومدم بیرون، میخواستم انگشتر بخرم ولی مادر شوهرم اهل جواهرات نیست،اگرم بخواد استفاده کنه، از سر تعارف و این حرفا استفاده میکنه، واسه همین دوست ندارم چیزی رو بگیرم که زیاد میلی بهش نداره. واسه همین تو خریدنش دو دل بودم، و اقدام نکردم چون میدونم جواهرات استفاده نمیکنه
تصویر کاربری
#9ارسال '23:55 1393/4/3

محمدرضا کارگر|یزد / ابرکوه

پست‌ها 5
سلام دوستان چقدر خوب شد که این بخش به سایت اضافه شد دستتون درد نکنه از همینجا دست تک تک دوستان را میبوسم وبه همه اونها عرض خسته نباشید میګویم دمتون ګرم
تصویر کاربری
#10ارسال '12:3 1393/4/4

پست‌ها 585
سلام خانم میرزاخانلو دوست من/ واقعا غافلگیر شدم !!! چیزی واسه گفتن ندارم جز تشکر از شما / بوس بوس....
تصویر کاربری
#11ارسال '13:8 1393/4/4

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
سلام عزیزم ببخشید برگ سبزی است تحفه درویش امیدوارم به شادی ازش استفاده کنی و منو از یاد نبری صبح تا دیدم از مدال تعریف کردی ضربتی برات خریدمش کارمو راحت کردی تو جواهر بازار باید ضربتی خرید کرد والا از دستت میره منم دوست دارم و برات آرزوی سلامتی میکنم
تصویر کاربری
#12ارسال '19:35 1393/4/4

علی صادقی|تهران / تهران

پست‌ها 37
من هم مثل بقیه دوستان ازراه اندازی این بخش خیلی خوشحال وراضی هستم خداقوت
تصویر کاربری
#13ارسال '19:38 1393/4/4

پست‌ها 1760
از همراهی و نظرات زیبای تک تک شما متشکریم ...
تصویر کاربری
#14ارسال '19:32 1393/4/5

علیرضا

پست‌ها 1
مرسی از این بخش زیبا، لطفا یک کمی بحث رو جدی تر انجام بدید
تصویر کاربری
#15ارسال '0:41 1393/4/11

علی صادقی

پست‌ها 1
چندوقت پیش یک مدال کهربا خریدم باتوجه به اثراتش استفاده کردم دقیقا نتیجه ای که میخواستم گرفتم خیلی ازتون ممنونم وبه دوستان توصیه میکنم این سنگ روداشته باشن
تصویر کاربری
#16ارسال '1:27 1393/4/11

عبدالرئوف آهنگری|خوزستان / اهواز

پست‌ها 1
با سلام- محیط فعلی سایت جواهربازار نسبت به محیط قبلی خیلی کاربردی تر و بهبود یافته تر است. امیدوارم دست اندرکاران و مسئولین سایت جواهر بازار، روز به روز در جهت ارتقاء کیفیت خدمات و همچنین اطلاع رسانی به علاقمندان در این خصوص اهتمام و سخت کوشی بیشتری داشته باشند.

ارسال پاسخ

افزودن شکلکافزودن تصویر
captcha»»
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE