جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. پرسش و پاسخ
  3. گفت و گوی دوستانه
  4. کپی برداری از جواهربازار

کپی برداری از جواهربازار - صفحه 2

جستجو دربین پرسش و پاسخ‌ها
کد موضوع9457
تصویر کاربری
#17ارسال '13:43 1393/8/9

مهندس نسترنی|مشاور / مدیر مالی

پست‌ها 1760
سلام آفتابگردون مهربونم

آرههههه . من نظراتی که در مورد
شما تو سایت ما میزاشتن رو خونده بودم . اتفاقا آفتاب گردون ، یکی از افرادی که اونجا نظرات زیادی داره م ع..نی چند وقت زنگ زده بود به ما
که اونا سرم کلاه گذاشتن و بهم بدی کردن و فیروزه تقلبی دادن بهم و ....

کلی مسیج داده واسه مون . که من میخوام مشتری شما بشم ! ما هم نه حرفی بهش زدیم نه کار خاصی کردیم . بعد فهمیدیم از طرف خودشونه !

همین آدم اگر اشتباه نکنم اومده بود برای شما کلی بدگویی کرده بود تو سایت ما !

جالبه خانم ... میگفت منو استخدام کنین . مشتری ها وقتی اسم منو تو سایت شما ببینن واسه .... بد میشه و اینطوری منم ازشون انتقام میگیرم !!!

ولی همسری گفت اینا همه مکر و فریب هاشونه تا یک نفر رو بفرستن بین ما و از کارمون سر در بیارن ! که البته موفق هم نشدن !!!
تصویر کاربری
#18ارسال '13:45 1393/8/9

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
مریم بانو جون بذار اونا ایده بدزدن شما و همسرتون همیشه از اونا جلوترید شما مهندس هستید تحصیلات دانشگاهی دارید معلومه اونا باید از شما تقلید کنن شما صاحب سبک هستید نگران نباشید همه چیز معلومه شما برید جلو ما هم شما رو حمایت میکنیم تا هر روز بهتر از روز قبل بدرخشید
تصویر کاربری
#19ارسال '13:47 1393/8/9

پست‌ها 1760
ببخشید خیلی طولانی شد !

میسپارم شون به خودِ خدا ، شاید بعضی ها نوشته های منو بخونن و بگن از همکارش بدگویی کرده ولی من تک تک حرفامو با در نظر گرفتن شاهدی بالا سرم نوشتم که ذره ذره این موارد رو دیده و از دل همه ما خبر داره!

حتی خیلی چیزای دیگه رو نگفتم چون طولانی میشه و همه مون خسته میشیم...

خوشحالم که شما خودتون متوجه هستین و میدونین من چی میگم ...

تصویر کاربری
#20ارسال '13:49 1393/8/9

پست‌ها 1760
ممنونم آفتاب گردون مهربونم . سحر جون . لیلا جون . الناز جون و تک تک دوستانم که درک کردید ...

آفتاب گردونم مرسی عزیزمممممممممممم

تو هر حرفه و موقعیتی ممکنه آدم گرفتار همچین افرادی بشه ، امیدوارم هیچ کدوم تون تو زندگی همچین آدمایی دور و برتون نباشن .

موفقیت رو واسه گل آفتاب گردون مهربون و و تک تک دوست جونی های دیگه از خدا طلب میکنم
تصویر کاربری
#21ارسال '13:52 1393/8/9

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
همه ما میدونم سایت جواهر بازار حاصل تلاش افراد تحصیل کرده و فرهیخته است پس مشتری هاش هم باید دارای ادب و فرهنگ باشن که هستند
تصویر کاربری
#22ارسال '14:15 1393/8/9

سحر نوعی|گیلان / رشت

پست‌ها 3345
مریم بانو من چند ماه بود داشتم چک میکردم چندا بار خواستم ضایعشون کنم خودمو کنترل کردم

تصویر کاربری
#23ارسال '14:17 1393/8/9

سحر نوعی|گیلان / رشت

پست‌ها 3345
مریم بانو غمت نباشه اگه بشه 4127 نفر اعضای باشگاه رو بسیج کنیم حسابشو میرسیم
تصویر کاربری
#24ارسال '15:33 1393/8/9

جعفری|خوزستان / بهبهان

پست‌ها 340
مریم بانو هرجا که پیشرفت باشه حسادت و کارشکنی هم وجود داره من برای موفقیت و
پیشرفت شما خوشحالم امیدوارم روزبه روز موفق تر باشید ما که از شما راضی هستیم
ایشالا شماهم از ما راضی باشید من معتقدم بابد از هم یاد بگیریم و رقابت سالم وجود داشته باشه
اما متاسفانه بعضیا جای رقابت دشمنی میکنند
یادتون میاد یکبار تلفنی بهتون گفتم قبلا یه خرید اینترنتی داشتم واسه همین میترسیدم
دیگه خرید اینترنتی کنم دقیقا همین سایتی هست که شما , سحر و آفتابگردون گفتید
یک فیروزه و تسبیح مثلا کهربا رو ازشون خریدم ...به من گفتند فیروزه نیشابوری هست من نشون
کارشناس دادم گفتن فیروزه دامغانه .با اینکه چندبار ازشون پرسیدم با تاکید گفتند نیشابوریه و با
قیمت بالا فروختند
اما متاسفانه نبود پاسخگوی منم همین خانم ک... بود
تسبیج کهربا رو هم هرچیزی بود جز کهربا. بوی خیلی زیاد عود میداد
حقیقتا خیلی ناراحت شدم چون به شعورم توهین شده بود
اما به نظرم در آخر اونا ضرر کردند چون مشتری رو از دست میدن
اما وقتی از شما خرید کردم کاملا اصالت خریدی که کردم مشخص بود
موفقیت روزافزونتون رو از ذات بیکران الهی خواستارم
تصویر کاربری
#25ارسال '17:23 1393/8/9

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
شبنم جون من خرید قابل ذکری از اون سایت نداشتم تو همون اولین خرید امتحانشون رو پس دادند بدون اینکه سایز انگشتر رو کوچیک کنند و توی جعبه بذارن انداخته بودند توی یه پاکت پست گنده و فرستادن منم یه طلا فروشی آشنا دارم بردم دادم کوچیکش کنند مثل اینکه موقع کوچیک کردن یه دونه از نگین هاش شکسته بود چون چند تا نگین باگت ردیفی داشت اینا مونده بودن پی به من بگن ناراحت بودن وقتی رفتم طلا فروشی انگشترو به من نشون دادن و معذرت خواهی کردند و گفتند میریم بازار نگینشو گیر میاریم منم می خندیدم و گفتم اصلا مهم نیست فدای سرتون من دوسش ندارم این سایت داشت رفاقت من با این طلا فروشی رو هم به هم میزد منم همون جا در پنجره رو باز کردم انگشترو شوت کردم تو درخت ها بهشون گفتم رفاقت ما مهم تر انگشتر زیاده دیگه هم ازشون خرید نمی کنم من آشغال نمیندازم تو دست و گردنم
تصویر کاربری
#26ارسال '17:26 1393/8/9

میرزاخانلو|تهران / تهران

پست‌ها 1444
اشتباه تایپی : امتحانشون رو پس دادند-مونده بودند چی به من بگن
تصویر کاربری
#27ارسال '5:25 1393/8/10

علوی|آذربایجان شرقی / تبریز

پست‌ها 1804
واسه بعضی ها هم اصلا خودتونو ناراحت نکنین و همه چیو به خدای بالا سرتون بسپرین
متاسفانه بعضی آدمها دیگه دورو هم نیستن و هزاران روی مختلف دارن و همیشه میگم این طور آدما هزار چهره ن
الان طوری شده که همش میگم ای کاش آدما دورو بودن و هزار چهره نبودن
سر منم یه همچین موردهای اومده و کاملا درکتون میکنم
هنرجوهامو کش میرفتن وسفارش هامو به اسم خودشون قبول میکردن و همه کارشون تقلید بود کلا هم صفر کیلومتر بودن
تصویر کاربری
#28ارسال '5:49 1393/8/10

علوی|آذربایجان شرقی / تبریز

پست‌ها 1804
آمنه جون موقع پرت کردن یه خبری و ندایی میدادی وااا
اگه رادین اونجا بود حسابتو می رسید و با ناراحتی و حالت عصبانی و انگشت اشاره چپ ، راست \"\"پرت نه\"\"
پرت کردن کار بدیه، پرت نکن
تصویر کاربری
#29ارسال '9:29 1393/8/10

مریم بابایی|فارس / شیراز

پست‌ها 93
سلام و صد سلام به دوستان گل جواهر بازاری خودم ان شاالله خوب و سالم و شاد و خوشبخت باشین
خانم نسترنی عزیزم نوشته های پست های قبلی رو خوندم شما حق دارین از دست مثلا جواهری... ناراحت باشین خیلی بد ادم دست رو دست بذاره بعد از ایده های دیگران استفاده کنه من خودم از اون سایت هم بازدید میکنم ولی به جز همون خرید اول که ناراضی هم بودم دیگه ازشون خریدی نکردم طراحی فعلی شون که دیگه هیچی کپی برابر اصله من که خیلی حرصم میگیره البته میدونین این اصلا به صلاحشون نیست و کپی برداری تو رقابت اصلا موفق نخواهد بود به نظر منم شما اصلا ذهنتونو درگیرشون نکنین مطمئن باشین مشتریان تفاوت رو احساس میکنن.
یه مطلب جالب در همین ارتباط داشتم خوندنش خالی از لطف نیست من برای 15 ابان یه ارائه دارم با موضوع بازاریابی ویروسی یعنی اینکه بازاریابی از طریق مصرف کننده-مصرف کننده که به سرعت به شکل ویروس تکثیر میشه ضمن اینکه هزینه ای در بر نداره بیشترین کاربردش برای سایتهای فروش کالا و خدماته
به این شکل که فرد اول کالایی را خریداری میکنه و چون از اون رضایت داره سعی میکنه به بقیه هم پیشنهاد بده ( مثل خودم. من دو 3 نفر از بستگانم و 1 نفر از دوستانم و 5 نفر از همکارانم را تشویق به خرید کردم و اونا هم جواهر بازاری شدن و البته راضی اند) اما نتیجه گیری از این مبحث میدونین چیه؟؟؟ این که اگه شرکتی تمام مهارتشو در بازاریابی ارائه بده به تمام قوانین اینترنتی آشنا باشه ولی محصولش از کیفیت لازم برخوردار نباشه و رضایت مشتری رو جلب نکنه قطعا در بازاریابی ویروسی شکست میخوره بازم مثالش خودمم من خیلی اجناس سایت مذکور رو تا به حال پسندیده ام ولی چون هیچ حس خوبی نسبت به این سایت ندارم حاضر به خرید نشدم
در پایان براتون ارزوی موفقیت روزافزون در همه عرصه ها دارم و به خصوص حذف رقبای ناسالم
تصویر کاربری
#30ارسال '9:45 1393/8/10

سارا صفری|تهران / تهران

پست‌ها 615
مریم بانوی عزیز!
خودبزرگ بینی صاحب این جواهرفروشی رو توی صفحه اول سایت می شه دید، کسی که عکس خودش رو در حالی که متکبرانه فیگور گرفته بالای سایت گذاشته!
من که قبلا چند بار توی این سایت رفتم ولی خیلی بهم فاز منفی می داد (همون عکس متکبرانه)! و دیگه اونجا نرفتم؛ دلیلش هم اینه که حتی اگه الکی بریم هم به رنکینگش توی موتورهای جستجو کمک می کنیم!

مریم بانو! خودت رو واسه این آدمهای حقیر ناراحت نکن! دور و ور ما پر از آدمهای ضعیف اینچنینی هست!
خدا رو شکر که شما ایده پرداز هستید، مطمئن باشید همیشه صداقت برنده می شه؛ چیزی که شماها دارید.
توی دنیا شرکت های بزرگ آمریکایی و اروپایی (مثل مایکروسافت و...) وقت می ذارن و با ایده های جدیدشون دنیا رو شگفت زده می کنن، شرکتهای چینی هم در کمترین زمان کپی برداری می کنند؛ ولی همه دنیا می دونن که ایده اصلی مال کی بوده و محصول خدمات شرکت آمریکایی با مال چینی قابل مقایسه نیست!
تصویر کاربری
#31ارسال '9:46 1393/8/10

پست‌ها 1760
سلام دوستای مهربونم

مرسی از نظرات صمیمانه و قشنگ تون . گلی عزیزم ، نظر شما الان تایید شده و قابل نمایش هستش ...

ممنونم از تمام لطف و محبتی که به جواهربازار دارید . خیلی خوشحالم که تفاوتها رو درک می کنین .درسته ، همین موضوع همین رضایت مخاطبین جواهربازاره ...

ارسال پاسخ

کد امنیتی»»