جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. کتابخانه »
  3. آموزشی »
  4. آموزشی - صفحه 20

کتابخانه - آموزشی - صفحه 20

گوهر شب چراغ چیست

گوهر شب چراغ چیست

طبق افسانه‌ها گوهر شب چراغ یک سنگ فوق العاده قیمتی محسوب می‌شود . البته به شرطه اینکه اصل باشد . . . ! در افسانه‌ها و تاریخ کهن ایران زمین ، درباره گوهر شب چراغ بسیار گفته شده است. اما نظر تخصصی جواهربازار این است که : گوهر شب چراغ اصل که تمام موارد مطرح شده در افسانه‌ها را دارا [...] بیشتر بخوانید »
شارژ سنگ های معدنی

شارژ سنگ های معدنی

آیا تا کنون درباره شارژ کردن سنگ‌ها شنیده اید؟ سنگ‌های معدنی ، منابعی عظیم و طبیعی هستند که انرژی‌های مثبت بیشماری را ساطع می کنند در احادیث معصومین و کتب علمی، به استفاده از سنگ‌ها توصیه شده است ولی نکته ای که حائز اهمیت است، نحوه شارژ سنگ‌هاست . بله، درست است ، این منابع [...] بیشتر بخوانید »
انواع نخ تسبیح

انواع نخ تسبیح

اگر شما هم به تسبیح‌ها علاقه داشته باشید بدون شک تا کنون انواع گوناگونی از تسبیح را مشاهده کرده اید. مثل من ، آنها را لمس کرده و درباره زیبایی ، رنگ و اصطلاحا خوش دست بودن آن فکر کرده ایم. دانه‌های زیبا و جذابی که به واسطه ی یک نخ ساده در کنار هم قرار گرفته و در حالات مختلف ما [...] بیشتر بخوانید »
هشدارهای پلیس فتا در زمینه خرید اینترنتی 2

هشدارهای پلیس فتا در زمینه خرید اینترنتی 2

هشدارهای پلیس فتا در زمینه خریـد اینترنـتی : من خریدهای اینترنتی‌ام را از کدام فروشگاه اینترنتی انجام دهم؟ فعلا تنها فروشگاه‌های اینترنتی که از وزارت صنعت، معدن و تجارت گواهینامه Enamad را اخذ کرده باشند معتبر هستند لذا هنگام خرید به وجود این نماد در وب سایت فروشگاه توجه [...] بیشتر بخوانید »
علت تفاوت قیمت جواهرات مشابه چیست

علت تفاوت قیمت جواهرات مشابه چیست

برخی اوقات ، در فضای اینترنت کالاهایی را مشاهده می کنید که از نظر ظاهری شبیه به هم هستند ولی تفاوت قیمت قابل توجهی با هم دارند. فرض کنید برای خرید یک دست لباس ورزشی به یک فروشگاه مراجعه می کنید : 2 نمونه لباس را ملاحظه می کنید که از نظر ظاهری شبیه هم هستند ولی اختلاف قیمت زیادی [...] بیشتر بخوانید »
هشدارهای امنیتی کلاهبرداری اینترنتی

هشدارهای امنیتی کلاهبرداری اینترنتی

مشتریان گرامی مراقب کلاهبرداران اینترنتی باشید. . . روی سخن ما با مشتریان جواهربازار و علاقمندان به سنگ‌ها و جواهرات قیمتی و اصیل است. همانطور که می‌دانید به همراه سفارش شما، فاکتور مصور، ضمانتنامه 99 ساله جواهرات، برگه هشدارهای امنیتی و. . . ارسال می‌شود تا اطلاعات امنیتی و [...] بیشتر بخوانید »
هشدارهای پلیس فتا در زمینه خرید اینترنتی  1

هشدارهای پلیس فتا در زمینه خرید اینترنتی 1

هشدارهای پلیس فتا در زمینه خریـد ایـنترنتی : چرا باید فقط از فروشگاه اینترنتی که نماد اعتماد الکترونیکی (Enamad) دارد، خرید نمائیم ؟ چون مرکز توسعه ی تجارت الکترونیک پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین ، اقدام به اعطای نماد اعتماد الکترونیکی(اینماد) [...] بیشتر بخوانید »
راهنمای تصویری تعیین سایز انگشتر

راهنمای تصویری تعیین سایز انگشتر

اگر سایز انگشت خود را نمی‌دانید، با این روش ساده می‌توانید سایز انگشتر خود را بدست بیاورید.بیشتر بخوانید »
شرف الشمس چیست رازهایی درباره شرف الشمس

شرف الشمس چیست رازهایی درباره شرف الشمس

شرف الشمس نام نوعی سنگ نیست! بلکه یک ذکر مخصوص و پرفایده است. شرف الشمس تشکیل شده از سیزده اسم اعظم خداوند : 5 نام اعظم از قرآن کریم 4 نام اعظم از تورات 4 نام اعظم از انجیل که به حروف ابجد نوشته می‌شوند.بیشتر بخوانید »
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE