جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار/
  2. کتابخانه

گوناگون

علائم و درمان آلرژی های بهاری

علائم و درمان آلرژی های بهاری

آلرژی بهاری یکی از شایع ترین آلرژی ها است که ناشی از استنشاق گردههای گیاهی و نیز وارد شدن آن به چشم است. آلرژی بهاری عوارض گوناگونی را برای فرد ایجاد می کند که این عوارض اگرچه در بیشتر موارد مقطعی و زودگذر هستند، ولی در مواردی نیز واکنش های شدید بدن را سبب می شوند و تا مدت [...] بیشتر بخوانید »
تجمل گرایی در کودکان

تجمل گرایی در کودکان

آیا می دانید ریشه تجمل گرایی در کودکان از کجا آغاز می شود؟ آیا با آثار مخرب تجمل گرایی در کودکان آشنا هستید؟ آیا می دانید علت تجمل گرایی کودکان چیست؟ پاسخ این سوالات خود را در این بخش بیابید؟!بیشتر بخوانید »
فواید بی نظیر حنا برای تقویت موی سر

فواید بی نظیر حنا برای تقویت موی سر

حنا یک درمان طبیعی ضد ریزش مو و حفظ سلامت مو است. کوتیکول های مو را درمان می کند در نتیجه در بهبود سلامت ریشه مو نیز موثر است که این امر مانع از خرد شدن تارهای مو شده و درخشندگی موها را حفظ می کند. در ادامه این مطلب با فواید حنا برای تقویت و سلامت موها آشنا می شوید.بیشتر بخوانید »
چرا برخی افراد از خودنمایی لذت می برند

چرا برخی افراد از خودنمایی لذت می برند

برای همه ی ما پیش آمده است که به طور ناخواسته برای دیگران خودستایی کرده باشیم. به عنوان مثال زمانی که با دوستانمان صحبت می کنیم از وضعیت ظاهری خود شاکی هستیم؛ درحالی که از نظر آن ها اصلا اینطور نیست. در ادامه ی این مقاله به روش های صحیح بیان اخبار بدون خودنمایی می پردازیم.بیشتر بخوانید »
علائم و درمان حساسیت غذایی کودکان

علائم و درمان حساسیت غذایی کودکان

اسم حساسیت غذایی که می آید همه فورا یاد غذاهایی مثل گوجه فرنگی و بادنجان می افتند؛ ولی شاید بدانید غذاهای دیگری هم وجود دارند که هرچند به اندازه گوجه فرنگی و بادنجان به حساسیت زا بودن شهرت ندارند اما می توانند به خصوص برای بچه ها حساسیت ایجاد کنند. حساسیت غذایی مشکل شایعی است [...] بیشتر بخوانید »
چگونه از غیبت کردن فرزندانمان جلوگیری کنیم

چگونه از غیبت کردن فرزندانمان جلوگیری کنیم

غیبت کردن یکی از رفتار های نامناسب است که نه خودمان دوست داریم انجام دهیم بلکه دوست نداریم فرزندانمان هم به این رفتار روی بیاورند و آن را در خود پرورش بدهند. در ادامه به این می پردازیم که چگونه از غیبت کردن کودکانمان جلوگیری کنیم؟!بیشتر بخوانید »
چند راه ساده برای روشن کردن پوست

چند راه ساده برای روشن کردن پوست

تیرگی رنگ صورت می تواند برای هر فردی خجالت آور و بسیار ناراحت کننده باشد و یکی از بزرگترین دغدغه های که خانم همیشه یا آن در چالش هستن یافتن راهی سریع برای روشن کردن پوست که در ادامه مطلب می توانید مشاهده کنید : بیشتر بخوانید »
هر حالت چهره نشانه چیست

هر حالت چهره نشانه چیست

ویژگی های جسمی زیادی را ما از والدینمان به ارث می بریم مانند قد،رنگ چشم ها و ...سوال اینجاست که جز ویژگی های جسمی ما چه چیزهای دیگری را از والدینمان به ارث می بریم؟ در ادامه به نشانه های مختلف حالت چهره می پردازیم.بیشتر بخوانید »
علل چاقی در کودکان چیست

علل چاقی در کودکان چیست

چاقی عوارض خطرناکی برای کودکان بهمراه دارد چندی پیش معاون وزیر بهداشت و درمان درباره شیوع دوبرابری چاقی در کودکان و آمار 20 درصدی آن را هشدار داد.در این مقاله به عوامل و ریشه یابی چاقی در کودکان می پردازیم.بیشتر بخوانید »
دشمنان مغز کودکتان را بشناسید

دشمنان مغز کودکتان را بشناسید

در حالی که مصرف غذاهای سالم می تواند ضریب هوشی کودکتان را افزایش دهد استفاده از فست فودها و هله هوله و نوشابه در کودکان باعث می شود هوش آنها همرا با افزایش سن شان کاهش چشمگیری پیدا کند.بیشتر بخوانید »
روش های کاربردی در تربیت فرزندان

روش های کاربردی در تربیت فرزندان

کودکان آنچه را که می بیند را یاد می گیرند بنابر این بهتر است بجای نصیحت ها و امرو نهی ها خود الگوی مناسبی برای تربیت فرزندانمان باشیم،بهترین و موثرترین راه برای تربیت کودکانمان شروع از خودمان است. در این مقاله شما را با روش های کاربردی تربیت فرزندان آشنا می کنیم : بیشتر بخوانید »
پشت میز نشستن های طولانی و کوتاهی عمر

پشت میز نشستن های طولانی و کوتاهی عمر

حتما تا به حال مقالات زیادی راجب مضرات پشت میز نشستن های طولانی خوانده اید و از خود پرسیده اید که آیا این حقیقت دارد؟ در جواب باید گفت بله این واقعیت دارد اما آیا می دانید که تا چند ساعت پشت میز نشستن در طول روز می تواند موجب آسیب شود؟آیا می دانید با کم کردن ساعت پشت میز نشستن می [...] بیشتر بخوانید »
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE