جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. کتابخانه
  3. آرشیو

گوناگون

کوانامبر چیست و محاسبه عدد کوا

کوانامبر چیست و محاسبه عدد کوا

کوانامبر و عنصر وجودی ، یکی از پارامترهای مهم فنگ‌شویی بوده و بر اساس آن ، بهترین رنگ برای تقویت انرژی درونی ، فعالیت‌های مرتبط برای جذب انرژی بیشتر ، جایگاه جذب ثروت ، سنگ‌های مفید برای تقویت عنصر وجودی و ... را خواهید دانست و در نهایت ، زندگی سرشار از آرامش ، رضایتمندی و [...] بیشتر بخوانید »
تشخیص زعفران اصل از تقلبی

تشخیص زعفران اصل از تقلبی

تشخیص زعفران اصل باتوجه به اینکه این گیاه ارزشمند گران‌ترین ادویه در دنیا محسوب می‌شود و دست‌خوش تقلب می‌شود، نیاز به تجربه دارد . در مرحله‌ی اول خرید زعفران از فروشگاه قابل اطمینان و زعفرانی که دارای سیب سلامت و استاندارد باشد توصیه می‌شود.بیشتر بخوانید »
زعفران در بارداری

زعفران در بارداری

زعفران در بارداری باید با احتیاط بالا و طبق نظر پزشک مصرف شود . این گیاه ارزشمند موجب گرم شدن بدن ، انقباضات رحمی ، تاثیر بر روی هورمون‌های رحمی و حتی خطر سقط جنین یا زایمان زودرس شود. هرچند که طبق بعضی از باورهای قدیمی ، مصرف زعفران در بارداری ، موجب زیبایی نوزاد می‌شود ؛ اما [...] بیشتر بخوانید »
مضرات دمنوش زعفران

مضرات دمنوش زعفران

مضرات دمنوش زعفران فقط مربوط به خانم‌های باردار نیست . قطعا زیاده روی در مصرف زعفران برای تمامی افراد موجب آسیب‌های جدی و حتی مرگ خواهد شد. در ادامه ، مضرات دمنوش زعفران و زیاده روی در مصرف زعفران را با هم مرور خواهیم کرد.بیشتر بخوانید »
فواید گلبرگ زعفران

فواید گلبرگ زعفران

گلبرگ زعفران خیلی مواقع دور ریخته می‌شود در صورتی که دارای خواص و استفاده‌های بسیار زیادی می‌باشد. دمنوش یا مربای گلبرگ زعفران باعث انتقال خواص بی‌شمار این گیاه کوچک می‌شود .همچنین از رنگ زیبای گلبرگ‌ها در زمینه رنگ خوراکی یا صنعتی استفاده می‌شود.بیشتر بخوانید »
دمنوش زعفران را چگونه درست کنیم

دمنوش زعفران را چگونه درست کنیم

دمنوش زعفران برای بهره‌مندی از خواص فراوان این گیاه کوچک ، بسیار مفید است . این گیاه ارزشمند ، ضد افسردگی و ضد سرطان می‌باشد . البته توجه داشته باشید که افراط در استفاده از این گیاه ، نه تنها مفید نیست ، بلکه برای بدن مضر بوده و می‌تواند موجب بروز مسمومیت شود .بیشتر بخوانید »
زعفران و همه چیز در مورد آن

زعفران و همه چیز در مورد آن

زعفران گیاه کوچکی است که از زمان‌های بسیار قدیم به‌عنوان گران‌ترین ادویه در دنیا ، شناخته شده است و ایران به‌عنوان بزرگ‌ترین صادرکننده‌ی آن بیش از 90درصد زعفران کل دنیا را تامین می‌کند. چین نیز به‌عنوان بزرگ‌ترین وارد کننده‌ی زعفران در دنیا شناخته شده است. این گیاه [...] بیشتر بخوانید »
سبد خریدثبت سفارشE