جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. ادعیه مذهبی و حرز

شرف الشمس چیست؟ ❤️ رازهایی که شما نمی‌دانید (امروز 27 خرداد‌ماه 1403)

rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

خواص شرف الشمس 💛 دعای شرف الشمس برای حاجت چیست؟خرید شرف الشمس 1403 (که آداب شرعی حکاکی آن کاملا رعایت شده باشد) را با آرامش خاطر از جواهربازار انجام دهید. همانطور که می‌دانید اگر آداب تخصصی و شرعی حکاکی شرف الشمس رعایت نشود، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که شرف الشمس تمامی خواص خودش را داشته باشد. بنابراین انتخاب استادکار حکاک و رعایت حق الناس و اصول حرفه‌ای حکاکی بسیار اهمیت دارد.

ایا شرف شمس واقعیت دارد؟ دعای شرف شمس چیست؟ بسیاری از ما نام دعای شرف الشمس 19 فروردین را شنیده‌ایم و شاید انگشتری از جنس عقیق زرد رنگ در دست اطرافیانمان دیده‌ باشیم.
 بسیاری از افراد شرف الشمس را نگینی زرد می‌دانند که پشت یا روی آن ذکری نوشته شده است اما در حقیقت شرف الشمس سنگ نیست ، بلکه ذکری ارزشمند بوده که بر روی سنگ / کاغذ و با رعایت آداب خاص خودش حکاکی/نگارش می‌شود.
شرف الشمس 1403 چیست؟ دعای شرف الشمس برای حاجت چیست؟

روایت‌های زمان حکاکی شرف الشمس سال 1403

زمان شرف الشمس در کتاب مصباح زاده :
از روز 19 فروردین، ساعت 5:45 صبح تا روز 20 فروردین 19:06 

زمان شرف الشمس در کتاب مصباح :
از روز 19 فروردین، ساعت 5:45 صبح تا روز 20 فروردین 19:06 

زمان شرف الشمس در کتاب مصطفی گلپایگانی :
از روز 20 فروردین، ساعت 8:19 صبح تا روز  21 فروردین 8:46 صبح

حکاکی شرف الشمس چیست؟

این سوال که شرف الشمس چه سنگی است ، اشتباه است! و باید دید که فلسفه شرف شمس چیست ؟!
برخی افراد شرف شمس را با نام شرف خورشید نیز خطاب می‌کنند و یا به آن شرف الشمس خورشید می‌گویند. در واقع همه‌ی این عناوین یکی هستند و به ذکر شرف الشمس اشاره می‌کنند و برای اینکه بدانیم شرف شمس چیست و چه خاصیتی دارد ، باید به سند دعای شرف الشمس مراجعه کنیم:
طبق فرموده‌ی شیخ بهائی در کتاب سرالمستتر ، شامل 5 نام اعظم خداوند می‌باشد که سالی یک مرتبه فرصت نوشتن آن پشت جسم زرد رنگ و با رعایت آدابی مخصوص وجود دارد .
 این اسامی شامل :
5 حرف اعظم از قرآن کریم
4 حرف اعظم از تورات
4 حرف اعظم از انجیل
که به حروف ابجد نوشته می‌شوند.

ثبت نام رایگان شرف الشمس 1403

حکاکی شرف الشمس 1403 با رعایت تمامی آداب و در روز اصلی خود توسط اساتید متدین و متبحر انجام می‌شود.
هزینه حکاکی شرف الشمس 1403 برای تمامی محصولات 100% رایگان بوده و هیچ مبلغی بابت آن دریافت نمی‌شود.
در نظر داشته باشید ، اگر محصولی را خرید کرده و سفارش شرف الشمس امسال را برای آن ذکر کرده باشید ، این محصول تا پایان تاریخ 21 فروردین ماه ارسال نخواهد شد.
عنایت داشته باشید : 
تمامی محصولات شرف الشمس که در سایت فعال هستند ، قابل سفارش بوده و از نظر سند مذهبی آن (کتاب شیخ بهائی) تفاوتی بین شرف الشمس 1403 با شرف الشمس سال‌های گذشته نیست. تنها چیزی که برای شرف الشمس اهمیت دارد ، رعایت آداب کامل آن در زمان حکاکی‌ست که این مورد توسط تمامی استادکاران حکاک جواهربازار رعایت شده و می‌شود.

خرید بهترین محصولات شرف الشمس (امروز 27 خرداد‌ماه 1403)

حکاکی شرف الشمس هر ساله با رعایت تمامی آداب و در روز اصلی خود توسط اساتید متدین و متبحر انجام می‌شود. 
تمامی محصولات شرف الشمس که در سایت فعال هستند ، قابل سفارش بوده و از نظر سند مذهبی آن (کتاب شیخ بهائی) تفاوتی بین شرف الشمس 1403 با شرف الشمس سال‌های گذشته نیست. تنها چیزی که برای شرف الشمس اهمیت دارد ، رعایت آداب کامل آن در زمان حکاکی‌ست که این مورد توسط تمامی استادکاران حکاک جواهربازار رعایت شده و می‌شود.

معجزات شرف الشمس

انگشتر شرف الشمس برای چی خوبه ؟ بهترین خواص انگشتر شرف الشمس از زبان مشتریان و مخاطبین جواهربازار بیان شده است. افرادی که از دعای حرز شرف شمس استفاده کرده و خواص و فواید آن را به چشم خودشان شاهد بوده‌اند.
تجربیات مشتریان جواهربازار و داستان‌هایی که درباره معجزات شرف الشمس به ما گفته‌اند، بسیار جذاب است و خواندن آنها را صمیمانه توصیه می‌کنیم:

دعای شرف الشمس برای حاجت

استفاده از دعای شرف الشمس برای حاجت روایی بسیار موثر است. هر کس حاجتی دارد و گره‌ای در کار او افتاده است توسط این دعا گره از مشکلاتش باز شده و به موفقیت خواهد رسید.
از دیگر خواص آن که زیاد گفته شده است ، استفاده از شرف الشمس برای چشم زخم است.  همچنین استفاده از خواص شرف شمس برای ازدواج و همچنین دعای شرف الشمس برای بخت گشایی نیز داستان ها و گفتنی‌های زیادی مطرح شده است. کافیست نظرات مشتریان جواهربازار درباره تجربه استفاده از شرف الشمس را مطالعه کنید.

دعای شرف الشمس برای رزق و روزی چقدر مفید است؟

از مهمترین خواص دعای شرف الشمس باید گفت که در گشایش کارها و وسعت رزق و روزی بسیار تاثیرگذار است. هر کس حرز شرف شمس را نزد خود نگه دارد، خداوند به واسطه این دعا همواره از او محافظت خواهد کرد و رزق و روزی‌اش افزایش می‌یابد.
استفاده شرف الشمس برای افزایش رزق و روزی در منابع دینی - تاریخی بسیاری توصیه شده و مجرب است.

خواص شرف شمس برای ازدواج چیست؟

یکی دیگر از خاصیت انگشتر شرف الشمس بحث تسهیل امر ازدواج و بخت گشایی است. این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که دعای حرز شرف الشمس توسط بزرگان مذهبی زیادی توصیه شده است. خواص شرف الشمس برای ازدواج و خواص شرف شمس برای بخت گشایی قوی در منابع تاریخی - مذهبی بسیاری ذکر شده است. برای مشاهده کامل گشایش بخت با شرف الشمس ، مقاله زیر را مطالعه کنید:

نظر رهبری در مورد شرف الشمس

نظر مراجع در مورد شرف الشمس در منابع مختلفی  آمده و درباره آداب و آثار بابرکت آن صحبت شده است . از جمله آنها ؛
نظر شیخ بهایی در مورد شرف الشمس کاملا مشخص و مورد استناد است :
شیخ بهائی در کتاب سرالمستتر در مورد زمان حکاکی شرف الشمس به روز 19 حمل (19 فروردین ماه) و ساعات سعد ، تاکید کرده است.
شرف الشمس از نظر علما نیز مورد تایید قرار گرفته است:
نظر آیت الله حسن زاده آملی در مورد شرف الشمس نیز قابل توجه است ، چرا که موضوع شرف الشمس حسن زاده آملی نیز مورد استناد است :
آیت الله حسن‌زاده آملی در کتاب «هزار و یک نکته» در مورد مفید بودن شرف الشمس توضیحاتی مرقوم نموده‌ است.
سید عبدالله بوشهری در کتاب (السحاب اللئالی) در مورد برکات شرف الشمس و فواید آن توضیحات داده است.
شرف الشمس از نظر رهبری نیز قابل توجه است. چرا که ایشان در مراسم مختلف انگشترهای متنوعی را استفاده می‌کنند که در تصاویر منتشر شده از ایشان قابل توجه هستند. همیشه یکی از موضوعات جالب، استفاده از انگشتر با نگین‌های مختلف و حکاکی‌های مذهبی توسط رهبر انقلاب است و از موضوعات برتر می‌توان به راز انگشتر آیت الله خامنه ای و یا انگشتر شرف الشمس آیت الله خامنه ای اشاره کرد.

نظر آیت الله بهجت در مورد شرف الشمس

نظر آیت الله سیستانی در مورد شرف الشمس و یا نظر آیت الله بهجت در مورد شرف الشمس و همچنین نظر آیت الله مکارم در مورد شرف الشمس بسیار قابل توجه است که می‌توانید با استفتا به این بزرگواران و درخواست ارائه حکم شرعی بصورت کامل در جریان شرف الشمس قرار بگیرید.
جالب است بدانید شرف الشمس محدود به ایران نمی‌شود و از موضوعات جذاب بین سایر مسلمانان غیر فارسی زبان نیز به شماره می‌رود. همچنان که فوائد شرف الشمس عند اهل البیت از موضوعات مورد علاقه ایشان است.

انگشتر نقره عقیق زرد طرح رهبری مردانه [شرف الشمس]

انگشتر عقیق زرد مردانه
سفارش ساخت

  1٫400٫000   1٫258٫000 تومان

حراج ویژهزمان باقی‌مانده فقط

روز

/

ساعت

:

دقیقه

:

ثانیه

از مرحوم کفعمی در کتاب مصباح کفعمی نقل شده است که: « این حروف شکل اسم اعظم خداوند می‌باشد. در تعداد محدودی از کتاب‌های شیعه دیده‌ام که از امیر المؤمنین (علیه السلام) نقل شده‌است.»
آیت الله مظاهری نیز درباره اصالت شرف الشمس گفته‌اند: «شرف الشمس مورد اعتماد است. اگر شخصی آن را داشته باشد، تجدید لازم نیست.»
منظور ایشان از تجدید لازم نیست، به این معناست که لازم نیست هر ساله روی آن را با سوزن بکشید و یا آن را دوباره بنویسید.

خواص انگشتر شرف الشمس زنانه و مردانه

بدون شک همه ما تا کنون درباره خواص شرف الشمس کبیر و نگین زرد رنگ آن مطالب زیادی شنیده‌ایم. در قسمت قبل ذکر کردیم که حروف شرف الشمس می‌بایست بر روی عقیق زرد حکاکی شود و از منظر اسلام به داشتن آن توصیه‌های زیادی شده است. از این رو برخی به اشتباه گمان می‌کنند شرف شمس سنگ می‌باشد و این سوال مطرح می‌شود که ایا شرف شمس عقیق است؟ اما علت اصلی این توصیه از کجا آمده است و چرا تاکید فراوانی به استفاده از سنگ عقیق زرد شده است.
روایات بسیاری برای استفاده از عقیق زرد شرف الشمس آمده است که به اهمیت شرف الشمس در اسلام و تاریخ اشاره شده است. اما در پاسخ به این سوال که شرف الشمس چه خواصی دارد در روایتی آمده است که جبرئیل بر پیامبر ظاهر شد و فرمود" انگشترت را در دست راست قرار بده و نگینش را عقیق انتخاب کن". 
در توصیه ای دیگر از دیدگاه پیامبر اسلام آمده است که ایشان فرمودند" هر کس انگشتر عقیق زرد در دست داشته باشد به جز خیر و نیکی و افزایش روزی و سلامتی از بلاها نمیبیند و از شر پادشاه ظالم و هر فردی که از ان حذر دارد در امان است."

قیمت شرف الشمس | قیمت سنگ شرف الشمس اصل

در این بین ، افراد سودجو از محبوبیت این حرز (دعا) سواستفاده کرده و با بیان کردن مواردی همچون : اعتبار بالای حکاکی آنها و یا رعایت کامل آداب خاصه حکاکی و یا... مبالغ هنگفتی را بابت فروش سنگ های حکاکی شرف الشمس اخذ می کنند.

در نظر داشته باشید که شرف الشمس از نظر معنوی ارزش بالایی دارد ولی تهیه آن نیازمند پرداخت هزینه زیاد و هنگفت نیست .
تنها موردی که باعث افزایش قیمت سنگ شرف الشمس می شود ، کیفیت و ارزش سطح مورد استفاده حکاکی (مانند سنگ گرانبها و یا پوست با ارزش و یا...) و یا حکاکی هنر دست اساتید خبره است و صرف انجام آداب و اصل بودن شرف الشمس به هیچ عنوان دلیل بر گران بودن آن نیست. 

خاطر جمع باشید که در جواهربازار محصولات شرف شمس قیمت بسیار مناسبی داشته و طبق سلیقه مشتریان عزیز انواع زیورآلات شرف شمس نقره نظیر انگشتر شرف الشمس مردانه، گوشواره‌های جواهری شرف الشمس، انواع محصولات شرف الشمس یمنی و غیر یمنی و همینطور لوح شرف الشمس قابل ارائه می‌باشد.

چگونه شرف الشمس اصل را تشخیص دهیم؟

با توجه به وجود بازارهای داغ عرضه محصولات تقلبی و ارائه خدمات بی کیفیت، هنگام خرید شرف الشمس می‌بایست نهایت دقت خود را به کار گیرید. به همین جهت لازم است شناخت کافی نسبت به شرف الشمس تقلبی و اصل داشته باشید.
امروزه در برخی بازارهای سیاه محصولات متنوعی تحت عنوان شرف الشمس اصلی به فروش می‌رسد و قیمت سنگ شرف الشمس را در مقادیر بالا و نجومی تعیین می‌کنند اما غافل از اینکه چیزی جز فریب مردم در پشت این بازارهای غیر قابل اعتماد نیست پس در قدم اول توصیه می‌کنیم حتما از فروشگاه‌ها و مراکز معتبر شرف الشمس خرید کرده و گول افراد متظاهر را نخورید.
فروشگاه جواهربازار در زمینه فروش شرف الشمس انلاین بسیار تخصصی عمل کرده و این تضمین را به شما می‌دهد لذت خریدی مطمئن و راحت را تجربه خواهید کرد.

شرف الشمس چه روزی است؟ (سال 1403)

اما شرف الشمس چه روزی است و در چه تاریخی حکاکی می‌شود؟ از دیدگاه اخترشناسی هنگامی که خورشید 19 درجه در حمل قرار دارد به اوج انرژی خود رسیده و اینکه چه روزی شرف الشمس است از قدیم  معادل تاریخ 19 فروردین بوده است.
کلمه «شرف» یک اصطلاح نجوم است که در زمینه‌ی شکل قرار گرفتن ستاره‌ها در صور فلکی و مشخص کردن میزان خوبی و نحسی آن‌ها ، بکار می‌رود. از دیدگاه برخی منجمان اینکه هر ستاره در برج و درجه‌ای که شرف آن هست قرار گرفته باشد، تاثیرات زیادی دارد.
در نظر داشته باشید طبق سند شرف شمس ، هیچ الزامی برای بنام زدن شرف الشمس وجود ندارد! در واقع اینکه استادکار حکاک در زمان نوشتن شرف الشمس نام شما را در ادامه و بر روی سنگ حکاکی کند، هیچ تاثیر مثبت یا منفی برای شرف الشمس ندارد و صرفا یک کار اضافه است! با این حال اگر تمایل دارید که استادکار در زمان حکاکی شرف الشمس ، نام شما را هم حک کند (به اصطلاح: شرف الشمس به نام شما حک شود) فقط کافیست در زمان ثبت سفارش‌تان این موضوع را مطرح نمایید تا انجام شود.
همچنین به‌خاطر داشته باشید ، هیچ نیازی به تمدید شرف الشمس نیست! اگر شرف الشمس طبق آداب و روش صحیح نوشته شده باشد ، پس خواص خود را دارد و دیگر لازم نیست برای شارژ شرف الشمس کاری انجام دهید.
و بنابراین ، استفاده از محصولاتی که دعای شرف الشمس (که با رعایت تمامی آداب خاص خودش حکاکی شده باشد) ولی حکاکی آن مربوط به سال‌/سال‌های گذشته است ، هیچ ایرادی ندارد و تمامی خواص شرف الشمس (بدون هیچ محدودیتی) برای آن محصول نیز وجود دارد.

آیا شرف الشمس صحت دارد؟ [کلیپ ویدئویی کوتاه]

این موضوع که شرف الشمس حقیقت دارد یا نه، صحبت‌های ضد و نقیضی درباره اثبات وجود شرف الشمس بیان شده که در این باره حجت الاسلام محمد اخوان توضیحات کامل و جامعی ارائه داده‌اند که شنیدن و دیدن آن بسیار جذاب است :
 

اعمال شرف الشمس

اعمال روز شرف الشمس در مفاتیح ذکر نشده است. سند اصلی شرف الشمس کتاب شیخ بهایی بوده که قبلا درباره آن صحبت کرده‌ایم. در نظر داشته باشید اگر محصولی با حکاکی شرف الشمس دارید ، نیازی به انجام اعمال روز شرف الشمس نیست. اینکه روز شرف شمس چه کارهایی باید انجام داد صرفا برای زمانی‌ست که شما قصد حکاکی یا نگارش ذکر شرف الشمس را داشته باشید و اگر قبلا آن را تهیه کرده‌اید ، دیگر کاری خاصی نیست.
شاید جالب باشد بدانید که اعمال شرف الشمس ثابت بوده و نسبت به سال تغییر ندارند. به بیان ساده‌تر اعمال روز شرف الشمس 1390 با اعمال شرف الشمس 1403هیچ تفاوتی ندارند!
نکته مهم دیگری را درباره‌ی فعال سازی شرف شمس یادآوری می‌کنیم: نیاز به انجام هیچ کاری نیست! دقیقا.
چرا که اگر نگارش یا حکاکی شرف الشمس با رعایت تمامی آداب خودش انجام شده باشد ، تمامی خواص خود را داشته و نیازی به فعال سازی و یا تمدید ندارد!

آداب نوشتن شرف الشمس

هنگام نوشتن شرف الشمس اداب بخصوصی وجو دارد که می‌بایست حتما رعایت شود. اما چگونه نوشتن دعای شرف الشمس نیاز به دانستن این آداب دارد و فردی که قصد نوشتن آن را دارد باید اطلاعات لازم در زمینه تاریخ شرف شمس و نحوه نگارش داشته باشد.
زمان نوشتن دعای شرف الشمس 19 فروردین هر سال (19 حمل) از طلوع خورشید تا غروب آن می‌باشد که باید در ساعات خارج از قمر در عقرب نوشته شود.
شرف شمس اعمال خاصی دارد که تاکید شده است حتما انجام شود. شخص قبل از شروع به نوشتن شرف الشمس وضو بگیرد ، رو به قبله بنشیند و در ساعات سعد دو رکعت نماز حاجت مانند نماز صبح بخواند و سپس دعای شرف الشمس را خوانده و بعد از آن ، با خلوص نیت حروف شرف شمس نوشته شود .
حکاکی شرف شمس باید روی جسم زرد رنگ مانند عقیق زرد انجام گیرد. اما می‌توان ذکر شرف شمس روی کاغذ هم نوشت که باز هم شامل رعایت آداب می‌باشد.
هنگام نوشتن حروف شرف شمس دقت زیادی لازم است. جدول شرف الشمس می‌بایست به درستی و بدون خطا حک شود.
(شرف الشمس‌های موجود در سایت جواهربازار در روز 19 فروردین و با رعایت تمامی آداب حکاکی شده است.)

آداب شرف الشمس چیست؟

شرف الشمس چگونه استفاده شود ؟
برای همراه داشتن شرف الشمس نیازی به انجام کار خاصی نیست. آداب سنگ شرف الشمس برای استفاده شرایط و الزام خاصی ندارد . شما می‌توانید شرف الشمس را بصورت نگین تک تهیه کرده و آن را داخل کیف یا جیب خود داشته باشید. یا از انگشتر ، گردنبند (مدال) و گوشواره و ... که با نگین شرف الشمس هستند ، استفاده نمایید.
تاکید می‌کنیم استفاده از شرف الشمس شرایط خاصی ندارد و در حقیقت سوالاتی همچون : غسل شرف الشمس و یا اینکه نماز شرف الشمس چند رکعت است اشتباه است. چرا که نیازی به انجام آنها نیست!
برای استفاده از انگشتر شرف الشمس نیز آداب خاصی تعریف نشده است. و اینکه انگشتر شرف الشمس در کدام دست باشد ، هیچ اهمیتی ندارد.
در حقیقت اداب شرف شمس کار سختی نیست و می‌توانید محصولات شرف الشمس را به دلخواه خود انتخاب نموده و به راحتی استفاده نمایید. 

استفاده از شرف الشمس نیاز به وضو دارد؟
آیا هنگام پاک نبودن بدن می‌توان از شرف‌الشمس استفاده کرد؟
باتوجه به اینکه شرف الشمس به حروف ابجد می‌باشد نیازی به دائم الوضو بودن نیست و همراه داشتن آن هنگام پاک نبودن بدن یا در سرویس بهداشتی ، مشکلی ندارد.

شرف الشمس حتما باید روی سنگ عقیق حکاکی شود ؟
همانطور که می‌دانید ، برای سنگ عقیق خواص و فواید بسیاری در اسناد و کتب مذهبی و علمی بیان شده است.
از آنجایی که برای استفاده و همراه داشتن سنگ عقیق تاکید بسیار شده ، و همراه داشتن شرف الشمس نیز برای بهره‌مند شدن از آثار پربرکت آن توصیه شده ، لذا  شرف الشمس را بر روی سنگ عقیق زرد (یا نارنجی) حکاکی می‌کنند.
با این کار ، شخص استفاده کننده هم از خواص سنگ عقیق بهره مند می‌شود و هم خواص شرف الشمس را استفاده می‌برد. (عقیق شرف الشمس)
در حقیقت بهترین و آسان ترین راه استفاده از شرف الشمس نیز همین است.

سنگ شرف شمس برای چه ماهی است؟

قبلا توضیح داده بودیم که شرف الشمس نام یک سنگ نیست! شرف شمس یک ذکر ارزشمند است که بر روی سنگ‌های مختلف حکاکی می‌شود. بنابراین برای پاسخ به این سوال که سنگ شرف شمس برای چه ماهی است ، باید گفت شرف الشمس به ماه تولد محدود نمی‌شود و می‌تواند برای متولدین تمامی ماه‌های سال مورد استفاده قرار بگیرد. اگر تمایل دارید از محصولات شرف‌الشمس استفاده کنید ، بدون هیچ نگرانی و دغدغه نسبت به ماه تولد خودتان ، می‌توانید از خواص شرف الشمس بهره ببرید.
حتی در برخی منابع از حرز شرف الشمس با نام طلسم شرف الشمس نیز یاد می‌کنند که نشان از قدرت زیاد و معنوی این دعای مذهبی دارد.

لوح دعای شرف الشمس [کتیبه شرف شمس]

بهترین قیمت شرف شمس برای تمامی محصولات (انگشتر، زنانه ، مردانه ، عقیق یمنی ، سنگ، مدال، دستبند و...) را می‌توانید از فهرست زیر مشاهده کنید.
در نظر داشته باشید که هزینه شرف الشمس (حکاکی با رعایت تمامی آداب) برای این محصولات رایگان بوده و نیازی به پرداخت وجه اضافه نیست.
برای خرید شرف الشمس اصل (جواهر شرف الشمس ، و نقره‌جات با شرف الشمس جدید) می‌توانید محصول مورد نظر خود را از دسته‌بندی زیر انتخاب نموده و خیلی راحت خریدتان را انجام دهید.

مشاهده محصولات با حکاکی شرف الشمس

  معجزات شرف الشمس (نظرات مشتریان)

  آواتار
  علیرضا خدادادیان (تهران / تهران)
  1403/1/5
  آیا باید اسم شخص و مادرش نوشته شود.
  سلام ؛ طبق سند اصلی شرف الشمس ؛ نیاز نیست به اسم فرد نوشته شود .
  ولی بعضی از مشتریان که تمایل دارند اسم را هنگام خرید درج می‌کنند و به اسم خودشون حکاکی می‌شود.
  آواتار
  ناصر صفدری (کرمان / زرند) خریدار این محصول
  1402/12/29
  بین رنگ سنگ ها زرد و نارنجی فرقی ندارن؟
  خیر ، از نظر خواص شرف الشمس تفاوتی ندارد.
  آواتار
  محبت قادری (مازندران / قائم شهر) خریدار این محصول
  1402/12/29
  میتونم نگین تنها بگیرم و همرام داشته باشم؟ بازم همون خواصش رو داره؟
  بله - از نظر خواص تفاوتی ندارند.
  آواتار
  ناهید پاکدامن (ایلام / ایلام) خریدار این محصول
  1402/12/28
  برای همسرم خرید کردم انشالله خدا بهتون برکت بده
  از اعتماد شما بسیار متشکریم.
  آواتار
  مژگان ندیمی (قزوین / آوج) خریدار این محصول
  1402/12/27
  پیشاپیش سال نو مبارکتون میتونم از الان سفارش شرف الشمس 1403 رو ثبت کنم؟
  متشکریم. سال نو شما هم مبارک.
  بله - در خدمتتان هستیم
  آواتار
  نرگس کیانفر (تهران / تهران) خریدار این محصول
  1402/12/26
  خیلی قشنگتر از عکسش بود
  آواتار
  میعاد احمدی (ایلام / سرابله) خریدار این محصول
  1402/12/25
  میشه اسم خودم رو هم روی رکاب انگشترم حک کنین؟
  بله - در زمان ثبت سفارش در صفحه سبد خرید این موضوع را ذکر کنید.
  آواتار
  شیوا مولوی (کرمان / کرمان) خریدار این محصول
  1402/12/24
  لطفا میشه سفارش شرف شمس من رو با باقی سفارشاتم یکجا بفرستید؟
  لطفا از طریق سوشال با شماره 09155201768 در ارتباط باشید.
  آواتار
  فاطمه حیدرنیا (اصفهان / باغ بهادران)
  1402/12/23
  سال جدید حتما خرید میکنم
  آواتار
  محمد حسین میرزرگر (کرمانشاه / کرمانشاه) خریدار این محصول
  1402/12/21
  انگشتر رو به هر سایزی که بخوایم ارسال میکنین؟
  بله- صد البته- سایز انگشت خودتان را در صفحه سبد خرید بنویسید.
  آواتار
  محمدرضا فراهانی (سمنان / شاهرود) خریدار این محصول
  1402/12/19
  همه مراحل سفارشم به دقت اطلاع رسانی شد خیلی منظمید
  آواتار
  حسام نیکنام (البرز / کرج) خریدار این محصول
  1402/12/18
  بهتون اعتماد دارم ممنونم که اینقدر روراستین
  آواتار
  مینا حافظی (تهران / تهران) خریدار این محصول
  1402/12/17
  قشنگترین گردنبندی بود که تا حالا دیده بودم
  آواتار
  کامران اژدری (خوزستان / رامهرمز) خریدار این محصول
  1402/12/12
  اول خدا بعدم این دعا تو زندگی منکه واقعا معجره کرد
  آواتار
  پگاه عبدالهی (اصفهان / آران و بیدگل) خریدار این محصول
  1402/12/11
  از انتخابم واقعا راضیم مرسی
  آواتار
  حمیدرضا ارداقی (فارس / شیراز)
  1402/12/10
  بنظرم شرف شمس خیلی مفید باشه با این همه توضیحی که دادین حتما سال جدید یکی تهیه میکنم
  آواتار
  آوینا حدودی (خراسان رضوی / رشتخوار) خریدار این محصول
  1402/12/9
  الان سفارش دادم. بیصبرانه منتظرم حکاکی بشه و واسم بفرستین.خیلی بهش نیاز دارم
  آواتار
  سامان محبی زاده (هرمزگان / بندر لنگه)
  1402/11/10
  من خیلی به انرژی و این چیزا اعتقاد دارم. یه روز توی یه پیج اینستاگرام یه عکس از یه انگشتر شرف الشمس دیدم و خیلی خوشم اومد. درباره شرف الشمس خوندم و خیلی از مزایای شرف الشمس برام جالب بود. منم شاید یه شرف الشمس بخرم
  آواتار
  حمیده مهدوی پور (سمنان / دامغان) خریدار این محصول
  1402/11/9
  من خیلی به این چیزا اعتقاد نداشتم، اما یه بار یکی از دوستام به من گفت که شرف الشمس میتونه توی زندگیم معجزه کنه. با خودم گفتم یه امتحانی بکنم ضرری نداره. و از وقتی که شرف الشمس رو دستم کردم، واقعا خیلی از مشکلاتم حل شده و زندگیم خیلی بهتر شده
  آواتار
  علی قمی (فارس / فراشبند) خریدار این محصول
  1402/11/7
  من همیشه دنبال چیزهایی ام که بتونه به من توی زندگیم کمک کنه. اینجا خیلی خوب درباره شرف الشمس و خواصش توضیح داده شده بود. میخوام یه شرف الشمس ازتون بخرم و امیدوارم که توی زندگیم تاثیر مثبت داشته باشه.
  آواتار
  عزیزی (اردبیل / مشگین شهر)
  1402/10/12
  ایا میشود تعداد بالا از یک محصول را سفارش داد؟؟
  بله حتما
  آواتار
  محمدعلی رجایی طلب (خراسان رضوی / سبزوار)
  1402/10/11
  بسیارعالی و مطالب مفید و کاربردی
  آواتار
  اسدی (چهارمحال بختیاری / فارسان)
  1402/9/20
  پس الان نگین عقیق زرد و نمیتونیم بدیم حکاکی شرف الشمس پشتش بزنیم؟
  بله ، فقط در تاریخ مقرر شرف الشمس می بایست حکاکی انجام شود .
  آواتار
  میلاد اکبری (هرمزگان / تنب بزرگ)
  1402/9/11
  عه چه جالب من فکر میکردم که شرف الشمس به نام زدن میخواد
  آواتار
  نگاری (اصفهان / فولاد شهر)
  1402/9/4
  همه محصولاتتون به هر حال همون روز نوشته میشن دیگه فرقی نداره کی بخریم؟؟؟
  بله
  آواتار
  شیرین کاشمری (فارس / جهرم)
  1402/8/30
  ممنون از این همه به فکر مشتری بودن و مشتری مداریتون
  آواتار
  غلامرضا عبدی (مرکزی / محلات)
  1402/8/29
  برای سال جدید هم نام نویسی دارین؟
  بله حتما
  آواتار
  پارسا اشکیان (خوزستان / بندر ماهشهر)
  1402/8/23
  من پارسال سفارش دادم و به موقع و عالی برام ارسال شد
  آواتار
  مینایی (چهارمحال بختیاری / بلداجی)
  1402/8/18
  خیلی جالب بود مچکر از جواهر بازار
  آواتار
  نوروزی (سیستان و بلوچستان / قصرقند)
  1402/8/16
  سایتتون فقط سایت فروش نیست یک منبع کامل برای خیلی از مطالب هست
  آواتار
  سولماز مینایی (کرمان / بافت) خریدار این محصول
  1402/8/15
  مرسی از توضیحاتتون من پارسال ازتون نگین شرف الشمس خریدم امسالم منتظرم زمانش برسه مجدد خرید کنم
  آواتار
  ارش کیهان (خوزستان / دشت آزادگان)
  1402/8/14
  مرسی از جواهر بازار بابت مقاله هایی که میزاره و انقدر مفید و کامل هستند
  آواتار
  مهدی نظری (کرمانشاه / کرمانشاه)
  1402/7/26
  عالی زیبا. با اصالت. وبسیارمفید
  آواتار
  مرضیه خادم باشی (فارس / پاسارگاد)
  1402/5/18
  ثواب شرف الشمس تفاوتی با ثواب عقیق داره ؟ بیشتر میشه ؟
  اگر شرف الشمس بر روی سنگ عقیق حکاکی شده باشد ، با همراه داشتن عقیق از ثواب و انرژی سنگ عقیق بهره‌مند خواهید شد .
  آواتار
  ارمغان (تهران / ملارد)
  1402/5/18
  شرف شمس 2022 میخواستم / از کجا ببینم ؟
  تنوع کامل محصولات شرف الشمس در سایت جواهربازار قابل مشاهده است دوست عزیز.
  تمامی نمونه ها روز 19 فروردین با آداب کامل انجام شده است .
  آواتار
  مرتضی هرمزی (خراسان رضوی / خلیل آباد)
  1402/5/18
  انگشتر شرف شمس طلا مردانه میخواستم . میتونم بیشتر در مورد اومد نیومد شرف الشمس بدونم ؟
  جواهربازار کار طلا انجام نمی‌دهد جناب هرمزی گرامی . شرف الشمس برای همگی قابل استفاده است و اومد نیومد ندارد .
  آواتار
  مهدیه پوررمضان (هرمزگان / بندر عباس) خریدار این محصول
  1402/5/18
  من شنیدم دعای شرف الشمس برای رزق و روزی تاثیر خوبی داره . تهیه کردم و منتظرم دستم برسه . ممنونم از سایت خیلی کامل تون
  آواتار
  رسول (لرستان / شول آباد)
  1402/5/17
  پیج شرف الشمس جدا ندارید ؟
  پیج جداگانه خیر - تنوع اصلی و کامل محصولات در سایت جواهربازار قابل مشاهده است.
  آواتار
  بهاره خندان (لرستان / کوهنانی) خریدار این محصول
  1402/5/16
  شرف الشمس به دست همگان است ولی اصلش فرق میکنه .من چند سال پیش شرف الشمس در کرج خریدم اما انرژی رو حس نمی کردم. انگشتر شرف الشمس سال 1401 که از شما خریدم خیلی حالمو خوب کرد. نمیگم معجزه کرد نه.ولی واقعا انرژی ازش میگیرم
  آواتار
  رویا تفکر (گلستان / کردکوی) خریدار این محصول
  1402/5/15
  حرز شرف الشمس چیست که اینقدر به ادم حال خوب میده. از وقتی انگشترم رسید دستم دلم نمیاد بزارمش کنار .خیلی خیلی دوسش دارم مرسی از جواهربازار
  آواتار
  مسعود سرادار (خراسان رضوی / تربت حیدریه) خریدار این محصول
  1402/5/14
  شرف شمس مشهد تهیه کردم از شما خیلی خوب بود.یه سوال دارم،نگینم رو بفرستم برام مدال بسازید ؟ شرف شمس خام سخته نگهداریش ومدال باشه خیلی بهتره
  سلام ، بله اگر نگین را از جواهربازار تهیه نمودید ، ساخت مدال انجام می‌شود . لطفا با پشتیبانی از طریق سوشال یا تلفن در تماس باشید:09155201768
  آواتار
  حکیمه خاقانی (فارس / لامرد) خریدار این محصول
  1402/5/13
  شرف.شمس من دستم رسید و ممنونم از خوش قولی تون.خیلی سریع تر از انتظار رسید بااینکه پست منطقه مون خیلی کند عمل میکنن . انرژیم چند برابر شد ممنونم مممنونم
  آواتار
  محبوبه ذاکری (اصفهان / طالخونچه) خریدار این محصول
  1402/5/12
  چه دعای روی سنگ شرف الشمس ارامش بخش و زیباست. از وقتی طلسم شرف الشمس رو تهیه کردم آرامش زیادی ازش دریافت میکنم
  آواتار
  میثم کریمی (البرز / نظرآباد)
  1402/5/11
  سنگ شرف شمس چه خاصیتی داره؟
  داخل مقاله به صورت کامل تر توضیح داده شده است اما اگر بخواهیم به چند مورد اشاره کنیم موارد زیر را میتوان در نظر گرفت :
  برآورده شدن حاجات و آرزوها
  دفع فقر
  رزق و روزی
  آواتار
  اسما نجابتی (سیستان و بلوچستان / قصرقند)
  1402/5/10
  اینکه شرف الشمس خرافه است یا واقعیت، میبایست به مراجع تقلید معتبر نظیر سخنان بهجت و آیت الله خامنه ای رجوع کرد.
  آواتار
  محمدمهدی یراغی (فارس / ممسنی)
  1402/5/8
  خیلی دنبال سنگ شرف الشمس یمنی اصل بودم...
  ولی نمیتوانستم به هر سایتی اعتماد کنم..
  سایت جواهربازار از بین دیگر فروشگاه ها نظرم را جلب کرد و خداروشکر از خریدم راضی هستم.
  خدارا شکر که راضی بودید. سپاس از اعتماد شما.
  آواتار
  اکرم توانا (خوزستان / قلعه‌تل) خریدار این محصول
  1402/5/7
  زمان شرف شمس 1401 من مشهد بودم و از شما خرید کردم و خیلی زود دستم رسید واقعا راضی هستم از خریدم.انشالله بزودی میخوام برای پسرم یدونه لوحة شرف الشمس سفارش بدم از سایت تون
  آواتار
  سید رحمان قاسمی (گلستان / فاضل آباد) خریدار این محصول
  1402/5/6
  طلسم شرف و شمس من به دستم رسید .تاثیر سنگ رو حس میکنم ممنونم از خوش قولی شما.اجرتون با سیدالشهدا
  آواتار
  سعید فاطمی (یزد / مهریز)
  1402/5/5
  شرف شمس نگین باشه بهتره یا انگشتر ؟
  همراه داشتن شرف الشمس توصیه شده ، اما اینکه به صورت نگین تک یا انگشتر یا ... استفاده کنید ، تفاوتی ندارد .
  آواتار
  حمیده برزگر (آذربایجان شرقی / قره آغاج) خریدار این محصول
  1402/5/4
  شرف شمس نی نی سایت سرچ کردم و به سایت شما رسیدم و خرید کردم و خیلی رضایت دارم از انگشترزیبایی که دستم رسید.مرسی
  آواتار
  اکرم شاه حسینی (کردستان / دهگلان)
  1402/5/3
  از جواهری *** شرف الشمس خریدم اما حس میکنم خوب جواب نگرفتم. امکان داره اصل نباشه ؟
  دوست عزیز ، نمی توان اینقدر راحت در مورد محصول فردی دیگر نظر داد که اصل بوده یا خیر.
  آواتار
  عادل رمزعلی (خوزستان / قلعه‌تل) خریدار این محصول
  1402/5/2
  چند روز قبل تسبیح شرف الشمس جید خریدم اما هنوز نرسیده
  چقدر زمان میبره ارسالش؟
  سلام وقت بخیر
  جهت پیگیری سفارشات با شماره 09155201768 تماس بگیرید.
  آواتار
  شاهین اقلیمی (اردبیل / نمین)
  1402/5/1
  عده ای میگویند رهبری نظر مستقیمی درباب شرف الشمس نداده اند
  اما به نظر بنده درباره شرف شمس نظر خامنه ای را میتوان مثبت تلقی کرد
  زیرا ایشان خودشان انگشتر شرف الشمس در دست دارند.
  آواتار
  سجاد ولی نعمت (خراسان جنوبی / بیرجند)
  1402/5/1
  انگار تاریخ نوزدهم فروردین و شرف الشمس به هم گره خورده است.
  هر سال این تاریخ من را به یاد پدرم میدازد که انگشتر درشتی با نگین شرف الشمس در دست داشتند.
  آواتار
  بهاره کیانی
  1402/4/31
  خیلی برام سوال شده بود که شرف شمس یعنی چه و تو زندگی به چه دردی میخوره ممنون بابت اطلاعات مفیدتون
  آواتار
  سحر عطایی (کرمان / ارزوئیه)
  1402/4/20
  به نظر شما شرف الشمس سبز وجود دارد یا نه؟
  خیر شرف الشمس بر روی نگین های زرد رنگ حکاکی می‌شود.
  آواتار
  ابوذر راستگو (گیلان / کوچصفهان)
  1402/4/19
  شرف الشمس واقعا چیست؟ علت این محبوبیت و معجزه از کجاست
  خداوند چقدر معجزه و عجایب در این دنیا قرار داده که فهم آن برای انسان دشوار است.
  آواتار
  ارش خسروی (سمنان / آرادان)
  1402/4/18
  انگشتر شرف شمس بزرگ و درشتی برای پدرم میخواستم که لوکس و بی همتا باشد چه مدلهایی پیشنهاد میدهید
  از طریق لینک زیر نمونه های لوکس انگشتر شرف الشمس را مشاهده نمایید.

  https://www.javaherbazar.com/advSearch/انگشتر-شرف-الشمس-گران/
  آواتار
  امیر بهرام (البرز / حصارک) خریدار این محصول
  1402/4/17
  شرف شمس حجر زرد رنگ پر انرژی ای است که به عقیده من انرژی خورشد را به طور مستقیم به ما انتقال میدهد.
  آواتار
  سعید غلامرضایی (سیستان و بلوچستان / نیکشهر) خریدار این محصول
  1402/4/16
  من از سایت شما انگشتر شرف الشمس خریدم ولی چرا شرف الشمس سیاه میشود و بعد از مدتی از نو بودنش کاسته میشود
  انگشترهای نقره به مروز زمان در اثر استفاده و مجاورت هوا اکسید می‌شوند .می‌توانید با استفاده از محلول نقره پاک کن و دستمال نقره دوباره آنها را براق و تمیز نمایید.
  آواتار
  قادر اذری (مازندران / نور) خریدار این محصول
  1402/4/15
  قیمت شرف شمس نقره در سایت شما با توجه به نوسانات بازار خیلی مناسبه
  خوبه که در این گرونی ها به فکر مردم هستید و خرید را برای همه راحت تر میکنید.
  نظر لطف شماست. جواهربازار این تضمین را به مشتریان عزیز می‌دهد که با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت محصول مورد نظر خود را به راحتی تهیه نمایند.
  آواتار
  آواز صامدی (بوشهر / جم)
  1402/4/14
  لطفا به من بگویید لوح شرف الشمس چیست و چطور کار میکند.
  لوح شرف الشمس همان ذکر شرف الشمس بر روی نگین زرد رنگ است. البته این ذکر می‌تواند بر روی تکه ای فلز از جنس برنج یا نقره یا سایر فلزات نیز حکاکی شود.
  آواتار
  ترانه بیگی (خراسان شمالی / گرمه)
  1402/4/13
  شرف شمس و خواص سوپر نچرالش از قرن ها پیش اثبات شده دیگه جای هیچ گونه شکی نیست.
  آواتار
  حمید قشقایی (بوشهر / جم)
  1402/4/12
  سلام عذرخواهی میکنم سوالم این است که تاریخ جدید شرف الشمس کی هست و دوباره کی فرصت حکاکی این ذکر پیش میاید؟
  هر سال در تاریخ 19 فروردین حکاکی شرف الشمس آغاز می‌گردد.
  آواتار
  مهلقا نهبندانی (اصفهان / خمینی شهر)
  1402/4/11
  تاریخچه شرف الشمس را مطالعه کردم که به دوران حضرت علی مربوط است .ایشان در جنگی از این ذکر رونمایی کرده و فرمودند که سبب پیروزی است.
  آواتار
  الناز قاری (آذربایجان غربی / چهاربرج)
  1402/4/10
  از این دعای شرف شمس حدیث های زیادی به گوشم خورده که خواص فراوانی دارد
  به جهت افزایش روزی از انگشتر شرف الشمس استفاده میکنم
  آواتار
  علی مرادی (خراسان رضوی / بجستان)
  1402/4/9
  دعای شرف الشمس متن عجیب و ماورالطبیعی داره حتی نگاه کردن به آن انرژی ایجاد میکند.
  آواتار
  ابوالفضل دریادل (سیستان و بلوچستان / سرباز)
  1402/4/8
  سوال داشتم اینکه ایا شرف الشمس صحت دارد و این مطالبی که گفتید درباره خواص شرف الشمس واقعا حقیقت دارد ؟
  درباره صحت شرف الشمس ویدئو حجت الاسلام محمد اخوان را در مقاله قرار دادیم ایشان توضیحاتی در این باره ارائه کرده‌اند.
  آواتار
  قاسم بهروزی (هرمزگان / انگهران)
  1402/4/7
  سلام ببخشید این شرف الشمس هفت در هفت چه فرقی با شرف الشمسی که بدون جدول است دارد
  جدول هفت در هفت مربوط به ذکر هفت شرف می‌باشد که با دعای شرف الشمس متفاوت است.
  آواتار
  مینا بختیاری (کرمان / بافت)
  1402/4/6
  با عرض سلام همه محصولات جواهر بازار عالی است ومخصوصا دعای شرف شمس و حرز امام جواد و چهارده معصوم ممنون از همگی افرادی که این دعاها را همراه با
  رعایت آداب و در ساعت سعد
  می نویسند
  آواتار
  هانیه درگزی (کهگیلویه و بویراحمد / دهدشت)
  1402/2/28
  شرف شمس دعا و ذکر ارزشمندیه که همیشه از ثمراتش در زندگیم دیدم
  آواتار
  هادی رهنما (اردبیل / مشگین شهر)
  1402/2/27
  سلام و درود.
  ایا شرف شمس جن دارد؟ منظورم موکل دار بودن سنگ شرف الشمس است
  سلام.خیر هر گونه ادعایی تحت عنوان موکل دار بودن محصولات مختلف، کذب محض است.
  آواتار
  مهمان (کرمان / کوهبنان )
  1402/2/26
  شرف الشمس معنی بزرگی و بلند مرتبگی خورشید را میدهد شاید به این خاطر است که بر روی جسمی زرد رنگ که نماینده خورشید است حکاکی میشود.
  آواتار
  نغمه راوری (سمنان / بسطام)
  1402/2/25
  شرف الشمس حرز فوق العاده ای هست . از سایت شما گوشواره شرف الشمس خریدم خدا میدونه که همیشه گوشم میکنم و حس خوب دارم.
  آواتار
  مجید دانایی (آذربایجان شرقی / کندوان)
  1402/2/24
  دنبال انگشتر شرف الشمس قرمز در سایت شما میگشتم چقدر زیبا و خوش طرح هستند
  آواتار
  مهناز گیلانی (خراسان رضوی / طرقبه)
  1402/2/23
  سرویس شرف.الشمس که سفارش دادم را تحویل گرفتم چقدررر خوش رنگ و دل نشینه
  آواتار
  رایان نعمتی (لرستان / چغابل) خریدار این محصول
  1402/2/22
  تسبیحی از شما خریدم که روی نگینش شرف الشمس نوشته شده و من اصلا اطلاعی نداشتم.البته که خیلی خوشحال شدم از این موضوع
  آواتار
  یعقوب ابوذری (خراسان جنوبی / نیمبلوک)
  1402/2/21
  انگشتر شرف الشمس زرد من هم رسید بینهایت زیبا بود ممنون از شما
  آواتار
  عفت مغفوری (مازندران / ایزدشهر)
  1402/2/20
  اسم شرف الشمس همیشه از قدیم به گوشم خورده بود اما اینکه سنگ شرف شمس چیست و به چه کاری میاد خیلی درباره اش چیزی نمیدونستم
  آواتار
  بهروز طیبی (مرکزی / فراهان) خریدار این محصول
  1402/2/19
  خیلی وقت پیش از جواهربازار انگشتر شرف شمس ضابطی تهیه کردم فوق العاده با کیفیت بود
  آواتار
  نصرالله بخشی (سیستان و بلوچستان / گلشن)
  1402/2/18
  من خودم طلسم شرف شمس روی کاغذ نوشتم و داخل کیفم گذاشتم
  آواتار
  زهره کریمی (تهران / ورامین) خریدار این محصول
  1402/2/17
  مدال شرف الشمس نارنجی پرتقالی خریدم بسیاااار خوشرنگ و زیبا بود
  آواتار
  قاضی پور (بوشهر / گناوه)
  1402/2/16
  سلام ببخشید لوح شرف شمس چیست آیا منظور همان نگین است؟
  منظور از لوح قطعه ای فلزی از جنس مس یا برنج یا نقره میباشد که اذکار مختلف بر روی آن حکاکی میشوند.
  آواتار
  حمید نجفی (گیلان / لوشان)
  1402/2/15
  شرف شمس طلسم بسیار قوی و تاثیرگذاری هست رزق و روزی زیادی برایم ب ارمغان اورده
  آواتار
  سمیرا لاحوتی (اصفهان / ورزنه)
  1402/2/14
  اینکه شرف الشمس واقعیت یا خرافات است رو بهش کار ندارم برای من که خوش یمن بود.
  آواتار
  جغتایی (مازندران / بهشهر)
  1402/2/13
  شرف شمس موکل دار میخوام موجوده؟
  خیر هیچ محصولی تحت عنوان موکل دار در جواهربازار به فروش نمی‌رسد.
  آواتار
  مهمان (خراسان رضوی / تربت جام)
  1402/2/12
  چگونه دعای شرف الشمس را بنویسیم که خواصیتش عوض نشه و درست باشه
  برای نوشتن تمامی حرز ها می‌بایست توسط شخص مطمئن و با رعایت کامل آداب انجام گیرد.
  آواتار
  صبوری (مازندران / رامسر)
  1402/2/11
  چه جالب نمیدونستم شرف الشمس زمان نوشتن بخصوصی داره
  آواتار
  صادق اردکانی (خوزستان / ایذه)
  1402/2/10
  شرف الشمس و 19 فروردین حس یه روز بسیار مقدس و مهم به من میدهد انگار خد اوند در این روز به ما آدم ها نزدکیتر میشود.
  آواتار
  سیما انگیزش (لرستان / نورآباد دلفان) خریدار این محصول
  1402/2/9
  دعای شرف الشمس روی عقیق یمنی خریدم خیلی زیبا و منحصر به فرد بود مرسی از شما
  آواتار
  سپهر خرسند (چهارمحال بختیاری / کوهرنگ) خریدار این محصول
  1402/2/8
  برای خرید شرف الشمس فروشگاه شما اعتماد منو بیشتر جلب کرد .تنوعا زیادی که از سنگ های شرف الشمس دارین خیلی دوسداشتم.
  موفق باشید.
  آواتار
  مهمان (مرکزی / شازند)
  1402/2/7
  انگشتر شرف الشمس در خواب هم دستم میکنم از بس دوسش دارم
  آواتار
  نسرین حجازی (قزوین / قزوین)
  1402/2/6
  روز 19 فروردین و شرف الشمس روز بسیار مبارکی هست و انرژی فوق العاده ای داره.
  آواتار
  مسعود ثنایی (خراسان رضوی / کاشمر)
  1402/2/5
  شرف الشمس فیروزه یا سنگ های دیگه هم داره؟
  اصولا شرف الشمس بر روی جسم زرد رنگ مانند سنگ عقیق حکاکی می‌شود.
  آواتار
  سهیل اشجع (کرمان / انار)
  1402/2/4
  باور کنید دعای شرف الشمس جادو میکنه
  اگر مثل من بهش ایمان داشته باشید به حرفم میرسید...
  آواتار
  ابراهیم نظری نژاد (فارس / بیضاء)
  1402/2/3
  سلام قیمت شرف الشمس ضابطی چقدره و اینکه اگه سفارش بدیم چند روز تایم میبره
  سلام وقت بخیر. دوست عزیز برای دریافت راهنمایی جهت سفارش محصول و استعلام قیمت با شماره پشتیبانی 09155201768 تماس حاصل نمایید.
  آواتار
  بهرام دارابی (یزد / زارچ)
  1402/2/2
  شرف الشمس حجر بسیار با ارزشی است بنده هر سال این ذکر با ارزش را تمدید میکنم
  آواتار
  مینو شرفی (البرز / گلشهر)
  1402/2/1
  مدال شرف الشمس کوچک و ظریف چی دارین
  آواتار
  هنگامه ولدبیگی (اصفهان / دهق)
  1402/1/31
  خیلی خوشحالم که امسال شرف الشمس فروردین رو تونستم ثبت نام کنم
  آواتار
  سعید کاشانی (فارس / فراشبند)
  1402/1/30
  سلام شرف شمس کی هست امسال وقتش تموم شده؟
  تاریخ حکاکی شرف الشمس 19 فروردین هر سال می‌باشد .
  آواتار
  مریم مولایی (کرمان / ماهان)
  1402/1/29
  خیلی شنیده بودم دربارش اما نمیدونستم حرز شرف شمس چیست که شما کامل توی این مقاله توضیح دادین.
  آواتار
  زری پاکدوست (تهران / پیشوا)
  1402/1/28
  شرف شمس طلا هم کاش داشتین
  آواتار
  مراد پورولدزاده (زنجان / صائین قلعه)
  1402/1/27
  شرف شمس در علوم غریبه آمده است
  برای همین خواص جادویی دارد
  واقعا شگفت انگیز نیست؟؟
  آواتار
  محمد مهدی نیازی (همدان / درگزین)
  1402/1/26
  دوستان شرف الشمس معتبر است و حقیقت دارد اصلا شک نکنید که شک و تردید به خدا بزرگترین گناه است.
  آواتار
  فروهر (البرز / چهارباغ)
  1402/1/25
  داستان شرف الشمس بهایی رو خوندم خیلی جالب بود حتما بخونید.
  آواتار
  اسفندیار ملکی (فارس / مهر) خریدار این محصول
  1402/1/24
  انگشتر شرف الشمس رهبری اقای خودم سرورم بلخره تونستم بخرمش خیلی ذوق دارم
  خدایا شکرت
  انشالله به سلامتی استفاده کنید.
  آواتار
  سینا بیرجندی (سمنان / ایوانکی) خریدار این محصول
  1402/1/23
  من هم برای دعای شرف شمس 19 فروردین امسال ثبت نام کردم و بدستم رسید خیلی ممنون عالی بود
  بسیار عالی مبارکتون باشه جناب بیرجندی.
  آواتار
  حمید کامل (خوزستان / باغ ملک)
  1402/1/22
  بلخره انگشتر شرف الشمس خامنه ای خریدم با تشکر از جواهربازار و سایت خوبش
  آواتار
  سجاد تنومند (خوزستان / ایرانشهر)
  1402/1/21
  انگشتر شرف الشمس کهنه میخوام دارین؟
  لطفا با واحد پشتیبانی 09155201768 تماس بگیرید.
  آواتار
  سپهر البرزی (مازندران / سلمانشهر)
  1402/1/20
  سلام.
  یاقوت شرف الشمس هم دارین؟؟؟
  خیر. ذکر شرف الشمس بر روی جسم زرد رنگ مانند سنگ عقیق زرد حکاکی می‌شود.
  آواتار
  سپیده (زنجان / هیدج )
  1402/1/19
  متن دعای شرف الشمس 19 فروردین خیلی شگفت انگیزه ادم از بزرگی این دنیا حیرت میکنه
  آواتار
  نیما (فارس / قیروکارزین)
  1402/1/18
  جدول هفت در هفت شرف الشمس همان ذکر هفت شرف است؟
  ذکر هفت شرف دارای جدول هفت در هفت بوده که مزین به اسامی خداوند میباشد.
  آواتار
  زهره بیعانی (البرز / تنکمان) خریدار این محصول
  1402/1/17
  همیشه همه جا از خواص سنگ شرف شمس زرد شنیده بودم خیلی دلم میخواست یکی داشته باشم همین دیروز مدال شرف لشمس سفارش دادم
  آواتار
  مهمان (خوزستان / الوان)
  1402/1/16
  سلام ببخشید سوالی داشتم به نظر شما بهترین شرف شمس مال کجاست؟
  از نظر خواص تفاوتی ندارد که دعای شرف الشمس بر روی چه سنگی با چه معدنی انجام شود تنها از نظر خواص سنگ درمانی ممکن است تفاوت داشته باشد.
  آواتار
  مهدیه شعبان نژاد (چهارمحال بختیاری / بن)
  1402/1/15
  انگشتر شرف الشمس طلا دارم به نظرتون نقره بگیرم بهتره؟
  تغییر جنس فریم انگشتر تفاوتی در خواص شرف الشمس وارد نمی‌کند تنها از نظر خواص فریم متفاوت است.
  آواتار
  راحله نعمتی (زنجان / خدا بنده)
  1402/1/14
  از ثواب شرف الشمس و خواص بی نظیری که داره همیشه استفاده میکنم خدا خیرتون بده بابت محصولات خوبی که عرضه میکنید.
  آواتار
  حسین جنتی
  1402/1/13
  سلام ممنون همه چیز عالی دمتون گرم عزیزان
  آواتار
  ستوده (سمنان / سمنان) خریدار این محصول
  1401/12/26
  برای خرید شرف شمس اصل فقط به سایت شما اطمینان کامل دارم .خدا قوت و اجرتون با پروردگار
  آواتار
  زهره بلبلبان (مازندران / رویان)
  1401/12/23
  قیمت شرف الشمس زنانه چند است؟
  بفرمایید دقیقا چه محصولی از شرف الشمس ها مد نظر دارید تا دقیق تر راهنمایی کنیم.
  آواتار
  معین یاقوتی (فارس / پاسارگاد)
  1401/12/22
  تاریخ دقیق شرف شمس چه روزی است میخوام سفارش بدم
  شرف الشمس در روز 19 فروردین هر سال با رعایت آداب حکاکی می‌شود.
  آواتار
  شاپور رفیعی (کرمان / چترود) خریدار این محصول
  1401/12/21
  شرف الشمس یمنی اصل میخوام چنده
  مدل های متنوعی از محصولات با نگین عقیق یمنی و حکاکی شرف الشمس موجود است. می‌توانید جهت راهنمایی بیشتر با شماره های پشتیبانی با همکاران در تماس باشید.
  آواتار
  هرمز (کرمانشاه / کرند غرب) خریدار این محصول
  1401/12/20
  انگشتر شرف الشمس چهار چنگ خریدم خیلی خیلی جذاب بود همه ازم میپرسیدن از کجا خریدم دست شما درد نکنه عالی بود
  مبارکتون باشه دوست عزیز.
  آواتار
  هانیه ربیعی (سیستان و بلوچستان / گلشن)
  1401/12/19
  از شرف شمس خواص خیلی زیادی گفته شده ولی به نظرم معروف ترینشون همین افزایش رزق و روزی باشه
  آواتار
  سروش عباسی (لرستان / نورآباد دلفان)
  1401/12/18
  زمان حکاکی شرف الشمس ساعت بسیار مبارکی برای انجام امور معنوی است انشالله خدا قسمت ما هم بکند
  آواتار
  اصغر گلپایگانی (بوشهر / آبپخش)
  1401/12/17
  لطفا سال جدید امکان ارائه شرف الشمس استاد ضابطی را فراهم کنید ممنون
  در صورت امکان چشم.
  آواتار
  امین سرودی (تهران / کن)
  1401/12/16
  سلام من شرف الشمس خط سید عباس ضابطی رو میخوام امکانش هست ایشون حکاکی سال جدید رو انجام بدن
  در قسمت توضیحات سفارش این مورد را ذکر کنید در صورت امکان انجام می‌شود.
  آواتار
  یگانه جمالی (خوزستان / هندیجان) خریدار این محصول
  1401/12/16
  از جواهربازار شرف شمس خریدم ایا نیاز دوباره روی حکاکی قبلی شرف الشمس جدید حکاکی بشه؟
  خیر شرف الشمس نیازی به تمدید ندارد.
  آواتار
  سارا
  1401/12/15
  سلام برای شرف شمس 1402کی ثبت نام دارید؟
  سلام ؛ از بین محصولات شرف الشمس سایت جواهربازار ؛ محصول دلخواه خود را ثبت سفارش نمایید ، در قسمت توضیحات درج‌کنید شرف الشمس 1402 ، حکاکی شرف الشمس به صورت رایگان انجام می شود و بعد از حکاکی ، ارسال می گردد .
  آواتار
  نوید بهروزیان (زنجان / سلطانیه)
  1401/12/6
  شکل شرف الشمس و این حروف رمزی که داخلش هست واقعا شگفتی خلقت رو نشون میده
  آواتار
  سیروس بهجتی (خراسان رضوی / جوین)
  1401/12/5
  مدال شرف الشمس چه خاصیتی دارد ایا تاثیر انگشتر شرف الشمس بیشتر است؟
  تمام محصولاتی که دارای حکاکی شرف الشمس هستند از نظر خواص با هم یکسان بوده و هر خواصی که در باب شرف الشمس بیان شده ، در این محصولات وجود دارد.
  آواتار
  محمود غزاغستانی (آذربایجان شرقی / کندوان)
  1401/12/4
  چله فرشتگان شرف الشمس حقیقت داره و اینکه به چه دردی میخوره؟
  در برخی منابع گفته شده چله فرشتگان شرف الشمس جهت مراقبه و درخواست کمک های معنوی و مادی از فرشتگان شرف الشمس می‌باشد. بهتر است جهت کسب اطلاعات بیشتر به مرجع تقلید خود مراجعه نمایید.
  آواتار
  حسن نصرتی (کهگیلویه و بویراحمد / سوق)
  1401/12/3
  انگشتر شرف شمس رهبری حس خیلی خوبی بهم میده احساس نزدیکی با اقای خودم حضرت خامنه ای میکنم واقعا حس عجیبیه...
  آواتار
  حمیده یوسفی (مرکزی / نیم‌ور)
  1401/12/2
  درباره ضرر شرف الشمس و اینکه ممکنه اسیب زا باشه یه چیزایی شنیدم ایا حقیقت داره؟
  اینکه مضرات سنگ شرف الشمس وجود دارد یا خیر منبع علمی و دینی معتبری آن را تایید نکرده چرا که شرف الشمس در واقع اسامی خداوند متعال می‌باشد و چه بسا که گره های بسیاری از مشکلات را می‌گشاید و اسلام همواره به فواید گرانقدر شرف الشمس توصیه کرده است.
  آواتار
  زینب پرستویی (آذربایجان شرقی / هادیشهر)
  1401/12/1
  به نظرتون استفاده از شرف شمس در بارداری باعث محافظت از جنین و مادر میشه؟
  در حالت کلی استفاده از شرف الشمس جهت محافظت از بلایا و در امان ماندن از شر بسیار توصیه شده است.
  آواتار
  یاسر یاری (هرمزگان / پارسیان)
  1401/11/30
  من مونده بودم که شرف شمس برای چی خوبه که اینقد همه ازش حرف میزنن چقدر جالب و حیرت انگیز بود.
  آواتار
  سودابه نصیرنیا (فارس / داراب)
  1401/11/29
  جواهربازار شرف الشمس های زیبایی داره من هر ساله خرید میکنم و منظرم که نمونه های جدید کی شارژ میشن.
  آواتار
  آرش حقانی (بوشهر / بندر ریگ)
  1401/11/28
  جدول شرف شمس واقعا حیرت انگیزه چطور این حروف الهی به صورت رمز نقش بسته و این حجم از شگفتی را در علوم غریبه پدید اورده
  آواتار
  سید هادی طباطبایی (اصفهان / مبارکه) خریدار این محصول
  1401/11/27
  چند سال پیش انگشتر شرف الشمس سید عباس ضابطی ر از فرلوشگاه جواهربازار خریدم کیفیتش عالیه هنوزم مثل روز اولش مونده
  آواتار
  سمانه ولایتی (آذربایجان غربی / شاهین دژ)
  1401/11/26
  انگشتر شرف الشمس قدیمی هم دارین؟ من خواهانش هستم
  آواتار
  هستی پایانی (یزد / هرات)
  1401/11/25
  ایا نیازه قبل نوشتن شرف الشمس نماز خونده بشه؟
  بله قبل از انجام نوشتن شرف الشمس باید دو رکعت نماز مانند نماز صبح به جای آورید.
  آواتار
  صادق اکبری (آذربایجان شرقی / مراغه)
  1401/11/24
  یه فروشگاهی قیمت سنگ شرف الشمس یمنی رو خیلی زیاد گفته بود در حالی که همون سنگ رو در سایت جواهربازار با قیمتی عادلانه تر دیده بودم.واقعا درجه یک هستین.
  آواتار
  هاشم ایزانلو (یزد / اشکذر)
  1401/11/23
  پس تفاوت عقیق زرد و شرف الشمس در اینه که عقیق زرد یکی از سنگ های معدنیه ولی شرف الشمس ذکری هست که روی این سنگ نوشته میشه.
  آواتار
  چمرانی (لرستان / کوهنانی)
  1401/11/22
  سوالی برام پیش آمده این که شرف الشمس چقدر اعتبار دارد؟ آیا نیازه که هر سال تمدید شود؟
  خیر نیازی به تمدید مجدد شرف الشمس نیست.
  آواتار
  یونس حاجیان (خراسان جنوبی / بشرویه)
  1401/11/21
  قبل از خواندن این مقاله تصور غلطی از دعای شرف و شمس داشتم.فکر میکردم شرف الشمس همان عقیق است که کاملا در گمراهی به سر میبردم.
  آواتار
  کوثر نصری (تهران / چهار دانگه) خریدار این محصول
  1401/11/20
  سال پیش از شما انگشتر شرف الشمس نقره خریدم بسیار زیبا بود هنوز استفاده میکنم
  آواتار
  نسرین کمالی (تهران / دماوند)
  1401/11/19
  سلام سال جدید هم 19 فروردین شرف الشمس ثبت نام میکنید؟
  سلام بله زمان ثبت نام شرف الشمس را از طریق سایت اعلام می‌کنیم.
  آواتار
  طیبی (قزوین / ضیاء آباد)
  1401/11/18
  برای من هم سوال بود شرف شمس چه روزیه و دقیقا چه کاری انجام میشه .مطالب خوب بود
  آواتار
  سمیه ارمنی (تهران / ملارد)
  1401/11/16
  حروف دعای شرف الشمس برای من خیلی جالبه که به صورت رمزی نوشته میشه
  آواتار
  هادی آسرایی (مرکزی / ساوه)
  1401/11/15
  انگشتر شرف شمس رهبر هم دارین؟
  بله برای مشاهده روی لینک کلیک کنید.

  https://www.javaherbazar.com/advSearch/رهبری/
  آواتار
  امیر طالبی (اصفهان / اصفهان)
  1401/11/14
  سلام خسته نباشید من یه شرف الشمس میخاستم فقط موندم باید حتما به نام خودمون باشه؟؟ چجوریه یعنی الان باید بخرم یا صبر کنم تا قبل 19 فروردین ؟؟ میشه در مورد اینکه به نام باشه یا نه توضیح بدید؟
  بله نگین های فعلی و موجود در روز 19 فروردین با آداب کامل حکاکی شده و آماده برای سفارش و خرید هستند . در سند اصلی شرف الشمس نیامده که باید به نام شود و هیچ الزامی به این کار نیست .
  هیچ محدودیتی برای زمان خرید شما وجود ندارد و هیچ تفاوتی نیز با خرید در 19 فرورین ندارد . آداب حکاکی کاملا رعایت شده است .
  آواتار
  مجید (البرز / گلشهر)
  1401/9/12
  از جادوی شرف شمس نمیشه غافل شد هیچ ذکری اندازه شرف الشمس مقدس نیست برام.
  آواتار
  مینا آخوندی (خوزستان / باغ ملک) خریدار این محصول
  1401/9/11
  انگشتر شرف الشمس عقیق یمنی برای روز مرد میخواستم که نگینش گرد باشه خیییلیی مدل هاتون شیکه بلخره تونستم یکی پیدا کنم از بین اون همه جذاب
  آواتار
  مهدیه خدابخشی (تهران / جاجرود)
  1401/9/10
  تنوع انگشتر شرف شمس زنانه نقره در جوهربازار اینقد کامل و زیاده که موندم کدومو انتخاب کنم یکی از یکی قشنگ تر
  نظر لطف شماست سرکارخانم خدابخشی عزیز.
  آواتار
  جواد کامل (کرمانشاه / کوزه گران)
  1401/9/9
  لطفا توضیح دهید چگونه سنگ شرف شمس را شارژ کنیم که مجدد خواص خود را داشته باشد.
  نیازی به تمدید و شارژ مجدد شراف الشمس نیست خواص خود را از دست نمی‌دهد.
  آواتار
  منصور اعلم پور (فارس / خنج)
  1401/9/8
  روز خوش من انگشتر شرف الشمس گرد با حکاکی و من یتق الله میخوام چجوری سفارش بدم که سریع دستم برسه عجله دارم
  سلام روز بخیر می‌توانید نحوه ارسال سفارش را پست هوایی یا ترمینال انتخاب کنید که سریع ترین راه ارسال است.
  آواتار
  مقبول مهران (اصفهان / فولاد شهر)
  1401/9/7
  شرف الشمس موکل دار را طالب هستم چگونه می‌توان خرید کنم؟
  چیزی به عنوان سنگ موکل دار وجود ندارد و صرفا این‌ها عناوینی هستند که اشخاص کلاه بردار به سنگ ها و محصولات مختلف نسبت می‌دهند.
  آواتار
  آذین همتی (خراسان رضوی / مشهد)
  1401/9/6
  آیا خواص عقیق زرد شرف الشمس برای متولدین ماههای مختلف یکسانه؟
  شرف الشمس ذکری ارزشمند است که بر روی سنگ عقیق حکاکی می‌شود و محدود به ماه خاصی نمی‌شود می‌توانید با خیال راحت از آن استفاده نمایید.
  آواتار
  سیده آمنه طباطبایی (کرمانشاه / کنگاور)
  1401/9/5
  به مناسبت روز زن تسبیح سنگ شرف الشمس برای مادرم خریدم بسیار خوش رنگ و زیباست ممنون از جواهربازار.
  مبارکتون باشه سرکارخانم طباطبایی عزیز.
  آواتار
  علیرضا بختیاری (مازندران / نوشهر)
  1401/9/4
  دستبند شرف الشمس زنانه چی دارین میخوام برای روز مادر سفارش بدم
  از طریق لینک زیر می‌توانید مدل های مختلف دستبند شرف الشمس زنانه را مشاهده نمایید.

  https://www.javaherbazar.com/advSearch/دستبند-شرف-الشمس/
  آواتار
  سلیمان سنجری (گلستان / مراوه تپه) خریدار این محصول
  1401/9/3
  انگشتر شرف و شمس طرح دست دلبر خریدم بینهایت دلنشین و خوش ساخت بود سپاس بی کران از مجموعه جواهربازار.
  آواتار
  ملیحه بخشنده (مازندران / بابل)
  1401/9/2
  من یه انگشتر شرف شمس زنانه طلا دارم آیا شرف الشمس باید فقط روی رکاب نقره باشه؟
  خیر. نگین عقیق با حکاکی شرف الشمس را می‌توانید روی هر رکابی استفاده کنید. مهم ذکر شرف الشمس است که می‌بایست روی جسم زرد رنگ حکاکی شود.
  آواتار
  خسرو نیرومند (اصفهان / بوئین و میاندشت)
  1401/9/1
  شرف شمس حکاکی بی نظیریه با اون همه خاصیت که برای رزق و روزی داره همیشه داخل کیفم نگه میدارم.
  آواتار
  ذکیه باقرنژاد (سیستان و بلوچستان / زاهدان)
  1401/8/30
  انگشتر عقیق و شرف شمس همیشه باهمن همه جا با هم شنیده میشن برای همین معمولا همه به اشتباه فکر میکنن شرف الشمس سنگه
  آواتار
  زهرا احمد مقدم (کرمان / جیرفت)
  1401/8/29
  ماه پیش تسبیح شرف الشمس 101 دانه خریدم هر وقت باهاش ذکر میگم آرامش میگیرم دست شما دردنکنه.
  آواتار
  شهیاد میرعبادی (هرمزگان / کیش)
  1401/8/28
  سوالی ذهنم را مشغول کرده این که شرف شمس در کدام دست باید باشد که بهتر عمل کند
  تفاوتی ندارد که در کدام دست باشد .میتوانید شرف الشمس را به صورت انگشتر یا مدال و هر محصول دیگری استفاده کرده و از خواص بی‌نظیر آن بهره‌مند گردید.
  آواتار
  کوثر فرهادی (خوزستان / رامشیر)
  1401/8/27
  سلام حلقه شرف الشمس زنانه و مردانه میخواستم که به صورت ست باشه و برای حلقه ازدواجی مناسب باشه لطفا موجود بفرمایید.
  سلام . حلقه ازدواج عقیق زرد در سایت موجود می‌باشد. در صورت تمایل امکان حکاکی شرف الشمس بر روی این حلقه ها نیز انجام می‌شود.
  آواتار
  میثم ابوبکری (فارس / مهر)
  1401/8/26
  انگشتر شرف شمس قدیمی دارم برای فروش شما خریدار هستین؟
  خیر متاسفانه خرید نداریم.
  آواتار
  اکبر فرشادجو (گیلان / طالب آباد)
  1401/8/25
  واقعا شرف الشمس خواص بی نظیری داره. چیزیه که اثبات شده هستش و همه مسلمونا قبولش دارن
  آواتار
  نرجس سلطانی (سیستان و بلوچستان / نیکشهر)
  1401/8/24
  میشه توضیح بدین چگونه به فرشتگان شرف شمس نامه بنویسیم؟
  در اسناد شرف الشمس چنین موضوعی درج نشده دوست عزیز.
  آواتار
  تکتم لاریجانی (خراسان جنوبی / نیمبلوک)
  1401/8/23
  میخوام خودم دعای شرف الشمس برای رزق و روزی را با گلاب و زعفران روی کاغذ بنویسم آدابش همینایی بود که نوشته بودین؟
  بله در مقاله راجع به آداب نوشتن شرف الشمس توضیح داده شده است.
  آواتار
  سوران قبادی (گلستان / مینو دشت)
  1401/8/22
  شرف الشمس حکاکی شده روی تسبیح میخواستم چجوری میتونم خرید کنم
  لینک تسبیح های شرف الشمس موجود :

  https://www.javaherbazar.com/advSearch/تسبیح-شرف-الشمس/
  آواتار
  محمد جواد (اردبیل / خلخال)
  1401/8/21
  انگشتر شرف الشمس طرح رهبری موجوده؟ خیلی دنبالشم تورخدا بیارین حتما
  سلام بله در سایت موجود است.

  https://www.javaherbazar.com/advSearch/63378/
  آواتار
  سعیده نیکبخت (بوشهر / دشتستان)
  1401/8/20
  آیا شرف الشمس دعا یا طلسم است؟
  شرف الشمس ذکری ارزشمند می‌باشد که بر روی جسم زرد رنگ در ساعت و روز خاصی حکاکی می‌شود که دارای خواص بی نظیری می‌باشد.
  آواتار
  امیرحسین طالقانی (تهران / پرند) خریدار این محصول
  1401/8/18
  سلام شما حرز شرف الشمس روی کاغذ با گلاب و زعفران هم مینویسید؟
  سلام وقت بخیر. جهت راهنمایی با واحد پشتیبانی از طریق تماس، پیامک و ایتا یا سروش در ارتباط باشید.
  آواتار
  زهره اسماعیلی (فارس / لارستان) خریدار این محصول
  1401/8/17
  از خواص انگشتر عقیق و شرف الشمس درباره رزق و روزی خیلی مطالب شنیدم تصمیم گرفتم یکی سفارش بدم
  آواتار
  محسن اکرمی (بوشهر / گناوه) خریدار این محصول
  1401/8/16
  سلام و ارادت بنده پارسال از جواهربازار انگشتر شرف شمس خرید کردم ایا امسال هم نیاز به تمدید دارد یا خیر
  خیر نیازی به تمدید نیست. موضوع شارژ فقط مختص به سنگ هایقیمتی می‌باشد.
  آواتار
  کمال مشهدی (کرمانشاه / سر پل ذهاب)
  1401/8/15
  شنیدم خواص شرف شمس یمنی بیشتره ینی اینجوری هم از خواص شرف الشمس بهره مند میشیم هم از خواص عقیق یمن
  آواتار
  مهران بخشی (یزد / میبد)
  1401/8/14
  میخواستم بدونم شرف الشمس اعمال مخصوصی داره؟
  خیر نیازی به انجام اعمال خاصی نیست مگر اینکه قصد حکاکی یا نگارش ذکر شرف الشمس را داشته باشید.
  آواتار
  رستم همتی (خراسان رضوی / خلیل آباد)
  1401/8/13
  سلام روز بخیر انگشتر شرف الشمس جواهربازار خیلی زیباست چندین نمونه مد نظرم دارم انشالله یکیشو انتخاب میکنم میخرم
  آواتار
  زینب غفوری (کرمان / ارزوئیه)
  1401/8/12
  سوالی ذهنم رو درگیر کرده که انگشتر شرف الشمس بهتر است یا عقیق لطفا راهنماییم کنین
  آواتار
  مبین (زنجان / ایجرود)
  1401/8/11
  جدول دعای شرف شمس خیلی برام جالبه وقتی بهش نگاه میکنم معنی معجزه و بزرگی خدا رو بهتر درک میکنم
  آواتار
  صادق نیا (چهارمحال بختیاری / وردنجان)
  1401/8/10
  سلام و خدا قوت خدمت دوستان گرامی در مجموعه هنرمند جواهر بازار . یک جفت گوشواره شرف الشمس با نگین عقیق مد نظر دارم لطف میکنید قیمت ها رو بگید.
  لطفا در قسمت کادر جستجوی سایت عبارت گوشواره شرف الشمس را وارد کنید تمامی نمونه های موجود همراه با قیمت نمایش داده می‌شوند.
  آواتار
  مهمان (قزوین / بیدستان)
  1401/8/9
  لوح شرف شمس هم موجود دارین؟
  در حال حاضر خیر ولی به‌زودی شارژ میشه.
  آواتار
  نیوشا باباپور (تهران / بهارستان)
  1401/8/8
  من یه نگین شرف شمس یمنی هشت ضلعی خریدم خیلی خوشرنگ و جذابه
  آواتار
  اسما مرشدی (خوزستان / هندیجان)
  1401/8/7
  سلام خسته نباشید ببخشید اگه میشه جدیدترین مدل انگشتر شرف الشمس رو برام لینکشو بفرستید.ممنون
  آواتار
  نعیمه نظری نژاد (ایلام / چوار)
  1401/8/6
  یک دستبند شرف شمس زنانه برای خواهرم سفارش دادم خیلی خوشش اومد
  آواتار
  سیروس (ایلام / ملکشاهی)
  1401/8/5
  لطفا از سنگ شرف الشمس قیمت بدین که چجوریه و حدودی چند در میاد ؟
  محصولات شرف الشمس در تنوع خیلی زیاد در سایت موجود می‌باشد هم به صورت نگین تک و هم به صورت زیورآلات و جواهرات. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت محصولات از طریق فضای مجازی یا تلفن‌های پشتیبانی در تماس باشید.
  آواتار
  غزاله معینی (لرستان / دلفان)
  1401/8/4
  سلام و درود . جواهرات شرف الشمس چه چیزهایی موجود دارید؟
  سلام . در قسمت نوار جستجوی سایت عبارت شرف الشمس را وارد نمایید . تمامی محصولات موجود با حکاکی شرف الشمس را می‌توانید مشاهده کنید.
  آواتار
  ساعد مرادی (مازندران / سلمانشهر)
  1401/8/3
  من از خواص شرف الشمس برای ازدواج استفاده کردم فوق العاده بود
  آواتار
  مهیا (خراسان شمالی / شیروان)
  1401/8/1
  هفت شرف همون شرف الشمسه؟
  خیر ذکر هفت شرف با ذکر شرف الشمس کاملا متفاوت و جدا می‌باشد.
  آواتار
  عباس بزگوار (آذربایجان شرقی / ممقان)
  1401/7/30
  من گردنبند عقیق شرف الشمس میخواستم برای هدیه چه مدل هایی دارین؟
  مدل‌های متنوعی در سایت موجود می‌باشد. عبارت مدال عقیق شرف الشمس را در کادر جستجو سایت وارد نمایید.
  آواتار
  میترا سلیمی (گیلان / رستم آباد)
  1401/7/29
  سلام یه سنگ با حکاکی شرف شمس بزرگ میخواستم نگینش زرد رنگ باشه و مستطیل شکل.موجود دارین؟
  سلام بله لطفا با کارشناسان فروش ما از طریق تلفن های پشتیبانی در تماس باشید راهنماییتون کنند.
  آواتار
  سمیرا علیدوست (تهران / شهریار) خریدار این محصول
  1401/7/28
  تسبیح شرف الشمس دانه هلی برای مادرم سفارش داده بودم خداروشکر خیلی دوسش دارن همیشه باهاش ذکر میگن.ممنون از جواهربازار و محصولات باکیفیتتون
  چقدر عالی سپاس از اعتماد شما.
  آواتار
  طیبه کرمی (کردستان / مریوان)
  1401/7/27
  از خواص سنگ شرف شمس قدیمیا خیلی دربارش میگفتن من پدر بزرگم همیشه انگشتر شرف شمس یمنی دستشون میکردن و هیچ وقت درش نمیاوردن.
  در واقع شرف الشمس سنگ نیست بلکه ذکری ارزشمند بوده که خواص فوق العاده ای دارد.
  آواتار
  احسان مطهری (خوزستان / هویزه)
  1401/7/26
  درباره اعمال شرف الشمس 19 فروردین هم توضیح بدین لطفا
  در باب اعمال روز 19 فروردین چیزی در مفاتیح ذکر نشده است. و اینکه در این روز چه کاری باید انجام شود برای زمانی است که قصر حکاکی یا نگارش این ذکر را داشته باشید.
  آواتار
  هنگامه تبریزی (سیستان و بلوچستان / هامون) خریدار این محصول
  1401/7/25
  از فواید انگشتر شرف الشمس خیلی شنیده بودم مثلا اینکه برای بخت گشایی خیلی خوب جواب میده.
  درباره خواص شرف شمس برای ازدواج داستان‌های زیادی نقل شده است و از جمله مهم‌ترین خواص شرف الشمس بخت‌گشایی می‌باشد.
  آواتار
  مجید امیری (چهارمحال بختیاری / سودجان)
  1401/7/24
  میخواستم بدونم آیا شرف الشمس طلسم است؟ دقیقا چی هست این ذکر؟
  شرف الشمس ذکری ارزشمند بوده که بر روی سنگ / کاغذ و با رعایت آداب خاص خودش حکاکی/نگارش می‌شود.
  آواتار
  محمد یغمایی (فارس / سپیدان)
  1401/7/23
  لطفا این سوال بنده رو پاسخ دهید .حکم رفتن به دستشویی با انگشتر شرف الشمس چیست ایا ایرادی دارد؟
  سلام . چون به حروف ابجد است موردی ندارد .
  آواتار
  کوروش ارمنی (لرستان / خرم آباد) خریدار این محصول
  1401/7/22
  ببخشید ثبت نام شرف شمس 19 فروردین سال 1402 هم انجام میشه؟ من پارسال ثبت نام کردم و خریدم امسال هم میخواستم انجام بدم.
  سلام بله جناب ارمنی هر سال تاریخ 19 فروردین حکاکی شرف الشمس انجام میشه .زمان ثبت نام رو اطلاع رسانی می‌کنیم.
  آواتار
  نیما مومنی (خراسان جنوبی / سربیشه)
  1401/7/21
  یه سوال داشتم ازتون ،حروف ابجد شرف شمس دقیقا چی هستن ؟
  درواقع حروف ابجد شرف الشمس شامل سیزده اسم اعظم خداوند می‌باشد ، این اسامی شامل 5 نام اعظم از قرآن کریم ،4 نام اعظم از تورات ،4 نام اعظم از انجیل که به حروف ابجد نوشته می‌شوند .
  آواتار
  سینا شعبان نژان (البرز / تنکمان)
  1401/7/20
  با سلام انگشتر شرف الشمس بچه گانه میخواستم سفارش بدم موجوده؟
  سلام وقت بخیر. بله می‌توانید در کادر جستجوی سایت عبارت انگشتر بچه‌گانه شرف الشمس را جستجو نمایید.
  آواتار
  محمد رئوفی (تهران / حسن آباد)
  1401/7/19
  شرف الشمس جدید چه تاریخی انجام میشه؟
  در روز 19 فروردین هر سال ، حکاکی شرف الشمس انجام می‌شود.
  آواتار
  احمد بزرگیلن (آذربایجان شرقی / هادیشهر)
  1401/7/18
  سلام روز بخیر آیا شرف شمس نیاز به تمدید دارد؟ ینی نیاز هست هر سال حکاکی مجدد انجام بشه؟
  هیچ نیازی به تمدید شرف الشمس نیست . اگر شرف الشمس طبق آداب و روش صحیح نوشته شده باشد ، پس خواص خود را دارد و دیگر لازم نیست برای تمدید شرف الشمس کاری انجام دهید.
  آواتار
  سعید اسماعیلی
  1401/7/17
  شرف شمس قهوه ایی هم داریم مگه
  گاهی حکاک روی عقیق سرخ و عقیق قهوه ای رنگ هم حکاکی می کنند و انتخاب آن بستگی به نظر و سلیقه مشتری دارد .
  آواتار
  محدثه کامرانی (مازندران / پل سفید) خریدار این محصول
  1401/7/10
  قیمت شرف الشمس توی سایت های دیگه خیلی بیشتر از سایت شماست. چرا قیمت جواهربازار پایین تره؟
  اصل بودن ، کیفیت بالا و قیمت مناسب ، مهمترین اصول کاری جواهربازار است. تمامی محصولات جواهربازار توسط افراد خبره بررسی و قیمت گذاری می‌شوند و تمام تلاش ما بر این است که کمترین قیمت ممکن را برای هر محصول در نظر بگیریم تا مخاطبین و مشتریان جواهربازار بتوانند محصول مورد نظرشان را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت تهیه کنند.
  آواتار
  نازنین زهرا (آذربایجان غربی / ماکو) خریدار این محصول
  1401/7/8
  تا حالا اینقدر تنوع توی محصولات شرف الشمس ندیده بودم :)
  آواتار
  Moyhmm
  1401/7/8
  بسیار عالی است وکار بردی نیاز بود
  آواتار
  صادق کمال زاده خریدار این محصول
  1401/6/14
  موارد جالبی رو مطرح کردین. بسیار مچکرم. درباره خواص عقیق یمنی شرف الشمس زیاد شنیدم. شرف الشمس های شما همگی عقیق یمنی هستند؟
  شرف الشمس بر روی سنگ‌های متنوعی حکاکی می‌شود. در فروشگاه جواهربازار ، نام دقیق هر سنگ در عنوان محصول ذکر شده است. لطفا به عناوین محصولات توجه کنید ، مثلا برای انگشترهایی که نگین آنها عقیق یمنی باشد و حکاکی شرف الشمس هم داشته باشند ، عنوان محصول مشابه زیر خواهد بود » انگشتر عقیق یمن شرف الشمس (و یا موارد مشابه دیگر...)
  اگر در این زمینه سوالی داشتید لطفا از طریق واتساپ به شماره 09155201768 پیام بدهید.
  آواتار
  محمد
  1401/5/29
  سلام، وقت بخیر...
  بنده همین چند روز پیش از شما شرف الشمس خریداری کردم که به دستم رسید و خوشبختانه مطابق تصویر کالا بود، که میخواستم از این بابت از شما تشکر کنم.
  با تشکر...
  مبارک تان باشد
  در مورد سوالی که داشتید واتساپ در ارتباط باشید .
  آواتار
  زهرا
  1401/5/11
  خیلی زیبا و ظریف کار شده
  آواتار
  عادله قاطع (زنجان / زنجان)
  1401/4/28
  سلام وقت بخیر
  ببخشید من امسال از سایت شما شرف الشمس رو سفارش دادم لازمه هر سال 19فروردین باز هم سفارش بدم یا همون یکبار کافیه؟؟
  سلام
  یکبار کافی است ، مهم همراه داشتن شرف الشمس است و نیاز به شارژ یا خرید هرساله ندارد .
  آواتار
  حامد رمضانی مقدم زیارت
  1401/4/25
  سلام . بسیار مفید و مختصر بود و درعین حال کامل . ب همه مسایل و سوالها پاسخ داده و هیچ ابهامی نبود . با خواندن این مطلب اطلاعات کاملی از شرف شمس نصیب خواننده میشود
  آواتار
  مهدی حسین پور (تهران / گلستان)
  1401/2/1
  بسیار مفید و آگاه کننده.
  آواتار
  لطیف
  1401/1/17
  سلام کجا و چگونه ثبت نام کنیم
  تماس تلفنی یا واتساپ 09155201768
  آواتار
  امام بخش حاجی پور
  1401/1/8
  حکاکی هنردست هنرمندان چیردست الخصوص که هنرشان اثراصل شربف الشمس باشد که واقعان بسیارزیبا و نمی توانم چگونه توصیقش کنم روح انگیزمی باشد
  آواتار
  هاشم فلاحی
  1401/1/1
  سلام و عرض ادب و احترام
  انگشتر مردانه ، شرف شمس با حکاکی هفت شرف با خط استاد ضابطی میخوام سفارش بدم لطفا راهنمایی بفرماید، از کرج مزاحم شدم، متشکرم.
  واتساپ یا تلگرام 09155201768
  آواتار
  راحله نوروزپور
  1400/12/12
  باسلام خیلی دوست دارم که یکی از این انگشتر ها را دا شته باشم خیلی زیبا هستند
  آواتار
  ش آقازاده (اردبیل / اردبیل)
  1400/12/4
  با سلام و خسته نباشبد مطالب بسیارجالب وآموزنده ای بود نهایت سپاس و تشکر رو از مجموعه خوب جواهر بازار دارم
  آواتار
  علی
  1400/10/10
  با سلام.من اتفاقا متولد 19 فروردین هستم.(ماه وروزی که دعاها واسماءالاهی در ان روز وماه والبته زمان خاص بر روی عقیق ان نقش میبندد.ولی تا به حال نداشته ام.میخواستم بدانم چون تولد من با روز وماه نوشتن دعا واسماءالاهی یکیست.ممکن است تاثیر بهتری برای بنده داشته باشد.ممنون
  آواتار
  محمود پورشاهرودی
  1400/10/10
  س من میخواهم باید اسم من و مادرم باشد اندازه انگشت من دوازده است واقعا اگه مراعات میکند خواهان آن هستم متوسط باشد من بازنشسته ام تخفیف بدهید
  لطفا از طریق سوشال با همکاران در ارتباط باشید
  آواتار
  ولی خوب زمانی
  1400/10/10
  باسلام بسیار آموزنده و مفید بود
  آواتار
  محمدامین بهزادی
  1400/9/9
  سلام. مطالب جالب وآموزنده ای نوشته بود وکمال تشکر رو ازشما دارم، میخواستم بدونم چطوری سفارش بدم ازتو سایت جواهربازار
  سلام دوست گرامی
  خرید از سایت یا واتس اپ یا تماس تلفنی 09155201768
  آواتار
  علی محمد
  1400/8/20
  سلام.ما که اعتقاد داریم ولی از لحاظ مادی قادر به تهیه ان نیستیم متاسفانه.
  آواتار
  اللهم عجل لولیک الفرج
  1400/8/4
  سلام
  انگشترشرف الشمس که دعای آن درموعدتعیین شده نوشته شده باشد روازجاخریداری کنیم که ازلحاظ رعایت مراحل نوشتن دعامطمئن باشیم؟
  سلام
  دوست گرامی تمامی شرف الشمس های موجود در سایت جواهربازار به تاریخ مخصوص و با آداب کامل نوشته شده اند.
  آواتار
  صفیه فاطمی پور
  1399/1/25
  خیلی مطالب جالب وجامعی بود،من نگین روهمراه باحرزازسایت تهیه کردم،خیلی هم عالی
  آواتار
  مجتبی امانی (خراسان رضوی / مشهد)
  1399/1/3
  باسلام
  مطالب صوتی ومتنی که درباره شرف الشمس ونگین ان توضیح کامل داده بودید صمیمانه تشکر میکنم .من چندین انگشتر ازجواهربازارخریدم که باکیفیت ومناسب بوده اند.باتشکر.
  سپاس از محبت و همراهی صمیمانه ی شما .
  آواتار
  فاطمه موحدیان (آذربایجان شرقی / مرند)
  1398/11/11
  واقعا مطالب مفید و قابل استفاده بودند.
  سپاس از زحماتتون.
  آواتار
  جعفرمحمدزاده
  1398/1/18
  سلام مطلب جالبی است استفاده نمودم
  آواتار
  عبدالامیر چراغ زاده
  1397/9/16
  سلام از مطالب با ارزش شما صمیمانه تشکر و قدر دانی مینمایم
  آواتار
  ولی اله نیک پیام (گلستان / گرگان)
  1397/1/21
  مطالب بسیار جالبی بود.من تاالان هیچگونه اطلاعاتی از شرف الشمس نداشتم.ممنون
  آواتار
  آرزو
  1397/1/15
  خیلی برام جالب بود.فقط اسم شرف شمس رو شنیده بودم.نمیدونستم که این همه خاصیت داشته باشه.ممنونم از اطلاع رسانی تون.
  آواتار
  داود یزدی (مرکزی / زرندیه)
  1397/1/14
  واقعا مطالب خوبی را فرمودین .خیلی عالی بود.خیلی سئوالات ومطالب مبهمی برام دررابطه با شرف الشمس بوجود آمده بود که با خواندن این مطالب جواب سئوالتم را گرفتم .ممنون ازجواهربازار ودرج اینگونه مطالب که زحمتشو میکشند.وبا سپاس ازینکه کالاهای اصل وبا ضمانت وخوبی که دراختیارمشتریان قرارمیدهند.من چندین نوع کالا خرید کردم که رضایت کامل دارم ازجواهربازار.با تشکر.
  ضمن تشکر از پیام زیبا شما دوست عزیز. رضایت شما موجب سعادت ماست.
  آواتار
  عادل نیسی (خوزستان / اهواز)
  1396/3/12
  خیلی عالیه دست شما درد نکنه بابت اطلاعات خوب و ارزنده،مرحبا
  آواتار
  امیر خریدار این محصول
  1396/3/12
  خیلی عالی و آموزنده بود مخصوصا یرلی من که واقعا اعتقاد دارم ولی یک سؤال هم داشتم لطفا به من بگید که الان من یک عقیق یمانی قرنز دارم و شرف الشمس با عقیق خراسانی دارم با همون دعای اسم های خداوند آیا این کفایت میکند یا حتما باید نگین شرف الشمس عقیق زرد یمنی باشد
  آواتار
  عادل نیسی (خوزستان / اهواز)
  1396/3/9
  اطلاعات خوبی بود ممنون و تشکر موفق باشید
  آواتار
  سید عباس علوی (تهران / تهران)
  1396/2/27
  مطلب بسیار جالبی بود . و به آموخته هایم افزود از لطف شما ممنونم
  آواتار
  ریحانه روشنفکر (سمنان / سمنان)
  1396/2/15
  عاالی بود مثه همیشه سپاس
  آواتار
  سیدعلی خریدار این محصول
  1395/12/5
  انگشتر شرف الشمس فوق العاده هست هم ازلحاظ طبی وهم ازلحاظ روحی واقعا میشه بااین انگشتر هم به آرامش رسید وهم به ثروت.من توسعه میکنم دوستان گلم همراه داشته باشند
  آواتار
  جاوید نادرپور
  1395/10/16
  با سلام و عرض ادب.سپاسگذارم بابت نشر مطالب اموزنده در رابطه با سنگ شرف الشمس.
  آواتار
  علیرضا داداشی (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1395/8/16
  سلام ممنون از اطلاعات بسیار مفیدتان موفق باشید.
  آواتار
  ضابطی (مازندران / تنکابن)
  1395/4/31
  اطلاعات خوبی در باره ی شرف الشمس بدست آوردم.
  آواتار
  سیدمهدی مظفری (تهران / تهران)
  1395/4/16
  ممنونم از اطلاعات داده شده
  آواتار
  خانم محمدی (تهران / شهریار)
  1395/4/7
  مفید و جالب بود ممنون
  آواتار
  سید عباس علوی (تهران / تهران)
  1395/2/7
  با عرض ادب و سلام
  عقیق شرف شمس از جمله نگینهایی است که بسیار مورد علاقه بنده میباشد . و چند نمونه از زیبا ترینهای آن را دارم .
  هم بخاطر زیبایی و جذابیت آن و هم بخاطرخواص بی نظیر آن به همین جهت یکی از انگشترهایی که من همیشه بهمراه دارم این انگشتر میباشد
  آواتار
  ایمان مرادی (چهارمحال بختیاری / شهرکرد) خریدار این محصول
  1395/1/16
  با عرض سلام19 فروردین نزدیکه آیا شاهد قرار گرفتن محصولات شرف الشمس امسال در جواهر بازار خواهیم بود
  بله ، حتما ، مانند سال های گذشته بهترین محصولات را در جواهربازار فعال خواهیم کرد :)
  آواتار
  محمد داداشی (تهران / اسلامشهر)
  1395/1/15
  خیلی کامل و جامع بود.من خودم شخصا`از این اطلاعات استفاده کردم. ممنون از شما عزیزان.
  آواتار
  مهناز نادری نژاد (اصفهان / نجف آباد)
  1394/12/16
  اطلاعات اموزنده ای بود استفاده کردم
  آواتار
  فاطمه سورانی (تهران / تهران)
  1394/11/7
  سلام
  از این اطلاعات بسیار مفیدتون خیلی استفاده کردم و اکثر سوالاتی که راجب شرف الشمس داشتم برام حل شدوجوابش را گرفتم .سپاسگزارم بابت این همه اطلاعات مفیدتون که در اختیار مشتریانتان قرار می دهید.
  آواتار
  رضا
  1394/10/15
  واقعا عالیست.جایی خواندم تمام موجودات واشیاء جهان خدا را تسبیح می کنند.سنگ عقیق بیشتر خدا راتسبیح میکند وکسی که آنرا بدست کند ثواب تسبیح آن سنگ برایش نوشته میشود.و ازعلامه میرزاجوادآقا ملکی در کتابش خواندم که :نوشته بود همانطور که انسان همواره خواسته یاناخواسته گناه میکندبهتر است ازثواب هم چیزی دائمی همراه خود داشته باشدکه منظورش استفاده از عقیق بوده .
  آواتار
  عبدالحسین جعفری (آذربایجان غربی / نقده)
  1394/10/13
  واقعا عالیستدوسش دارم . از شمام سپاسگزارم
  آواتار
  جهانبخش (تهران / تهران)
  1394/10/12
  خوب بود اطلااع خوبی بود
  آواتار
  شهرام
  1394/9/17
  با سلام
  کتاب بسیار عالی و خوب بود واقعا من و خانواده استفاده بردیم و خرید این سنگها در حد بودجه نمی باشد کاش قیمت ها کمی مناسب تر بود

  دوست عزیز ، ارائه جواهرات با حکاکی شرف الشمس بر روی نگین آنها در جواهربازار با پایین ترین قیمت ممکن صورت می پذیرد . جهت مشاهده بر روی لینک زیر کلیک نمایید . سپس از نوار لغزنده بالای صفحه محدوده قیمتی مورد نظر خود را تعیین کنید .

  محصولات با حکاکی ذکر شرف الشمس

  آواتار
  پریچهر آزاده دست (کرمانشاه / کرمانشاه)
  1394/9/12
  با سپاس از شما
  من رو به یاد پدرم که هر ساله این نیایش رو می نوشت و نمازهای شبونه تا بامداد ایشون انداخت :| همیشه واسم یه پرسش بزرگ بود که این واژه های رازگونه چیه و چه جوری خونده میشه :|
  همه ی اسیران خاک و رفتگان در دریای نور خدا باشند و بازماندگان در پناه خدا تن درست و راه راست یافته

  ان شاء الله پدر بزرگوار شما و تمامی اموات مورد رحمت و مغفرت خداوند متعال قرار بگیرند .

  برای شما و خانواده محترم نیز صبر و سلامتی آرزومندیم .

  آواتار
  مهمان
  1394/7/16
  با سلام وخسته نباشید بسیار عالی بود
  آواتار
  زیبا میردورقی (خوزستان / اندیمشک)
  1394/6/28
  خیلی خوبه .ب اطلاعاتمون افزوده شد.مرسی
  آواتار
  خوب وعالی
  1394/4/29
  سلام خوب عالی، باآرزوی طرقی بیش ازاین
  آواتار
  محمد حق پرست
  1394/4/23
  با عرض سلام
  ضمن تقدیر وتشکر در مورد اطلاعات با ارزشتون واینکه زحمت شناساندن سنگ وخواص آن را به مردم خوب جامعه متحمل می شوید ، بنده عرض می نمایم با نظر سر کار خانم وزیری زاده موافقم.همانگونه که اشاره فرمودین شرف الشمس مجموعه اسم اعظم است که از کتب آسمانی برگرفته شده وبا حروف ابجد نوشته میشود این حرز را برخی راویان به حضرت علی نسبت میدهند که برا اولین بار این حضرت نوشتن،چون اسامی الهیست در هر زمانی نوشتن آن عاری از فریضه نیست ولی قدرت تاثیر آن در یک روز خاص از سال که شمس در رمل واقع میشود وخورشید در آسمان در محور وجایگاه خاص خود نسبت به کره زمین واقع میشود که این امر موجب مییگردد نوشتن این دعا در آن روز قدرت دعا را بسیار افزایش دهد ،از آنجایی که این دعا به صدر اسلام تعلق دارد وحتی در برخی کتب به قبل از اسلام نسبت میدهند که حضرت علی آن را با تلفیق اسامی اعظم بر گرفته از قرآن تکمیل نموده وچون طبق علوم نجومی هر یک قرن زاویه محور خورشید به زمین فرق میکند (دودرجه اضافه میشود)لذا نوزدهم فروردین آن زمان که شمس در رمل مینشیند فرق کرد و روز واقعی به اردیبهشت ماه کشیده شده است.
  با تقدیر از زحمات واطلاعات وتصاویر زیبای سنگها
  آواتار
  محمد کریمی مبارکه (اصفهان / نطنز)
  1394/4/14
  بسیار ممنون
  خوب و مفید و ارزشمند بود
  آواتار
  ناهید نزری (کرمانشاه / هرسین)
  1394/3/26
  سلام . مطالبتون بسیار جالب بود . خیلی ممنون
  آواتار
  حمید رضا امیدیان (تهران / تجریش)
  1394/3/17
  بسیار خوب و ارزشمند برای شناختی سالم و مفید.
  آواتار
  ساجده افشار (تهران / تهران)
  1394/2/17
  چه عالی بود به معلوماتم اضافه شد ممنونم. منکه خیلی به این ذکر اعتقاد دارم.
  آواتار
  حسین سعیداوی (خوزستان / سوسنگرد)
  1394/2/17
  واقعا متاثر شدم ، احسنت بسار جالب بود .
  آواتار
  Arsalan Shojai (خوزستان / بندر ماهشهر)
  1394/2/9
  واقعا من عاشق شرف الشمس هستم مرسی از اطلاعات خوب شما
  آواتار
  پریچهر آزاده دست (کرمانشاه / کرمانشاه)
  1394/1/23
  پس با این گفته ها باید شرف الشمش گرونبها ترین جواهر باشه !!! :)
  باید بود و دید که این گوهر با این آداب ساختن و نگارش با زندگی آدم چه می کند . :)
  آواتار
  شقایق اویسی (تهران / تهران)
  1394/1/20
  اطلاعات جالبی داره . ممنون بابت وقت و هزینه ای که برای تهیه این ویدئوها در نظر می گیرید
  آواتار
  زهره غفوری (مازندران / ساری)
  1394/1/19
  باسلام 19 فروردین از11صبح تا11 شب ،شرف الشمس است و خورشید در بالاترین نقطه ی آسمان قرار می گیرد که حاجتهابرآورده میشود.
  سوره شمس را بخوانید وآخرهرآیه بگویید یا شمس الشموس ویا انیس النفوس ادرکنی به نمک یاآب فوت کنید و بخورید .
  آواتار
  محمد شرفی
  1394/1/19
  سلاو . در جواب خانم وزیری زاده عرض کنم که روز واقعی شرف الشمس روز 19 فروردین میباشد
  آواتار
  سحر نوعی (گیلان / رشت)
  1394/1/16
  من که بیصبرانه منتظر کارای خوشگل شرف شمس سال 94 هستم .
  آواتار
  لیلا وزیری زاده (البرز / کرج)
  1394/1/5
  سلام من شنیدم که 19 فروردین واقغیتش نیست اگه درست یادم مونده باشه انگار تو اردیبهشته روز واقعیش

  خیر . تاریخ دقیق حکاکی شرف الشمس هر ساله فقط 19 فروردین ماه است.

  آواتار
  سید امین آزادگان (خوزستان / خرمشهر)
  1393/12/29
  تشکر میکنم بابت زحمتی که برای تهیه و تنظیم این ویدئو کشیدین.
  آواتار
  محمد سرچاهی (اصفهان / اصفهان)
  1393/12/24
  با سلام واقعا اطلاعات مفیدی قرار داده اید با تشکر
  آواتار
  انسیه موسوی (تهران / تهران)
  1393/12/24
  از توجه و پیگیری وتعهد و اطلا عات شما بسیار سپاس کزارم.
  آواتار
  زهرا صالحی (فارس / شیراز)
  1393/12/7
  مرسی . عالی بود.البته من فکر می کردم ساعت خاصی هم داشته باشه.
  آواتار
  الهام زندی (تهران / تهران)
  1393/12/6
  بسیار بسیار عالی بود. بیان خواص شرف الشمس مفید بود
  ممنون
  آواتار
  مهمان
  1393/12/6
  عالی بود خیلیییییییییییییییی ممنون از این ویدیوی زبیا
  آواتار
  پوربافرانی (اصفهان / نایین)
  1393/12/4
  ممنون از مقاله خوبتون راهنمای خوبی بود.
  آواتار
  برغول (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1393/11/6
  اطلاعات مفید و جالبی بود. متشکر
  آواتار
  مهمان
  1393/11/1
  من هم از شما تشکر میکنم چون من هم فکر میکردم باید به نام شخص خاص باشدویا دوباره تمدید شود
  آواتار
  آرزو مستقیم (فارس / سروستان)
  1393/10/9
  بابت اطلاعات مفید وجالبی که در اختیار ما قرار می دهید.
  تشکر ویژه
  آواتار
  مجتبی رمضانلو
  1393/10/9
  سلام .واقعا ازتون ممنونم تا حالا کسی به این واضح ای اشاره نکرده بود.خدا خیرتون بده
  آواتار
  مهمان
  1393/9/17
  خیلی خوب وکامل و مفید بود. راجب شرف الشمس اطلاعات زیادی نداشتم.
  آواتار
  احسان کمالی (گیلان / فومن)
  1393/9/7
  ممنون واسه اطلاعات.خیلی جالب و اموزنده بود.
  آواتار
  ساسان اسماعیلی (قزوین / بوئین زهرا)
  1393/8/6
  بسیار جالب بود لطفا در مورد تمام سنگهای دیگر هم اطلاعات بگذارید ممنون
  آواتار
  سارا صفری (تهران / تهران)
  1393/7/30
  خیلی خوبه که جواهربازار توی کارای جدید و خلاقانه پیشتازه!
  بهتون تبریک می گم که اینقدر موفق بودین که رقبا چشم به شما دوختن و شما رو الگو قرار دادن، ولی یه ویژگی که جواهر بازار داره و قابل تقلید نیست مشتری مداری و اخلاق خوب پرسنل جواهربازاره که کپی بردار نیست.
  همین خصوصیتهاست که مشتریها رو مجذوب جواهر بازار می کنه! شماها خیلی سخاوتمند و مهربونید، این حرف من رو هر کسی که از جواهر بازار خرید کرده تایید می کنه.
  من خودم تجربه خرید از یه سایت دیگه رو داشتم، تجربه‌ای ناخوشایند که اصلا دلم نمی خواد تکرار بشه!
  توی جواهر بازار مشتری احساس می کنه توی محیطی هست که به خودش هم تعلق داره؛ واسه همینه که با وسواس بخشهای مختلف رو می خونیم، اگه احیانا اشتباه تایپی باشه پیام می دیم، وقت می ذاریم و نظرها و ایده هامون رو برای بهتر شدن جواهر بازار می دیم!
  به نظر من جواهربازار جایی هست که مشتری از سود؛ بیشتر اهمیت داره!
  صداقت شما ستودنی است و تقلید کردنی نیست. صداقتی که باعث ایجاد صمیمیت بین مشتریها و جواهر بازار شده. صداقتی که هر روز باعث می شه با عشق از توی favourite هامون سایت جواهر بازار رو باز کنیم.
  شادی و موفقیت شما رو از خدای مهربون آرزومندم،
  پاینده باشید

  ضمن سپاس از لطف ، توجه و محبت شما به جواهربازار ؛

  باید بگوییم هرچند کپی برداری دقیق و کامل از ایده ها و خلاقیت های جواهربازار توسط فروشگاه های دیگر ، دور از اخلاق حرفه ای و انسانی است ، اما؛

  موفقیت همیشه با تلاش و کوشش به دست می آید نه با تقلید و کپی برداری !

  خدای مهربان را شاکریم چرا که توانسته ایم اولین و برترین و یک الگوی موفق برای همکاران خود باشیم !

  امیدواریم همیشه شایسته محبت و اعتماد شما خوبان باشیم ...

  آواتار
  قاسم شهسواری (زنجان / ابهر)
  1393/7/29
  واقعا جالب و آموزنده بود
  آواتار
  طاهره اشعاری (سمنان / سمنان)
  1393/7/22
  خیلی خیلی اطلاعات خوبی در مورد شرف الشمس دادید. مفید بود. سپاس
  آواتار
  عبدلرضا پاکدل (کرمان / کرمان)
  1393/5/18
  ممنون و متشکرم ا. اینکه راهنمایی کردید موفق باشید
  آواتار
  علی صادقی (تهران / تهران)
  1393/4/23
  ازتون ممنونم خیلی جالب بود تاحالا سالی یکبار شرف شمس رو شارژ میکردیم